abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122870231
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 09:51 schreef Maharbal het volgende:
Overigens zag ik ergens ¤ 600 per maand aan eten voorbij komen. Why :{
:D gewoon omdat het kan! Absurd veel maar goed dat zeg TS zelf ook al! ;)

@TS: dit soort mensen kan hoog de boom in bij mij, zelf te lui om te werken en geen oplossing acceptabel vindt. Dan laat maar mooi zitten, vind het knap dat je het doet ik zou het niet doen. Hooguit echt eten maar geld kregen ze zeker niet.
  † In Memoriam † donderdag 14 februari 2013 @ 14:16:26 #77
43556 miss_dynastie
pi_122870368
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 01:41 schreef Foxy00 het volgende:
Eten gaat bij mij toch voor zorgverzekering, ga geen honger lijden!
Bij hen ook. Daarom betaal jij hun eten :7
  donderdag 14 februari 2013 @ 14:42:55 #78
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_122871550
Hoezo zou je zijn opgelicht?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_122872496
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 13:46 schreef RamboDirk het volgende:
wat een gieraard die ts, honderden euro's uitgeven aan eten maar niet meer dan 25 euro kwijt kunnen zijn voor vrienden in nood. Van je vrienden moet je het hebben zeg :')
Ik moet toch ook zelf werken voor mijn geld.

Overigens zag ik ergens voorbij komen dat ik met praktisch alleen de booschappen erg weinig betaal, nou mijn vriend verdient zoiezo 3x zoveel als ik..
600 boodsch
125 zorgverekering
25 inboedel all risk, wa en nog wat verzekering
35 huisdierverzekering
kom ik toch op 785 eur. Nou doe dat x 3 is bijna 2100 eur... Nou zoveel geeft ie nou ook weer niet uit aan vaste lasten hoor, hahah
Waarom angst hebben voor de toekomst? Was het verleden dan zo mooi?!!!
pi_122872875
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2013 13:30 schreef fotostarter het volgende:

[..]

wat eet jij?
quote:
14s.gif Op donderdag 14 februari 2013 13:32 schreef Kreator het volgende:

[..]

Dat lijkt me sterk. Sterker nog, ik geloof je niet.

-edit-

Zelfs als je tandpasta/wasmiddel/keukenrol etc etc niet meerekent, is het te weinig om van te leven. 10 euro per week aan eten betekent: alleen maar water drinken/alleen maar cheapass macaroni eten. 7 dagen per week. 365 dagen per jaar.
Oh haha, per week moest dat zijn :')
Twiddel
pi_122873036
quote:
2s.gif Op donderdag 14 februari 2013 15:16 schreef summer2bird het volgende:

[..]

[..]

Oh haha, per week moest dat zijn :')
Vond het al vreemd :D
pi_122873714
Dimens, vlees in een kaasfondue? :')
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_122874122
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 15:39 schreef Boris_Karloff het volgende:
Dimens, vlees in een kaasfondue? :')
Ja. Wij hebben een redelijk ruime keuze voor bij de fondue. Chorizo en kaas is trouwens een erg goede combinatie.
  donderdag 14 februari 2013 @ 19:48:35 #84
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_122884477
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 02:48 schreef Dimens het volgende:
Maar om ook even een leuk verhaal te posten over mensen die vragen of er nog wat vanaf kan.

Laatst kwam er een Islamitisch gezin van 5 bij mij in het restaurant dineren. Ik drankjes opnemen en de vader bestelde bier. Geen probleem en ik geef ze een menukaart.
Ik de drankjes inschenken en brengen en ja, ze waren klaar met hun keuze. Ze wilde de zondag special; met 2 ouders en 2 kinderen fonduen voor de prijs van 2. Fonduen houdt in zoveel eten als je kan. Dus ik vraag wat het 3e kind dan wil eten. 'Nee die eet niet mee van de fondue. Die eet alleen wat frietjes.'
Ik dus melden dat het 3e kind echt niet mag mee eten want dan wordt er gewoon nog een extra fondue meegerekend en de friet moet apart betaalt worden.
Ze vonden het vreemd dat er voor de friet apart moest betaalt worden. Het zat immers bij de fondue.
Ik uitleggen maar ze begrepen niet dat je per persoon moet betalen voor onbeperkt eten. 'De friet komt apart op de rekening.' zei ik en ben toen alles maar gaan klaarzetten.
Ik zet dus het bordje met de gerechten om in de kaasfondue te dopen op tafel zegt de man; 'Ey vriend, wij mogen geen vlees wat niet halal is geslacht. Wij zijn Islamitisch, zie je dat niet of zo?'

Verdomme zeg. Wel alcohol drinken wat niet mag als islamiet maar geen vlees eten wat niet halal is geslacht? :') Hoe moet ik dan weten dat je halal geslacht vlees wil?
'U mag het vlees laten liggen. Bij het volgende boord zal ik ervoor zorgen dat er alleen groenten op ligt. Wij hebben namelijk geen halal vlees.' (Hebben we wel, ga ik niet pakken.)
-'Nee vriend. Het bord en de rest van de groente is nu besmet. Ik wil een nieuw boord met groenten die niet in aanraking zijn gekomen met jullie vlees.'

Ik dus dat boord teruggenomen en het vlees door de kok eraf laten halen en daar ander groente op laten leggen. Ze hebben het vlees nu niet gegeten, maar nu is het vlees ala-direct de vuilnisbak in gegaan. Verspilling dus wat eigenlijk nog erger is.

Uiteindelijk zijn ze dus aan het eten. Ik had het al helemaal gehad met die mensen maar je raad vast al wat er gebeurde. Ze zaten met z'n alle van de fondue te eten. Mooi dacht ik, en ik heb direct een extra fondue aangeslagen op de rekening.

Uiteindelijk zijn ze dus klaar met eten en vragen om de rekening. Ik leg dus de rekening neer en begin alvast met het opruimen van de tafel. ik voelde de bui al hangen en ik keek al uit naar de discussie.
'Zeg vriend, waarom staat er 3x fondue op de rekening? We hadden toch afgesproken dat er alleen extra friet op zou staan?'
-'Maar meneer, ik zag alle 3 uw kinderen van de fondue eten. Dus ik heb ook voor het extra kind de fondue aan moeten slaan.'
'Maar vriend, ze heeft niet ervan gegeten.'
-'Leg dan maar eens uit wat de gesmolten kaas op haar bord doet.'
Toen was het even stil en zei daarna dat hij mijn supervisor wilde spreken. Na een gesprek tussen die twee kwam er dus uit dat ze wel voor de extra fondue moesten betalen maar niet voor de patat.

Geregeld zou je dan denken. Maar nee, toen ik de nieuwe rekening op tafel had gelegd stelde de man de vraag; 'Kan je niet nog een beetje korting geven? Mijn kinderen vonden het namelijk niet zo lekker.'

Toen kon je me echt van de grond opvegen.

Gelukkig heb ik toch nog ¤15,- fooi in totaal gekregen die avond. Dat maakte het dan wel weer goed.
misschien een tip voor je werk: Het is bord, niet boord :).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  donderdag 14 februari 2013 @ 19:49:14 #85
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_122884509
quote:
2s.gif Op donderdag 14 februari 2013 12:58 schreef summer2bird het volgende:
Ik kom rond met 40 per maand, en er zijn zat die met minder kunnen.
Gewoon niets meer geven TS.
jij woont toch nog bij je ouders?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  Eindredactie Games donderdag 14 februari 2013 @ 20:00:35 #86
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_122885158
quote:
10s.gif Op donderdag 14 februari 2013 10:07 schreef Maharbal het volgende:

[..]

Ik snap dat het mogelijk is, ik vroeg me alleen af waarom.
Omdat het kan? Mijn vriendin en ik komen ook rond dat bedrag. De ander steekt het in een auto, vrouwen, drank of vakantie en ik vreet het op :P
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_122888886
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 19:49 schreef Maanvis het volgende:

[..]

jij woont toch nog bij je ouders?
Nope.
En het is 40 per week :P
Twiddel
pi_122892240
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2013 10:04 schreef fotostarter het volgende:

[..]

van andere horen hoe goed ze is. Mensen die met veel uitroeptekens typen zijn sowieso niet serieus te nemen. Ts klaagt vrienden dit en dat maar zelf doet ze het zo goed en kan ze alles. >:O :|W
Ja, echt he...de zelfingenomenheid...
“ That was pretty fucking trippy... ”
Pulp Fiction
pi_122892383
ja maar jij hebt dan ook een vriend die 8 masters in 2 jaar tijd heeft gedaan en achterlijk rijk is geworden door zijn genialiteit
  Moderator donderdag 14 februari 2013 @ 21:58:41 #90
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_122892677
Laat ze zich aanmelden bij een budgetbeheerder. Geen cent meer aan spenderen. Alle schepen verbranden doei :W
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_122895147
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 21:53 schreef Adames het volgende:
ja maar jij hebt dan ook een vriend die 8 masters in 2 jaar tijd heeft gedaan en achterlijk rijk is geworden door zijn genialiteit
Nee hoor ik heb gewoon een harde werker met goede baan :)
Waarom angst hebben voor de toekomst? Was het verleden dan zo mooi?!!!
pi_122895214
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 15:46 schreef Spatzmann het volgende:
Geen biefstuk?! Wat ben jij streng. Ik heb een speciaal potje van 200 euro voor biefstuk en andere lekkere dingen per maand. Gelukkig ken ik je niet!

[edit]

Ik ben alleenstaand, verbruik ongeveer 450 - 550 euro aan boodschappen per maand.
Dat vind ik voor alleenstaand dan weer wel veel.. Heb je huisdieren?
Mijn Am bull eet namelijk per maand voor zon 75 aan vers vlees. Dit zit bij die 600 in
Waarom angst hebben voor de toekomst? Was het verleden dan zo mooi?!!!
pi_122895701
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 22:46 schreef Spatzmann het volgende:

[..]

Nee, geen huisdieren. Maar ik kook en eet gewoon luxe :) Vers, veel biologisch vlees en erg gevarieerd. En goedkope wijn doe ik ook niet aan :) Als een wijn niet lekker genoeg is om te drinken dan moet je er ook niet mee koken. En ik kook vrij veel met wijn, sherry, etc
Dan wil ik wel eens van jou culinaire hoogstandjes proeven hihi.
Ik drink overigens niet dus dat zit er bij ons weer niet in, enkel een fles bubbels met oud en nieuw. Kun je me na 1 maaltijd met wijn dus opvegen!
Waarom angst hebben voor de toekomst? Was het verleden dan zo mooi?!!!
pi_122897213
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 19:48 schreef Maanvis het volgende:

[..]

misschien een tip voor je werk: Het is bord, niet boord :).
Ik maak ook wel eens een foutje. Gelukkig is het niet een enorm grote fout.
pi_122897962
Waar gaat dit topic over?
  vrijdag 15 februari 2013 @ 00:04:20 #96
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_122899140
quote:
2s.gif Op donderdag 14 februari 2013 20:59 schreef summer2bird het volgende:

[..]

Nope.
En het is 40 per week :P
aah dat maakt het wat makkelijker, dat zou mij nog wel lukken denk ik ;).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  vrijdag 15 februari 2013 @ 00:04:50 #97
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_122899166
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2013 23:22 schreef Dimens het volgende:

[..]

Ik maak ook wel eens een foutje. Gelukkig is het niet een enorm grote fout.
Klopt maar je staat nogal voor schut als je er dagelijks mee werkt en het dan fout schrijft ;).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_122899265
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 00:04 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Klopt maar je staat nogal voor schut als je er dagelijks mee werkt en het dan fout schrijft ;).
In principe niet dagelijks en ik schrijf het op mijn werk ook nooit fout. Maar ik zal het wel onthouden voor de volgende keer. Het probleem is namelijk dat boord ook een woord is.
pi_122899498
Ik wil geen eten op mijn boord.
pi_122903613
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2013 15:06 schreef Foxy00 het volgende:
35 huisdierverzekering
Watte? :X
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')