Bij mij met de ervaring met deze persoon juist wel. En eigenlijk weet ik nu zelf het antwoord ook kom ik dus achter.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:01 schreef heloef het volgende:
[..]
Open laten werkt bij mij in ieder geval nooit.
In dat geval kan het prima.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:04 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Bij mij met de ervaring met deze persoon juist wel. En eigenlijk weet ik nu zelf het antwoord ook kom ik dus achter.
Ik zeg altijd wanneer kan je, ik leg het dan wel bij hun neer maar ik probeer wel concreet te worden.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:17 schreef Faxie het volgende:
Duidelijk zijn en een datum neerleggen. Met 'zie maar' kom je zelf ook niet al te geinteresseerd over.
Dat kan je echt zijn door het niet bij hen neer te leggen.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:29 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik zeg altijd wanneer kan je, ik leg het dan wel bij hun neer maar ik probeer wel concreet te worden.
Als iemand niet kan, kan die niet en als iemand zich er onderuit wil lullen dan lult die zich er onderuit. Of je nou meteen een datum neerlegt of hun vraagt om een datum neer te leggen.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:41 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat kan je echt zijn door het niet bij hen neer te leggen.
Het begint dan ook met de vraag of iemand wat wil gaan doen of drinken, als iemand geen tijd heeft, weet je genoeg.quote:Op zondag 13 januari 2013 03:10 schreef heloef het volgende:
[..]
Als iemand niet kan, kan die niet en als iemand zich er onderuit wil lullen dan lult die zich er onderuit. Of je nou meteen een datum neerlegt of hun vraagt om een datum neer te leggen.
Eensquote:Op zondag 13 januari 2013 03:20 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Het begint dan ook met de vraag of iemand wat wil gaan doen of drinken, als iemand geen tijd heeft, weet je genoeg.
Nou omdat ik toch niks te doen heb op mijn zondagochtend ga ik je vragen op een Jip en Janneke manier proberen te beantwoorden.quote:Op zondag 13 januari 2013 00:15 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik ben niet kwaad op jullie omdat jullie niet met een oplossing komen, maar omdat jullie steeds met de enige oplossing komen die uitgesloten is.
Ik heb de afgelopen jaren het een en ander geprobeerd, en dat heeft nooit geleid tot de resultaten die ik voor ogen had. Ik weet niet echt meer wat er nog over blijft.
Daarnaast heb ik wel een aantal goede vragen, waarvan een aantal echt heel goed hier passen. Hoe maak ik een goede eerste indruk op een meisje? Waarom voelen meisjes zich zo ongemakkelijk bij me? Waarom hebben meisjes wel lol met andere jongens? Wat kan ik doen om er voor te zorgen dat ik die ongemakkelijke sfeer weg krijg? Etc. etc. etc.
Ik hou niet van camera's nee.quote:
Ik heb in elk geval mijn hele verhaal kunnen delenquote:Op zondag 13 januari 2013 09:15 schreef Cassandra87 het volgende:
je mocht minthy zelfs pm-en. Hoe is dat afgelopen?
Ik vind het heel jammer dat ik minder serieus wordt genomen de laatste tijd.quote:Het enige verschil is dat jouw ballen nog niet zijn ingedaald. Vind je het heel raar dat je niet meer serieus wordt genomen?
Vrouwen zijn niet logisch, daar was ik al wel achter. Maar zelfs zonder weg kan ik met een kompas Rome weten te vinden. In dit geval weet ik niet eens waar ik nu ben, niet waar Rome ligt en mijn kompas is stuk.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:00 schreef heloef het volgende:
Er zijn meerdere wegen die naar Rome leiden. En net zoals bij Rome zijn er meerdere wegen die leiden naar het hart van een vrouw. Deze wegen zijn in tegenstelling tot Rome niet vast gestippeld. Daardoor wordt het in jouw brein nu chaotisch.
Ik heb serieus moeten Googlen naar die uitdrukking. Ik begreep niets van wat een begraafplaats te maken had met voetbal.quote:Het lijkt nog het meest op de sport voetbal. Men spreekt bij deze sport wel eens over "in de catacomben 1-0 achterstaan". Op dit moment sta jij in de catacomben 1-0 achter want jij laat je imponeren door de tegenstander (vertaling: de vrouw) waardoor je de uiteindelijke wedstrijd verliest. Door spanning, faalangst ontstaat er een ongemakkelijke sfeer waardoor jij de vrouw afstoot waar je haar juist zou moeten aantrekken door: humor, spontaniteit, haar een fijn gevoel en dat soort dingen.
Toch gaat dit vanaf moment 1 altijd goed en bij mij nooit. Het is lastig om te geloven dat ik dat ook kan. Misschien kan ik wel gewoon helemaal niet voetballen. Als ik andere jongens met meisjes zie dan ben ik altijd jaloers, maar bovenal heb ik altijd het idee dat die jongens zoveel beter zijn dan ik. Hoe meer ik dat zie, hoe meer ik mezelf afvraag of er ooit een meisje zal komen die de goede dingen in mij zal zien.quote:Terug naar het voetbal: Die andere jongen zijn degene die in de catacomben al 1-0 voor staan. Zij zijn overtuigd van hun kwaliteiten en laten zich niet imponeren door welke tegenstander dan ook. Zij gaan het veld op en winnen de wedstrijd en gaan met de kampioensschaal naar huis (vertaling: de vrouw).
Het is absoluut de belangrijkste vraag. Ik heb het idee dat ik wel aardig doe alsof het prima gaat, maar meisjes hebben de vaardigheden om alles te kunnen doorzien. Of in elk geval een alarm dat ze waarschuwt voor lieve jongens die niet op hun gemak zijn.quote:Wat kan ik doen om er voor te zorgen dat ik die ongemakkelijke sfeer weg krijg?
Misschien de belangrijkste vraag van de vier, die ongemakkelijke sfeer is maar op een manier weg te krijgen: door je op je gemak te voelen. Je acteerkunsten zijn niet toereikend genoeg om je uitstraling (vertaling: help een meisje, wat nu, ik begin te hyperventileren) te verdoezelen. Wat je uitstraalt krijg je weer terug.
Het is nogal moeilijk om jezelf op je gemak te voelen als je oog in oog staat met een hongerige leeuw. Ik zou dat graag willen en willen kijken of het werkt, maar zou het lukken?quote:Uitstraling heeft dezelfde methodiek, als jij je op je gemak voelt zorg je daarmee er automatisch voor dat degene met wie je praat zich ook gemakkelijker voelt.
Vrouwen opzoeken is niet echt makkelijk, ik kom vrouwen niet zoveel tegen en als ik ze tegenkom dan wil ik graag een goede indruk maken omdat ik er dan vaak ook een tijdje mee opgescheept zit.quote:Om in concrete terminologie te blijven, hoe zorg je er voor dat je je op je gemak gaat voelen. Daar is maar een oplossing voor: vrouwen blijven opzoeken. In alle soorten en maten A. om te leren dat het ondanks dat dat in dat bolletje van jou zo geprogrammeerd staat geen bitches zijn. Niet allemaal tenminste. B. om te oefenen
Intieme dans ook, of niet? Ken wel wat mensen die het hebben gedaan. Alleen maar positieve reacties.quote:Op zondag 13 januari 2013 14:50 schreef PeterPastoor het volgende:
Ik ben ook niet zo'n versierder en stap niet zo snel op dames af, maarrrrr....
Gisteren naar een salsa feest geweest en daar kun je echt met iedere dame dansen als heer zijnde. Zo kom je erg makkelijk in contact met dames en heb je meer kans
Dus heren, geef je op voor salsa. Ten eerste een erg leuke dans, ten tweede je komt in contact met dames en ten derde is er een mannentekort bij salsa lessen.
Niks. Of misschien is het uit maar heeft ze het nog niet aangepast.quote:Op zondag 13 januari 2013 14:35 schreef Senderious het volgende:
Eergister op een feest; Flirt er een meisje met me en knijpt ze in mn billen. () Een dag later voegt ze me toe op facebook en zie ik dat ze al een tijdje bezet is. Wat moet ik hier nou mee?
Ook wel jaquote:Op zondag 13 januari 2013 15:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Intieme dans ook, of niet? Ken wel wat mensen doe het hebben gedaan. Alleen maar positieve dingen.
Een handleiding tot geluk bestaat niet. Geluk is namelijk voor iedereen anders. Oplossingen die werken zijn je al legio aangedragen, maar daar doe je niets mee. Je hebt altijd wat te zeuren, als het niet je waanideeën over je ouders zijn dan zijn het wel de waanideeën over de grote boze buitenwereld.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 23:55 schreef benzin het volgende:
[..]
Een oplossing die werkt; een handleiding tot geluk.
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 23:42 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Om van je af te zijn? En diegenen die je met dat advies echt proberen te helpen, schop je nu tegen het scheenbeen
Jij bent hier koppig, je hebt blijkbaar dermate problemen op persoonlijk vlak, dat je die niet meer de baas kunt zijn. Anders had je niet zovaak dit topic overheerst.
Hoe je het aan moet pakken? Misschien door iemand die je kent om advies te vragen? Een vriend of 1 van je ouders of zo? Dat zou al een stap zijn. Je gaat mij niet vertellen dat je dit nog niet al gedaan hebt.
Way to go Magnetronkoffiequote:Op zondag 13 januari 2013 00:07 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Kant en klare oplossingen ga je hier nooit krijgen. En wij hebben het idee dat je kwaad op -ons- wordt omdat -wij- je niet iets kunnen geven wat onmogelijk is.
En dat je geen enkel idee hebt, vind ik toch wel zorgwekkend. Zelfs -ik- wist altijd wel wat ik -ongeveer- moest gaan doen om verder te komen en al kloot je jaren aan en kom je niet bij je eindbestemming, ik heb nooit het gevoel gehad dat ik m'n tijd verspild heb. Mede omdat ik altijd m'n best heb gedaan. Maar ik heb tenminste -wat- gedaan, ik heb niet zitten wachten totdat -het- antwoord op een zilveren dienblad aan me aangerijkt werd...iets wat je blijkbaar wel van ons verlangt.
En iets wat onmogelijk is.
Tja ik dans niet graagquote:Op zondag 13 januari 2013 14:50 schreef PeterPastoor het volgende:
Ik ben ook niet zo'n versierder en stap niet zo snel op dames af, maarrrrr....
Gisteren naar een salsa feest geweest en daar kun je echt met iedere dame dansen als heer zijnde. Zo kom je erg makkelijk in contact met dames en heb je meer kans
Dus heren, geef je op voor salsa. Ten eerste een erg leuke dans, ten tweede je komt in contact met dames en ten derde is er een mannentekort bij salsa lessen.
Ok man. Als je er echt iets aan wil doen, kan ik je 2 programma's aanraden:quote:Op zondag 13 januari 2013 13:43 schreef benzin het volgende:
[..]
Vrouwen zijn niet logisch, daar was ik al wel achter. Maar zelfs zonder weg kan ik met een kompas Rome weten te vinden. In dit geval weet ik niet eens waar ik nu ben, niet waar Rome ligt en mijn kompas is stuk.
Er moeten dingen zijn die alle vrouwen kunnen waarderen toch? Ik ben op zoek naar het gevoel dat ik ongeveer weet waar ik heen moet.
[..]
Ik heb serieus moeten Googlen naar die uitdrukking. Ik begreep niets van wat een begraafplaats te maken had met voetbal.![]()
![]()
![]()
Ik snap het punt wel. Ik laat me heel makkelijk van slag brengen door vrouwen en ik trek hoe ze tegen me doen vreselijk aan. Maar dat ligt voor een groot deel ten gevolge van dingen die ik heb meegemaakt en ik weet niet zo goed hoe ik dat moet veranderen. Ik wil dat ook, maar het is heel lastig voor me om met vrouwen om te gaan zonder die knoop in mijn maag te voelen.
Humor en spontaniteit, maar vooral haar een goed gevoel geven zijn niet echt mijn sterkste kanten. Aan die eerste twee is wel wat te spijkeren, maar ik heb nog niet echt een idee hoe ik een meisje een goed gevoel moet geven.
Het punt is, ik snap wat je probeert te zeggen, maar ik weet niet echt hoe ik er iets aan moet doen. Ik wil die knoop in mijn maag niet voelen, ik wil het me niet zo aantrekken als een meisje gemeen is, ik wil het me niet aantrekken als een situatie met een meisje niet lekker loopt. Ik wil in staat kunnen zijn om een meisje een goed gevoel te geven en ik wil dolgraag gewoon situaties creëren waarin zowel ik als het meisje blij zijn met hoe de interactie verloopt. Maar ik weet echt niet hoe.
[..]
Toch gaat dit vanaf moment 1 altijd goed en bij mij nooit. Het is lastig om te geloven dat ik dat ook kan. Misschien kan ik wel gewoon helemaal niet voetballen. Als ik andere jongens met meisjes zie dan ben ik altijd jaloers, maar bovenal heb ik altijd het idee dat die jongens zoveel beter zijn dan ik. Hoe meer ik dat zie, hoe meer ik mezelf afvraag of er ooit een meisje zal komen die de goede dingen in mij zal zien.
[..]
Het is absoluut de belangrijkste vraag. Ik heb het idee dat ik wel aardig doe alsof het prima gaat, maar meisjes hebben de vaardigheden om alles te kunnen doorzien. Of in elk geval een alarm dat ze waarschuwt voor lieve jongens die niet op hun gemak zijn.
[..]
Het is nogal moeilijk om jezelf op je gemak te voelen als je oog in oog staat met een hongerige leeuw. Ik zou dat graag willen en willen kijken of het werkt, maar zou het lukken?
[..]
Vrouwen opzoeken is niet echt makkelijk, ik kom vrouwen niet zoveel tegen en als ik ze tegenkom dan wil ik graag een goede indruk maken omdat ik er dan vaak ook een tijdje mee opgescheept zit.
Ik hoop dat ik ooit echt oprecht van binnen zal geloven dat A niet zo is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |