Dergelijke regels bestaan dus voor het geval dat je allebei tegelijk op die versmalling komt af rijden. Dan kun je aan het bord zien wie er eerst mag. Zodra één van beide in die versmalling zit dan zul je die voor moeten laten.quote:Op maandag 28 januari 2013 11:56 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
http://jure.nl/aw6251
Helaas. Degene die geen voorang had heeft het hoger beroep verloren.
Als het tot een ongeluk komt is degene die geen voorrang had gewoon de sjaak, heeft niets met tegelijk aankomen te maken (aangezien dat sowieso in de praktijk heel erg moeilijk te meten is, tot hoeveel centimeter wil je gaan dan?).
brutalen hebben de halve wereld meidquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:18 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Dergelijke regels bestaan dus voor het geval dat je allebei tegelijk op die versmalling komt af rijden. Dan kun je aan het bord zien wie er eerst mag. Zodra één van beide in die versmalling zit dan zul je die voor moeten laten.
Het stukje wat jij linkt gaat over iemand die achter een rij auto's aan reed die voor werden gelaten. Dat heeft niets te maken met de situatie die ik schetste.
In dat geval werd de auto die in de versmalling zat ook gewoon voorgelaten maar zat het probleem bij de gene die er nog snel achteraan reed. Deze persoon had afstand moeten houden zodat hij kon stoppen zodra hij zag dat er verkeer aankwam wat voorrang had. In dit geval is hij snel achter het andere verkeer aan gereden in de hoop er zo nog snel langs te kunnen. Dat is wat ik lees.
Daar gaat het niet over. Het is meer dat zoals hij het uitlegt, als jij door een versmalling rijdt en er komt iemand anders aan die voorrang zou hebben, maar er nog niet was toen jij bij het begin van die versmalling was, jij maar lekker achteruit moet rijden omdat die ander voorrang heeft. Dat is dus pertinent ontwaar.quote:Op woensdag 30 januari 2013 22:21 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
brutalen hebben de halve wereld meid
Een kapot voorlicht kan ook tijdens het rijden voorkomen.quote:Op woensdag 30 januari 2013 23:27 schreef WEST het volgende:
Gister weer zo'n rot mongool gehad die groot licht aan liet staan. Ook als je zelf seint dat hij ze uit moet doen deed hij het niet. M'n ouders reden 200 meter achter mij en die seinde ook al naar die tegenligger maar ook niet uit doen he.
Gelijk rijbewijs innemen. Zelfde als voor de mensen die met 1 kapotte voorlicht rijden.
Klopt. Maar of ze het repareren is een tweede vraag. twee autos die ik smorgens op weg naar het werk tegen kom in ieder geval niet.quote:Op woensdag 30 januari 2013 23:31 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Een kapot voorlicht kan ook tijdens het rijden voorkomen.
Grootlichtrijders mogen idd afgeschoten worden.
Gedonder met die versmallingen altijdquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:22 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Daar gaat het niet over. Het is meer dat zoals hij het uitlegt, als jij door een versmalling rijdt en er komt iemand anders aan die voorrang zou hebben, maar er nog niet was toen jij bij het begin van die versmalling was, jij maar lekker achteruit moet rijden omdat die ander voorrang heeft. Dat is dus pertinent ontwaar.
Ook al heb jij voorrang, als er iemand anders van de andere kant komt die al in de versmalling zit als jij aan komt rijden dan moet je die gewoon voor laten.
Zodra er dan nog iemand van de andere kant aankomt terwijl jij staat te wachten en z'n auto er snel achteraan drukt dan is het een ander verhaal.
Met een C1 kun je misschien ook wel over het fietspad zoals met een motorquote:Op donderdag 31 januari 2013 01:36 schreef Eenskijken het volgende:
jezus, wat heb ik veroorzaakt met mijn c1 en wegversmallingen![]()
jup, heb ik al eens gehad.quote:Op woensdag 30 januari 2013 23:31 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Een kapot voorlicht kan ook tijdens het rijden voorkomen.
Grootlichtrijders mogen idd afgeschoten worden.
quote:Op woensdag 30 januari 2013 23:27 schreef WEST het volgende:
Gelijk rijbewijs innemen. Zelfde als voor de mensen die met 1 kapotte voorlicht rijden.
Bij mijn auto kan ik nog zelf de lampen vervangen. Ik heb dus standaard een volledige verlichtingsset in de auto liggen. Zodra ik merk dat er 1 kapot is stop ik op de eerste beste parkeerplaats en vervang ik hem ff.quote:Op woensdag 30 januari 2013 23:31 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Een kapot voorlicht kan ook tijdens het rijden voorkomen.
Grootlichtrijders mogen idd afgeschoten worden.
Volgens mij zijn dit soort situaties al enorm vaak besproken hier... Maar ik zeg hulde voor de persoon die z'n binnenspiegel op nachtstand deed.quote:Op donderdag 31 januari 2013 07:40 schreef jitzzzze het volgende:
Anders rij je lekker 80 op een lege N weg waar je 100 mag![]()
Een lichtshow resulteerde alleen in een binnenspiegel op de nachtstand
Ik zie geen verschil...je band is al zo plat.quote:Op donderdag 31 januari 2013 08:39 schreef kikoooooo het volgende:
[ afbeelding ]
Fijn begin van de dag
haters gonna hate :p ik kan tenminste in elk klein gaatje parkeren en in de stad rondcrossen. En kleine benzinerekening + geen wegenbelasting.quote:Op donderdag 31 januari 2013 01:44 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Met een C1 kun je misschien ook wel over het fietspad zoals met een motor
Ja hoor, wat jij wilt.quote:Op donderdag 31 januari 2013 09:05 schreef Timm-E het volgende:
[..]
Volgens mij zijn dit soort situaties al enorm vaak besproken hier... Maar ik zeg hulde voor de persoon die z'n binnenspiegel op nachtstand deed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |