Weet niet. Ben nooit in Spanje geweest.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:26 schreef 2013 het volgende:
[..]
Een Spaanse zomer in Nederland moet je sowieso niet willen. Een Spaanse zomer in Spanje wel natuurlijk
Toch eens doen danquote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:29 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Weet niet. Ben nooit in Spanje geweest.
Ik zeur niet over de zomer op zich maar dat hij lang niet zo mooi is als sommige mensen ons laten doen geloven.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:03 schreef Hugh_Myron het volgende:
lekker shirtloos over straat, kijken naar meisjes in te korte rokjes.
wat zeur je nou man
dit dus, daarom nog ff aanhouden dit weer. Af en toe grijs, koud en zonquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:51 schreef Confetti het volgende:
Waarom? Mensen doen alsof we 6 maanden lang prachtig zomerweer gaan krijgen in dit landHoor steeds van mensen dat ze enorm veel zin hebben in de 'zomer' en dat ze van alles gaan doen.
Ook in de zomer is het 50% van de tijd nat dan wel bewolkt met af en toe een paar weken mooi weer. Vorig jaar Juni/juli alweer vergeten?
Klacht : mensen die doen alsof we een Spaanse zomer gaan krijgen
Ophouden met dat gehype van de zomer. Het valt altijd tegen.
dunno, ik hoor nooit mensen zeggen dat het hier extreem warm wordt ofzo. alleen dat 18 - 20 graden altijd beter is dan nul.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:06 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik zeur niet over de zomer op zich maar dat hij lang niet zo mooi is als sommige mensen ons laten doen geloven.
Komt nog wel een keer.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:53 schreef 2013 het volgende:
[..]
Toch eens doen danBarcelona
Sevilla
![]()
Ook dat zijn zeker mooie plekken om heen te gaan ja!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:08 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Komt nog wel een keer.Eerst naar Milaan en Rome.
Moet je een keer van voorgenoemde reet afkomen, scheelt een hoopquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
De winter vind ik altijd iets gezellig en knus hebben, de zomer kan mij nooit zo bekoren. Zeker als het zo warm is dat onder het FOK!ken de reuzel je reet uit loopt.
Onweerquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:22 schreef pietkanarie het volgende:
Zomerse onweersbuien! Lekker. Maar voor de rest, zolang ik gewoon werk/stage loop/naar school ga is die hitte alleen maar lastig. Een zomerse dag aan het zwembad en afgesloten met een verfrissende bui, prima. Voor de rest vind ik 20 graden warm genoeg, liefst half bewolkt.
De laatste jaren was het voorjaar trouwens ongeveer de zomer en de zomer zelf was dan weer minder zomers.
Daarom ook minstens 2 weken naar zuid-Europa (of verder).quote:
Vind het heerlijk. Smaken verschillenquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:28 schreef 2013 het volgende:
[..]
Onweer![]()
Stortbuien![]()
Dat zijn nou juist de 2 vervelende dingen van de zomer.
ja want dat is ook echt waar je jezelf druk om maakt in de zomer reuzel uit je reet tijdens het FOk!KEN.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:23 schreef Frank_Drebin het volgende:
De winter vind ik altijd iets gezellig en knus hebben, de zomer kan mij nooit zo bekoren. Zeker als het zo warm is dat onder het FOK!ken de reuzel je reet uit loopt.
Ja, ik weet het, tragisch allemaal. Maar het is niet anders.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:34 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
ja want dat is ook echt waar je jezelf druk om maakt in de zomer reuzel uit je reet tijdens het FOk!KEN.
Hoe kun je dat nou heerlijk vinden?quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:29 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Vind het heerlijk. Smaken verschillen
Jaquote:Op dinsdag 12 februari 2013 13:51 schreef Confetti het volgende:
Ook in de zomer is het 50% van de tijd nat dan wel bewolkt met af en toe een paar weken mooi weer. Vorig jaar Juni/juli alweer vergeten?
Ik zeker nietquote:
Nou ja, het is ook vooral de (tijdelijke) afkoeling waar ik blij mee ben. Maar ook gewoon een mooi natuurfenomeen. Ineens wordt de lucht zwart, gaat het waaien, gerommel in de verte en dan gaat het nog even mooi los.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:37 schreef 2013 het volgende:
[..]
Hoe kun je dat nou heerlijk vinden?![]()
Zit toch vele malen liever in het zonnetje met een koud biertje dan dat je binnen 'opgesloten' zit en het teringhard waait en stormt buiten. Enige fijne eraan is dat het hier bij 30 graden ofzo te benauwd wordt, dan is een kort (onweers)buitje wel fijn om even de lucht wat af te laten koelen. Maar dat wil niet zeggen dat de bui/storm zelf fijn is.
Ik vind het niets eigenlijkquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:42 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Nou ja, het is ook vooral de (tijdelijke) afkoeling waar ik blij mee ben. Maar ook gewoon een mooi natuurfenomeen. Ineens wordt de lucht zwart, gaat het waaien, gerommel in de verte en dan gaat het nog even mooi los.
Liefst wel na het bbq'en. Want 's avonds, als de ergste warmte weg is, lekker bbq'en vind ik ook fijn!
Sowieso, mensen die 20 graden al warm vindenquote:Op dinsdag 12 februari 2013 15:43 schreef PBateman1978 het volgende:
Tegenklacht:
Mongooltjes die het verschil tussen -5/5 graden en 15/25 graden niet kennen.
We weten dat je in Bulgarije woont, Dvenquote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:09 schreef Dven het volgende:
Niet tenminste zes maanden zomer hebben!!!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |