Ik had het ook over mr. Ik lees uit Speedy z'n post dat hij beweert dat mr. niet beschermd is, of hij had het over jurist, dan heeft hij, zoals ik ook al zei, gelijk.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Maar jurist valt daar niet onder, omdat het geen titel is volgens die wet. Mr. enzo wel.
Busschauffeur lijkt mij ook wel wat. Ik ga het nu instellen op fbquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:31 schreef Speedy_T het volgende:
Mijn punt was dat jurist gewoon een ander woord is voor rechtsgeleerde, en dat die definitie net zo beschermd is als buschauffeur.
Iedereen kan/mag zich zo noemen. Als feitelijk het tegendeel blijkt, maakt het niks uit maar sta je wel voor lul
Anders moet ik gaan studeren...quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:34 schreef Actaeon het volgende:
Jongens. Vrinden. Waarom gaan jullie nog door? Die kerel valt niet te overtuigen.
Nou, ontzettend dun valt ook wel weer mee: toch ruim 350 pp.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 19:23 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Prota is toch een prima boek?Althans ik vond het destijds geen goed en overzichtelijk boek.
En als je dat boek leest (het is ook ontzettend dun dus dat kan het niet zijn) tezamen met wat verdiepende verhalen in het HC moet je voor jezelf toch wel een overzicht kunnen maken van wat de stof inhoudt lijkt mij. Althans als ik docent zou zijn zou ik daar wel vanuit gaan.
Shall we agree to disagree?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:36 schreef Valid het volgende:
[..]
Nou, ontzettend dun valt ook wel weer mee: toch ruim 350 pp.Uiteraard lukt het wel om overzicht te scheppen als je alles doorgenomen hebt, maar dat is dan niet dankzij de hoorcollege's, eerder ondanks. Terwijl de hoorcollege's in mijn ogen toch niet in de laatste plaats de hoofdlijn weer zou moeten geven.
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:36 schreef Joosie200 het volgende:
[..]Het ultieme sog-moment dus huh?
Ik ga voor een lumia 820quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:36 schreef Boterbartje het volgende:
Net als jullie niet te overtuigen zijn van het geweldige microsoft
YREAL AL MIJN WERK NIET VOOR NIETS JE BENT EEN HELD GEFELICITEERD MET JE VERSTANDIGE KEUZE IK BEN NU ZO BLIJquote:
Mwah, voor de peecee wel hoorquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:36 schreef Boterbartje het volgende:
Net als jullie niet te overtuigen zijn van het geweldige microsoft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |