quote:Op zondag 27 januari 2013 14:21 schreef Sickert het volgende:
Weer een 12:30 wedstrijd verloren
Ben weer voor een week klaar met FC LafbekFisher, Eriksen en al die andere Deens flapdrollen kunnen er geen zak van!
12:30 niet maar het is wel frapant dat ze elke keer falen op dit tijdstip.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Geven we maar 12:30 de schuld dat je een 0-2 voorsprong weggeeft.
Ga toch weg
Als als als...quote:Op zondag 27 januari 2013 14:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Als Bony daar had gestaan ipv die Jap dan was het nog erger geweest
0-2 voor staan en 3-2 verliezen is niet te wijten aan half 1, rot toch een end op manquote:Op zondag 27 januari 2013 14:22 schreef Sickert het volgende:
[..]
12:30 niet maar het is wel frapant dat ze elke keer falen op dit tijdstip.
Eriksen niet, man faalt weer wanhopigquote:Op zondag 27 januari 2013 14:23 schreef TJV het volgende:
Fischer de schuld geven.Die gozer komt net kijken man
De hele week (lees mijn posts er maar op na) heb ik benadrukt dat Vitesse een van de lastigste wedstrijden is van dit seizoen, want het is om 12:30. Het maakt niet uit hoe goed of slecht Vitesse is, het maakt niet uit hoe slecht hun reeks is, het maakt niet uit dat Ajax met 3-0 won van Feyenoord. Om 12:30 staat er een totaal andere ploeg, geen schim van het Ajax dat we anders zien. Elk punt dat Ajax pakt om 12:30 is zeer zeer zwaar bevochten en gaat met heel veel pijn en moeite (zoals bij Roda JC). Dit was te voorspellen. Een 0-2 voorsprong stelt mij ook allang niet meer gerust. Ik heb wedstrijden als bij Heracles nog in mijn geheugen.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Geven we maar 12:30 de schuld dat je een 0-2 voorsprong weggeeft.
Ga toch weg
Boerrigter kan er niets van ja.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Het is weer zover dat niemand er wat van kan. Kom op zeg dit is gewoon even klote maar Frank zet ze weer op scherp en we worden gewoon weer kampioen
Je hoeft ze niet om scherp te zetten, Ajax is een andere ploeg om 12:30, daar kan Frank de Boer al twee jaar op rij niets aan doen.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Het is weer zover dat niemand er wat van kan. Kom op zeg dit is gewoon even klote maar Frank zet ze weer op scherp en we worden gewoon weer kampioen
Flikker jij ook een eind op, al hadden Buffon en Casillas daar samen gestaan hadden ze alsnog gescoord hoor. Kom op hey, Vermeer de schuld geven is wel het laatste wat je kunt doen.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:24 schreef Ajacied422 het volgende:
Eriksen, Boerrigter, Vermeer
Vermeer heeft dan wel veel gered, maar de tegengoals waren lachwekkend.
Volgens velen is het de schuld van de 12:30.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef Taneli het volgende:
Hoe is het mogelijk dat er pakweg 65 minuten niet aan het handje is en vervolgens zo slap de wedstrijd weggeeft in 10 minuten tijd???
Hij keepte goed maar hij komt toch wel snel uitquote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Vermeer kon daar echt niks tegen doen
Die gast had niet zo ver uit zn doel moeten staan en niet er uit moeten komen bij de 1-2 en 2-2-.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Vermeer kon daar echt niks tegen doen
We staan maar 3 punten achter.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Het is weer zover dat niemand er wat van kan. Kom op zeg dit is gewoon even klote maar Frank zet ze weer op scherp en we worden gewoon weer kampioen
Rustig maar hoor. Mij moet je sowieso met een korreltje zout nemen.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef TJV het volgende:
[..]
Flikker jij ook een eind op, al hadden Buffon en Casillas daar samen gestaan hadden ze alsnog gescoord hoor. Kom op hey, Vermeer de schuld geven is wel het laatste wat je kunt doen.
Dan is het knap dat we überhaupt al 0-2 voorstonden...quote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Volgens velen is het de schuld van de 12:30.
Wat heeft die flapdrol trouwens? Weer een muisarm van het vele instagrammen?quote:
Lijkt me idd beter, boerrigter kan gewoon niet op dit moment.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgende week zo starten:
Fischer - De Jong - Babel
Eriksen - Poulsen - Schone
Blind - Denswil - Alderweireld - van Rhijn
Vermeer
Frank de Boer kan er niets aan doen dat de wedstrijd om 12:30 uur wordt gespeeld.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:25 schreef ejfaar het volgende:
Frank heeft belachelijk gewisseld vandaag. Dat maakte het verschil.
Fischer speelde kut, maar wtf moeten we met Sana.
Boerrighter speelt al maanden kut en wordt pas in minuut 80 gewisseld.
Hoesen er pas in minuut 85 in.
Dit terwijl de goals van vites er al aan zaten te kopen.
Geïrriteerde knie.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:27 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Wat heeft die flapdrol trouwens? Weer een muisarm van het vele instagrammen?
Middenveld moet sterker man, de Jong ipv schone en Babel in de spits.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgende week zo starten:
Fischer - De Jong - Babel
Eriksen - Poulsen - Schone
Blind - Denswil - Alderweireld - van Rhijn
Vermeer
Ook hij moet het nog leren, wij zijn een ploeg die de jeugd de kans geeft, je weet dat de jeugd dusdanig wisselvallig kan zijn dat hij een wedstrijd speelt als deze.quote:
man hou toch op over dat 12:30 als je 2-0 voor staat mag je dat nooit meer weggevenquote:Op zondag 27 januari 2013 14:27 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Frank de Boer kan er niets aan doen dat de wedstrijd om 12:30 uur wordt gespeeld.
Terecht verloren vandaag jaquote:Op zondag 27 januari 2013 14:26 schreef Dj_Day-V het volgende:
En dan zijn die 2 goals nog lucky. Dit Ajax moet echt beter. Waarom staat Boerrigter er bijvoorbeeld nog in?
Lucky goals maken niet uit, ongeveer 30% van de goals die Twente maakt zijn luckyquote:Op zondag 27 januari 2013 14:26 schreef Dj_Day-V het volgende:
En dan zijn die 2 goals nog lucky. Dit Ajax moet echt beter. Waarom staat Boerrigter er bijvoorbeeld nog in?
Hij heeft niets andersquote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef S0nic het volgende:
[..]
Terecht verloren vandaag ja, Derk is een lievelingetje van De Boer blijkbaar anders had er allang iemand anders gestaan.
Mwah, De Jong deed het vandaag ook weer goed. Maar afwerken was ook raar. terugspeelballetje naar de keeper van Vitesse. Die moest hij gewoon inschietenquote:Op zondag 27 januari 2013 14:27 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Middenveld moet sterker man, de Jong ipv schone en Babel in de spits.
Me ook kapot aan zitten ergeren.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Smoofie het volgende:
Ja ik ga met mn EL ab stopzetten, waarom brachten ze steeds een kk klapjosti in beeld die juichte?
Ja, maar zoveel zeiden dat hij er al klaar voor was om Toby te vervangen en dan Heitinga niet nodig was danquote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ook hij moet het nog leren, wij zijn een ploeg die de jeugd de kans geeft, je weet dat de jeugd dusdanig wisselvallig kan zijn dat hij een wedstrijd speelt als deze.
De tering zeg. "de progressie van sommige spelers is zorgwekkend"quote:
Alleen Boerrigter moest er eerder uit.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:29 schreef Kurzweil het volgende:
Wat een dramatisch wisselbeleid van De Boer.
Alleen maar betrokken bij al het gevaar de eerste helft.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Devz het volgende:
Verschrikkelijk slechte pot, het mag een wonder heten dat we 0-2 hebben voorgestaan. Boerrigter hoef ik voorlopig niet meer in de basis te zien, bakt er helaas echt helemaal niks meer van. Eriksen ook weer ontzettend slecht, jammer dat hij toch die wisselvalligheid blijft houden.
En van PSV>quote:Op zondag 27 januari 2013 14:29 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Die gaan ons kampioen maken door van Twente te winnen.
Soms?quote:Op zondag 27 januari 2013 14:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
De tering zeg. "de progressie van sommige spelers is zorgwekkend"
Vorige week werden we nog makkelijk kampioen. Clubtopics soms
quote:Op zondag 27 januari 2013 14:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
De tering zeg. "de progressie van sommige spelers is zorgwekkend"
Vorige week werden we nog makkelijk kampioen. Clubtopics soms
Zeg nou niks over Eriksen anders gaan er weer een paar lopen janken.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Devz het volgende:
Verschrikkelijk slechte pot, het mag een wonder heten dat we 0-2 hebben voorgestaan. Boerrigter hoef ik voorlopig niet meer in de basis te zien, bakt er helaas echt helemaal niks meer van. Eriksen ook weer ontzettend slecht, jammer dat hij toch die wisselvalligheid blijft houden.
Ik vind het zeer zorgelijk dat Ajax nu al vijf keer om rij zo een andere ploeg is om 12:30 uur. Dit kan toch niet. Het verschil is echt gigantisch.quote:
Bij belgie is dat idd ook niet super. Maar goed dat weet Frank nu dus ook weer, liever ligeon dus daar als het nodig is.quote:
Wat lul jij nou weer man, we staan 0-2 voor en dat je het weggeeft is te wijten aan half 1?quote:Op zondag 27 januari 2013 14:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik vind het zeer zorgelijk dat Ajax nu al vijf keer om rij zo een andere ploeg is om 12:30 uur. Dit kan toch niet. Het verschil is echt gigantisch.
Bovendien is het ook zeer zorgelijk dat Ajax een voorsprong in de laatste twintig minuten volledig weggeeft. Als je dat blijft doen kan je geen kampioen worden. Na de 0-2 moet je de wedstrijd professioneel doodmaken, zeker als je uit speelt en om 12:30 hoeft het dan niet meer mooi te zijn. Vertraag het spel, hou de bal in de ploeg, etc. Je zou toch verwachten dat Ajax iets geleerd zou hebben van Heracles?
Dat is geen succes, is het nooit geweest.quote:
Het ging ook wel redelijk, totdat veltman echt een blunder maaktequote:Op zondag 27 januari 2013 14:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik vind het zeer zorgelijk dat Ajax nu al vijf keer om rij zo een andere ploeg is om 12:30 uur. Dit kan toch niet. Het verschil is echt gigantisch.
Bovendien is het ook zeer zorgelijk dat Ajax een voorsprong in de laatste twintig minuten volledig weggeeft. Als je dat blijft doen kan je geen kampioen worden. Na de 0-2 moet je de wedstrijd professioneel doodmaken, zeker als je uit speelt en om 12:30 hoeft het dan niet meer mooi te zijn. Vertraag het spel, hou de bal in de ploeg, etc. Je zou toch verwachten dat Ajax iets geleerd zou hebben van Heracles?
Veltman is beter dan heitingaquote:Op zondag 27 januari 2013 14:31 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Dat is geen succes, is het nooit geweest.
Donderdag(?) weer tegen Vitesse, hij zal wel wat aanpassingen doorvoeren lijkt mij zo.
's Ochtends pasta moeten eten is echt niet lekker hoor.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:31 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer man, we staan 0-2 voor en dat je het weggeeft is te wijten aan half 1?
Rot gewoon op.
Heitinga kan er ook helemaal niks van.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:29 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ja, maar zoveel zeiden dat hij er al klaar voor was om Toby te vervangen en dan Heitinga niet nodig was dan. Nou, ik zie het
.
Zeker. Ajax kan het fysiek en mentaal nooit zo lang volhouden om 12:30. Dat zag je ook. Je bent 60-65 minuten de betere ploeg. Daarna stort de zaak volledig in en Ajax kan het niet meer belopen. Ineens zijn ze overal te laat, ineens zijn alle keuzes verkeerd, ineens kan Ajax de bal totaal niet meer in de ploeg houden. Dat zegt wel iets.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:31 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer man, we staan 0-2 voor en dat je het weggeeft is te wijten aan half 1?
Rot gewoon op.
quote:Op zondag 27 januari 2013 14:32 schreef TJV het volgende:
Ik pleit ervoor dat we onze eigen tijdzone krijgen.
Dit jaar een heel middelmatige selectie.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:31 schreef Tarado het volgende:
Het is heel simpel, Ajax is een aardige ploeg met 100% inzet, zonder dat blijft er niet veel over, ging allemaal veel te stroperig vandaag en dat heeft Vitesse gewoon slim gedaan, die hadden nog genoeg kracht over de laatste 20 minuten
quote:Op zondag 27 januari 2013 14:32 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zeker. Ajax kan het fysiek en mentaal nooit zo lang volhouden om 12:30. Dat zag je ook. Je bent 60-65 minuten de betere ploeg. Daarna stort de zaak volledig in en Ajax kan het niet meer belopen. Ineens zijn ze overal te laat, ineens zijn alle keuzes verkeerd, ineens kan Ajax de bal totaal niet meer in de ploeg houden. Dat zegt wel iets.
En Leo dan?quote:Op zondag 27 januari 2013 14:32 schreef tammepiet het volgende:
Sana en Derk.
Ik zou die 2 linea recta inruilen voor Bakircoglou en Ebecilio.
Tom de Mul zit ook nog zonder club. Wellicht een goed alternatief voor Lukoki.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:32 schreef tammepiet het volgende:
Sana en Derk.
Ik zou die 2 linea recta inruilen voor Bakircoglou en Ebecilio.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |