God is volgens mij blank. Dus dat kan niet.quote:
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:31 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Dat is onzin, want in geen enkel contract van huidige PSV'ers zitten zo'n clausule.
Alleen bij Narsingh zit er zo'n soort clausule, maar daar krijgt hij zelf 10procent van verkoop.
Nee, want zoals hij uitlegt, gaat dat geld niet naar Heerenveen, maar naar Narsingh. Dat is dus anders, maar gelijk in de zin van dat PSV niet alles krijgt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:32 schreef Helpmefok het volgende:
"geen enkel"
"alleen bij narsingh"
Contradictus in terminis.
Eerst klagen dat Psv jeugd geen kans geeft, en dan komt er een voorbeeld dat zij hun leven beteren en dan weer kritiek leverenquote:
Als img niet lukt wil je zeggen?quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef mrstylo het volgende:
Altijd zo pijnlijk dit:
[ afbeelding ]
Nicequote:Op woensdag 23 januari 2013 16:01 schreef mrstylo het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op woensdag 23-01-2013 om 15:46:59#Locadia gepromoveerd naar de voorlopige selectie van Jong Oranje reageer retweet
![]()
![]()
Dat Depay niet erin zit?quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef mrstylo het volgende:
Altijd zo pijnlijk dit:
[ afbeelding ]
Feyenoord bedingt overigens een doorverkoopclausule bij de transfer. Deze geeft Feyenoord het recht op een bepaald percentage mocht Wijnaldum door PSV weer verkocht worden.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef Kenju het volgende:
[..]
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/
Dat kun JIJ in ieder geval niet weten, want het is nooit naar buiten gekomen wie in de talent pools zitten.quote:Verder over de trots die je hebt over wat Van Geel heeft gedaan, is deze wat misplaatst, aangezien zowat iedere speler (iig tot en met de generatie van Martins Indi) in zo'n investeringsplan zit (de zgn. 'Talent Pools'), waarbij Feyenoord uiteindelijk sowieso 25% kwijt is aan de zgn. 'Vrienden van Feyenoord'.
Wat een onzinquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:40 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het systeem in alle teams gelijkstellen aan het systeem van het eerste zou al verdomd veel helpen. Evenals een herkenbaar systeem krijgen in het eerste.
Toen de haat tegen PSV begonquote:Op woensdag 23 januari 2013 16:11 schreef Kenju het volgende:
[..]
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/
[..]
De markt bepaalt de marktwaarde. Dat is een deel van het probleem van PSV, Brands die de markt volledig op zijn kop zet door structureel veel te betalen. Dan kan er wel een Oostblokclub komen, maar die moet dan wel een heeeel flink bedrag betalen wil je de kosten van transfer, salaris en tekengeld eruit halen als je spelers voor tien miljoen koopt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ze betalen inderdaad te veel. Maar wie bepaald de marktwaarde? Als er zo een gekke Oostblok Club langs komt, kun je zomaar spekkoper zijn.
Daarentegen is speculeren met echt geld natuurlijk niet slim wanneer je geen doordacht beleid voert.
Als je een Wijnaldum haalt als opvolger voor Toivonen dan klopt er iets niet. Als je Matavz haalt, maar je hebt Lens en Mertens op de flanken klopt er ook iets niet. Dan haal je Narsingh met als doel Matavz te bedienen en dan zet je Lens in de spits. Wat dan uiteindelijk nog best aardig uitpakt. Maar zodra daar een verandering plaatsvindt begint het wankelen weer.
Neem daarnaast nog het feit dat een goede TD onverkoopbare spelers weet te verkopen en dan denk ik dat Brands niet de juiste man op de juiste positie is.
Geen haat, nog steeds blij met de 5 miljoen die jullie ons gegeven hebben en de tot twee keer toe hogere positie t.o.v. jullie aan het eind van het seizoen (let maar op wat dit jaar gaat gebeuren amigo).quote:
quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:16 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Geen haat, nog steeds blij met de 5 miljoen die jullie ons gegeven hebben en de tot twee keer toe hogere positie t.o.v. jullie aan het eind van het seizoen (let maar op wat dit jaar gaat gebeuren amigo).
Hoezo? Trainers in de jeugd van PSV hebben de vrijheid om in andere systemen te spelen dan het eerste. Dat is geen goed beleid als het doel is om jeugdspelers te leveren die in het eerste kunnen worden ingepast. Dat is alleen goed beleid als je hoopt op exceptionele jeugdspelers die puur door individuele kwaliteit van waarde kunnen zijn in het eerste. Als die dan niet structureel doorkomen blijf je met dure aankopen zitten.quote:
Oké, ga je nu weg?quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:16 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Geen haat, nog steeds blij met de 5 miljoen die jullie ons gegeven hebben en de tot twee keer toe hogere positie t.o.v. jullie aan het eind van het seizoen (let maar op wat dit jaar gaat gebeuren amigo).
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:31 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Dat is onzin, want in geen enkel contract van huidige PSV'ers zitten zo'n clausule.
Alleen bij Narsingh zit er zo'n soort clausule, maar daar krijgt hij zelf 10procent van verkoop.
quote:Feyenoord bedingt overigens een doorverkoopclausule bij de transfer. Deze geeft Feyenoord het recht op een bepaald percentage mocht Wijnaldum door PSV weer verkocht worden.
Als dat de enige referentie is, kun je moeilijk spreken over een kankerharde diss.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/
Kankerharde diss
[..]
Het is iig. een bron naast V. Geel.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:20 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Als dat de enige referentie is, kun je moeilijk spreken over een kankerharde diss.
Die site is nog minder serieus te nemen dan de liefdesbaby van Elfrink en Driessen.
Je moet je formatie aanpassen aan het spelersmateriaal niet andersom. Een jeugdspeler moet zo opgeleid worden dat hij kan functioneren in meerdere systemen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:16 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hoezo is dat onzin dan? Lijkt mij vrij logisch.
Heb betere bron gevonden.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
http://www.voetbalinfo.nl(...)otman-ook-wijnaldum/
Kankerharde diss
[..]
Valt mee dus.quote:PSV strikt ook Wijnaldum
Door Jeroen Kapteijns & Marcel van der Kraan
EINDHOVEN - PSV wist een overeenstemming te bereiken met Feyenoord over de aankoop van Georginio Wijnaldum. Voor de 20-jarige Rotterdammer wordt bijna vijf miljoen euro overgemaakt aan Feyenoord.
Feyenoord verliest met Wijnaldum een van de grootste talenten van de afgelopen jaren. De Rotterdammer is de jongste debutant in de historie van Feyenoord. De Rotterdammers hebben naast de transfersom ook het recht op een percentage van een volgende transfer van Wijnaldum bedongen, maar beseffen dat het financiële gewin slechts minimaal is. Bijna al het geld moet worden aangewend om de schuldpositie van Feyenoord te verbeteren.
Wijnaldum wilde zelf vertrekken uit de Kuip, omdat hij net als Leroy Fer het idee had dat hij stilstond in zijn ontwikkeling. Waar Fer denkt bij FC Twente een grotere stap te kunnen maken, wil Wijnaldum bij PSV doorgroeien. Een zorgwekkende constatering voor de technische staf van Feyenoord, omdat de spelers kennelijk niet willen blijven voor hun coaches in de Kuip.
telesport.nl
Jij reageert alleen maar als ik hier post. Ga eens weg jochie.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
[..]
als hij wil discussieren, laat hem dan discussieren. debieltjes.
Da's geen betere bron. Da's de Telegraaf.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:20 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Heb betere bron gevonden.
[..]
Valt mee dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |