dit probleem is gemakkelijk op te lossen door weg te gaan, dat zal ze leren.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 07:06 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ongelofelijk, en die man werd hardhandig opgepakt en tijdens de ondervraging werd hem gevraagd of hij een dure jas en telefoon wel kon betalen. Bekende probleem. Veel Marokkanen zijn spaarzaam en kunnen gerust ¤ 60.000 aan contanten hebben. Een oom van mij heeft ook 2 a 3 jaar moeten procederen om enkele tienduizenden euro's terug te krijgen. Belachelijk. Wat geeft die mensen het recht om je eigendom zomaar af te pakken. Je hebt meer dan ¤ 100 op zak en je bent linea recta verdachte. Voor video zie link.
Geen vertrouwen meer in de ''ibahesj''.
Hangt er maar net vanaf. Met een beetje bijbaan en discipline voor mij 2,5 a 3 jaar.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:28 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Moet je lang je bijbaantje houden dan voor 20k
Natuurlijk mag en kan dat, heb mijn hele woning zelf ingerichtquote:Op zaterdag 12 januari 2013 09:16 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dus ik moet bij wijze van spreken criminelen gaan aanpakken. Die marktkoopman moet het heft in eigen handen gaan nemen om wat onbekenden aan te pakken. In Nederland mag je niet aan eigeninrichting doen, knulletje. Knoop dat goed in je achterhoofd. Je kunt zomaar een aangifte tegen je broek hebben als je wat onderneemt tegen criminelen. Dit is allemaal grootspraak achter je beeldscherm.
Tja, aan dit soort one-liners heb ik meestal geen boodschap aan. Toch zal ik reageren uit beleefdheid. Inhoudelijker reageren kost wat meer moeite, maar probeer het eens. Dan zal ik ook wat meer moeite gaan steken in mijn posts.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:32 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
Natuurlijk mag en kan dat, heb mijn hele woning zelf ingericht
Leuk artikel, als ik tabel 2 daar bekijk zou toch uit elke rij 100% uit moeten komen? Dat is niet het geval intrepeteer ik het verkeerd?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Natuurlijk, voor een groot deel wel. Maar de onderzoeken en diagnoses binnen de (forensische) psychiatrie blijven voor een deel vatbaar voor persoonlijke interpretatie en dus voor onbewuste vooroordelen. Het lijkt me niet vergezocht om te vermoeden dat dit ook voor de politie geldt.
Overigens is de vraag in hoeverre dat nu gerechtvaardigd is of niet helemaal niet zo relevant.
[..]
Zie hier.
Als je bijbaantje hennep verbouwen is wel jaquote:Op zaterdag 12 januari 2013 07:41 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Pff, Nederlanders zijn over het algemeen niet heel spaarzaam. Ik zal er niet over uitweiden, maar zelfs met een bijbaan kan ik een klein vermogentje opzij zetten.
Niet met een levensstijl waarbij je in een dikke mercedes rijdt en Prada kleed. Vermogen opbouwen kan iedereen, maar combineren met een luxe levensstijl is een tweede.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:31 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hangt er maar net vanaf. Met een beetje bijbaan en discipline voor mij 2,5 a 3 jaar.
Hmm, ik had het ook niet over die jonge drugsrunners. Sprak vooral over de oudere generatie (30+) waarbij het niet ongewoon is dat die contanten op zak hebben. De categorie waartoe deze man behoort.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:40 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Als je bijbaantje hennep verbouwen is wel ja![]()
Met eerlijk werken kun je in NL absoluut niet rijk worden!! En al helemaal niet als je net van school komt en nog maar amper een paar jaar gewerkt hebt, dan zit er echt geen BMW of Audi in. Autorijden is zowiezo al keiduur, laat staan in DIE auto's.
Uiteraard doe je het dan rustig aan en een Mercedes is dan een natte droom met een bijbaan en school.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:41 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Niet met een levensstijl waarbij je in een dikke mercedes rijdt en Prada kleed. Vermogen opbouwen kan iedereen, maar combineren met een luxe levensstijl is een tweede.
Goeie vraag.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:38 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Leuk artikel, als ik tabel 2 daar bekijk zou toch uit elke rij 100% uit moeten komen? Dat is niet het geval intrepeteer ik het verkeerd?
Thuis wonen en meer dan 40 uur per week draaien scheelt al een hoop.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:40 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Als je bijbaantje hennep verbouwen is wel ja![]()
Met eerlijk werken kun je in NL absoluut niet rijk worden!! En al helemaal niet als je net van school komt en nog maar amper een paar jaar gewerkt hebt, dan zit er echt geen BMW of Audi in. Autorijden is zowiezo al keiduur, laat staan in DIE auto's.
Precies, koop dan gewoon een S2000 ofzo.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:44 schreef Armageddon het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom mensen nat worden van een Mercedes of BMW hoor maar goed.
Een Mercedes is een luxe, meer niet. Ik houd mij daar verder ook niet mee bezig. Er zijn belangrijkere dingen in de wereld.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:44 schreef Armageddon het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom mensen nat worden van een Mercedes of BMW hoor maar goed.
Of weinig uitgeven.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:28 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Moet je lang je bijbaantje houden dan voor 20k
Nee, inderdaad niet. Er zijn namelijk nog best veel mensen in Nederland die met echt werk echt geld verdienen, en gelukkig maar. Als je rechtstreeks verkoopt aan de consument dan zit je snel met stapels contanten ja. En als je daarmee in een auto zit dan let je wel op als je onopvallend gevolgd wordt.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:31 schreef MichaelScott het volgende:
Het is inderdaad totaal niet verdacht om met twee weken aan omzet in een rugtas rond te lopen.
Sowieso is dit dikke bullshit. Een simpele rekensom zegt dat je 3 jaar lang, iedere week 20 uur werk, 10 euro per uur netto, en maandelijks slechts 300 euro uitgeef. En dan nog ga ik van het positieve uit. Die 2,5 jaar of 14 uur per week waar je het over hebt slaan dan helemaal nergens op.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:31 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hangt er maar net vanaf. Met een beetje bijbaan en discipline voor mij 2,5 a 3 jaar.
Geloof het of niet. Ik heb in het verleden van mijn ouders veel discipline meegekregen en luxe was voor mij schaars. Dan is het geen kunst meer. Je hebt ook nog vakanties. Daar kun je gerust 40 uur of meer werken. In het verleden deed ik dat maar al te vaak. Tegenwoordig zit ik in de vakanties op 20 uur en geniet wat meer.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:50 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Sowieso is dit dikke bullshit. Een simpele rekensom zegt dat je 3 jaar lang, iedere week 20 uur werk, 10 euro per uur netto, en maandelijks slechts 300 euro uitgeef. En dan nog ga ik van het positieve uit. Die 2,5 jaar of 14 uur per week waar je het over hebt slaan dan helemaal nergens op.
Een sloebert als jij die zich nu vergelijkt met iemand die wel in luxe leeftquote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:51 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Geloof het of niet. Ik heb in het verleden van mijn ouders veel discipline meegekregen en luxe was voor mij schaars. Dan is het geen kunst meer.
ik bedoelde trouwen kolom, maar dat had je wel door. Ow wacht even onder de tabel staat dat het van 9% niet bekend was. Als je van te voren een schifting maakt en juist zoiets wil onderzoeken is het mijns inziens dan wel nogal vreemd om die dan wel mee te nemen in je dataset.quote:
Nls zijn juist één vd spaarzaamste volken ter wereld! Weinig landen hebben pp meer op de bank staan. Zeker Marokko niet!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 07:41 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Pff, Nederlanders zijn over het algemeen niet heel spaarzaam. Ik zal er niet over uitweiden, maar zelfs met een bijbaan kan ik een klein vermogentje opzij zetten.
Nee, ik vergelijk mij met niemand. Dit topic is voor hele andere doeleinden bedoeld. Ik heb mijn zegje overigens al gedaan.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:52 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Een sloebert als jij die zich nu vergelijkt met iemand die wel in luxe leeft
Met eerlijk werken kan je prima rijk worden. Het ligt er dan wel aan wat je met je verdiende geld doet.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:40 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Als je bijbaantje hennep verbouwen is wel ja![]()
Met eerlijk werken kun je in NL absoluut niet rijk worden!! En al helemaal niet als je net van school komt en nog maar amper een paar jaar gewerkt hebt, dan zit er echt geen BMW of Audi in. Autorijden is zowiezo al keiduur, laat staan in DIE auto's.
Sowieso geloof ik marokkanen nooit. Zeker wanneer de feiten duidelijk zijn.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 10:51 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Geloof het of niet. Ik heb in het verleden van mijn ouders veel discipline meegekregen en luxe was voor mij schaars. Dan is het geen kunst meer. Je hebt ook nog vakanties. Daar kun je gerust 40 uur of meer werken. In het verleden deed ik dat maar al te vaak. Tegenwoordig zit ik in de vakanties op 20 uur en geniet wat meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |