Precies.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:12 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Zoals de grens van 16 jaar! Brilliant
Tieners zuipen zich nu ook de tering inquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:10 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind het een prima maatregel. Hoewel ik betwijfel of het in de praktijk veel effect gaat hebben is het in elk geval een extra motivatie om geen winkeliers om te tuin te leiden en dat soort zaken. Meer verantwoordelijkheid bij jongeren vind ik geen slechte zaak.
[..]
Vrijgeven werkt niet. Dan zuipen tieners zich helemaal naar de tering. Maar een te streng systeem a la Amerika werkt ook niet, dus er moet een balans gevonden worden.
Precies, daarom dat er nu zo veel nieuwe wetgeving op stapel staat.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:12 schreef Yreal het volgende:
[..]
Tieners zuipen zich nu ook de tering in![]()
Als we nou iets moeten hebben geleerd, verbieden werkt niet. Mensen blijven toch wel gebruiken als ze willen gebruiken.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies, daarom dat er nu zo veel nieuwe wetgeving op stapel staat.
En hoe precies moeten we dat geleerd hebben?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:15 schreef Yreal het volgende:
[..]
Als we nou iets moeten hebben geleerd, verbieden werkt niet. Mensen blijven toch wel gebruiken als ze willen gebruiken.
De zucht van de overheid om dingen steeds meer of steeds langer te verbieden is af en toe wel vermoeiend.quote:
De drooglegging, de drugsoorlog in mexico, het nederlandse gedoogbeleid..quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
En hoe precies moeten we dat geleerd hebben?
Wat heeft dat met het Nederlandse alcoholbeleid te maken? En waarom de vergelijking met heroïne en pep, wat is je punt?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:18 schreef Yreal het volgende:
[..]
De drooglegging, de drugsoorlog in mexico, het nederlandse gedoogbeleid..
Ik bedoel, zaken als heroïne en speed zijn ook verboden. In Amsterdam centrum kan je het op elke straathoek krijgen.
Hoe strenger je gaat verbieden, hoe moeilijker men moet gaan doen om aan het spul te komen, met alle gevolgen van nare criminaliteit die daarbij komen kijken.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat heeft dat met het Nederlandse alcoholbeleid te maken? En waarom de vergelijking met heroïne en pep, wat is je punt?
Geen smokkel, omdat het geen illegale waar is.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:20 schreef Tchock het volgende:
Ik vind het een beetje een rare vergelijking. Alsof je zegt: als we de alcoholleeftijd naar 18 gooien komt er een uitgebreide en grootschalige alcoholsmokkel op gang, ofzo.
Bierrrrrrquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:25 schreef Ties02 het volgende:
Wel grappig dat je deze discussie voert met die UI
Het gaat dan ook natuurlijk niet om alcohol geheel uitbannen bij jongeren onder de 16. Als je écht wil kun je overal aan komen. Of dat nou heroïne is, een wapen of een fles vodka. Het gaat er om dat er ten eerste een sterk signaal wordt afgegeven dat drinken moet (helpen) ontmoedigen en, ten tweede, dat het voor de algemene tiener moeilijker wordt om aan drank te komen.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:24 schreef Yreal het volgende:
[..]
Hoe strenger je gaat verbieden, hoe moeilijker men moet gaan doen om aan het spul te komen, met alle gevolgen van nare criminaliteit die daarbij komen kijken.
Tuurlijk, je schrikt wel wat mensen af. De criminaliteit die je daar voor terugkrijgt weegt daar natuurlijk niet tegen op. En als we dan zien dat nl met een gedoogbeleid nog steeds onder het europees gemiddelde scoort wat betreft wiet gebruik...
Dit gaat alleen maar meer gedoe opleveren omdat 16+ het nu ook thuis bij 15 en jonger moet gaan afleveren.
Zeg tegen een tienerquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het gaat dan ook natuurlijk niet om alcohol geheel uitbannen bij jongeren onder de 16. Als je écht wil kun je overal aan komen. Of dat nou heroïne is, een wapen of een fles vodka. Het gaat er om dat er ten eerste een sterk signaal wordt afgegeven dat drinken moet (helpen) ontmoedigen en, ten tweede, dat het voor de algemene tiener moeilijker wordt om aan drank te komen.
Zo simpel ligt het absoluut niet.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:27 schreef Yreal het volgende:
[..]
Zeg tegen een tiener
DAT MAG NIET !!!!!
Wat doet de tiener?
Ik zal jou even een pic sturen van al mijn stalen rossenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:25 schreef Ties02 het volgende:
Wel grappig dat je deze discussie voert met die UI
Het verplaatst een stuk verantwoordelijkheid in elk geval naar de jongeren. Eerder was het een soort kat-en-muisspel tussen de winkeliers die al het risico droegen en jongeren die straffeloos alles aan kunnen wenden om wel alcohol te bemachtigen. Overigens zie ik geregeld hangjongeren bier drinken die volgens mij geen zestien zijn, dat terzijdequote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:28 schreef Yreal het volgende:
En werkelijk moeilijker wordt het er nu ook niet op. Je mag er alleen niet meer mee over straat. Niet dat ik nou dagelijks 15 jarige met bier over straat zag gaan, maar dat kan je natuurlijk ook onderin een tas doen
Zeker waar. Maar alcohol kopen als 15 of jonger is toch ook strafbaar?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het verplaatst een stuk verantwoordelijkheid in elk geval naar de jongeren. Eerder was het een soort kat-en-muisspel tussen de winkeliers die al het risico droegen en jongeren die straffeloos alles aan kunnen wenden om wel alcohol te bemachtigen. Overigens zie ik geregeld hangjongeren bier drinken die volgens mij geen zestien zijn, dat terzijde
Nee hoor. Was op geen enkele manier strafbaar voor iemand anders dan de verkoper.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Zeker waar. Maar alcohol kopen als 15 of jonger is toch ook strafbaar?
Oke, Ik weet nog wel uit mijn vakkenvullers tijd hoeveel gezeik daaromheen was ja.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee hoor. Was op geen enkele manier strafbaar voor iemand anders dan de verkoper.
Oehh die Tomosquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:29 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik zal jou even een pic sturen van al mijn stalen rossen
Dat lijkt me echt leukquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Oke, Ik weet nog wel uit mijn vakkenvullers tijd hoeveel gezeik daaromheen was ja.
En ik heb als mystery shopper gewerkt voor ahold. Cool baantje was dat.
Ding is alleen niet vooruit te brandenquote:
Jaquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:33 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Oehh die Tomos
Heb je voor elke een verzekering en alles
Watquote:Notoire hardrijder krijgt rijverbod voor 40 jaar
DENDERMONDE - Een 21-jarige Belg, een notoire hardrijder, mag 40 jaar lang niet autorijden. Die straf legde de politierechter in Dendermonde hem vrijdag op.
De rechter oordeelde dat de man niet geschikt is om aan het verkeer deel te nemen. De man moest zich verantwoorden voor negen verkeersovertredingen.
De jongeman zou onder meer gedreigd hebben mensen aan te rijden op een kermis en geslalomd hebben tussen schoolkinderen. De Belg was al veel vaker veroordeeld voor dergelijke feiten.
pics van je spartaquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:35 schreef Ties02 het volgende:
Haha mijn Sparta kwam niet boven de 50 uit
Maar ik heb dat ding ook niet om hard te rijden, is gewoon mooi
Mij vragen ze nooit meer om ID.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat lijkt me echt leukIk moet zeggen trouwens dat ik het idee heb dat de leeftijdscontrole strenger wordt in supermarkten en dergelijke. Een tijdje terug kwam ik er nog wel eens mee weg, nu zelden
Vorige week iemand die zo druk bezig was met vertellen hoe jong ik er uit zag dat ze álles fout deed wat je blijkbaar achter een kassa van de AH fout kunt doen. De hoer.quote:
Hele dag rondgereden worden en gewoon koffie en broodjes op kosten van aholdquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat lijkt me echt leukIk moet zeggen trouwens dat ik het idee heb dat de leeftijdscontrole strenger wordt in supermarkten en dergelijke. Een tijdje terug kwam ik er nog wel eens mee weg, nu zelden
Ik zou jou nou toch ook geen 15 schattenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vorige week iemand die zo druk bezig was met vertellen hoe jong ik er uit zag dat ze álles fout deed wat je blijkbaar achter een kassa van de AH fout kunt doen. De hoer.
Ik weet het. Dat heb je al vaker dan eens verteld.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:37 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik zou jou nou toch ook geen 15 schatten
he?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik weet het. Dat heb je al vaker dan eens verteld.
Dan mogen ze nog steeds je ID vragen, maar dan ben je niet meer verplicht om 'm meteen te tonenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:38 schreef Yreal het volgende:
Vind die regel wel leuk trouwens, dat je tot je 20ste bij 16jaarsgrens, en24ste tot 18jaarsgrens je id moest tonen van gall en gall.
Wat nou als ik beweerde dat ik 21 of 25 was?
Ik kocht op mijn 17de altijd rum bij mijn vaste slijter. En 2 weken voor mijn verjaardag vertelde ik hem maar dat ik 17 was.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dan mogen ze nog steeds je ID vragen, maar dan ben je niet meer verplicht om 'm meteen te tonen
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:50 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Ja best hoog ja, weet niet wat het normaal is, Haarbal zei 30% maar dat lijkt me niet
Nee straf2 nog niet, strafrecht 3 wel
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:45 schreef Ties02 het volgende:
75% geslaagd voor bur2
gemiddelde cijfer was een 6, nogwat
Omdat je hem niet verzekerd had? kneusquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:40 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Pfoe dat wordt zoeken
Heb onlangs nog een boete van 360e gehad
Misschien vond ze je gewoon leuk?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vorige week iemand die zo druk bezig was met vertellen hoe jong ik er uit zag dat ze álles fout deed wat je blijkbaar achter een kassa van de AH fout kunt doen. De hoer.
Hier is het slagingspercentage bij Goederenrecht volgens mij nog steeds zo laag. Bij Vpb ook overigens. Nog lager zelfs dacht ik.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:40 schreef Maharbal het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn gezwicht voor de 'het is te moeilijk' roepers. Afgelopen jaren (en dan vooral in mijn tijd) was het elk jaar keihard 30% geslaagd.
Ja dom hequote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:41 schreef Yreal het volgende:
[..]
Omdat je hem niet verzekerd had? kneus![]()
maar gewoon van het model is ook prima
VPB aan de RuG was ook dramatisch, ja. Wordt gezien als het lastigste vak uit de gehele opleiding (fiscaal).quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:42 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Misschien vond ze je gewoon leuk?
[..]
Hier is het slagingspercentage bij Goederenrecht volgens mij nog steeds zo laag. Bij Vpb ook overigens. Nog lager zelfs dacht ik.
Intelligentere generatie.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:40 schreef Maharbal het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn gezwicht voor de 'het is te moeilijk' roepers. Afgelopen jaren (en dan vooral in mijn tijd) was het elk jaar keihard 30% geslaagd.
Ik denk hier ook wel. Het was ook wel ingewikkeld vond ikquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:43 schreef Maharbal het volgende:
[..]
VPB aan de RuG was ook dramatisch, ja. Wordt gezien als het lastigste vak uit de gehele opleiding (fiscaal).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |