Quentin speelt altijd in zijn eigen filmsquote:Op woensdag 16 januari 2013 00:57 schreef golfer het volgende:
Zie nu pas dat de originele Django Franco Nero) ook een rol speelt in Django Unchained (2012) - IMDb en dat Quentin Tarantino zelf ook een cameo doet.
Don Johnson (Miami Vice) had ik ook niet herkend.
Meh, TDAT is al een stuk ouder en die graphics zien er lang niet zo goed uit als in Here After, ook the impossible vind ik wat minder in dacht opzicht.quote:
Kill Bill en pulp fiction ook....?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:22 schreef invine het volgende:
[..]
Quentin speelt altijd in zijn eigen films
Wat One_conundrum zegt over Pulp fiction, in kill bill (1&2) weet ik het zo niet.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:37 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Kill Bill en pulp fiction ook....?
Wel, een lijk voor zover ik weet. (In deel 1) In Jacky Brown doet hij alleen iets met voice acting geloof ik.quote:
Klopt idd.Tig keer gezien die film...quote:Op vrijdag 18 januari 2013 11:45 schreef One_conundrum het volgende:
in Pulp Fiction gaan ze naar hem, nadat ze de kop van knakker achterin de auto hebben kapot geschoten. Met Keitel als Wolf, en geouwehoer over goeie koffie.
Zeker wel! Maar het is jammer dat Kevin Costner en Kurt Russell niet konden, net als Joseph Gorden-Levitt en Sash Baron Cohen.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:00 schreef planethugo het volgende:
[..]
Fox, Waltz, Di Caprio en Jackson vind je nog niet groot genoeg? Verder waren er toch geen echt grote rollen. Don Johnson vond ik ook wel grappig trouwens
Acteert Kevin Costner uberhaupt nog dan? Hij was wel mijn held uit de jaren 90, Robin Hood, Waterworld, dances with wolvesquote:Op vrijdag 18 januari 2013 14:50 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Zeker wel! Maar het is jammer dat Kevin Costner en Kurt Russell niet konden, net als Joseph Gorden-Levitt en Sash Baron Cohen.
Hij zit in Man of Steel.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 15:44 schreef invine het volgende:
[..]
Acteert Kevin Costner uberhaupt nog dan? Hij was wel mijn held uit de jaren 90, Robin Hood, Waterworld, dances with wolves
Enige voorkennis over de Amerikaanse burgeroorlog is wel benodigd om deze film te kunnen waarderen. Zeker voor veel niet-Amerikanen denk ik dat het een vrij oninteressant onderwerp is.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:00 schreef planethugo het volgende:
Lincoln
[ afbeelding ]
Het 2,5 uur durende epos van Spielberg over Lincoln gaat eigenlijk alleen maar over het genoeg stemmen verzamelen om de slavernij af te schaffen en zorgen dat de oorlog hierna pas beeindigd wordt. Het is voornamelijk erg droge kost, zonder al teveel opsmuk. Ik vind dit onderwerp wel interessant maar kan me voorstellen dat veel kijkers(zeker niet amerikanen) het al snel gezien hebben. Het is een politiek verhaal en afgezien van wat zijdelingse plotjes blijft het ook bij de politiek en een echte spanningsboog ontbreekt dan ook. Visueel ziet het er goed en realistisch uit en de cast is prima, al vond ik behalve Tommy Lee Jones niemand echt uitzonderlijk. Wel maakt Walton Goggins steeds meer indruk op me, vooral in Justified maar recent ook in bijrollen in Lincoln en Django. Heerlijke acteur, al is hij in Lincoln maar in 2 of 3 scene's te zien.
7.5
Die film is echt bagger en de tsunami daar is volkomen ongeloofwaardig weergegeven (het water is bijv. helder als glas weergegeven, terwijl het gewoon in de praktijk modderwater is, tot op het zwarte af).quote:Op vrijdag 18 januari 2013 08:09 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Voor een echt mooie tsunami kan je beter HereAfter kijken met Matt Damon!
Nogmaals, een film is geen documentaire. En in die nieuwe film (ben ff naam kwijt) is het tsunami stukje super kort. En sleept de film dus ook constant door op drama.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 18:49 schreef mister_white het volgende:
[..]
Die film is echt bagger en de tsunami daar is volkomen ongeloofwaardig weergegeven (het water is bijv. helder als glas weergegeven, terwijl het gewoon in de praktijk modderwater is, tot op het zwarte af).
Je bedoelt The Impossible, maar misschien vergeet je ook wel dat een documentaire lang niet zo groot budget kan krijgen als een film, de kans om een 'waargebeurd verhaal' goed te verfilmen is dus eigenlijk alleen als film. Daarbij is de tsunami zelf misschien aan de korte kant maar het geeft wel goed weer wat de impact van die golf was. IMO duidelijk genoeg, het laat vooral de chaos en de drama erom heen zien, zelf vind ik dat net zo indrukwekkend weergegeven in die film als de golf zelf. IMO een prima balans dus. Maar iedereen zijn eigen mening uiteraard.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 19:14 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Nogmaals, een film is geen documentaire. En in die nieuwe film (ben ff naam kwijt) is het tsunami stukje super kort. En sleept de film dus ook constant door op drama.
In From Dusk Till Dawn speelt voortreffelijk een psychopaat.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 10:22 schreef invine het volgende:
[..]
Quentin speelt altijd in zijn eigen films
quote:Op vrijdag 18 januari 2013 23:02 schreef Kyubey het volgende:
Kill Bill vol. 2
Verhaal: Deel 2 van vol 1.
Beoordeling: Leuke film, net zo goed als deel 1, al was het alleen maar om Pai Mei.
[ afbeelding ]
De rest viel wel mee.
Cijfer: 7.5/10
[ afbeelding ]
Wat een baas
Da's van death race toch?quote:Op zaterdag 19 januari 2013 00:01 schreef speknek het volgende:
Django Unchained (2012) - IMDb
Now that's what I call entertainment..
10
Zo'n lange film in ca. 4Gb gepropt kan toch gewoon geen goeie kwaliteit zijn?quote:Op zaterdag 19 januari 2013 17:48 schreef andreas612 het volgende:
Was btw gister naar Django geweest, had 'm al gezien als dvdscreen,
'T was een xvid bestand van zo'n 2gb, opzich niet verkeerd hoor.. vergeleken met 720p/1080p tuurlijk bout, maar kleuren waren prima, geluid was prima en dan eigenlijk gewoon dvdrip kwaliteit..quote:Op zaterdag 19 januari 2013 17:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Zo'n lange film in ca. 4Gb gepropt kan toch gewoon geen goeie kwaliteit zijn?
I rest my case.quote:
't verhaal is niet bijzonder; dit hebben we vaker gezien. Bad guy dreigt halve mensheid iets aan te doen; een paar mensen moeten 'de wereld redden', het gaat even verkeerd maar uiteindelijk komt het allemaal goed.quote:De legendarische legerheld Francis X. Hummel en zijn eersteklas team soldaten gijzelen een groep toeristen op Alcatraz en eisen een losgeld van honderd miljoen dollar. Als ze dit bedrag niet krijgen, zullen ze dodelijke gifgasraketten op San Francisco afvuren. Expert op het gebied van chemische wapens Stanley Goodspeed en John Patrick, de enige man die ooit levend van Alcatraz is ontsnapt, krijgen de opdracht de stad te redden van de ondergang.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 25% gewijzigd door Mike op 20-01-2013 10:07:26 ]#winning
quote:Six different people, each from a very different walk of life, awaken to find themselves inside a giant cube with thousands of possible rooms. Each has a skill that becomes clear when they must band together to get out: a cop, a math whiz, a building designer, a doctor, an escape master, and a disabled man. Each plays a part in their thrilling quest to find answers as to why they've been imprisoned.
Lange tijd geleden dat ik brokeback mountain heb gezien. (zie nu pas IMDb-sectie van hem)quote:Op zondag 20 januari 2013 00:34 schreef speknek het volgende:
Hoe kan Gyllenhaal je nou niet bekend zijn?
Dat zijn toch echt zeven mensenquote:Op zondag 20 januari 2013 00:44 schreef DeHovenier het volgende:
Pulp Fiction (1994) - IMDb
Lang geleden dat ik die had gezien, dus daarom vanavond weer. Heb me weer leuk vermaakt. Grappig dat Steve Buscemi ook in deze film zat, had 'm niet herkend
Cube (1997) - IMDb
Had deze al een keer gezien op een horroravond, maar had toen teveel alcohol op om nog alles te herinneren
Daarom heb ik m nog een keer gekeken, heel leuk om te zien hoe het de characters vergaat als ze in een kubus zitten opgeloten met kamers die vol booby-traps zitten.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |