Moet ik dat dunne kind dan maar met honger naar school laten gaan, terwijl 2 ouders van 130kg nog wel ff door kunnen teren op hun reserves?quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:37 schreef Dimens het volgende:
En juist door ze te helpen hoeven ze nu nog steeds niets te doen en teren ze op jouw geld.
En nu gaan ze dat geld uitgeven aan eten voor dat kind en niet aan eten voor zichzelf?quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:42 schreef Foxy00 het volgende:
[..]
Moet ik dat dunne kind dan maar met honger naar school laten gaan, terwijl 2 ouders van 130kg nog wel ff door kunnen teren op hun reserves?
Nog niet al vreten ze dr voor 9 dagen chips aan.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:44 schreef Dimens het volgende:
[..]
En nu gaan ze dat geld uitgeven aan eten voor dat kind en niet aan eten voor zichzelf?
Neee gek, 50 per week. Haha 50 per maand is niet te doen. Maar wij roken ook allebei, dat kostte ook 25 per week... En dus heb ik t al met al van 25 per week gedaan. Toch best knap al zeg ik t zelf!quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:47 schreef datismijnmening het volgende:
50 euro per maand voor boodschappenknap dat je dat voor elkaar hebt gekregen.
Maar inderdaad te gek voor woorden dat als je geld krijgt van iemand dat je nog gaat zeiken over hoeveel het is. Ja en amen zijn de juiste woorden zolang de lening nog niet afbetaalt is
Net als je denkt dat het paupergehalte niet hoger kan, blijkt het toch te kunnen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:49 schreef Foxy00 het volgende:
[..]
Neee gek, 50 per week. Haha 50 per maand is niet te doen. Maar wij roken ook allebei, dat kostte ook 25 per week... En dus heb ik t al met al van 25 per week gedaan. Toch best knap al zeg ik t zelf!
Zij roken overigens ook, allebei sigaretten. Wel die van de aldi, maar tel toch maar eens 14 pakjes per week! Gaan ze toch lekker shag roken! hebben wij ook gemoeten
Goeie vraag... Ik ben potverdomme de boerenleenbank niet! Mn vriend zou is moeten weten dat ik daar geld naar gedaan heb hahahaquote:Op donderdag 14 februari 2013 01:48 schreef Dimens het volgende:
Waarom ben je überhaupt bevriend met die mensen?
Dan maar pauper, ik heb geen dag zonder eten gezeten!quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:50 schreef Dimens het volgende:
[..]
Net als je denkt dat het paupergehalte niet hoger kan, blijkt het toch te kunnen.
Daarmee had ik het niet over jou.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:52 schreef Foxy00 het volgende:
[..]
Dan maar pauper, ik heb geen dag zonder eten gezeten!
Dan nog is voor 100 shag en 100 boodschappen p/m ook aan de zieke kant.. Maar ik heb goed gegeten.. Al zeg ik t zelfquote:Op donderdag 14 februari 2013 01:52 schreef Dimens het volgende:
[..]
Daarmee had ik het niet over jou.
Je vriend weet er niks van? Kan nog leuke gesprekken opleveren tijdens het eten.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:50 schreef Foxy00 het volgende:
[..]
Goeie vraag... Ik ben potverdomme de boerenleenbank niet! Mn vriend zou is moeten weten dat ik daar geld naar gedaan heb hahaha
Ik verdien mn eigen geld, en we hebben aparte rekeningen.... Zolang ik toch goed voor hem zorg (ik doe alleen boodschappen, hihi) heeft hij toch geen reden om te vragen waarom ik 25 euro uitgeef? Of ik nou naar de pedicure ga of hun ff de brand uit help maakt dan ook geen zak uit lijkt mij.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:57 schreef SarsaEd het volgende:
[..]
Je vriend weet er niks van? Kan nog leuke gesprekken opleveren tijdens het eten.
Dat bedoel ikquote:Op donderdag 14 februari 2013 02:04 schreef Foxy00 het volgende:
Kind mogen ze brengen hoor, dat wil ik best een week in huis nemen.... Geen problemen mee.. Maar zij kunnen best een paar dagen weten wat honger is... Hebben genoeg reserves
Helaas ben ik bekend met zulke figuren en is er niks wat je kan doen. Enigste wat "helpt" is ze met rust laten en zichzelf verder naar de tiefus laten helpen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:31 schreef Foxy00 het volgende:
En ik had toch ook een tablet, En ik heb notabene met mijn verjaardag 2 x uitgegeten en thuis ook nog kabeljauw gegeten, En ik laat elke maand zeker n keer of 6 de shoarmaboer komen.. KON ER DAN NIET WAT MEER GELD VANAF...
Hier hield ik eigenlijk al op met lezen....quote:Op donderdag 14 februari 2013 02:48 schreef Dimens het volgende:
Maar om ook even een leuk verhaal te posten over mensen die vragen of er nog wat vanaf kan.
Laatst kwam er een Islamitisch gezin van 5
Toen ik nog in een winkel werkte had ik ook altijd last van dat soort mensen. ALTIJD vroegen ze om korting en als je ze dan korting gaf, moest er nog meer vanaf. Uiteindelijk ook maar gestopt met proberen te verkopen want 9/10 koopt toch niets tenzij je het onder de inkoopprijs zou verkopen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 02:53 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Hier hield ik eigenlijk al op met lezen....
Wat een sneue figuren
Ik hou van honden <3quote:Op donderdag 14 februari 2013 02:26 schreef CrashO het volgende:
op. En dan zit jij met honden. En waarschijnlijk nemen ze daarna gewoon weer nieuwe honden omdat "ze zo eenzaam
Dit dus...quote:Op donderdag 14 februari 2013 02:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nee, je bent niet opgelicht, je hebt dat geld vrijwillig gegeven aan mensen die je kent.. En wel 25 hele eurotjes.. Poeh, poeh...
Dat.quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:37 schreef Dimens het volgende:
En juist door ze te helpen hoeven ze nu nog steeds niets te doen en teren ze op jouw geld.
Ik herken het. Op de middelbare school werkte ik als bijbaantje bij de Boerenbond. Daar kwamen gewoon Islamieten afdingen op hondenvoer en dergelijkequote:Op donderdag 14 februari 2013 02:58 schreef Dimens het volgende:
[..]
Toen ik nog in een winkel werkte had ik ook altijd last van dat soort mensen. ALTIJD vroegen ze om korting en als je ze dan korting gaf, moest er nog meer vanaf. Uiteindelijk ook maar gestopt met proberen te verkopen want 9/10 koopt toch niets tenzij je het onder de inkoopprijs zou verkopen.
Nederlanders zijn er niets bij.
Als jij werkt en alleen boodschappen doet, doe je ook niet bepaald gelijkwaardig mee in je relatie...quote:Op donderdag 14 februari 2013 01:59 schreef Foxy00 het volgende:
[..]
Ik verdien mn eigen geld, en we hebben aparte rekeningen.... Zolang ik toch goed voor hem zorg (ik doe alleen boodschappen, hihi) heeft hij toch geen reden om te vragen waarom ik 25 euro uitgeef? Of ik nou naar de pedicure ga of hun ff de brand uit help maakt dan ook geen zak uit lijkt mij.
Mijn handen zouden jeukenquote:Op donderdag 14 februari 2013 02:48 schreef Dimens het volgende:
'Ey vriend, wij mogen geen vlees wat niet halal is geslacht. Wij zijn Islamitisch, zie je dat niet of zo?'
-'Nee vriend. Het bord en de rest van de groente is nu besmet. Ik wil een nieuw boord met groenten die niet in aanraking zijn gekomen met jullie vlees.'
'Kan je niet nog een beetje korting geven? Mijn kinderen vonden het namelijk niet zo lekker.'
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |