Hoe kan dat nou? De overheveling van de informatievoorziening van ProRail naar NS zou toch hét recept zijn voor goede informatievoorziening in dit soort gevallen?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:22 schreef b2py het volgende:
[..]
Alles wat in Dagplan aangepast wordt staat sowieso verneukt op de TBP's.
Omdat de systemen dat niet kunnen behappen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:26 schreef Igen het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou? De overheveling van de informatievoorziening van ProRail naar NS zou toch hét recept zijn voor goede informatievoorziening in dit soort gevallen?
Ik kan me toch herinneren dat de trein die naar Heerlen / Maastricht ging eind vorig jaar bij werkzaamheden in z'n geheel doorreed naar Maastricht, en dat het voor het eerst duidelijk stond aangegeven op de digitale borden (dus: eindbesteming Maastricht, in plaats van dat er nog steeds stond eindbestemming Heerlen / Maastricht zoals altijd daarvoor).quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:28 schreef b2py het volgende:
[..]
Omdat de systemen dat niet kunnen behappen.
De systemen weten in dit geval trein nummer xxx van Amsterdam naar Heerlen, via die en die stations. Als Dagplan dan de bestemming aanpast naar Maastricht ziet het systeem dat als een via bestemming. Hierdoor krijg je de berichten "Rijdt via een andere route". Op de actuele vertrektijden ziet het er overigens altijd beter uit dan op stations en TBP's.
Sorry hoor, maar daar kwam je in 1982 nog mee weg. Nu niet meer.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:28 schreef b2py het volgende:
Omdat de systemen dat niet kunnen behappen.
Werkzaamheden worden niet aangepast door Dagplan.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:31 schreef KnightSolaire het volgende:
[..]
Ik kan me toch herinneren dat de trein die naar Heerlen / Maastricht ging eind vorig jaar bij werkzaamheden in z'n geheel doorreed naar Maastricht, en dat het voor het eerst duidelijk stond aangegeven op de digitale borden (dus: eindbesteming Maastricht, in plaats van dat er nog steeds stond eindbestemming Heerlen / Maastricht zoals altijd daarvoor).
Toen dacht ik: hé, dat InfoPlus wordt kennelijk steeds meer in gebruik genomen! Maar zoals ik het begrijp zijn er nog genoeg stappen te zetten.
Schande!quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:46 schreef b2py het volgende:
Het randstadrail netwerk tussen Den Haag C en Leidschenveen (lijn 3, 4 en E) ligt op zijn gat door bevroren wissels
Of de officiële NS-rubriek Hartkloppingen waarop dat is gebaseerd, hoewel volgens mij een stuk minder succesvol...quote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:01 schreef b2py het volgende:
[..]
Schrijf een lief verhaal naar 'Hartstocht in de trein' op facebook!
Teken alle snelwegen behalve die in Noordoost-Nederland rood en een paar spoorlijnen rondom Utrecht en Breda geel en dan heb je het wel :p.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:52 schreef b2py het volgende:
Yreal heeft deze kaart vorig jaar gemaakt.
Iemand die zoiets voor hedenochtend heeft kunnen fabriceren?
http://i39.tinypic.com/24xqwkj.jpg
Totaal doorgeschotenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:29 schreef AverageJoe het volgende:
Zweedse schoonmaakster rijdt met trein appartement in
[ afbeelding ]
Pas maar op voor sneeuwballen bij Project X Sneeuwbal in Bredaquote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:53 schreef James1988 het volgende:
Ik ook. In een trein die ook nog eens de gedeeltelijke inhoud van twee andere treinen moet vervoeren en die bovendien nog eens drie bakken korter is dan gebruikelijk.
Nou en, verder hoef je toch nietquote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:26 schreef James1988 het volgende:
Mijn trein gaat niet verder dan Breda vanwege een wisselstoring, aldus de omroep.
Was al een wisselstoring die de Fyra plat legde tussen Rotterdam en Breda, zal dus wel bij Breda zijn omdat Thalys er geen last van had.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:26 schreef James1988 het volgende:
Mijn trein gaat niet verder dan Breda vanwege een wisselstoring, aldus de omroep.
als motorrijdende machinist moet dat dan wel goedkomenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:21 schreef greavy het volgende:
Kan één van onze machinisten hier dit bekennen?![]()
[ afbeelding ]
Gelijk aan vandaag gelukkigquote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:51 schreef Toto69 het volgende:
De kaart voor morgen, wat betreft de aangepaste dienstregeling
http://www.ns.nl/calamiteiten/calamiteitenpagina/detail
Klopt, ben ik zelf ook zeer blij om want ik moet morgen vanuit Overijssel naar Fryslan. Geen last van dus.quote:
quote:Hoogtepunt was wel de sneeuwruimers dienst op het perron
2 van die Polen met zo'n karretje om zout te strooien en één met een schuiver. Veiligheidsman (keurig overigens, stond er keurig met de toeter bij!) blies éénmaal op de toeter, waardoor de jongens weten dat er een trein aan komt. Stappen netjes één stap naar achteren. IC raast voorbij en liet een enorme sneeuwwolk over het perron vallen waardoor ze weer van voor af aan konden beginnen.
Plagend nog even getyfoneerd om al schaterlachend langs ze te rijden![]()
quote:Spoorvervoer Rotterdam ontregeld
15 januari 2013
Het spoorgoederenvervoer van en naar de Rotterdamse haven is door de sneeuwval ernstig ontregeld.
Dit meldt vervoerder DB Schenker.
Vrijwel alle emplacementen kampen in meer of mindere mate met wisselstoringen door vastgevroren sneeuw. Daardoor ligt de bediening van spooraansluitingen en terminals op de Maasvlakte West vrijwel geheel stil. De bediening van terminals en spooraansluitingen op Maasvlakte Oost, Europoort, Pernis, Botlek en Waalhaven is sterk vertraagd en onregelmatig.
Infrabeheerder Keyrail is op dit moment druk bezig met het verhelpen van de verstoringen, maar door het grote aantal en de gure weersomstandigheden zal deze situatie naar verwachting niet op korte termijn verbeteren, aldus DB Schenker.
quote:Keyrail: ‘We rijden weer’
15 januari 2013
Volgens spoorexploitant Keyrail waren de problemen in het spoorvervoer van en naar Rotterdam rond het middaguur grotendeel opgelost: 'We rijden weer’.
Dit zegt woordvoerster Ezra Drost.
Volgens haar is de hoofdbaan van de Betuweroute, A15-tracé en Havenspoorlijn weer vrij, inclusief de Calandbrug. Alleen Maasvlakte-West, die toegang geeft tot de Delta Terminal, en ‘hier en daar een wissel’ kampen nog met storingen, aldus Keyrail.
Door de hevige sneeuwval vannacht en vanmorgen was het treinverkeer van en naar Rotterdam vanmorgen grotendeels gestremd.
Jij weet net zo goed als ik dat de wissels naar die 75% vrije baan de meest storingsgevoelige zijn van het ganse landquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:29 schreef James1988 het volgende:
Morgen minder Fyra's tussen Amsterdam en Brussel in verband met de weersomstandigheden.
Want 10 treinen per dag per richting over 75% vrije baan is inderdaad heeeeeeeeeel complex.
Uiteraard, maar drukbereden spoor in de Randstad is wel heel wat anders dan een HSL waar amper wissels in liggen en waar hoogstens 4 treinen per uur overheen gaan. Zet desnoods een pendeldienst Antwerpen - Rotterdam op, dat kan met 1 vogelbekdier.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:30 schreef b2py het volgende:
[..]
Jij weet net zo goed als ik dat de wissels naar die 75% vrije baan de meest storingsgevoelige zijn van het ganse land
(Ondanks dat blijft het vingerverven hoor..)
quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:17 schreef Monopoly het volgende:
Quote van collega die met een losse loc vanaf Rotterdam Goederen af kwam:
[..]
Jawel, koppelproblemen met o.a. de 4062 op Ut rond 17:45.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:42 schreef b2py het volgende:
Opvallend statistiek.
Nog geen defecte trein die de treinenloop heeft verstoord.
Maar heeft de trein gereden of niet, het heeft geen verstoring opgeleverd in ieder gevalquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:46 schreef Duvel het volgende:
[..]
Jawel, koppelproblemen met o.a. de 4062 op Ut rond 17:45.
De enige remedie is het spoor ook goed strooien, dan smelt daar de sneeuw ook en weet je zeker dat de IC's niet meer zo hard voorbij komenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:17 schreef Monopoly het volgende:
Quote van collega die met een losse loc vanaf Rotterdam Goederen af kwam:
[..]
In elk geval redelijk vertraagd.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:46 schreef b2py het volgende:
[..]
Maar heeft de trein gereden of niet, het heeft geen verstoring opgeleverd in ieder geval
Ja bostrol, zo kun je alles wel in je eigen voordeel uitleggen. Werk je bij NSH of zo?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:51 schreef b2py het volgende:
[..]
Dat is niet zo spannend in ieder geval
NS online @NS_onlinequote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:42 schreef b2py het volgende:
Opvallend statistiek.
Nog geen defecte trein die de treinenloop heeft verstoord.
twitter:NS_online twitterde op dinsdag 15-01-2013 om 19:52:57Oss-Den Bosch: geen sprinters vanwege een defecte trein. http://t.co/z23egl7C #oht reageer retweet
Ja kom op zeg, niet uren problemen door een defecte trein. Dit is gewoon niet zo ernstig als dat .quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:53 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ja bostrol, zo kun je alles wel in je eigen voordeel uitleggen. Werk je bij NSH of zo?
Wel waar joh poepkopquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:54 schreef b2py het volgende:
En dat ik verder een andere mening heb als jij houdt niet in dat ik gelijk een 'bostrol' ben.
Lekker handig om dat nu te doenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:08 schreef Peterselieman het volgende:
Arriva heeft trouwens wat geld gevonden om wasmuntjes te kopen, want ze gaan de ramen van de treinen in het noorden van het land vaker en beter lappen
http://www.lc.nl/frieslan(...)ruiten-beter-lappen-
ik hoorde Hettinga zeggen dat ze nu een methode hebben waardoor het ook in de winter goed kanquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Lekker handig om dat nu te doenMooi laagje natuurijs op de ramen
Langs de ProRail de-icing installatie?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:12 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik hoorde Hettinga zeggen dat ze nu een methode hebben waardoor het ook in de winter goed kan
quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:10 schreef Duvel het volgende:
Dat verdient een bloemetje.
[ afbeelding ]
Bron: @NMBSEuropequote:De volgende Fyra treinen rijden niet op 16 januari 2013
Vertrek vanaf Amsterdam: 7:41 12:41 17:41 -
Vertrek vanaf Brussel: 10:18 15:18 20:18
Niet helemaal. Dit zijn de normale vertrektijden:quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:24 schreef greavy het volgende:
Dat zijn de treinen die anders 2u achterelkaar 1 reed? En nu enkel elke 2 uur?
Waarom eigenlijk? Op de HSL hoef je toch niet "meer ruimte te creëren om problemen op te lossen"?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:24 schreef James1988 het volgende:
[..]
Bron: @NMBSEurope
30% van de dienstregeling bij voorbaat geschrapt.
Arriva gaat echt niet naar Nijmegen met die dingen reizenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:14 schreef b2py het volgende:
[..]
Langs de ProRail de-icing installatie?
Of zit er nog garantie op de trein?
Het is precies één materieelomloop.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk? Op de HSL hoef je toch niet "meer ruimte te creëren om problemen op te lossen"?
Ja, omdat die verachtelijke piepersnijders te belazerd zijn om hun contractuele verplichtingen na te komen waardoor er genoeg treinstellen beschikbaar zouden zijn ja.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:40 schreef James1988 het volgende:
[..]
Het is precies één materieelomloop.
Mijn vermoeden: materieeltekort vermomd als "door de weersomstandigheden".
en niemand die dat durft te zeggen en/of te lekken, in wat voor land leven wij tegenwoordig, DDR van 1988?!quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:40 schreef James1988 het volgende:
[..]
Het is precies één materieelomloop.
Mijn vermoeden: materieeltekort vermomd als "door de weersomstandigheden".
daar wil de jurist van NSH het wel op doen laten lijkenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:42 schreef bork het volgende:
[..]
en niemand die dat durft te zeggen en/of te lekken, in wat voor land leven wij tegenwoordig, DDR van 1988?!
twitter:StationschefBMO twitterde op dinsdag 15-01-2013 om 20:43:53Alvast 1 info voor morgenvroeg#fyra 9201 (Bxl 6u18 A’dam 8u19) en 9209 (Bxl 8u16 A’dam 10u19) zullen niet rijden#nmbs reageer retweet
Weet die koekebakker hoe het met Stasi afgelopen is?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:43 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
daar wil de jurist van NSH het wel op doen laten lijken
nee, maar het is tegenwoordig hip om op deze wijze het imago van een bedrijf te controleren. Het levert zowel woordvoerders als juristen werk opquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:44 schreef bork het volgende:
[..]
Weet die koekebakker hoe het met Stasi afgelopen is?
Waarom komen die machinisten niet in opstand, werksfeer moet daar wel 0,0 zijn?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:47 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, maar het is tegenwoordig hip om op deze wijze het imago van een bedrijf te controleren. Het levert zowel woordvoerders als juristen werk op
ja, die lezen hier mee en dan gaan ze je op Facebook lopen bedreigen. Heel kinderachtig allemaal eigenlijkquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:42 schreef bork het volgende:
[..]
en niemand die dat durft te zeggen en/of te lekken, in wat voor land leven wij tegenwoordig, DDR van 1988?!
Heeft de NS/Hispeed een Stasi-afdeling sinds de ingebruikname van de HSL?
En als je er een keer aan toekomt is je baanvakbekendheid bagger omdat je al een paar maanden niet meer op dit stuk hebt gereden?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:49 schreef bork het volgende:
-wat je wil, een trein besturen daar kom je bijna niet aan toe?!
Niet dat dat enig gewenst resultaat oplevert trouwens, maar dat geheel terzijdequote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:47 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, maar het is tegenwoordig hip om op deze wijze het imago van een bedrijf te controleren.
En dingen roepen over imagoschade. Alsof iemand hun eigen akties kan overtreffenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, die lezen hier mee en dan gaan ze je op Facebook lopen bedreigen. Heel kinderachtig allemaal eigenlijk
als de dodo rijdt dan schijnt het best een aardige trein te zijnquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:49 schreef bork het volgende:
[..]
Waarom komen die machinisten niet in opstand, werksfeer moet daar wel 0,0 zijn?
-Brak materiaal
het is helaas wel de kant die we meer en meer opgaan. Censuur en privacyschending van de consumentquote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Niet dat dat enig gewenst resultaat oplevert trouwens, maar dat geheel terzijde
Ik heb een aantal keer in dat ding gezeten en ik vind het niets meer dan een opgevoerde SLT. Niets meer.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:53 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
als de dodo rijdt dan schijnt het best een aardige trein te zijn
Geen rijvaardig materieel in België lijkt wel..quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:44 schreef James1988 het volgende:
twitter:StationschefBMO twitterde op dinsdag 15-01-2013 om 20:43:53Alvast 1 info voor morgenvroeg#fyra 9201 (Bxl 6u18 A’dam 8u19) en 9209 (Bxl 8u16 A’dam 10u19) zullen niet rijden#nmbs reageer retweet
En dan is er niks aan de hand. Maar zodra NS vertraging heeft is er paniek in heel het land.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 12:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ja, teringlijers, gewoon heel zoetermeer afknippen van den haag
Mijn langste filmpjes waren 20 minuten ofzo in Istanbul, Turkije. Toen wilde mn DSLR graag even uit om af te koelen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 15:51 schreef NikkelCobalt het volgende:
[..]
Heimelijk vieze filmpjes maken? Voor andere gevallen niks mis met meerdere shots toch
Overigens gaat mijn (canon) dslr gewoon door met opnemen na 4gb gefilmd te hebben, hij splitst de bestanden dan op. Na 30 minuten weet ik niet, zo lang hebben mijn shots nooit geduurd.
De tyfus.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Arriva gaat echt niet naar Nijmegen met die dingen reizen
ik ga m wel eens uittesten als ze een fatsoenlijke dienstregeling kunnen rijden.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:59 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik heb een aantal keer in dat ding gezeten en ik vind het niets meer dan een opgevoerde SLT. Niets meer.
Kijk, NS, een stuk techniek met een voorkeur voor lage temperaturenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:02 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Mijn langste filmpjes waren 20 minuten ofzo in Istanbul, Turkije. Toen wilde mn DSLR graag even uit om af te koelen.
Ik hecht toch meer waarde aan het oordeel van de machinisten dan die van een domme onwetende huppelkut uit Den Haag die achter haar bureautje denkt dat er geen onveilige situaties ontstaan.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:04 schreef b2py het volgende:
'Hogere maximumsnelheid treinen niet onveilig'
AMSTERDAM - Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu Wilma Mansveld (PvdA) ontkent dat de hogere snelheid waarmee treinen stations binnenrijden leidt tot onveiligheid op het spoor.
Dat zei ze dinsdag tijdens het vragenuurtje in de Tweede Kamer. Machinisten uitten maandag in de Volkskrant hun zorgen over de snelheidsverhoging.
"De Inspectie Leefomgeving en Transport ziet toe op de veiligheid", zei Mansveld. "Ik denk niet dat er onveilige situaties zijn."
Vakbond FNV Spoor luidde maandag de noodklok over de snelheid van treinen bij stations. Die ligt bij de meeste stations nu op maximaal 40 kilometer per uur, maar is bij sommige stations verhoogd naar 60 of 80 kilometer.
Vertrouwen
Een machinist vergeleek het Nederlande spoor in de Volkskrant met ‘een bananenrepubliek met een kerncentrale'.
VVD-Kamerlid Betty de Boer zei het ‘hoogst curieus' te vinden dat de machinisten hun zorgen via de media naar buiten brengen. Volgens haar is dat niet goed voor het vertrouwen van reizigers, die zo ‘de stuipen op het lijf wordt gejaagd'. Volgens haar handelt FNV Spoor niet in het belang van de reizigers.
Mansveld antwoordde dat het iedereen vrijstaat om te communiceren hoe hij wil. Wel zei ze dat het wellicht beter was als de machinisten eerst met de directie van de NS een gesprek hadden gevoerd.
Bron
Vandaag heeft Fyra 9256 gereden, en is in Vorst gestald. Fyra 9256 is niet meer gaan keren als 9257 terug. Zo zou de planning moeten zijn. Deze Fyra zou dan voor 9201 ev gebruikt worden. Als het meezit gaat 9201 dus gewoon rijdenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:00 schreef b2py het volgende:
[..]
Geen rijvaardig materieel in België lijkt wel..
Die jurist weet, als hij tenminste zijn diploma niet bij de cornflakes heeft ontvangen, ook wel dat het alleen maar bangmakerij is die de gang naar de rechter nooit overleeft. Maar je staat versteld bij hoeveel mensen het werkt.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:05 schreef Kentekenplaat het volgende:
Die jurist is volgens mij net zo goed als die V250, want zelfs ik kan met mijn 4 jaar MAVO vertellen dat de rechter de man in een eventuele zaak recht in zijn bek uitlacht.
Intimidatie. Hey, de DDR heeft het er 28 jaar op uitgehoudenquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:08 schreef Litpho het volgende:
[..]
Die jurist weet, als hij tenminste zijn diploma niet bij de cornflakes heeft ontvangen, ook wel dat het alleen maar bangmakerij is die de gang naar de rechter nooit overleeft. Maar je staat versteld bij hoeveel mensen het werkt.
Mwoah...quote:Op dinsdag 15 januari 2013 16:53 schreef Aether het volgende:
Actie Frankrijk bij NS HiSpeed. Zijn dit echt interessante prijzen?
http://www.nshispeed.nl/nl/ns-hispeed-treinen/tgv-naar-frankrijk
quote:Ontdek of uw favoriete Franse bestemming tegen dit actietarief op de gewenste reisdatum beschikbaar is
De RIAA en MPAA nog een stuk langer.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Intimidatie. Hey, de DDR heeft het er 28 jaar op uitgehouden
quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:05 schreef greavy het volgende:
[..]
Vandaag heeft Fyra 9256 gereden, en is in Vorst gestald.
Diverse machinisten hebben online het artikel, geheel terecht als onzin afgedaan. Daarnaast voldoen de huidige sporenlayouts vaak niet aan de laatste veiligheidsnormen maar voldoen ze minimaal grotendeels wel na de aanpassing. Het is echt een verschrikkelijk stukje gebakken lucht van FNV-spoor en ik ben echt benieuwd wat hun doel is van het verspreiden van dit soort onzin. Sowieso heb ik als vakbondsbuitenstaander een hogere pet op van de VVMC dan van FNV-spoor.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:05 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ik hecht toch meer waarde aan het oordeel van de machinisten dan die van een domme onwetende huppelkut uit Den Haag die achter haar bureautje denkt dat er geen onveilige situaties ontstaan.![]()
Toppiequote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:36 schreef b2py het volgende:
Kabeldief geraakt door politiekogel in Jamioulx
Bij de interventie van de spoorwegpolitie na de kabeldiefstal in Jamioulx (provincie Henegouwen) werd één verdachte geraakt door een politiekogel. Dat bevestigt een gerechtelijke bron. Het treinverkeer tussen de stations van Charleroi-Zuid en Walcourt (lijn 132) verloopt intussen opnieuw normaal, meldt Frédéric Sacré, een woordvoerder van spoorwegbeheerder Infrabel.
Toen de spoorwegpolitie vanmorgen rond 5.30 uur op de plaats van de diefstal aankwam, ontdekte ze een verdachte bestelwagen die met gedoofde lichten reed. Wanneer de agenten de weg wilde barricaderen, reden de daders in volle vaart in hun richting. Een van de agenten loste een waarschuwingsschot en raakte de bestuurder van de bestelwagen.
De drie verdachten, die afkomstig zijn uit Oost-Europa, werden opgepakt en zijn ondervraagd. De gewonde is overgebracht naar het ziekenhuis van Montigny-le-Tilleul.
Het parket van Charleroi heeft de drie naar de onderzoeksrechter verwezen, en het parket vraagt hun aanhouding. Volgens de eerste elementen uit het onderzoek van de ballistisch expert handelde de agent uit wettige zelfverdediging.
Bron
precies. Ze zullen echt geen hogere snelheden toestaan als het niet veilig is. De veiligheidsinstanties kijken echt wel over de schouders van ProRail en de aannemers mee bij de aanpassingen die hiervoor benodigd zijnquote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:18 schreef Mr_Klaasje het volgende:
[..]
Diverse machinisten hebben online het artikel, geheel terecht als onzin afgedaan. Daarnaast voldoen de huidige sporenlayouts vaak niet aan de laatste veiligheidsnormen maar voldoen ze minimaal grotendeels wel na de aanpassing. Het is echt een verschrikkelijk stukje gebakken lucht van FNV-spoor en ik ben echt benieuwd wat hun doel is van het verspreiden van dit soort onzin. Sowieso heb ik als vakbondsbuitenstaander een hogere pet op van de VVMC dan van FNV-spoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |