Regels:quote:Op zondag 1 april 2012 02:09 schreef FRseezu het volgende:
Beste fok forumnisten.
Zoveelste topic over Facebook, ik weet het. Maar ik wil toch met jullie mijn 10 ergernissen laten lezen.en ben benieuwd of jullie je erin kunnen vinden
Mijn 10 ergernissen van facebook:
1. Facebook is geen dagboek. Een samenvatting van heel je dag schrijf je maar in een dagboek. Elke uur van de dag iedereen laten weten wat je doet, doe je maar op Twitter.
2. Denk niet dat je een soort Dr. Phil bent als je filosofische oneliners kopieert van het Internet.
3. Waarom foto's maken van flessen drank dat je consumeert, we weten toch dat je een zuipschuit bent. Dat hoef je niet te accentueren.
4. Iedereen laten weten dat jij je rot voelt, who dafaq cares! Slik liever een zak Xanax, helpt veel beter.
5. Leuk dat je je kookkunsten laat zien, open een restaurant zou ik zeggen.
6. Facebook is geen Twitter, # << dit werkt niet hoor.
7. Als je niet kan slapen, who cares!? Als je niet kan slapen dan moet je vooral naar het licht van je telefoon kijken, en Facebook is geen valium.
8. Niet iedereen hoeft te weten dat je over je ex bent. Juist als je iets erover plaatst ben je er duidelijk niet overheen.
9. Denk je dat ik spelletjes als Farmville wilt spelen? NEE. Als ik een spelletje wil spelen dan doe ik wel mijn Xbox aan.
10. Met 1 like help je echt niet de honger de wereld uit. Niet denken dat 1 like knop al je schuldgevoelens wegneemt.
Verders is Facebook wel lachen om te kijken naar andermans belachelijke statussen, foto's of whatever
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 16:31 schreef BenjaminLinus het volgende:
Facebook is voor mij een van de grootste grijze gebieden. Je vraagt je af waarom mensen posten wat ze posten, maar er is niet eens een aanknopingspunt voor enige logica te vinden, en daarom ga ik vervolgens maar alles gewoon lezen![]()
Heb me al zovaak afgevraagd wat iemand bezielt om elke activiteit op facebook te plaatsen.. in godsnaam.
Dit komt allemaal van hetzelfde meisje:
- Gisteren afgesproken met mijn vriendinnetjes Lisa en Anna (beiden getagd). We hadden elkaar al veel te lang niet gezien, moeten we echt gauw weer doen.
- In de efteling!
- Bij alles is familie!
- Jeeh naar de kapster!
- Skyfall
- Jeej, eindelijk vakantie (L)
En zo gaat het maar door, wat een gigantische oogkanker. En toch vind ik het nog leuk om te lezen ook, uit pure verwondering en verbazing.
Maar even serieus: Zijn dat soort mensen niet gewoon enorm narcistisch? Hoe haal je het anders in je harses om alleen al te denken dat zulke onzin andere mensen interesseert?
Vind je?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 01:01 schreef ikveranderhemniet het volgende:
[..]
Het heeft een politie logo, dit moet wel legitiem zijn.
Wel erg knap als je dat logo zo na kunt maken hequote:
Wat een shitfeestquote:Op zaterdag 26 januari 2013 12:15 schreef Faxie het volgende:
Ik zie net iemand die meerdere foto's heeft gepost van een 'afschijtsfeestje'
En nou kun je dr niet meer met goed fatsoen afgooien want dan regent het weer vragen om het waarom.quote:Op zondag 27 januari 2013 11:16 schreef Lovechild het volgende:
Ik had al twee keer het vriendschapsverzoek van een oud-collega geweigerd.
Kwam ik haar gisteren tegen: "Ja, ik heb je uitgenodigd op Facebook maar je reageert niet." En ik, watje die ik ben, niet de waarheid zeggen he, dus 's middags haar maar uitgenodigd.
In die tijd heeft ze haar omslagfoto veranderd, twee keer haar profielfoto veranderd en 62 foto's geplaatst. Precies de reden waarom ik haar niet op FB wilde![]()
Stupid me
Je hebt gelijk! Zij denkt duidelijk wel dat wij vriendinnen zijn, was me gelijk met "schat" aan het aanspreken enzo. We hebben elkaar een paar jaar niet gezien...quote:Op zondag 27 januari 2013 11:19 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
En nou kun je dr niet meer met goed fatsoen afgooien want dan regent het weer vragen om het waarom.
Hoewel, waarom ook eigenlijk niet? Als ze 't vraagt zeg je 'omdat je zo belachelijk veel troep plaatst'.
Je bent toch geen vriendin van dr?
En dit gaat heel ver.quote:Graph Search maakt het mogelijk alle publieke informatie te combineren in een zoekopdracht. In totaal kan er op een enorm aantal specificaties zoals religie, seksuele geaardheid en politieke oriëntatie gefilterd worden. Ook persoonlijke voorkeuren die mensen met een openbaar profiel aanduiden via hun likes kunnen worden meegenomen. Daardoor kan er op zeer gedetaillerd niveau naar gebruikers worden gezocht. De beoogde functie is het verbinden van mensen met gezamenlijke interesses.
Je kan haar berichten toch gewoon uit je newsfeed filteren?quote:Op zondag 27 januari 2013 11:16 schreef Lovechild het volgende:
Ik had al twee keer het vriendschapsverzoek van een oud-collega geweigerd.
Kwam ik haar gisteren tegen: "Ja, ik heb je uitgenodigd op Facebook maar je reageert niet." En ik, watje die ik ben, niet de waarheid zeggen he, dus 's middags haar maar uitgenodigd.
In die tijd heeft ze haar omslagfoto veranderd, twee keer haar profielfoto veranderd en 62 foto's geplaatst. Precies de reden waarom ik haar niet op FB wilde![]()
Stupid me
maar alles bekijken en erover klagen is natuurlijk veel leuker.quote:Op zondag 27 januari 2013 11:36 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je kan haar berichten toch gewoon uit je newsfeed filteren?
quote:Op zondag 27 januari 2013 11:24 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Je hebt gelijk! Zij denkt duidelijk wel dat wij vriendinnen zijn, was me gelijk met "schat" aan het aanspreken enzo. We hebben elkaar een paar jaar niet gezien...
Nou ja, heb nu iig haar "nieuws" geblokkeerd. Allebei tevreden (hoop ik)
Gewoon instellen dat haar berichten niet op jouw timeline komen.quote:Op zondag 27 januari 2013 11:16 schreef Lovechild het volgende:
Ik had al twee keer het vriendschapsverzoek van een oud-collega geweigerd.
Kwam ik haar gisteren tegen: "Ja, ik heb je uitgenodigd op Facebook maar je reageert niet." En ik, watje die ik ben, niet de waarheid zeggen he, dus 's middags haar maar uitgenodigd.
In die tijd heeft ze haar omslagfoto veranderd, twee keer haar profielfoto veranderd en 62 foto's geplaatst. Precies de reden waarom ik haar niet op FB wilde![]()
Stupid me
Dan zal die nu wel stil zijnquote:Op zondag 27 januari 2013 14:35 schreef LookAtMe het volgende:
Net voor het eerst iemand verwijderd vanwege zijn posts.
Een kerel die dagelijks een post maakt over hoe geweldig ajax wel niet is, en op dagen van wedstrijden minimaal 5.
Ik ben zelf ook voor ajax maar dit is echt tyfus irritant.
Neequote:
quote:12 minutes ago
Ajax is en blijft de beste. Ajax word kampioen for sure!
Hahahaha die heeft de stand vast nog niet gehoordquote:
Die beschrijft inderdaad precies wat ik 80% van de keren denk als ik een status lees.quote:
Ik ook. Puur vanwege die autistische share, like & win actiesquote:Op zondag 27 januari 2013 14:35 schreef LookAtMe het volgende:
Net voor het eerst iemand verwijderd vanwege zijn posts.
Je zou gewoon "niemand geeft een neuk" neer moeten zetten.quote:
Nah, dat kan ik echt niet maken, ik zie haar best vaak. En durf het niet uiteraard.quote:Op maandag 28 januari 2013 11:23 schreef HSG het volgende:
[..]
Je zou gewoon "niemand geeft een neuk" neer moeten zetten.
Hehehe ja oke dat begrijp ik. Meestal heb ik wel de neiging om een anonieme Facebook-account aan te maken, iedereen toe te voegen die je kent en flink te gaan trollen.quote:Op maandag 28 januari 2013 13:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Nah, dat kan ik echt niet maken, ik zie haar best vaak. En durf het niet uiteraard.
Mensen die vriendschapsverzoeken aannemen van figuren die ze helemaal niet kennen, die verdienen het om getrolled te wordenquote:Op maandag 28 januari 2013 13:56 schreef HSG het volgende:
[..]
Hehehe ja oke dat begrijp ik. Meestal heb ik wel de neiging om een anonieme Facebook-account aan te maken, iedereen toe te voegen die je kent en flink te gaan trollen.
Nummer 1? Bij mij al weer tig keer langsgekomen, sjongejongequote:
Heeft ze er al op gereageerd?quote:Op maandag 28 januari 2013 16:13 schreef einschtein het volgende:
Anti-klacht: de eerlijkheid van sommige mensen. Iemand plaatst net een foto van d'er op Facebook, samen met haar hond.
Iemand reageert, very bazig, "nooit opgevallen dat je scheel bent..."
Ah, dat doen aantal vrienden van me ook altijdquote:Op maandag 28 januari 2013 16:13 schreef einschtein het volgende:
Anti-klacht: de eerlijkheid van sommige mensen. Iemand plaatst net een foto van d'er op Facebook, samen met haar hond.
Iemand reageert, very bazig, "nooit opgevallen dat je scheel bent..."
Haha, ja dat is wél leukquote:Op maandag 28 januari 2013 16:13 schreef einschtein het volgende:
Anti-klacht: de eerlijkheid van sommige mensen. Iemand plaatst net een foto van d'er op Facebook, samen met haar hond.
Iemand reageert, very bazig, "nooit opgevallen dat je scheel bent..."
Ik kwam net deze tegen:quote:Op maandag 28 januari 2013 19:27 schreef ejiraM het volgende:
Oh dear god, mijn hele fb vol met 'grappige' en serieuze berichten over de koningin
I kid you not!quote:Respect beatje!
9 and counting.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:35 schreef A.Jensen het volgende:
Godver de godver, tot nu toe al gelijk 3 Bea berichten
quote:Op maandag 28 januari 2013 19:50 schreef An_awesome_wave het volgende:
Hier nog wat varianten @ m'n feed
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nou heb ik dat liedje in mijn hoofdquote:
lichtblauw? bedoel je wellicht turqoise? of "teal"?quote:Op maandag 28 januari 2013 20:52 schreef Luxuria het volgende:
Sommige mensen zijn toch zo ontzettend dom he (zie rood)!!
Iemand (lichtblauw) had een foto gepost dat hij vast stond met de auto met de vraag of iemand wist wat er gebeurd was.
[ afbeelding ]
Boeiend.quote:Op maandag 28 januari 2013 21:45 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
lichtblauw? bedoel je wellicht turqoise? of "teal"?
Dat ligt toch echt aan jouquote:Op maandag 28 januari 2013 21:59 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
sowieso boeiender dan dat gesprek van jou waar geen touw aan vast te knopen is
Je bent een mooi voorbeeld van deze narcistische Facebook generatie.. Je vertelt in een groep mensen zeker ook allemaal verhalen zonder dat je kijkt wat de respons is? Of mensen het sowieso wel interessant vinden?quote:
Nee.quote:Op maandag 28 januari 2013 22:01 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Je bent een mooi voorbeeld van deze narcistische Facebook generatie.. Je vertelt in een groep mensen zeker ook allemaal verhalen zonder dat je kijkt wat de respons is? Of mensen het sowieso wel interessant vinden?
Pfieuw..quote:Op maandag 28 januari 2013 22:03 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Dan is er gelukkig nog hoop..
Kijk ik ben kritisch en maak op en of aanmerkingen wanneer nodig. Maar als er lichtpuntjes in de duisternis zijn dan maak ik daar ook melding vanquote:
Die zooi kreeg ik dus al nog geen uur later op mijn whatsapp.quote:
Ik vind ze geniaalquote:Op maandag 28 januari 2013 19:50 schreef An_awesome_wave het volgende:
Hier nog wat varianten @ m'n feed
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
dit soort volkquote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
wat een wijvenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
Jeez, wat een taal...quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
Wat een armoequote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
Is dit echt? Zelfs verkracht worden is nog teveel eer voor deze lage levensvormen.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
https://twitter.com/search?q=gtst%20kanker&src=typdquote:Op dinsdag 29 januari 2013 12:07 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Is dit echt? Zelfs verkracht worden is nog teveel eer voor deze lage levensvormen.
de gemiddelde puber die GTST kijkt. Rare lui idd. Als ze nou es ff op de site van RTL hadden gekeken, hadden ze gelezen dat het vandaag wordt uitgezonden. Schelden met 'kanker' is uitermate triest.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
twitter:dviate twitterde op dinsdag 29-01-2013 om 11:58:15De Blackberryjügend spreekt weer, want GTST was gisterenavond niet op televisie. Zucht http://t.co/ZN7LSm3q /via @dennisfl reageer retweet
Dank je wel, that's me! Ten tijde van de Vodafone storing was het ook dikke pret met de Blackberry Jügend!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 12:31 schreef Apotheose het volgende:
Deze verwoordt het wel mooi:
twitter:dviate twitterde op dinsdag 29-01-2013 om 11:58:15De Blackberryjügend spreekt weer, want GTST was gisterenavond niet op televisie. Zucht http://t.co/ZN7LSm3q /via @dennisfl reageer retweet
Gezellig volk, dat soort mensen wil iedereen wel in zijn omgevingquote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
Precies.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:41 schreef Captainp00face het volgende:
[..]
Gezellig volk, dat soort mensen wil iedereen wel in zijn omgeving
mee eens, wat een losersquote:Op dinsdag 29 januari 2013 15:45 schreef Woffel het volgende:
Die pubers mogen wat mij betreft wel vervolgd worden voor majesteitsschennis.. Hoe triest die regeling misschien ook is..
Dit komt trouwens van Dikkekusvirgin: (quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
Oh dearquote:Op dinsdag 29 januari 2013 16:29 schreef Captainp00face het volgende:
[..]
Dit komt trouwens van Dikkekusvirgin: ()
[ afbeelding ]
![]()
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[ afbeelding ]
De gemiddelde GTST kijker
De laatste reactie op die GTST-jankers maar ff gequoted; je mag het niet zeggen, maar af en toe zou je ze toch die ziekte gewoon toewensen? Hebben die jong geen ouders die ze leren wat deugdelijk taalgebruik is en op welke manier je je ongenoegen op een nette manier uit? Kom ik weer op een veelgenoemde ergernis: het taal en grammatica gebruik op Facebook!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:41 schreef Captainp00face het volgende:
[..]
Gezellig volk, dat soort mensen wil iedereen wel in zijn omgeving
Als je dan met kanker scheldt, doe het dan in ieder geval grammaticaal correct. Dus kankerhoer ipv kanker hoer.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 19:34 schreef Scriptascripta het volgende:
[..]
De laatste reactie op die GTST-jankers maar ff gequoted; je mag het niet zeggen, maar af en toe zou je ze toch die ziekte gewoon toewensen? Hebben die jong geen ouders die ze leren wat deugdelijk taalgebruik is en op welke manier je je ongenoegen op een nette manier uit? Kom ik weer op een veelgenoemde ergernis: het taal en grammatica gebruik op Facebook!
quote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:03 schreef Queens het volgende:
Reacties op een foto, hoeveel fouten kun je in 1 zin maken zeg:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |