Neu zo erg is het ook niet. Maar ze is wel gewoon een prachtige vrouw. Would bang for sure zegmaar.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:02 schreef SaulGoodman het volgende:
[..]
Hehe oke. Maar iedereen schijnt helemaal gek van haar te zijn en ik heb dat minder. Word er niet warm van, laat ik het zo zeggen.
Ik heb niet zoveel foto's enzo :$ :$ :$quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:02 schreef Yreal het volgende:
[..]
Om even een beeld bij de legende te vormen
+1 Dag lang soggen doet weinig goeds voor last-minute studerenquote:Op donderdag 24 januari 2013 19:59 schreef Giku het volgende:
Ik ben bang voor het tentamen van morgenBurgerlijk 3
Vooral het testament van het varkenquote:
Als toelatingseis instellen doet wonderen!quote:Op donderdag 24 januari 2013 20:26 schreef Bruce_Cutler het volgende:
[..]
Ze willen de aanwas van studenten beperken.
Meer studiepunten aan rechtsgeschiedenis besteden zou inderdaad de sleutel kunnen zijn.
Litis contestatio zul je bedoelenquote:Op donderdag 24 januari 2013 21:41 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Er horen ook nogal wat adagia bij zag ik, als je dat goed kent en dan die procesovereenkomst die altijd terug komt ben je al wel een eind
Eens, daarom fungeert het nu ook meer als los zand, leuk voor erbij maar het staat te veel af van overige vakken. En dat terwijl het nou net aan de wortel staat van ons huidige rechtbestel. Overigens vond ik Burgerlijk 2 en RGS2 zeer fijne combi in jaar 2quote:Op donderdag 24 januari 2013 21:46 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Helemaal eens. En dat laatste moet niet relevant zijn. De studie is nu al veel te praktisch gericht terwijl juist de academische en reflectieve kant van de studie ondergesneeuwd dreigt te worden. En het is ook goed, en mooi, om de ontwikkeling van het recht te bekijken en de diepe wortels van ons positieve recht te ontwaarden in rechtsstelsels uit (lang) vervlogen tijden. Daar kan je ook van leren. Geschiedenis als zodanig is immers het collectieve geheugen van de mensheid hetgeen rechtsgeschiedenis tot het collectieve geheugen van de specifieke beroepsgroep van juristen maakt. Iets wat mijns inziens te allen tijde gekoesterd moet worden.
Nee, wel een stelletje slaafstokers van *rent* Maar master rechtsgeschiedenis zie ik ook wel zittenquote:Op donderdag 24 januari 2013 21:57 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
En wat zijn Maharbal en ik? Honden?
Leugenaar! Vorige keer postte je vet veel foto's van toen je een backpacker was enzo.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:05 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ik heb niet zoveel foto's enzo :$ :$ :$
Ja maar daar sta ik niet echt opquote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:05 schreef N0rah het volgende:
er postte je vet veel foto's van toen je een backpac
Maak dan een foto van jezelf met die kekke tabletquote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:06 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja maar daar sta ik niet echt op
Ik bak er ook niet veel van. Kan beter maar naar de bieb gaan ofzo.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:06 schreef Yreal het volgende:
Ipv studeren zit ik te browsen voor een nieuwe motor...![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 8 september 2013 schreef Yreal het volgende: Boterbartje is een kwaliteitsuser
Op 2 april 2015 17:54 schreef Joosie200 het volgende: The Boterbartje experience™, dat is 100% kwaliteit voor een kleine prijs.
Misschien helpt dit.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:06 schreef Yreal het volgende:
Ipv studeren zit ik te browsen voor een nieuwe motor...![]()
quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:08 schreef Boterbartje het volgende:
Dit ben ikmietjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
we hebben allemaal pics gepost
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 8 september 2013 schreef Yreal het volgende: Boterbartje is een kwaliteitsuser
Op 2 april 2015 17:54 schreef Joosie200 het volgende: The Boterbartje experience™, dat is 100% kwaliteit voor een kleine prijs.
quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:13 schreef Boterbartje het volgende:
Nou vooruit; dit ben ik. Met als extra een foto met ijsberenpak.Die eerste fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat was de foto met ijsbeerpak voor het geval dat het je niet was opgevallenquote:
Ja, echt leuk.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 00:15 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja dat was de foto met ijsbeerpak voor het geval dat het je niet was opgevallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |