precies, ik hoef geen vergelding acties te zien op deze gasten. maar dit soort acties maakt de publieke schandpaal tot een succes.quote:
Moet je zelf weten.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef kingmob het volgende:
[..]
Nee, dat doe ik niet. Het is een direct gevolg van dat soort onzin en dat weet je prima. Het wakkert totaal onnodig volkswoede aan. Wat werkt er precies niet aan het huidige systeem, dat het zo hard nodig is om die onderbuik te voeden? Er zit geen enkele rationele gedachte achter.
ik denk dat nog wel meevaltquote:Op woensdag 23 januari 2013 16:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het begon eigenlijk allemaal met mijn bewering dat veel tieners nogal eens wat zaken onder de pet houden. Nu kun jij een uitzondering vormen op de regel, maar ik vermoed dat veel tieners niet alles delen met hun ouwelui.
Doorzettingsvermogen is dan ook een eigenschap die niet iedereen bezitquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tien jaar is dan ook wel een wat lange periode om rottigheid uit te halen.
Hypocriet!quote:
Zonder proces opsluiten dat tuig!quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:06 schreef kaatje50 het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)e+zijn%E2%80%99.aspx
Die verrekte, trage gang van zaken. De Nederlandse politie had toch al lang dat verzoek in kunnen dien bij hun collega's in België
Ik zeg niet dat mensen hun ongenoegen niet mogen uiten.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef Tem het volgende:
[..]
Ach geweld is er altijd geweest en in verschillende periodes meer dan anders. Dat wil niet zeggen dat mensen hun ongenoegen er niet over mogen uiten. "Die mensen" weten dat zelf ook wel. Wanneer je alles gaat relativeren snap ik
Niet zo goed wat je op een nieuws forum doet. Volgens mij is dat juist de plek waar mensen dit soort dingen kunnen uiten.
Nee, men heeft een trigger nodig om voor zichzelf te verantwoorden om geweld te initiëren. Zelfs Hitler/stalin/Mao/Etc. vond waarschijnlijk dat hij the good guy was. Mensen zijn nou eenmaal goed in zichzelf voor de gek houden.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:03 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik denk eerder een verklaring. Achteraf. Er is altijd wel een reden te vinden als je op zoek bent naar geweld.
Ik ga natuurlijk niet zitten wachten op een D66-rechter die iemand als dader aanwijst terwijl ik allang weet dat jij de dader bent. Dus je krijgt gewoon een steen door je ruit heen getyft.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:02 schreef 3-voud het volgende:
Jawel, gewoon aangifte doen.
Je doet nu net alsof het een vrijbrief voor vandalisme is. Rare.
Nou, bij deze: jij dus ook met je verhaalquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:08 schreef kingmob het volgende:
[..]
Nee, men heeft een trigger nodig om voor zichzelf te verantwoorden om geweld te initiëren. Zelfs Hitler/stalin/Mao/Etc. vond waarschijnlijk dat hij the good guy was. Mensen zijn nou eenmaal goed in zichzelf voor de gek houden.
Tjah, je zou de wens tot lynchmobs eens moeten onderbouwen.quote:
'Vechtersbaas hoeft niet terug te komen'quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:07 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat mensen hun ongenoegen niet mogen uiten.
Ik reageer op de mensen die stellen dat het vroeger beter was, door te beargumenteren dat dat wel meevalt. Lijkt mij een prima input voor een nieuwsforum.
Ik kan jou ook vragen waarom je een open nieuwsforum doet als je bepaalde dingen niet vindt passen.
Als ze onschuldig blijken dan zal die man de beroerdste niet zijn en dat ongedaan makenquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:07 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hypocriet!
De_Guidance-modus: Het zijn slechts verdachten, de rechter en niemand anders beslist over de straf en dit is slechts onderbuik/lynchgedrag wat net zo erg is.
Ik heb in mijn jeugd jongens gekend die toch echt geweld pleegden gewoon omdat het kon. Er is voor dat soort gasten geen goed of kwaad.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:08 schreef kingmob het volgende:
[..]
Nee, men heeft een trigger nodig om voor zichzelf te verantwoorden om geweld te initiëren. Zelfs Hitler/stalin/Mao/Etc. vond waarschijnlijk dat hij the good guy was. Mensen zijn nou eenmaal goed in zichzelf voor de gek houden.
De rechter straft niet, de samenleving doet dat wel. Zie daar.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:09 schreef kingmob het volgende:
[..]
Tjah, je zou de wens tot lynchmobs eens moeten onderbouwen.
In veel gevallen is dat al de situatie voor een rechtszaak aanvangt. De realiteit is toch echt anders.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik ga natuurlijk niet zitten wachten op een D66-rechter die iemand als dader aanwijst terwijl ik allang weet dat jij de dader bent. Dus je krijgt gewoon een steen door je ruit heen getyft.
Veel plezier in de middeleeuwen zou ik zeggen? She's a witch!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:10 schreef Friek_ het volgende:
[..]
De rechter straft niet, de samenleving doet dat wel. Zie daar.
Och, de politie was schijnbaar pas in staat deze jongens te vinden, nadat onder meer GS de foto's en het filmpje publiceerde en de jongens kregen ook toen pas wroeging en melden zich spontaan op het bureau, voeg daar aan toe dat 120 uur schoffelen (ja dat is reëel) niet echt veel indruk op dit soort jongens maakt, de publieke schandpaal des te meer.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef kingmob het volgende:
[..]
Nee, dat doe ik niet. Het is een direct gevolg van dat soort onzin en dat weet je prima. Het wakkert totaal onnodig volkswoede aan. Wat werkt er precies niet aan het huidige systeem, dat het zo hard nodig is om die onderbuik te voeden? Er zit geen enkele rationele gedachte achter.
Ik vind het een beetje mager dat je erg selectief bent wat dit betreft. Als je mensen toestaat om voor eigen rechter te spelen krijg je natuurlijk vanzelf situaties waarin jij een keer de lul bent.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:10 schreef 3-voud het volgende:
[..]
In veel gevallen is dat al de situatie voor een rechtszaak aanvangt. De realiteit is toch echt anders.
Beetje mager dat je het zo wilt weergeven. Maar doe je ding.
Dat is ook openbare geweldpleging.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik ga natuurlijk niet zitten wachten op een D66-rechter die iemand als dader aanwijst terwijl ik allang weet dat jij de dader bent. Dus je krijgt gewoon een steen door je ruit heen getyft.
Publieke schandpaal heeft niks te maken met een fiat voor eigen rechter spelen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje mager dat je erg selectief bent wat dit betreft. Als je mensen toestaat om voor eigen rechter te spelen krijg je natuurlijk vanzelf situaties waarin jij een keer de lul bent.
Wat dan weer afgezwakt word als vandalisme.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is ook openbare geweldpleging.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |