Het zou me niet eens verbazen dat die mensen (met name Sylvie) het hele verloop hiervan zorgvuldig hebben gepland, vóór de klap al, zodat er zo weinig mogelijk 'dirt' naar buiten komt.quote:Op zondag 13 januari 2013 14:38 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind het verloop van deze scheiding haast nog slaapverwekkender dan die van TomKat.
Is een zouteloze scheiding het nieuwe zwart ofzo?
Dan heeft zij treurig hard gefaald, ondanks het openbaar maken van de klap. Zij is een dom kipje, omgeven door een team van mensen die aan haar Ik-BV verdienen. Hij is de arme held, die het jaren met haar heeft uitgehouden, waarvoor respect. Zoietsquote:Op zondag 13 januari 2013 15:48 schreef female81 het volgende:
[..]
Het zou me niet eens verbazen dat die mensen (met name Sylvie) het hele verloop hiervan zorgvuldig hebben gepland, vóór de klap al, zodat er zo weinig mogelijk 'dirt' naar buiten komt.
In verband met imagoschade en zo.
En wat vertelde hij?quote:Op zondag 13 januari 2013 18:47 schreef Pisces29 het volgende:
Van der Gijp bij Carlo en Irene, even kort over Sylvie en Raf.
Carlo vroeg of hij er nog een mening over had. Daar kwam uit dat voetballers het al druk genoeg hebben; de pers, voetballen, het reizen, dan willen ze thuis gewoon rust. Dat was Sylvie niet helemaal.quote:
Ja, ben benieuwd hoe jij (en sowieso jullie) eruitziet. Ik vind haar wel mooi, vreemde kaak ofzo, klopt, maar wel mooi.quote:Op zondag 13 januari 2013 14:29 schreef sherezade het volgende:
[..]
nou heb je wel ff een foto uitgepikt die van een goeie kant is genomen dat het nog redelijk uit ziet...
terwijl het toch echt dit is zoals we haar kennen
[ afbeelding ]
Ze is knapper dan ik, ik zeg het maar alvast.quote:Op zondag 13 januari 2013 20:38 schreef Zucht93 het volgende:
[..]
Ja, ben benieuwd hoe jij (en sowieso jullie) eruitziet. Ik vind haar wel mooi, vreemde kaak ofzo, klopt, maar wel mooi.
[ afbeelding ]
Tevens goede kant? Je ziet haar gewoon recht van voren hoor![]()
Er staat wel bij 'de waarheid over haar scheiding blabla'quote:Op maandag 14 januari 2013 12:07 schreef Mariposas het volgende:
In de Duitse Grazia staat een interview(?) met Sylvie, ben benieuwd wat ze te zeggen heeft. Zal me niets verbazen als het interview al in november is afgenomen.
Weer zo van onder geschoten, moeten ze niet doenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:07 schreef Mariposas het volgende:
In de Duitse Grazia staat een interview(?) met Sylvie, ben benieuwd wat ze te zeggen heeft. Zal me niets verbazen als het interview al in november is afgenomen.
Ze wil natuurlijk overkomen als Sterke Vrouw in Scheiding die een nieuwe, krachtige look heeft en "beter dan ooit terugkomt".quote:Op maandag 14 januari 2013 12:40 schreef alors het volgende:
Die make up doet niet veel voor haar. En haar haar zit gewoon onder dat oranje ding achter. Handig trucje, doe ik ook wel eens om te kijken hoe me dat staat, maar ik ga er niet de straat mee over
En wat is dan de functie van dat corrigerende onderbroekje?quote:Op maandag 14 januari 2013 12:46 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ze wil natuurlijk overkomen als Sterke Vrouw in Scheding die een nieuwe, krachtige look heeft en "beter dan ooit terugkomt".
Dat kan beterquote:Op maandag 14 januari 2013 12:47 schreef Leandra het volgende:
Ik vind het juist helemaal geen krachtige look, maar een blik alsof ze zielig probeert te kijken terwijl ze zich helemaal niet zielig voelt.
ja van veraf genomen,.maar goed smaken verschillen...ze lijkt me qua persoonlijkheid wel aardig maar haar kapsel zit altijd alsof ze smorgens nooit een borstel door haar haar haren haalt...misschien is het daardoor dat ze wat ''viezig'' oogt zoals hier iemand schreef...maar dat vind ik juist weer van Sophie hilbrandquote:Op zondag 13 januari 2013 20:38 schreef Zucht93 het volgende:
[..]
Ja, ben benieuwd hoe jij (en sowieso jullie) eruitziet. Ik vind haar wel mooi, vreemde kaak ofzo, klopt, maar wel mooi.
[ afbeelding ]
Tevens goede kant? Je ziet haar gewoon recht van voren hoor![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |