SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 12 juni 2013 15:49 schreef Zosk het volgende:
Iemand op internet bedreigen, kankernerds. :')
Ik vind het wel iets hebben.quote:
Ben dus niet de enige. Ik heb maar een cd op gezet met tennisgeluiden.quote:
En wat ziet ze eruit.quote:
Ik vind het wel een zwoele meid.quote:
Om tot rust te komen zet ik altijd Azarenka opquote:Op zondag 20 januari 2013 13:25 schreef Gorzalka het volgende:
[..]
Ik vind het wel een zwoele meid.
Zet ook altijd een cdtje met Schiavonegeluiden op als ik aan het studeren ben.
Eerste is bitch Goerges, derde Rus. Rest weet ik ook niet, volg alleen Serena.quote:Op zondag 20 januari 2013 13:28 schreef Komakie het volgende:
Wie zijn de dames uit de openingspost eigenlijk? Ben beetje uit het damestennis.
Ik herken alleen sharapova, schiavone, hantuchova en kirilenko.
Lange benen zijn van Hantuchova, die met de natte haren Mandy Minella. Met de rode cap en de uitfloepende tieten Tamira Paszek. Kirilenko is nummer vijf. Nummertje twee volgens mij Vekic.quote:Op zondag 20 januari 2013 13:31 schreef Gorzalka het volgende:
[..]
Eerste is bitch Goerges, derde Rus. Rest weet ik ook niet, volg alleen Serena.
Klopt, Vekic.quote:Op zondag 20 januari 2013 13:33 schreef Szura het volgende:
[..]
Lange benen zijn van Hantuchova, die met de natte haren Mandy Minella. Met de rode cap en de uitfloepende tieten Tamira Paszek. Kirilenko is nummer vijf. Nummertje twee volgens mij Vekic.
Dat is die jongedame aan wie mijn oma een enorme hekel heeft en ze steevast Sharapov noemt.quote:Op zondag 20 januari 2013 13:36 schreef Szura het volgende:
Oh, ik mis nog de dame op het strand met dat hartje in haar bikini maar ik neem aan dat je die wel herkent
Alleen zal niemand het uitzenden denk ik.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |