quote:Welkom bij de Zeroes Request
Live op Nederland 3 vanaf 22.30 t/m 1.30u
Om 22.30 uur begint live de uitzending van de Zeroes Request, de mooiste nummers uit de jaren 2000 t/m 2009 gepresenteerd door Eric Corton en Michiel Veenstra. In deze uitzending kiezen vele 3FM dj’s hun favoriete nummers uit de Zeroes. Maar ook jij, de kijker, hebt invloed op deze uitzending. Bij ‘Verzoekplaat’ kan jij uit de huidige 100 favoriete nummers van de Zeroes Playlist jouw favoriete nummer kiezen. Vertel ons hierbij jouw mooiste verhaal waarom wij dit nummer moeten laten zien. Misschien laten we jouw nummer wel zien en misschien mag je zelfs live in de uitzending (via telefoon of skype) jouw verhaal vertellen.
Kan je er dan nog geen genoeg van krijgen, ga dan naar 3fm.nl/zeroes en stel jouw Zeroes Playlist samen.
Tweede scherm via: http://live.3fm.nlquote:3FM staat van 8 tot en met 18 februari in het teken van de Zeroes; popmuziek uit het eerste decennium van de 21e eeuw. De NTR sluit hierop aan en zendt live de tweede 3FM Zeroes Request uit. Een tv-uitzending met verrassende concerten, niet eerder vertoonde interviews, mooie festivalherinneringen en videoclips van artiesten uit de jaren Zeroes. Met vele 3FM collega dj's te gast. Voortbordurend op het succes van De Nacht van de Popmuziek (NTR) zoeken de dj's interactie met de kijkers thuis. Met behulp van het tweede scherm kan de kijker bijvoorbeeld nummers aanvragen of aangeven welke artiesten beter zijn en daarom uitgezonden moeten worden. Wil je de Kooks of Franz Ferdinand zien? En welke artiesten mogen niet ontbreken in de playlist? Ook is de persoonlijke keuze van de dj's te zien, fragmenten uit bijzondere interviews, mooie herinneringen aan festivals en verrassende optredens.http://www.tvgids.nl/programma/14037174/3FM_Zeroes_Request/
Oh, dat wel, zeker wel.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:10 schreef Karina het volgende:
Ik weet niet zo snel nummers op te noemen eigenlijk.
Nu even wel denk ikquote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:12 schreef Arcee het volgende:
Jij mist dus gewoon 10 jaar in je muzikale geheugen, Karina?
Coldplay?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Als ik ze hoor of even opzoek ken ik ze vast wel. Maar zo uit mijn hoofd?
Ook ja.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:13 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh vandaar dat ik het niet weetEn Adele zeker?
Er schoot me al wat te binnen. Ik ben slecht in namen van bands van de laatste tijd.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:15 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ook ja.
Maar te veel om op te noemen, gewoon kijken dus.
http://www.top40web.nl/jrn00/09.htmlquote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:12 schreef Karina het volgende:
Nu even wel denk ikKomt wel weer naar boven als ik er een paar heb gehoord.
Jody Bernal zo hoog?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:16 schreef Arcee het volgende:
[..]
http://www.top40web.nl/jrn00/09.html
Ja dat heb ik dus juist met oude muziekquote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:15 schreef Karina het volgende:
[..]
Er schoot me al wat te binnen. Ik ben slecht in namen van bands van de laatste tijd.
Ik zit nu U2 te kijken. Oud maar ook weer nieuw eigenlijkquote:Op zaterdag 9 februari 2013 21:17 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ja dat heb ik dus juist met oude muziek.
Broekiequote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:30 schreef CindieY het volgende:
Aanwezig! De Zeroes, m'n tienertijdperk
Eind 30?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou ik durf niet te zeggen hoe oud ik toen was
38?quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou ik durf niet te zeggen hoe oud ik toen was
Nee, is uit de Zeroes.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:35 schreef Karina het volgende:
Johnn Cash, Hurt, is toch veel ouder? Of ben ik nou gek.
2003.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:35 schreef Karina het volgende:
Johnn Cash, Hurt, is toch veel ouder? Of ben ik nou gek.
quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:35 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh maar ik VOEL me ook nog jong hoor
ze was leuker als Britneyquote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:37 schreef Cee het volgende:
En Annemieke heeft het ritmegevoel van een kaneelstokje.
Die heb ik helemaal gemist.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:38 schreef Pino112 het volgende:
Ach, die clips.. Tis steeds meer greenscreenerij..
Alors postte deze clip laatst in 3FM;
Vind zoiets leuker.
Even snel doorheen gebrowst. Leuk. Kitt, A-Team, Beavis and Buttheadquote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:38 schreef Pino112 het volgende:
Ach, die clips.. Tis steeds meer greenscreenerij..
Alors postte deze clip laatst in 3FM;
Vind zoiets leuker.
Ja ik ook, was voor mijn 3FM-tijd.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:John Mayer
No such thing
John Mayer is Amerikaanse singer/songwriter en gitarist wiens stem ergens tussen die van Sting, Dave Matthews en Jakob Dylan in ligt. In de zomer van 2002 maakten wij in Nederland voor het eerst kennis met hem via de single ‘No Such Thing’ van zijn debuutalbum No room for squares. Daarop staat ook 'Your body is a wonderland', waarvoor hij een jaar later de Grammy Award zal krijgen, al behaalt het nummer ook de 28ste plaats in een lijst van 'de 50 slechtste songs ooit' van tijdschrift Blender. In Nederland breekt Mayer pas goed door met het nummer 'Daughters' dat 3FM megahit wordt en in VPRO's Zomergasten langskomt omdat gast Linda de Mol het zo mooi vindt. Mayer is ook bekend seriedater van beroemde vrouwen (Jessica Simpson, Jennifer Aniston, Taylor Swift). In december vorig jaar lieten hij en Katy 'I kissed a girl' Perry zien dat ze mekaar leuk vonden door samen een van de jubileumconcerten van The Rolling Stones te bezoeken. Mayer is net hersteld van een tweede keeloperatie en gaf afgelopen januari voor het eerst sinds twee jaar een concert tijdens een benefietshow voor de brandweer van de Amerikaanse staat Montana.
Ik zie het niet, maar goed, wie ben ikquote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Was, is nog steeds. Vroeger 'zag' ik het nog wel, nu vind ik het echt zo'n dweil geworden.
Oja, datquote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:48 schreef CindieY het volgende:
Ohja, dat filmpje is briljant. Ze mochten niet live spelen, dus dan maar van plek wisselen
Heeft dan ook een hele bak meer ervaring dan de andere 3.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:49 schreef Pino112 het volgende:
Denk dat Cortone toch wel de beste TV-presentator van het stel is.
Voor mij juist één van de bands van de Zeroes.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:49 schreef ChatGirl het volgende:
Muse, dat is zo'n band die voor de rest totaal aan me voorbij is gegaan in de '00
Klopt, daarom ook mijn statement.quote:Op zaterdag 9 februari 2013 22:50 schreef CindieY het volgende:
[..]
Heeft dan ook een hele bak meer ervaring dan de andere 3.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |