Ook dat. En met een pijpmondje komt alleen Doutzen wegquote:
And there was much rejoicing.quote:Op maandag 14 januari 2013 14:13 schreef Aventura het volgende:
' Rafael slaat zijn eega tegen de grond'. Hoe is het nou echt gegaan?
Oh god, ik zie nu pas dat Sylvie het is, daarom heb ik niet de afbeelding zelf geplaatst. Dacht dat het een een of andere duitse was die ik niet kende.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Zo, ik had haar niet herkend op die foto? Waar is heur nephaar? En dat corrigerende onderbroekje
quote:Op maandag 14 januari 2013 15:38 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Oh god, ik zie nu pas dat Sylvie het is, daarom heb ik niet de afbeelding zelf geplaatst. Dacht dat het een een of andere duitse was die ik niet kende.
En MMM bedankt weer voor de scans!
Neuh, maar toch heb ik de indruk dat zij (Nancy dus) wel het type vrouw is wat Rafaël nodig heeft. Leuk, maar niet teveel poespas. Als je het mij vraagt heeft hij zich door de looks en glamour van Sylvie laten meeslepen, en dat kan ver gaan. Sylvie is in mijn beleving veel te veel jetset voor hem.quote:Op maandag 14 januari 2013 14:10 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Heeft 'ie met Nancy tenslotte ook niet gedaan
Ik ging eens zoeken op wat die Nancy nu doet. Volgens mij gaan we er onterecht van uit dat dat een soort blonde muts is a la Sylvie die alleen haar nagels lakt en graag shopt. Ze heeft een rechtenstudie afgerond en volgens mij gaat het prima met haar: http://www.facebook.com/nancy.doesburgquote:Op maandag 14 januari 2013 17:38 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Neuh, maar toch heb ik de indruk dat zij (Nancy dus) wel het type vrouw is wat Rafaël nodig heeft. Leuk, maar niet teveel poespas. Als je het mij vraagt heeft hij zich door de looks en glamour van Sylvie laten meeslepen, en dat kan ver gaan. Sylvie is in mijn beleving veel te veel jetset voor hem.
Nee hoor, we (of mijn interpretatie dan) is dat Nancy niet iemand is die de publiciteit zelf opzoekt en het bewandelen van rode lopers ziet als een carrière op zich. En volgens mij is zij in elk geval nu de lachende 3e, want het ziet er naar uit dat zij het allemaal prima voor elkaar heeft.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 07:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik ging eens zoeken op wat die Nancy nu doet. Volgens mij gaan we er onterecht van uit dat dat een soort blonde muts is a la Sylvie die alleen haar nagels lakt en graag shopt. Ze heeft een rechtenstudie afgerond en volgens mij gaat het prima met haar: http://www.facebook.com/nancy.doesburg
Ik ging er niet vanuit dat Nancy zo'n type is. Volgens mij is ze juist de tegenpool van Sylvie, en heeft Rafaël een (hele) leuke meid die goed voor hem was laten gaan.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 07:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik ging eens zoeken op wat die Nancy nu doet. Volgens mij gaan we er onterecht van uit dat dat een soort blonde muts is a la Sylvie die alleen haar nagels lakt en graag shopt. Ze heeft een rechtenstudie afgerond en volgens mij gaat het prima met haar: http://www.facebook.com/nancy.doesburg
Dat is mijn interpretatie ook en hoe het nu met haar gaat kan ik niet lezen, want ik krijg een "Inhoud niet gevonden"-melding op die link naar haar Facebook-pagina.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 09:49 schreef Uccie het volgende:
[..]
Nee hoor, we (of mijn interpretatie dan) is dat Nancy niet iemand is die de publiciteit zelf opzoekt en het bewandelen van rode lopers ziet als een carrière op zich. En volgens mij is zij in elk geval nu de lachende 3e, want het ziet er naar uit dat zij het allemaal prima voor elkaar heeft.
Nee, juist helemaal niet, ik tenminste niet... maar het lijkt me wel het type vrouw dat in staat is haar man welkom te heten na een trainingskamp en samen van een gebakken pieper te genieten. Toch anders dan wanneer je vrouw druk is om zo oranje mogelijk op de volgende rode loper te verschijnen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 07:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik ging eens zoeken op wat die Nancy nu doet. Volgens mij gaan we er onterecht van uit dat dat een soort blonde muts is a la Sylvie die alleen haar nagels lakt en graag shopt. Ze heeft een rechtenstudie afgerond en volgens mij gaat het prima met haar: http://www.facebook.com/nancy.doesburg
Dat laatste kan zo zijn, maar hij is toch niet 10 jaar voor jan joker bij Sylvie gebleven, en ze hebben een leuke zoon samen. Het is toch niet zo dat je na elke break-up enkel denkt aan je voorgaande ex ofzo.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 17:20 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Ik ging er niet vanuit dat Nancy zo'n type is. Volgens mij is ze juist de tegenpool van Sylvie, en heeft Rafaël een (hele) leuke meid die goed voor hem was laten gaan.
Neuh, daar heeft ze -hopelijk- teveel zelfrespect voorquote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:58 schreef utrecht1970 het volgende:
Alsof nancy al die tijd thuis heeft zitten huilen en hem nu weer wil.
Dat beweer ik ook helemaal niet, ik zeg alleen volgens mij. Hoe het op mij overkomt.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat laatste kan zo zijn, maar hij is toch niet 10 jaar voor jan joker bij Sylvie gebleven, en ze hebben een leuke zoon samen. Het is toch niet zo dat je na elke break-up enkel denkt aan je voorgaande ex ofzo.
Dat zeg ik ook niet, ik geef alleen aan dat een meisje à la zij mij veel beter bij hem lijkt passen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 18:58 schreef utrecht1970 het volgende:
Alsof nancy al die tijd thuis heeft zitten huilen en hem nu weer wil.
Ah ja, excuus, mijn post was ook meer algemeen bedoeld, omdat ik hier zo vaak lees dat hij nog wel spijt zal hebben dat hij Nancy (goeie naamquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:00 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook helemaal niet, ik zeg alleen volgens mij. Hoe het op mij overkomt.
Ik bedoelde het in het algemeen. Ik vind het komisch dat er nu opeens gezegd wordt dat zijn ex beter bij hem paste en er gesuggereerd wordt dat hij terug naar haar zou kunnen gaanquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:01 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet, ik geef alleen aan dat een meisje à la zij mij veel beter bij hem lijkt passen.
quote:Sylvie en Rafael van der Vaart geven hun huwelijk een tweede kans. Hun scheiding is van de baan, schrijft de Duitse krant Bild.
Als 'ie door Badr is gegeven vast welquote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef roos85 het volgende:
En nu is het ineens een klap in het gezicht![]()
Daar val je ook echt van om natuurlijk..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |