Het zijn ook wel hele heftige bevingen...ik heb gehoord dat men er onder de indruk van is, in bijvoorbeeld Turkije, Japan of Mexico.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:31 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ik vat het ook niet, hoe kan je een 'aardbeving' boven dit nieuws stellen?
Dat geloof ik graag, 2.0 op de schaal van Richter is natuurlijk ook vrij schokkend te noemen.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:36 schreef Semisane het volgende:
[..]
Het zijn ook wel hele heftige bevingen...ik heb gehoord dat men er onder de indruk van is, in bijvoorbeeld Turkije, Japan of Mexico.
De gemiddele paus hield het bijna 7,5 jaar vol (265 pausjes in 1980 jaren), de huidige heeft het bijna 8 jaar volgehouden, net boven gemiddeld dusquote:Op maandag 11 februari 2013 13:33 schreef Semisane het volgende:
Men zegt overigens wel dat popie Benedictus XVI het niet lang heeft uitgehouden, maar de enige Nederlander wist het niet eens twee uit te houden, maar hij stierf tenminste.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Adrian_VI
Klopt, ik hoorde zelfs dat mensen hun wekkers gewoon op de grond waren gevallen. Heel beangstigend inderdaad.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:38 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dat geloof ik graag, 2.0 op de schaal van Richter is natuurlijk ook vrij schokkend te noemen.
Adriaantje!quote:Op maandag 11 februari 2013 13:33 schreef Semisane het volgende:
Men zegt overigens wel dat popie Benedictus XVI het niet lang heeft uitgehouden, maar de enige Nederlander wist het niet eens twee uit te houden, maar hij stierf tenminste.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Adrian_VI
Die Benedictus...hij heeft gewoon even gewacht met de aankondig tot hij zeker wist dat hij het gemiddelde zou helpen omhoog te duwen.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:41 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
De gemiddele paus hield het bijna 7,5 jaar vol (265 pausjes in 1980 jaren), de huidige heeft het bijna 8 jaar volgehouden, net boven gemiddeld dus
quote:BOOKIE GOKT OP GHANESE PAUS
Wie wordt de nieuwe paus? Die discussie gaat de komende dagen en weken losbarsten, maar zoals zo vaak zijn de Britse bookies er snel bij. Bookmaker Paddy denkt dat Peter Turkson (63) uit Ghana hoge ogen gooit. De verhouding tussen inzet en uitbetaling is 4 tegen 9. Ter vergelijking, als je je geld inzet op Bono krijg je voor iedere pond duizend pond terug – mocht de U2-zanger het worden.
De vijf belangrijkste kanshebbers volgens Paddy:
Kardinaal Peter Turkson 9/4
Kardinaal Marc Ouellet 5/2
Kardinaal Francis Arinze 7/2
Aartsbisschop Angelo Scola 7/1
Kardinaal Oscar Rodriguez Maradiaga 10/1
Er is blijkbaar altijd een periode van 15-20 dagen nadat het ambt vacant wordt, voordat het conclaaf mag beginnen. Dat betekent dat het pas rond 15 maart van start kan gaan.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:38 schreef Abraracadabra het volgende:
Ben ik toch benieuwd naar de procedure nu. Komt er al witte rook voor 28 februari om een pausloze periode te voorkomen of gaan ze pas daarna in conclaaf?
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je precies bedoelt. Alleen nieuws wat jou interesseert is nieuwswaardig?
'Ach, als de president van de USA neger kan zijn, dan moet wij dat ook kunnen' zal het vaticaan vast wel denken.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Dos37 het volgende:
Peter Kodwo Appiah Turkson
Dat is een neger
De paus ook wel hoor.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.
Een paus is dat ook allemaal.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.
De paus is nep?quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.quote:
Uh, oke.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.
Maar hij heeft wel een hele mooie pausmobiel.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
De paus is ook voelbaar,quote:Op maandag 11 februari 2013 13:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Aardbevingen zijn tenminste echt, voelbaar en meetbaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En nog steeds snap je de nieuwswaarde niet?quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
Na dit smoelenboek snel doorgenomen te hebben hoop ik dat het die Ghanees wordt, is de enige zonder kinderverkrachtingsvibe.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:48 schreef freako het volgende:
Hier een artikel uit april 2012, met daarin de belangrijkste papabili:
http://www.businessinside(...)ext-pope-2012-4?op=1
Zelfs met kogelvrijglas.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Maar hij heeft wel een hele mooie pausmobiel.
Waarschijnlijk heeft hij ook de grootste.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:51 schreef Stranger het volgende:
[..]
Na dit smoelenboek snel doorgenomen te hebben hoop ik dat het die Ghanees wordt, is de enige zonder kinderverkrachtingsvibe.
Eens. Met z'n dikke negerpiemel.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:51 schreef Stranger het volgende:
[..]
Na dit smoelenboek snel doorgenomen te hebben hoop ik dat het die Ghanees wordt, is de enige zonder kinderverkrachtingsvibe.
Het hoofd van de eerste en oudste nog bestaand multinationaal met een beperkt personeel-bestand nog en veel te veel klanten.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
Jij vindt nieuws over verkiezingen of de abdicatie ook niet belangrijk?quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
De Nederlanders presteren weer niet als het erop aankomtquote:Op maandag 11 februari 2013 13:23 schreef freako het volgende:
De wedkantoren komen met de volgende lijst:
Paddy Power:
9/4 Cardinal Peter Turkson (Gha)
5/2 Cardinal Marc Ouellet (Can)
7/2 Cardinal Francis Arinze (Nig)
[...]
Die is al terug. Maar we mogen het niet weten. Hij zit waarschijnlijk in Guantanamo Bay of ergens in extraordinary rendition.quote:
Ik mis een paar namen. Een outsider als Gerhard Ludwig Müller bijvoorbeeld.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:23 schreef freako het volgende:
[..]
De wedkantoren komen met de volgende lijst:
Paddy Power:
9/4 Cardinal Peter Turkson (Gha)
5/2 Cardinal Marc Ouellet (Can)
7/2 Cardinal Francis Arinze (Nig)
7/1 Archbishop Angelo Scola (Ita)
10/1 Cardinal Oscar Rodriguez Maradiaga (Honduras)
12/1 Cardinal Tarcisio Bertone (Ita)
14/1 Cardinal Angelo Bagnasco (Ita)
16/1 Cardinal Jorge Mario Bergoglio (Arg)
20/1 Cardinal Leonardo Sandri (Arg)
25/1 Cardinal Raymond Burke (VS)
25/1 Cardinal Cladio Hummes (Bra)
25/1 Cardinal Dionigi Tettamanzi (Ita)
25/1 Cardinal Christoph von Schonborn (Oos)
33/1 Cardinal Wilfrid Napier (ZAf)
33/1 Cardinal William Levada (VS)
33/1 Cardinal Camillo Ruini (Ita)
33/1 Cardinal Norberto Rivera Carrera (Mex)
33/1 Cardinal Francisco Javier Errazuriz Ossa (Chili)
33/1 Cardinal Renato Martino (Ita)
33/1 Cardinal Albert Malcolm Ranjith (Sri Lanka)
33/1 Archbishop Piero Marini (Ita)
33/1 Cardinal Antonio Canizares Llovera (Spa)
33/1 Cardinal Keith O'Brien (VK)
Ladbrokes:
5/2 Cardinal Peter Kodwo Appiah Turkson
3/1 Cardinal Marc Ouellet
4/1 Cardinal Francis Arinze
6/1 Cardinal Angelo Scola
10/1 Cardinal Oscar Rodriguez Maradiaga
14/1 Cardinal Tarcisio Bertone
14/1 Cardinal Angelo Bagnasco
16/1 Cardinal Jorge Mario Bergoglio
25/1 Cardinal Leonardo Sandri
25/1 Cardinal Claudio Hummes
25/1 Cardinal Wilfred Fox Napier
33/1 Cardinal Dionigi Tettamanzi
33/1 Archbishop Raymond Burke
33/1 Cardinal Norberto Rivera Carrera
33/1 Archbishop Gianfranco Ravasi
33/1 Cardinal Timothy Dolan
33/1 Cardinal Camillo Ruini
33/1 Cardinal Christoph Schoenborn
33/1 Cardinal Ivan Dias
40/1 Cardinal Francisco Javier Errazuriz Ossa
40/1 Cardinal William Levada
66/1 Cardinal George Pell
66/1 Monsignor Pietro Parolin
Bron: http://www.nu.nl/buitenla(...)triges-vaticaan.htmlquote:COC Nederland hoopt dat de opvolger van paus Benedictus XVI liefdevoller omgaat met homoseksuelen, lesbiennes, biseksuelen en transseksuelen. Dat zegt voorzitster Tanja Ineke in een reactie op het aanstaande vertrek van de paus.
''We hopen dat er een paus komt die minder geobsedeerd lijkt met dit onderwerp.''
Dat is een koning ook. Of een president. Of de CEO van Heineken. Of een aardbeving, want de schaal van Richter is natuurlijk ook gewoon verzonnen op een bepaald moment. Zo kun je alles wel wegschrijven. Maar wel goed dat je je hekel aan geloof en de kerk op zo'n subtiele manier duidelijk maakt hoor.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
haha wat naief.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:17 schreef Infection het volgende:
[..]
Bron: http://www.nu.nl/buitenla(...)triges-vaticaan.html
Nee, niet echt. Nou, de verkiezingen wel een beetje. Ik ben een technocraat, dus religiën, ideologieën en andere verzinsels interesseren me niet.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:06 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Jij vindt nieuws over verkiezingen of de abdicatie ook niet belangrijk?
Maar hij is wel meetbaar.quote:Op maandag 11 februari 2013 13:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Hij stelt niets voor. Hij is de hoofddienaar van een verzinsel en hij staat aan het hoofd van een compleet verzonnen, kunstmatig structuur.
Technocratie is ook een ideologie.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:21 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Nou, de verkiezingen wel een beetje. Ik ben een technocraat, dus religiën, ideologieën en andere verzinsels interesseren me niet.
Turksonquote:Op maandag 11 februari 2013 13:23 schreef freako het volgende:
[..]
De wedkantoren komen met de volgende lijst:
Paddy Power:
9/4 Cardinal Peter Turkson (Gha)
5/2 Cardinal Marc Ouellet (Can)
7/2 Cardinal Francis Arinze (Nig)
7/1 Archbishop Angelo Scola (Ita)
10/1 Cardinal Oscar Rodriguez Maradiaga (Honduras)
12/1 Cardinal Tarcisio Bertone (Ita)
14/1 Cardinal Angelo Bagnasco (Ita)
16/1 Cardinal Jorge Mario Bergoglio (Arg)
20/1 Cardinal Leonardo Sandri (Arg)
25/1 Cardinal Raymond Burke (VS)
25/1 Cardinal Cladio Hummes (Bra)
25/1 Cardinal Dionigi Tettamanzi (Ita)
25/1 Cardinal Christoph von Schonborn (Oos)
33/1 Cardinal Wilfrid Napier (ZAf)
33/1 Cardinal William Levada (VS)
33/1 Cardinal Camillo Ruini (Ita)
33/1 Cardinal Norberto Rivera Carrera (Mex)
33/1 Cardinal Francisco Javier Errazuriz Ossa (Chili)
33/1 Cardinal Renato Martino (Ita)
33/1 Cardinal Albert Malcolm Ranjith (Sri Lanka)
33/1 Archbishop Piero Marini (Ita)
33/1 Cardinal Antonio Canizares Llovera (Spa)
33/1 Cardinal Keith O'Brien (VK)
Ladbrokes:
5/2 Cardinal Peter Kodwo Appiah Turkson
3/1 Cardinal Marc Ouellet
4/1 Cardinal Francis Arinze
6/1 Cardinal Angelo Scola
10/1 Cardinal Oscar Rodriguez Maradiaga
14/1 Cardinal Tarcisio Bertone
14/1 Cardinal Angelo Bagnasco
16/1 Cardinal Jorge Mario Bergoglio
25/1 Cardinal Leonardo Sandri
25/1 Cardinal Claudio Hummes
25/1 Cardinal Wilfred Fox Napier
33/1 Cardinal Dionigi Tettamanzi
33/1 Archbishop Raymond Burke
33/1 Cardinal Norberto Rivera Carrera
33/1 Archbishop Gianfranco Ravasi
33/1 Cardinal Timothy Dolan
33/1 Cardinal Camillo Ruini
33/1 Cardinal Christoph Schoenborn
33/1 Cardinal Ivan Dias
40/1 Cardinal Francisco Javier Errazuriz Ossa
40/1 Cardinal William Levada
66/1 Cardinal George Pell
66/1 Monsignor Pietro Parolin
Het mooie van een lijstje met papabili is dat niemand ook maar enig idee heeft of het ergens op slaat. De uitslagen van stemmingen in een conclaaf worden niet bekendgemaakt na afloop. Soms wint de topfavoriet, maar net zo vaak is de nieuwe paus een onbekendere kardinaal. Die Müller is blijkbaar niet een kardinaal, wat het buitengewoon onwaarschijnlijk maakt dat hij tot paus wordt gekozen.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:09 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik mis een paar namen. Een outsider als Gerhard Ludwig Müller bijvoorbeeld.
Tot bisschop benoemd door JP II, benoemd door B XVI voor een heel hoop functies. Uiteindelijk zelfs benoemd tot de pro-perfect van de Congregatie van de Geloofsleer. Dat maakt hem een van de machtigste mannen van het Vaticaan. Ratzinger had exact dezelfde positie, maar moest deze neerleggen toen hij tot paus benoemd werd.quote:
Vroeg me al af waar jij bleef. Je ticket naar Rome al geboekt?quote:Op maandag 11 februari 2013 14:28 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Tot bisschop benoemd door JP II, benoemd door B XVI voor een heel hoop functies. Uiteindelijk zelfs benoemd tot de pro-perfect van de Congregatie van de Geloofsleer. Dat maakt hem een van de machtigste mannen van het Vaticaan. Ratzinger had exact dezelfde positie, maar moest deze neerleggen toen hij tot paus benoemd werd.
Van het FOK! forum natuurlijk. Duh!quote:Op maandag 11 februari 2013 14:31 schreef Pietverdriet het volgende:
Waar goed, waar gaat het Vaticaan nu een Paus vandaan halen die nog conservatiever is dan deze?
Die had op Paddy Power een odd van 50 op 1..quote:Op maandag 11 februari 2013 14:09 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik mis een paar namen. Een outsider als Gerhard Ludwig Müller bijvoorbeeld.
Amerika.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:31 schreef Pietverdriet het volgende:
Waar goed, waar gaat het Vaticaan nu een Paus vandaan halen die nog conservatiever is dan deze?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |