Ja das een goeie... en geen idee!quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:10 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Zou best kunnen, maar lijkt me wel dom, want als AC4 te maken heeft met Connor zijn lineage, waarom zou je er dan een studio/team aan laten werken die niet aan AC3 heeft gewerkt, het enige deel van Connor?
Onder welke steen kom jij vandaan gekropen?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:43 schreef BaajGuardian het volgende:
Hopelijk de sumer/akkad periode, dat zou nog eens gaaf zijn en leent zich ook goed voor het verhaal.
Verder hoop ik dat ze kappen met de online mode, en fullsync crap ook eruit halen.
Dit...quote:Op zaterdag 2 maart 2013 19:38 schreef CaasS het volgende:
Hoe tof ik piraten ook vind (trailer doet denken aan Pirates of the Caribbean) denk ik niet dat ik dit ga spelen, misschien budget. Jammer dat ze van het originele idee zijn afgestapt
Grappig ook dat ze aan het eind van de trailer nog even een hit erin stoppen, zodat het nog lijkt op een assassin's game. Ik denk toch dat dit over de top actie met dat simpele vecht systeem uit 3 wordt met wat verkennen/avontuur erin. En af en toe je cape op voor een hit.
Het gaat ongetwijfeld heel goed verkopen, dat dan weer wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat ik wel weer vet vind is dat de main character weer mysterieus wordt weggezet. Dat vond ik zo leuk in AC1. Je had het gevoel alsof je een legende was. Iemand in de trailer van ac1 noemt Altaïr ook een 'Angel of Death'![]()
Dit inderdaad. Ziet er goed uit, maar Assassin's Creed? Verander Kenway in een Jack Sparrow-achtig persoon en het is gewoon een leuke actiegamequote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:36 schreef peleetje het volgende:
De sfeer in de trailers van AC1 en 2 spreekt mij wel meer aan dan AC3 en 4.
En waar ik bij de vorige trailers nog wel een vaag idee had van het verhaal, is het mij bij de AC4 trailer niet duidelijk. We zien een Blackbeard die spreekt over Kenway als brute moordenaar, en Kenway die -op het einde- iemand vermoord. Maar... Asssassins/Templars?
Ik vind het vaag.
De reacties op AC3 zijn ook niet allemaal zo positief. Dus logisch dat we nu ook wat sceptisch zijn.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:57 schreef Michhas het volgende:
2 foto's en een filmpje van 2 minuten en iedereen heeft zijn oordeel al weer klaar, jesus
AC3 was vet. Zeker niet zo vet als AC2 en de vervolgen daarop, maar desondanks een bovengemiddeld goede game.
Ik vond hem vooral grafisch erg tegenvallen als ik eerlijk ben. Op de pc dan.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:00 schreef peleetje het volgende:
[..]
De reacties op AC3 zijn ook niet allemaal zo positief. Dus logisch dat we nu ook wat sceptisch zijn.
kthxbai groetjesaanjemoederquote:
Hmm... ik ben nou niet echt gecharmeerd van dat geklim in bomen. Vond die viewpoints in bomen echt drama.quote:Op zondag 3 maart 2013 09:03 schreef Vlaggenroof het volgende:
http://nintendoeverything(...)v-black-flag-images/
Screenshots.. Zo te zien ook in bomen klimmen etc... Dacht dat conner dat kon omdat hij in het woud is opgegroeit... Zie ook iets met een walvis..
Klopt volgens mij. Ik had het in ACIII ook als Kenway geprobeerd, maar toen donderde ik telkens uit de boom. Alleen Connor kon dat vanwege zijn indianenbloed.quote:Op zondag 3 maart 2013 09:03 schreef Vlaggenroof het volgende:
http://nintendoeverything(...)v-black-flag-images/
Screenshots.. Zo te zien ook in bomen klimmen etc... Dacht dat conner dat kon omdat hij in het woud is opgegroeit... Zie ook iets met een walvis..
Sinds wanneer moet een thread enkel positiefpraterij zijn?quote:Op zondag 3 maart 2013 03:40 schreef Chef_M het volgende:
[..]
kthxbai groetjesaanjemoeder
Kan dit topic niet behouden blijven aan mensen die interesse hebben en niet mensen die afgehaakt zijn en hun gal nog willen spuwen waar niemand in is geïnteresseerd?
Met een goede hoeveelheid buskruit moet dat verassen vast wel lukkenquote:Op zondag 3 maart 2013 11:53 schreef Devv het volgende:
Ik denk dat deze AC een hoop mensen aangenaam gaat verassen.
Moet niet enkel, maar mensen die adh van 1 screenshot zeggen dat het een kutgame word, en vervolgens nog 5 pagina's doorgaan hebben hier gewoon niks te zoeken. Maak dan een KLB topic aan.quote:Op zondag 3 maart 2013 13:02 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Sinds wanneer moet een thread enkel positiefpraterij zijn?
Hmm als je het filmpje heel goed bekijkt (en dan met name de moord van Kenway op die gast aan het einde) dan zie je dat die gast wel degelijk een Templar is. (Er hangt in iedergeval een templar kruisje aan z'n jasje)quote:Op zaterdag 2 maart 2013 21:47 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Ziet er goed uit, maar Assassin's Creed? Verander Kenway in een Jack Sparrow-achtig persoon en het is gewoon een leuke actiegame
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |