Weet niet of ik daar nou blij mee moet zijnquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:01 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Je staat er wel mooi op elke keer.
Don't shoot the messenger.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:02 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Weet niet of ik daar nou blij mee moet zijn
Congrats !quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:08 schreef Yreal het volgende:
Nou ik heb een stageplaats in de estate planning hoor.
Loopjongen, maar whatever. Ik mag in ieder geval 1 dag inhoudelijk werken.
Zo was het je ook aangeboden?quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:08 schreef Yreal het volgende:
Nou ik heb een stageplaats in de estate planning hoor.
Loopjongen, maar whatever. Ik mag in ieder geval 1 dag inhoudelijk werken.
Feliciteerd!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:08 schreef Yreal het volgende:
Nou ik heb een stageplaats in de estate planning hoor.
Loopjongen, maar whatever. Ik mag in ieder geval 1 dag inhoudelijk werken.
Ach, na afwijzing door keuze 1,2,3 en 4 vind ik het goed. Ik wist dat het geen hoogstaand werk word, maar de omgeving is wel top.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:09 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Zo was het je ook aangeboden?
Ah nouja het is iets inderdaad. Feli in ieder geval!quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:13 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ach, na afwijzing door keuze 1,2,3 en 4 vind ik het goed. Ik wist dat het geen hoogstaand werk word, maar de omgeving is wel top.
quote:
quote:Op woensdag 23 januari 2013 13:32 schreef Ryon het volgende:
[..]
Vergeet het bijvullen van de koffie niet,
Waarom zouden we zulke grapjes maken, hij heeft ten minste serieus iets te doenquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:15 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ah nouja het is iets inderdaad. Feli in ieder geval!
Verwacht trouwens dit soort garpjes
[..]
[..]
Niet zo doen hequote:Op woensdag 23 januari 2013 15:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom zouden we zulke grapjes maken, hij heeft ten minste serieus iets te doenBen je jaloers?
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:08 schreef Yreal het volgende:
Nou ik heb een stageplaats in de estate planning hoor.
Loopjongen, maar whatever. Ik mag in ieder geval 1 dag inhoudelijk werken.
Koffie halen gaat wel snel vervelen hoor.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:19 schreef Tchock het volgende:
Ik kijk ook uit naar stagelopen. Lijkt me heel erg leuk.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:19 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Koffie halen gaat wel snel vervelen hoor.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Stage, onbetaald werken.
Geweldig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja. Echt kut man.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Stage, onbetaald werken.
Geweldig.
Hier niet hoorquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Stage, onbetaald werken.
Geweldig.
5 dagen, uren weet ik niet.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:17 schreef Ryon het volgende:
[..]
GefeliciteerdHoeveel dagen / uur ben je daar in totaal meebezig?
Ik snap je punt. Alles moet zich immers in onmiddellijk geldelijk voordeel vertalen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Stage, onbetaald werken.
Geweldig.
Proestquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:25 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik snap je punt. Alles moet zich immers in onmiddellijk geldelijk voordeel vertalen.
Als je een beetje je best doet haal je nog wel wat knaken binnen met een stage.
En verder ben je autistisch als je denkt dat mijn nick met katten te maken heeft.
Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:08 schreef Yreal het volgende:
Nou ik heb een stageplaats in de estate planning hoor.
Loopjongen, maar whatever. Ik mag in ieder geval 1 dag inhoudelijk werken.
Jij oude Carthaagse legerofficier jij.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:25 schreef Maharbal het volgende:
[..]
En verder ben je autistisch als je denkt dat mijn nick met katten te maken heeft.
Maar wel bergen waardering.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:29 schreef Bruce_Cutler het volgende:
[..]
Jij oude Carthaagse legerofficier jij.
Goed he.
Stage gelopen bij Hannibal.
Onbetaald.
Hoe veel bier koop je daar voor? PRECIES. NUL EN EEN HALF.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:30 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Maar wel bergen waardering.
bol.com topic?quote:
ibood.com net zoquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:40 schreef Tchock het volgende:
Fijn trouwens he dat als je bol.com typt het automatisch een link wordt knetterhandig sluikreclame sluikreclame
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Daar hoef je niet eens een .com bij te typenibood ibood ibood.
Hé, de tweede niet. Frappant.
Genoeg voor zomervakantie, nieuwe telefoon, laptop, bier en benzinequote:Op woensdag 23 januari 2013 15:20 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Stage, onbetaald werken.
Geweldig.
Maar de stage gaat nu dus ten koste van het komende semester?quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:48 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dank. En de rest ook.
Keuze viel toch op mij omdat ik na hbo onzinkunde ook fiscaal recht deed
Ik had mij al ingeschreven voor 2 avondwerkgroepenquote:Op woensdag 23 januari 2013 15:49 schreef Ryon het volgende:
[..]
Maar de stage gaat nu dus ten koste van het komende semester?
Kijk, ik weet dat je die stage // hbo dinges moet doen vanwege je moeder. Maar om heel eerlijk te zijn had ik al lang geleden die zooi laten vallen en alles op alles gezet op rechten.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:50 schreef Yreal het volgende:
Jaja, die onzin waar bartje over praat, op hbo niveau. Zie je het voor je?
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:53 schreef Ryon het volgende:
[..]
Kijk, ik weet dat je die stage // hbo dinges moet doen vanwege je moeder. Maar om heel eerlijk te zijn had ik al lang geleden die zooi laten vallen en alles op alles gezet op rechten.
Een hbo MER bachelor is leuk. Maar de tijd en het geld dat je daaraan kwijt bent kan je ook investeren in het behalen van een wo bachelor en master.
Heb niet echt veel tijd meer besteed aan de mer, maar ideaal is het niet.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:53 schreef Ryon het volgende:
[..]
Kijk, ik weet dat je die stage // hbo dinges moet doen vanwege je moeder. Maar om heel eerlijk te zijn had ik al lang geleden die zooi laten vallen en alles op alles gezet op rechten.
Een hbo MER bachelor is leuk. Maar de tijd en het geld dat je daaraan kwijt bent kan je ook investeren in het behalen van een wo bachelor en master.
True story. Al vond ik het zelf ook zonde om zo kort voor het einde te stoppen. Had ik 3 jaar hbo gedaan voor 1prop..quote:
Ah ok, dat zou inderdaad zonde zijn.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:00 schreef Yreal het volgende:
[..]
True story. Al vond ik het zelf ook zonde om zo kort voor het einde te stoppen. Had ik 3 jaar hbo gedaan voor 1prop..
quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:59 schreef Ties02 het volgende:
He jongens laten we het netjes houden en niet over elkaars moeders beginnen
1 jaar werken /stage voor het diploma. Zonde om niet te doen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:02 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ah ok, dat zou inderdaad zonde zijn.
Tjah, ik was al vertrokken na het behalen van de P.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:14 schreef Yreal het volgende:
[..]
1 jaar werken /stage voor het diploma. Zonde om niet te doen.
Bijna weekend!quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:17 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Pff er komt geen einde aan de dag.
Totaal onbetrouwbaar. Ik ben absoluut geen kenner, maar heel even zoeken leert me dat het gaat om een Duits merk met welgeteld één winkel (trouwens ook die genoemd in op de Grounpon-pagina, dat is dan wel weer fijn) en nauwelijks reviews. Bovendien -heel verdacht- wordt het merk niet eens genoemd in de Groupon-advertentie. Wat voor ieder horloge raar is, maar zeker voor een van veertienhonderd euro.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:37 schreef JohnSpek het volgende:
http://www.groupon.nl/dea(...)fina-Uhren-/16516512
Lijkt mij sterk dat het ooit 1389 heeft gekost, maar vind het nog best een leuk horloge...
Kenners? Weggegooid geld of?
Dan weet je wel hoe laat het is.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Totaal onbetrouwbaar. Ik ben absoluut geen kenner, maar heel even zoeken leert me dat het gaat om een Duits merk met welgeteld één winkel (trouwens ook die genoemd in op de Grounpon-pagina, dat is dan wel weer fijn) en nauwelijks reviews. Bovendien -heel verdacht- wordt het merk niet eens genoemd in de Groupon-advertentie. Wat voor ieder horloge raar is, maar zeker voor een van veertienhonderd euro.
Ik denk dat het, heb dit wel vaker gezien, gaat om een Chinees nepmerk. Wordt gedistribueerd met adviesprijzen ver boven de duizend euro en wordt vervolgens enkel in de aanbieding verkocht. Want een horloge van 1400 voor 200 klinkt beter dan een horloge van 200
Of het verder voor 200 euro een goed horloge is, dat kan ik niet inschatten. Ik ben geen kenner![]()
W.. bwh... habl...quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:43 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Dan weet je wel hoe laat het is.
Je weet nu al dat je hem gehaald hebtquote:Op woensdag 23 januari 2013 16:56 schreef Giku het volgende:
Strafrecht 2 wel gehaald, heuh! Veel arresten kunnen noemen, helaas wat weinig schema's. Hoe ging 't bij ylSs?
Op naar Burgerlijk 3!
Gemierenneuk ook altijdquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:01 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Je weet nu al dat je hem gehaald hebt
Daar ben ik in het verleden wel eens goed nat op gegaanquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:02 schreef Giku het volgende:
[..]
Gemierenneuk ook altijd: Ik denk dat ik hem wel gehaald zou kunnen hebben!
Maandag nogquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Daar ben ik in het verleden wel eens goed nat op gegaan
Ik dus ook, ben nu wat voorzichtiger met dat soort uitsprakenquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Daar ben ik in het verleden wel eens goed nat op gegaan
Ach ik ook, maar heb er een goed gevoel over.. Is dat beter dan?quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:05 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Ik dus ook, ben nu wat voorzichtiger met dat soort uitspraken
Goed bezig! Gefeliciteerd, zal vast goed zitten.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:06 schreef Giku het volgende:
[..]
Ach ik ook, maar heb er een goed gevoel over.. Is dat beter dan?
Anders en volgens mij minder, 359a en Loze Hashpijp kwam langs, veel EHRM natuurlijk, verder viel t wel mee.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:06 schreef Valid het volgende:
[..]
Goed bezig! Gefeliciteerd, zal vast goed zitten.
Weinig schema's zeg je? Anders dan de eerste kans?
Ah oke, nou prima. Nu lekker klaar in elk geval.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:08 schreef Giku het volgende:
[..]
Anders en volgens mij minder, 359a en Loze Hashpijp kwam langs, veel EHRM natuurlijk, verder viel t wel mee.
Hahaha, ook echt dat 'hoeuhgh'quote:
Ja, je benoemt goede dingen. Denk dat het verstandig is om het niet te doen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:50 schreef Tchock het volgende:
Er klopt heel veel niet aan, JohnSpek. Details, maar toch. Ik zou dit niet doen.
Jezus, toch wel erg dat ik maar blijf lachen als ik het afspeel.quote:
Dat is ook heel erg tof. Wil graag zelf ook zo'n horloge. Maar als je bijvoorbeeld de specs gaat vergelijken zeggen ze dat er saffierglas in zit (wat ik niet kan controleren natuurlijk maar wat voor die prijs extreem onwaarschijnlijk is) en dat het een automaat is (terwijl je kunt zien dat het dat niet is). Verder is de beschrijving op de site van de producent heel anders voor hetzelfde horloge en is het allemaal in steenkolen-Engels beschreven.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:17 schreef JohnSpek het volgende:
[..]
Ja, je benoemt goede dingen. Denk dat het verstandig is om het niet te doen.
Ik vind zelf het effect wel leuk dat je het hele klokwerk ziet en alles ziet ronddraaien, vandaar dat ik twijfelde.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:19 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jouw financiën er voor staan, maar voor mij is 200 euro een hoop geld voor zo'n gok klok.
Bij deze her wel. 1e kans was dat een stuk minder. Buiten standaard shit om dan.. Loze hashpijp etcquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:26 schreef Ties02 het volgende:
Arresten zijn dus van groot belang voor straf2?
Dakgootquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:27 schreef ylSs het volgende:
[..]
Bij deze her wel. 1e kans was dat een stuk minder. Buiten standaard shit om dan.. Loze hashpijp etc
Dit is 'm: http://www.tufina-uhren.d(...)b01b5b452234bf88e0f9quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:37 schreef JohnSpek het volgende:
http://www.groupon.nl/dea(...)fina-Uhren-/16516512
Lijkt mij sterk dat het ooit 1389 heeft gekost, maar vind het nog best een leuk horloge...
Kenners? Weggegooid geld of?
Klopt. Dat is de enige dealer die 'm verkoopt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:34 schreef N0rah het volgende:
[..]
Dit is 'm: http://www.tufina-uhren.d(...)b01b5b452234bf88e0f9
Ja, komt niet bepaald betrouwbaar over.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Klopt. Dat is de enige dealer die 'm verkoopt.
Nee. Helemaal niet. Alle alarmbellen van de wereld gaan rinkelen bij mij als ik lees:quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:39 schreef N0rah het volgende:
[..]
Ja, komt niet bepaald betrouwbaar over.
quote:24 MONTHS WARRANTY ON THE MOVEMENT AND 2 YEAR WARRANTY BY THEOREMA ARE SAYING.
Ik nie snap nie.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
DakgootBeetje arrest-titels verneuken
edit: of Afvoerpijp? In elk geval niet 'Loze Hashpijp'
quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:40 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee. Helemaal niet. Alle alarmbellen van de wereld gaan rinkelen bij mij als ik lees:
[..]
Doorgaan met nummerenquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:39 schreef DanielBackward het volgende:
Hoi hoi, ik moet een essay schrijven over 'De gevolgen v/d val van Antwerpen voor de Republiek'..
Ik wil graag footnotes gaan gebruiken, echter had ik hier een paar vragen over.
Wanneer je een footnote gebruikt begin je dan bij iedere pagina opnieuw met nummeren? Of ga je gewoon door?
Voetnoten gewoon verder nummeren inderdaad. Kijk anders even in Leidraad.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:39 schreef DanielBackward het volgende:
Hoi hoi, ik moet een essay schrijven over 'De gevolgen v/d val van Antwerpen voor de Republiek'..
Ik wil graag footnotes gaan gebruiken, echter had ik hier een paar vragen over.
Wanneer je een footnote gebruikt begin je dan bij iedere pagina opnieuw met nummeren? Of ga je gewoon door?
Verder wat dient er specifiek geplaatst te worden onderaan de pagina bij het nummertje, uiteraard de link als het bijv. van een website komt, maar verder de auteur/datum van publicatie o.i.d.?thx
http://www.kluwer.nl/over(...)idraad-juridisch.pdfquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:39 schreef DanielBackward het volgende:
Hoi hoi, ik moet een essay schrijven over 'De gevolgen v/d val van Antwerpen voor de Republiek'..
Ik wil graag footnotes gaan gebruiken, echter had ik hier een paar vragen over.
Wanneer je een footnote gebruikt begin je dan bij iedere pagina opnieuw met nummeren? Of ga je gewoon door?
Verder wat dient er specifiek geplaatst te worden onderaan de pagina bij het nummertje, uiteraard de link als het bijv. van een website komt, maar verder de auteur/datum van publicatie o.i.d.?thx
Op de UvA nietquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:40 schreef ylSs het volgende:
[..]
Ik nie snap nie.
Loze hashpijp is gewoon naam van het arrest..
Jwz.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:40 schreef Ties02 het volgende:
N0rah in da house
[..]
Doorgaan met nummeren
quote:
Merciquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
http://www.kluwer.nl/over(...)idraad-juridisch.pdf
Rete handig dat ding. En als je je er strikt aan houdt gaat het volgens mij altijd goed met nakijkenquote:
Ja ik denk dat ze in 5 vwo niet extreem streng zullen zijn, maar ik kan het maar beter in een keer goed aanleren. Ik verwacht overigens dat ik de enige zal zijn die footnotes zal gaan gebruiken, maar ach. Het verschil moet er zijnquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Rete handig dat ding. En als je je er strikt aan houdt gaat het volgens mij altijd goed met nakijken
Oh, ik was helemaal vergeten dat je nog niet studeerde. Nouja, als je dit je aanleert kun je in je eerste semester achterover leunen bij Academische Vaardighedenquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:45 schreef DanielBackward het volgende:
[..]
Ja ik denk dat ze in 5 vwo niet extreem streng zullen zijn, maar ik kan het maar beter in een keer goed aanleren. Ik verwacht overigens dat ik de enige zal zijn die footnotes zal gaan gebruiken, maar ach. Het verschil moet er zijn
Soms heb je geluk en werkt het welquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:48 schreef DanielBackward het volgende:
Betreurenswaardig dat control F bij de PDF-reader in de browser niet functioneert..
Rechtermuisknop op mijn link, opslaan als, openen met Adobe Reader en dan kan het wel.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:48 schreef DanielBackward het volgende:
Betreurenswaardig dat control F bij de PDF-reader in de browser niet functioneert..
Ik ken datquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:49 schreef Tchock het volgende:
8413 nummers en niets leuks
[ afbeelding ]
Not today. Not today.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:50 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Soms heb je geluk en werkt het wel
Ja? Probleem?quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:51 schreef DanielBackward het volgende:
[..]
Ja I know, maar dan sla je het bestand op of niet?
Sorry ik reageerde weer te snel voordat ik goed las wat er stond :dquote:
Eigenlijk alleen die van het EHRM, verder wordt er niet zo veel gevraagd eigenlijk.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:26 schreef Ties02 het volgende:
Arresten zijn dus van groot belang voor straf2?
Je zou zeggen dat ze zich niet zo aan moeten stellen maar het was vandaag dermate chaos dat de vrouw zelf er trots op zou zijn geweest.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:53 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ook donderdag weer aangepaste dienstregeling
Het is toch ook wat he
Ja, is een drama. En het is er niet beter op geworden sinds er echt bewust moeite wordt gedaan om de schrijfstijl van Geenstijl toe te eigenen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:55 schreef Ties02 het volgende:
Ik vind die frontpage van fok zo slordig altijd, kijk er ook nooit
Ik ga altijd rechtstreeks naar dit topicquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:56 schreef Paxcon het volgende:
Ik ga altijd rechtstreeks naar forum.fok.nl
Zelfs voor ons PWS pakten wij het niet zo professioneel aanquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:56 schreef DanielBackward het volgende:
Ik ben er uit, korte verwijzing in de voetnoot en in de literatuurlijst de volledige bron met alles fratsen.
Tja ik vind het wel chique staan en zo extreem veel extra moeite kost het ook weer niet.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:57 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Zelfs voor ons PWS pakten wij het niet zo professioneel aan
PWS... trauma'squote:Op woensdag 23 januari 2013 17:57 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Zelfs voor ons PWS pakten wij het niet zo professioneel aan
quote:
Hallo, wat denk jij, dat ik je een of ander waardeloos vod ga gevenquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:00 schreef DanielBackward het volgende:
Leidraad is overigens prettig geschreven en duidelijke voorbeelden
Ben jij die swaggerboy in je UI?quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:01 schreef Bruce_Cutler het volgende:
Eerste kans strafrecht 2 zaten ook stuk of 5/6 arresten in.
Ik had waardeloze begeleiding die we welgeteld één keer hebben gesproken omdat ze de gehele duur van ons PWS afwezig was om redenen die we niet mochten weten, vervolgens zonder wat voor begeleiding dan ook een praktijkonderzoek opgezet en een presentatie gehouden en één dag te laat ingeleverd. Vervolgens gingen er maanden voorbij, nadat iedere medeleerling het al terug had en toen ineens kregen we een vier van iemand die onze presentatie of praktijkonderzoek helemaal niet ingezien hadquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:00 schreef Paxcon het volgende:
[..]Achja..
Achteraf nog een logboek moeten verzinnen omdat je er 80 uur aan moest besteden.
Wtfquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:03 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik had waardeloze begeleiding die we welgeteld één keer hebben gesproken omdat ze de gehele duur van ons PWS afwezig was om redenen die we niet mochten weten, vervolgens zonder wat voor begeleiding dan ook een praktijkonderzoek opgezet en een presentatie gehouden en één dag te laat ingeleverd. Vervolgens gingen er maanden voorbij, nadat iedere medeleerling het al terug had en toen ineens kregen we een vier van iemand die onze presentatie of praktijkonderzoek helemaal niet ingezien had
Ja. Ik had mazzel dat ik twee achten en een zeven had staan voor ANW, MAL en KCV anders had ik er ook nog op kunnen zakken ookquote:
Haha, nee bedankt hoorquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:01 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hallo, wat denk jij, dat ik je een of ander waardeloos vod ga geven?
CKVquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja. Ik had mazzel dat ik twee achten en een zeven had staan voor ANW, MAL en KCV anders had ik er ook nog op kunnen zakken ook
Ben er een half jaar langer geblevenquote:Op woensdag 23 januari 2013 16:17 schreef Ryon het volgende:
[..]
Tjah, ik was al vertrokken na het behalen van de P.
Slechtste vak ever, wat een bullshitquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:12 schreef Paxcon het volgende:
[..]
CKVWat een vak was dat ook zeg
Wij moesten tien kunstverslagen maken
Moet je allemaal van die vragen invullen over een bepaalde culturele activiteit
Ik zei KCVquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:12 schreef Paxcon het volgende:
[..]
CKVWat een vak was dat ook zeg
Wij moesten tien kunstverslagen maken
Moet je allemaal van die vragen invullen over een bepaalde culturele activiteit
Sterke comeback.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:45 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Leidraad: retehandig! Inmiddels kan ik zonder opzoeken wel verwijzingen noteren, dat slijt er wel in na verloop van tijd. Zo ook vanochtend nog tijdens het koffie tappen.
Nee. Jullie moesten allemaal artsy fartsy bullshit, wij leerden Griekse en Latijnse geschiedenis wat best wel interessant is als je zo veel tijd besteedt aan teksten vertalen.quote:
http://www.youtube.com/user/HowToBasic?feature=watchquote:
Zonder leidraad was je zo verloren als het recept voor lekkere witlof, dus niet zeurenquote:Op woensdag 23 januari 2013 17:45 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Leidraad: retehandig! Inmiddels kan ik zonder opzoeken wel verwijzingen noteren, dat slijt er wel in na verloop van tijd. Zo ook vanochtend nog tijdens het koffie tappen.
Mooi dat dit soort dingen aangepakt worden, mensen moeten niet denken dat je met beledigingen op internet weg kan komen. Zie vandaag op Facebook ook enkele mensen die een plaatje verspreiden met daarop de verdachten van het misdrijf in Eindhoven , ik zou dat nooit doen. Het is de taak van het OM om achter de verdachten aan te gaan en daarbij het minst schokkende middel gebruikt. Het moet niet de bedoeling zijn dat die jongens straks een lagere straf gaan krijgen omdat de foto's zijn rondgegaan op internet, dan werkt het effect juist het tegenovergestelde van wat je wilt bereiken.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:59 schreef TvhN het volgende:
LJN: BY9146
en
LJN: BY9149
Die berichten op Facebook/Hyves.
Lul toch niet man.quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:00 schreef DanielBackward het volgende:
Leidraad is overigens prettig geschreven en duidelijke voorbeelden
Wauw had ik maar gymnasium gedaan dit klinkt zo vetquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee. Jullie moesten allemaal artsy fartsy bullshit, wij leerden Griekse en Latijnse geschiedenis wat best wel interessant is als je zo veel tijd besteedt aan teksten vertalen.
De volledige naam- en adresgegevens circuleren op het internet van alle acht betrokkenen. Met hulp van GeenStijl.quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:40 schreef Keyos het volgende:
[..]
Mooi dat dit soort dingen aangepakt worden, mensen moeten niet denken dat je met beledigingen op internet weg kan komen. Zie vandaag ook Facebook ook enkele mensen die een plaatje verspreiden met daarop de verdachten van het misdrijf in Eindhoven , ik zou dat nooit doen. Het is de taak van het OM om achter de verdachten aan te gaan en daarbij het minst schokkende middel gebruikt. Het moet niet de bedoeling zijn dat die jongens straks een lagere straf gaan krijgen omdat de foto's zijn rondgegaan op internet, dan werkt het effect juist het tegenovergestelde van wat je wilt bereiken.
Sarcasme, non?quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:41 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Wauw had ik maar gymnasium gedaan dit klinkt zo vet
Wat precies de reden is dat de wetgever het niet wil hebbenquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:42 schreef Ties02 het volgende:
Ook al een paar verkeerde namen zag ik.. Leuk hoor dat iedereen die daders wil pakken maar zo'n heksenjacht heeft vaak een tegenovergesteld van wat je wilt bereiken.
Yep, straf gaat alleen maar lager worden op deze manier.quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:42 schreef Ties02 het volgende:
Ook al een paar verkeerde namen zag ik.. Leuk hoor dat iedereen die daders wil pakken maar zo'n heksenjacht heeft vaak een tegenovergesteld van wat je wilt bereiken.
Nouja, weer reden voor een hoop mensen om een tijd gal te spuien op de 'D'66-rechters' toch?quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:43 schreef Keyos het volgende:
[..]
Yep, straf gaat alleen maar lager worden op deze manier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ook een keer of drie in dat topic over de zaak hier. Het wordt zo vaak gebruikt dat het iedere waarde verliest en de roeper meteen voor lul staat. Beetje als 'linkse media', nog zo'n term waar te pas en te onpas mee wordt gestrooid ongeacht wat het medium is waar het over ging of het bericht dat de discussie startte.quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:51 schreef Ties02 het volgende:
D66 rechtersVandaag nog gelezen op geenstijl in de comments
Weet je wat ik ook merk de laatste maanden/jaar? Dat de zegswijze 'moeten we niet willen' echt mateloos populair is. Een hele onzinnige drogreden die blijkbaar heel overtuigend is, want je hoort het overal. Zonder enige uitleg moeten we geen twee spitsen bij Oranje willen, moeten we Europa niet willen, moeten we geen IBAN willen, alles moet maar niet gewild wordenquote:Op woensdag 23 januari 2013 18:54 schreef Ties02 het volgende:
Linkse hobby's
Xenofobe krant
Populistisch geleuter
"We moeten bevolkingsgroepen niet over één kam scheren, want we weten wat daar in het verleden van is gekomen" - die is nog het ergste
Dat moet toch niet kunnen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:00 schreef Ties02 het volgende:
Ja ik bepaal verdomme zelf wel wat ik wil!
Dat gaat vanzelf over.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:00 schreef Ties02 het volgende:
Ja ik bepaal verdomme zelf wel wat ik wil!
Sorry, kon er niet eens om glimlachen..quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:38 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/user/HowToBasic?feature=watch
kijk dat filmpje met de cocktail, je gaat sowieso lachen
Zo hatelijk dit.quote:
Zolang je de diverse Latijnse adagia maar kunt linken aan de leerstukken, die terugkomen per vraag: dan kun je er prima een omschrijving van geven in het Nederlands. Maar als havist vond ik het te leuk om het lijstje van Latijnse adagia over te slaan, dus als ik telkens ergens aan refereerde was dat in de Latijnse benaming. Besides.. actio directa of een directe actie instellen, potato potato. Maar toch weet je: het heeft meer cachet.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:11 schreef Valid het volgende:
Nog een klein vraagje over rechtsgeschiedenis: weet jij in hoever je Latijnse begrippen moet kennen?
Vooral @00:22quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:38 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/user/HowToBasic?feature=watch
kijk dat filmpje met de cocktail, je gaat sowieso lachen
quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:44 schreef Ties02 het volgende:
Leuk Phil Collins op de radio, nu leg ik automatisch een link naar eriksd
quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:55 schreef Paxcon het volgende:
Ik las ergens Peter Gabriel en toen moest ik ook gelijk aan eriksd denken
Oh ja! Maar ik ben nog aan het studerenquote:
Gaat hem dit jaar niet worden voor mij, ben daar iets te moe voor vandaag.quote:
Dat kan ookquote:Op woensdag 23 januari 2013 20:27 schreef Paxcon het volgende:
Ik ga hem gewoon doen en als het meevalt benoem ik mezelf tot genie en als het tegenvalt is het gewoon een incompetente test met incompetente vragen etc.
Die namen ook altijdquote:Marten Diender is sinds 2005 als hoofdagent fulltime werkzaam bij het Korps Limburg-Zuid.
Ik kan wel wat grappen gebruikenquote:Op woensdag 23 januari 2013 20:35 schreef Giku het volgende:
[..]
nevermind, dit is te flauw om grappen over te maken
Ditquote:Op woensdag 23 januari 2013 20:36 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik kan wel wat grappen gebruiken
Een IQ van 9 punten moet wel lukken toch ?quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:27 schreef Paxcon het volgende:
Ik ga hem gewoon doen en als het meevalt benoem ik mezelf tot genie en als het tegenvalt is het gewoon een incompetente test met incompetente vragen etc.
I see what you did therequote:Op woensdag 23 januari 2013 20:43 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Een IQ van 9 punten moet wel lukken toch ?
De kans dat je een IQ van 9 hebt is net zo groot als de kans dat je er een hebt van 191. Enige verschil is dat je een van de twee scores ook dronken kunt halen slapend op een pen en de ander niet.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:43 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Een IQ van 9 punten moet wel lukken toch ?
quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:43 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Een IQ van 9 punten moet wel lukken toch ?
Spreek Ellen de Jong eens snel achter elkaar uit ?quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:36 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik kan wel wat grappen gebruiken
Inderdaad Wilders. Die referentie had ik even gemist.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:37 schreef JohnSpek het volgende:
[..]
Ik dacht dat Wilders dat zei, maar blijkbaar zei hij het wel goed :<
Ook mensen zonder juridische kennis kunnen best eens wat vaker gewoon even een stap terug doen en nadenken in plaats toe te geven aan eerste de beste onderbuikgevoel en maar weer beginnen te blaten. We leven niet meer in de prehistorie waarbij je naar elke ingeving handelt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 18:52 schreef Keyos het volgende:
Ik kan best begrijpen hoor dat mensen die geen juridische kennis hebben dat soort foto's 'delen' op Facebook, aan ons de taak om daar wat van te vinden en zeggen. Ik had het een paar jaar terug waarschijnlijk ook wel gedaan, met de juridische kennis dat ik nu heb vergaard doe ik dat niet.
Daarnaast moeten mensen zich realiseren dat dit helemaal niet zo een grote zaak is, tuurlijk is het een schande wat er gebeurd, maar het is jammer genoeg met grote regelmaat dat mensen mishandeld worden, dat er nu goede beelden zijn veranderd daar niets aan.
Doe niet zo raar joh. Zelf logisch nadenken? Hoe kom je aan deze quatsch?quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:54 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ook mensen zonder juridische kennis kunnen best eens wat vaker gewoon even een stap terug doen en nadenken in plaats toe te geven aan eerste de beste onderbuikgevoel en maar weer beginnen te blaten. We leven niet meer in de prehistorie waarbij je naar elke ingeving handelt.
Probeer ik ook eens een serieuze post te maken krijg je dit weer.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:55 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Doe niet zo raar joh. Zelf logisch nadenken? Hoe kom je aan deze quatsch?
Dat zal je leren.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:56 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Probeer ik ook eens een serieuze post te maken krijg je dit weer.
Kom ik nooit.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:58 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Inderdaad.
Bewaar je serieuze posts maar voor KLB.
Eens met bovenstaande.quote:Op woensdag 23 januari 2013 20:54 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ook mensen zonder juridische kennis kunnen best eens wat vaker gewoon even een stap terug doen en nadenken in plaats toe te geven aan eerste de beste onderbuikgevoel en maar weer beginnen te blaten. We leven niet meer in de prehistorie waarbij je naar elke ingeving handelt.
Overigens zouden juist mensen als ze ergens geen verstand van hebben (dat geldt dus in alle gevallen) wat sneller een stap terug moeten doen en wat meer ingehouden zijn en toegeven en zichzelf dus ook bewust zijn van dat ze ergens geen verstand van hebben. Dit in tegenstelling tot de trend die je steeds meer ziet dat iedereen maar over alles mee wilt/moet blaten. En ook nog verwacht dat er naar dat geroep geluisterd wordt en iets mee gedaan wordt.
Altijd de begrippen/adagia in het Latijn leren en gebruiken natuurlijk. Staat veel mooier.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:11 schreef Valid het volgende:
[..]
Ah oke, nou prima. Nu lekker klaar in elk geval.![]()
Nog een klein vraagje over rechtsgeschiedenis: weet jij in hoever je Latijnse begrippen moet kennen? Die Brandsma schrijft steeds het bord vol met onleesbare begrippen en ook in het boek wordt in elke alinea Latijn gebruikt. Wordt er bij het tt van je verwacht dat je dat soort Latijnse begrippen kent en kunt noemen of mag het (voor zover vertaalbaar) in het Nederlands?
Laten kelderen? Je had aanvankelijk wel de goede antwoorden maar hebt toch besloten ze te 'verbeteren'?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:05 schreef Ryon het volgende:
Dramatische dag gehad. Bijna al mijn cijfers terug maar voor het eerst sinds drie jaar een onvoldoende gescoord (5) en een vak van een 8.4 naar een 7.4 laten kelderen.
Pure ellende, tijd voor een diepvriesmaaltijd en een fles kwaliteits AH wijn.
Wat een geweldig mooi onderwerp. Succes met schrijven.quote:Op woensdag 23 januari 2013 17:39 schreef DanielBackward het volgende:
Hoi hoi, ik moet een essay schrijven over 'De gevolgen v/d val van Antwerpen voor de Republiek'..
Ik wil graag footnotes gaan gebruiken, echter had ik hier een paar vragen over.
Wanneer je een footnote gebruikt begin je dan bij iedere pagina opnieuw met nummeren? Of ga je gewoon door?
Verder wat dient er specifiek geplaatst te worden onderaan de pagina bij het nummertje, uiteraard de link als het bijv. van een website komt, maar verder de auteur/datum van publicatie o.i.d.?thx
Welk 'land' heb je?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:05 schreef Ryon het volgende:
Dramatische dag gehad. Bijna al mijn cijfers terug maar voor het eerst sinds drie jaar een onvoldoende gescoord (5) en een vak van een 8.4 naar een 7.4 laten kelderen.
Pure ellende, tijd voor een diepvriesmaaltijd en een fles kwaliteits AH wijn.
Omdat je bolle ma.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Nee, het cijfer bestaat uit twee delen. Een take home tentamen en een combinatie van de cijfers van 7 opdrachten welke ik al had teruggekregen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:07 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Laten kelderen? Je had aanvankelijk wel de goede antwoorden maar hebt toch besloten ze te 'verbeteren'?
Spijtig. Enjoy the wine dan maar.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:09 schreef Ryon het volgende:
[..]
Nee, het cijfer bestaat uit twee delen. Een take home tentamen en een combinatie van de cijfer van 7 opdrachten welke ik al had teruggekregen.
Dat take home tentamen ging dus minder denderend dan ik dacht. Wellicht had ik er toch wat langer naar moeten kijken.
Omdat het in de kantlijn van de Kluwer staat gedrukt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Het zijn toch ook allemaal publiekrechtelijke organen?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Mooi Kaap Rood, 2.39¤ beste prijs/kwaliteit verhouding qua wijn welk in Nederland voor zover ik weet verkocht wordt.quote:
2:3 niet gelezen dus?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:11 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Het zijn toch ook allemaal publiekrechtelijke organen?
Ja ik bedoelde die landen huiswijn inderdaad. Spanje is goor inderdaad. Vind Italie ook niet heelquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:11 schreef Ryon het volgende:
[..]
Mooi Kaap Rood, 2.39¤ beste prijs/kwaliteit verhouding qua wijn welk in Nederland voor zover ik weet verkocht wordt.
Qua landen durf ik bij de rode wijn alleen de huiswijn en Italie aan. Spanje is bijvoorbeeld niet te drinken. De witte wijn is nog veel moeilijker, dus daar neem ik praktisch altijd Mooi Kaap wit.
Wanneer is een orgaan publiekrechtelijk en wanneer privaatrechtelijk?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Die in 2:1 bedoelde ik natuurlijk. Tchock. Of denk je serieus dat ik niet weet wat in 2:1 en 2:3 staat?quote:
2:1 allemaal publiekrechtelijke lichamen omdat de instellingen met publiek (bestuurs/staats) recht te maken hebben.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Hmm. Publiekrechtelijk als het bij wet opgericht wordt en privaatrechtelijk als... Eh... Dat gebeurt met een overeenkomst uit het privaatrecht?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:12 schreef Ryon het volgende:
[..]
Wanneer is een orgaan publiekrechtelijk en wanneer privaatrechtelijk?
Je weet toch wel hoe een rechtspersoon opgericht wordt?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hmm. Publiekrechtelijk als het bij wet opgericht wordt en privaatrechtelijk als... Eh... Dat gebeurt met een overeenkomst uit het privaatrecht?
Opgericht bij publiekrechtelijke rechtshandeling ?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef Tchock het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom rechtspersonen uit 2:1 BW publiekrechtelijk zijn en rechtspersonen uit 2:3 BW privaatrechtelijk? Ja, omdat het in de kantlijn van mijn Kluwer staat gedrukt, maar ietsje meer bronvermelding zeg maar?
Omdat ik het nogal zwak vond dat ik het niet kon onderbouwen verder dan 'staat in de Kluwer' aangezien de termen publiek- en privaatrechtelijk helemaal niet in de wet genoemd worden wat betreft rechtspersonenquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:13 schreef Maharbal het volgende:
[..]
2:1 allemaal publiekrechtelijke lichamen omdat de instellingen met publiek (bestuurs/staats) recht te maken hebben.
2:3 privaatrechtelijk omdat het geen publiekrechtelijke lichamen zijn.
Waarom stel je de vraag?
Jawel, in 2:1 en 2:3 dus.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat ik het nogal zwak vond dat ik het niet kon onderbouwen verder dan 'staat in de Kluwer' aangezien de termen publiek- en privaatrechtelijk helemaal niet in de wet genoemd worden wat betreft rechtspersonen
Maar als je even logisch nadenkt over wat er in die bepalingen staat tezamen met de onstaanswijzen van die rechtspersonen kom je er toch wel?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat ik het nogal zwak vond dat ik het niet kon onderbouwen verder dan 'staat in de Kluwer' aangezien de termen publiek- en privaatrechtelijk helemaal niet in de wet genoemd worden wat betreft rechtspersonen
Belangrijkste is inderdaad dat de art 2:1 organen bij wet zijn opgericht en de art 2:3 organen door een ieder opgericht kunnen worden.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat ik het nogal zwak vond dat ik het niet kon onderbouwen verder dan 'staat in de Kluwer' aangezien de termen publiek- en privaatrechtelijk helemaal niet in de wet genoemd worden wat betreft rechtspersonen
Oh, en nee. Waar had ik dat moeten leren?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:14 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Je weet toch wel hoe een rechtspersoon opgericht wordt?
Wat in de wet staat heeft over het algemeen een rijke geschiedenis (lees: parlementaire geschiedenis).quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Kun je die termen even citeren dan?
Dat snap ik, en daar vroeg ik dus naar. Aangezien ik die zelf niet kan vindenquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:16 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Wat in de wet staat heeft over het algemeen een rijke geschiedenis (lees: parlementaire geschiedenis).
Ah, dus je kende de termen privaatrechtelijk en publiekrechtelijk niet?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat snap ik, en daar vroeg ik dus naar. Aangezien ik die zelf niet kan vinden
Ergens bij civiel ofzo? En je zit nu toch in boek 2 blijkbaar?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Oh, en nee. Waar had ik dat moeten leren?
Jawelquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:18 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ah, dus je kende de termen privaatrechtelijk en publiekrechtelijk niet?
De termen 'publiek- en privaatrecht' zijn verzonnen termen waarmee juristen het recht ordenen om het overzichtelijker te maken. Het is geen wettelijke term welke de wetgever ook gebruikt. Er kan zelfs onduidelijkheid bestaan wanneer iets publiek of privaatrecht is als wetenschappers verschillende meningen erover hebben.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:18 schreef Tchock het volgende:
Jullie begrijpen me verkeerd volgens mij. Ik snap wel wat het onderscheid is, ik kan enkel de termen niet terugvinden in de wet. Staan die er helemaal niet in? Een juridisch axioma, als het ware?
Oh, even voor je opgezocht, oprichting rechtspersonen komt aan bod bij Ondernemingsrecht in het tweede semester van het derde jaar.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:19 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ergens bij civiel ofzo? En je zit nu toch in boek 2 blijkbaar?Daar staat het gewoon in. Als je één artikel verder kijkt krijg je al een grote hint.
Dankje!quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:20 schreef Ryon het volgende:
[..]
De termen 'publiek- en privaatrecht' zijn verzonnen termen waarmee juristen het recht ordenen om het overzichtelijker te maken. Het is geen wettelijke term welke de wetgever ook gebruikt. Er kan zelfs onduidelijkheid bestaan wanneer iets publiek of privaatrecht is als wetenschappers verschillende meningen erover hebben.
Leuk vak.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Oh, even voor je opgezocht, oprichting rechtspersonen komt aan bod bij Ondernemingsrecht in het tweede semester van het derde jaar.
Die termen heb ik anders vaak genoeg voorbij zien komen in stukken van de wetgever.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:20 schreef Ryon het volgende:
[..]
De termen 'publiek- en privaatrecht' zijn verzonnen termen waarmee juristen het recht ordenen om het overzichtelijker te maken. Het is geen wettelijke term welke de wetgever ook gebruikt. Er kan zelfs onduidelijkheid bestaan wanneer iets publiek of privaatrecht is als wetenschappers verschillende meningen erover hebben.
Hebben we het nu ook over obiectum litis en fundamentum petendiquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:20 schreef Ryon het volgende:
[..]
De termen 'publiek- en privaatrecht' zijn verzonnen termen waarmee juristen het recht ordenen om het overzichtelijker te maken. Het is geen wettelijke term welke de wetgever ook gebruikt. Er kan zelfs onduidelijkheid bestaan wanneer iets publiek of privaatrecht is als wetenschappers verschillende meningen erover hebben.
Maar niet in de wet zelf toch? Denk dat Ryon dat bedoelt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:22 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Die termen heb ik anders vaak genoeg voorbij zien komen in stukken van de wetgever.
Indeed, je moet het er zelf bij verzinnen dat 2:1 aangeeft dat het rechtspersonen ingesteld krachtens publiekrecht zijn.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:22 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Maar niet in de wet zelf toch? Denk dat Ryon dat bedoelt.
Dat vermoeden had ik wel, jaquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:22 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Maar niet in de wet zelf toch? Denk dat Ryon dat bedoelt.
Jaa het valt allemaal niet mee af en toequote:Op woensdag 23 januari 2013 21:23 schreef Keyos het volgende:
[..]
Indeed, je moet het er zelf bij verzinnen dat 2:1 aangeeft dat het rechtspersonen ingesteld krachtens publiekrecht zijn.
Waarom zou je je dom voelen? Het is juist een scherpe vraag.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:24 schreef Tchock het volgende:
Nou ja, dank allen. Ook iedereen door wie ik me nu dom voel.
Mocht dat mede door mij komen..sorryquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:24 schreef Tchock het volgende:
Nou ja, dank allen. Ook iedereen door wie ik me nu dom voel.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:24 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Waarom zou je je dom voelen? Het is juist een scherpe vraag.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:14 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Je weet toch wel hoe een rechtspersoon opgericht wordt?
quote:
quote:
quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:18 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ah, dus je kende de termen privaatrechtelijk en publiekrechtelijk niet?
Ik stelde een oprechte vraag. Het had gekund.quote:
Jij weet niet eens meer wat een rechtspersoon is, henkie.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:26 schreef eriksd het volgende:
Mijn reacties zijn overduidelijk het beste.
Ja, in kamerstukken komen de meest afschuwelijke schunnigheden en verzinsels langs. Blijkt allemaal maar te moeten kunnen in een democratie.quote:
Don't push mequote:Op woensdag 23 januari 2013 21:26 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, in kamerstukken komen de meest afschuwelijke schunnigheden en verzinsels langs. Blijkt allemaal maar te moeten kunnen in een democratie.
Tegenwoordig is het ook hip om veel Engelse termen te gebruiken.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:26 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, in kamerstukken komen de meest afschuwelijke schunnigheden en verzinsels langs. Blijkt allemaal maar te moeten kunnen in een democratie.
Really ?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:27 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Tegenwoordig is het ook hip om veel Engelse termen te gebruiken.
Doe jij dat niet dan?quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:27 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Tegenwoordig is het ook hip om veel Engelse termen te gebruiken.
quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:26 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik stelde een oprechte vraag. Het had gekund.
[..]
Jij weet niet eens meer wat een rechtspersoon is, henkie.
Je komt heel volwassen over. Zou een prima pickupline kunnen zijnquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:28 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Soms vergeet ik gewoon dat je pas 2e jaars bentje komt heel volwassen over namelijk.
In je bestaan.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:29 schreef Maharbal het volgende:
[..]
In Kamerstukken? Ik probeer dat zoveel mogelijk te vermijden.
'Kunnen je ouders even hier een krabbel zetten?'quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:29 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Je komt heel volwassen over. Zou een prima pickupline kunnen zijn
Ja.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:30 schreef Yreal het volgende:
Heeft er hier iemand wel eens gewerkt in de estate planning? Moet nu even een onderzoeksvraag verzinnen voor een onderzoek voor 1 dag in de week, 5 maanden lang.
Wat is estate planning volgens jou dan? Bedenk/neem een goede definitie. Helpt als uitgangspunt.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:30 schreef Yreal het volgende:
Heeft er hier iemand wel eens gewerkt in de estate planning? Moet nu even een onderzoeksvraag verzinnen voor een onderzoek voor 1 dag in de week, 5 maanden lang.
Plannen hoe je je stationwagon het beste kunt parkeren bij de lokale super.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:31 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Wat is estate planning volgens jou dan? Bedenk/neem een goede definitie. Helpt als uitgangspunt.
Nee dit is een heel normale handeling voor iemand van jouw leeftijd.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:30 schreef Maharbal het volgende:
[..]
'Kunnen je ouders even hier een krabbel zetten?'
Nederlandse overheid moet daar in ieder geval zelf geen gehoor aan geven, je moet alles doen om banen en geld hier te houden, ook als je daarmee andere landen naait.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:30 schreef Maharbal het volgende:
En verder:
http://www.bloomberg.com/(...)llion-tax-haven.html
Nog meer ellende over Nederland als tax haven!
Ik ga meer voor de lokale wijnkoperij.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:31 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Plannen hoe je je stationwagon het beste kunt parkeren bij de lokale super.
Tegenwoordig wel.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:32 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Nee dit is een heel normale handeling voor iemand van jouw leeftijd.
Het ligt alleen iets genuanceerder als ook de EU zich ermee gaat bemoeien (en dat gebeurt) en/of andere landen maatregelen gaan nemen.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:32 schreef Keyos het volgende:
[..]
Nederlandse overheid moet daar in ieder geval zelf geen gehoor aan geven, je moet alles doen om banen en geld hier te houden, ook als je daarmee andere landen naait.
Klopt, ik dacht er al gelijk aan, als Nederlandse politici dit niet gaan aanpassen gebeurd dat wel vanuit de EU. Vaak zie je dat wanneer er over gesproken wordt, het vroeg of laat toch gaat veranderen, zo gaat dat met elk topic in de politiek.quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:33 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Het ligt alleen iets genuanceerder als ook de EU zich ermee gaat bemoeien (en dat gebeurt) en/of andere landen maatregelen gaan nemen.
Plus, dit is natuurlijk een hot item op dit moment om lekker makkelijk mee te scoren.
Overigens is er vandaag een debat over geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |