Fijn zo.quote:Op zondag 6 januari 2013 23:00 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja ok... maar op dat moment kwam het weer even naar boven en het zat me weer een beetje dwars... maar nu door dit topic (grotendeels) heb ik er volledig afstand van genomen
quote:Op maandag 7 januari 2013 12:14 schreef Thezappa het volgende:
heb je al aan je moeder gevraagd of ze mij wil knippen?
neem aan dat dit een nee is..quote:
Bullshit, als ze hem zou vragen haar te neuken en hij doet dit. Was het zeker geen ander verhaal. Ze doet het dan 100% zelf..quote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:19 schreef datismijnmening het volgende:
Ja jammer voor haar dan had ze maar niet zo moeten zuipen.
Als je haar daadwerkelijk gepaald had zou het een ander verhaal zijn. Dat doe je niet als gentleman zijnde
Alsof je helemaal geen (morele) verantwoordelijkheid hebt voor de acties van dronken vrienden/vriendinnen. Je laat iemand ook niet dronken in een auto stappen, hoop ik. Een beetje op elkaar letten is wel zo sociaal.quote:Op maandag 7 januari 2013 12:18 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Bullshit, als ze hem zou vragen haar te neuken en hij doet dit. Was het zeker geen ander verhaal. Ze doet het dan 100% zelf..
1 ik was nuchter, 2 ik was énorm verliefd op haar dus had mezelf op dát moment even niet meer in de hand.quote:Op maandag 7 januari 2013 12:23 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Alsof je helemaal geen (morele) verantwoordelijkheid hebt voor de acties van dronken vrienden/vriendinnen. Je laat iemand ook niet dronken in een auto stappen, hoop ik. Een beetje op elkaar letten is wel zo sociaal.
Voor mij zou het veel uitmaken of degene die 'misbruik maakt van de situatie' 1. een vriend en 2. zelf nuchter is. Als 1 en/of 2 niet het geval is, zou ik het diegene niet kwalijk nemen. Maar als het een goede vriend betreft die zelf helemaal bewust is van de situatie, zou ik behoorlijk pissig zijn.
Dát vind ik dan weer wel... een zoentje, come on.. waar praten we eigenlijk over? Als ik haar nou echt had geneukt en ze was dan zo boos geworden, ja .. begrijp ik best, logisch zelfs, maar dit... KOM OP.quote:Op maandag 7 januari 2013 12:18 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Bullshit, als ze hem zou vragen haar te neuken en hij doet dit. Was het zeker geen ander verhaal. Ze doet het dan 100% zelf..
Dit moet een grap zijn toch?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:42 schreef Zucht93 het volgende:
Toch wel treurig dat je iemand op zo'n moment zoent, wetend dat ze het nuchter nooit zal doen.
Moet je maar niet teveel drinken en het zelf aanbiedenquote:Op maandag 7 januari 2013 12:23 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Alsof je helemaal geen (morele) verantwoordelijkheid hebt voor de acties van dronken vrienden/vriendinnen. Je laat iemand ook niet dronken in een auto stappen, hoop ik. Een beetje op elkaar letten is wel zo sociaal.
Voor mij zou het veel uitmaken of degene die 'misbruik maakt van de situatie' 1. een vriend en 2. zelf nuchter is. Als 1 en/of 2 niet het geval is, zou ik het diegene niet kwalijk nemen. Maar als het een goede vriend betreft die zelf helemaal bewust is van de situatie, zou ik behoorlijk pissig zijn.
Stel dat jij het in een dronken bui een keer met een man wil proberen, en een vriend van je die homo is maakt daar gebruik van...zou jij het hem dan niet eens een beetje kwalijk nemen?quote:Op maandag 7 januari 2013 13:04 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Moet je maar niet teveel drinken en het zelf aanbieden
Dit zou niet voorkomen.. En zowel, dan is het mijn eigen stomme rotschuldquote:Op maandag 7 januari 2013 13:20 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Stel dat jij het in een dronken bui een keer met een man wil proberen, en een vriend van je die homo is maakt daar gebruik van...zou jij het hem dan niet eens een beetje kwalijk nemen?
Ik vind iig een groot verschil tussen een onbekende, die niet weet dat je daar in nuchtere toestand absoluut geen zin in hebt, of het in elk geval minder kan schelen, en een goede vriend, waarvan je toch mag hopen dat hij de vriendschap meer waard vindt dan een kusje waarvan hij weet dat je er achteraf van walgt. Maargoed, meningen verschillen.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:27 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dit zou niet voorkomen.. En zowel, dan is het mijn eigen stomme rotschuld. Behalve als ik echt geraped word ofzo als ik buiten bewustzijn lig. Maar zoals ik al zei, not going to happen.
Laat Peter R dit maar niet lezen, die tilt nogal zwaar aan date-rapequote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:09 schreef Braddie het volgende:
en vervolgens hebben we flink gezoend.
Ze vond me leuk... en ik wist niet dat ze daar achteraf van zou walgen (Ze vond me tenslotte leuk)quote:Op maandag 7 januari 2013 13:31 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Ik vind iig een groot verschil tussen een onbekende, die niet weet dat je daar in nuchtere toestand absoluut geen zin in hebt, of het in elk geval minder kan schelen, en een goede vriend, waarvan je toch mag hopen dat hij de vriendschap meer waard vindt dan een kusje waarvan hij weet dat je er achteraf van walgt. Maargoed, meningen verschillen.
Je hebt misbruik van haar gemaakt, logisch dat ze nu van je walgtquote:Op maandag 7 januari 2013 13:41 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ze vond me leuk... en ik wist niet dat ze daar achteraf van zou walgen (Ze vond me tenslotte leuk)
Ik moest achteraf lezen bij iemand op facebook dat ze mij nuchter nóóit zou hebben gezoend.. jahe
Je snijdt natuurlijk wel 2 dingen aan. Ik ben een hetero man. Dus een goede vriend die homosexueel is, weet dat dit van mijn kant dus sowieso niet wederzijds is. Als hij me als ik dronken ben zou zoenen/betasten whatever, is dat dus wel degelijk klachtwaardig.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:31 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Ik vind iig een groot verschil tussen een onbekende, die niet weet dat je daar in nuchtere toestand absoluut geen zin in hebt, of het in elk geval minder kan schelen, en een goede vriend, waarvan je toch mag hopen dat hij de vriendschap meer waard vindt dan een kusje waarvan hij weet dat je er achteraf van walgt. Maargoed, meningen verschillen.
Het is inderdaad misbruik dat hij zich laat zoenen door een meisje die hij leuk vind. Hoe durft de TS!quote:Op maandag 7 januari 2013 13:42 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je hebt misbruik van haar gemaakt, logisch dat ze nu van je walgt
quote:Op maandag 7 januari 2013 13:44 schreef Redbullkid het volgende:
Maar tussen man en vrouw die beiden hetero zijn, het meisje zich lam drinkt en daarna de jongen zoent. Om vervolgens de jongen de schuld te geven? Nee sorry dat is gewoon slap. Dan ben je gewoon een slet in de ontkenningsfase.
Dit inderdaad.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:45 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Het is inderdaad misbruik dat hij zich laat zoenen door een meisje die hij leuk vind. Hoe durft de TS!![]()
Sommige mensen die hier reageren.
Jullie zijn of hele goede trolls, of fucking dom imo
Het feit dat je je er 2 jaar later nog schuldig over voelt zegt wel dat je dondersgoed weet dat je tever bent gegaan.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:47 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Als een van julie een meid leuk vinden, die word vervolgens dronken, die wilt met je zoeken. Zeg je dan ook "Nee bah... je bent dronken "
Ik kon op dat moment even niet meer rationeel denken en het was zo gebeurd... Overmand door de gevoelens die ik voor d`r had
quote:Op maandag 7 januari 2013 13:52 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het feit dat je je er 2 jaar later nog schuldig over voelt zegt wel dat je dondersgoed weet dat je tever bent gegaan.
Verkracht?quote:Op maandag 7 januari 2013 13:46 schreef Stefan het volgende:
[..]En als ze nog een kort rokje aan had was het haar eigen schuld zeker als ze was verkracht?
Ik moraal ridder niet. Ik chargeer omdat jij dat ook doet.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:54 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Verkracht?
1. Zij drinkt zich lam
2. Zij zegt hem te willen zoenen
3. Zij zoent hem
4. Zij geeft hem de schuld.
Leuk dat je wilt moraalridderen, maar dit is uit haar eigen gebeurd. Volledig haar schuld en eigen aansprakelijkheid. Wat niet te vergelijken is met verkrachting. Al was het sex geweest ipv zoenen was het alsnog geen verkrachting.
Wel als zij aangeeft het niet te willen en TS doet het wel, dan wel. Maar dat was de situatie/vraagstelling niet, of wel?
En nu jezelf weer gedragen als een man aub..
Als jij tijdens je dronkenschap ineens andere signalen zou geven dan anders, hoe moet hij dan weten dat het niet (stiekem) wederzijds is? Zelfde situatie als TS hoor. Dat je beide hetero bent, betekent beslist niet dat je het dan ergens stiekem toch wel wilt. Ik ben hetero, maar er zijn meisjes met wie ik liever zou zoenen dan met bepaalde jongens.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:44 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Je snijdt natuurlijk wel 2 dingen aan. Ik ben een hetero man. Dus een goede vriend die homosexueel is, weet dat dit van mijn kant dus sowieso niet wederzijds is. Als hij me als ik dronken ben zou zoenen/betasten whatever, is dat dus wel degelijk klachtwaardig.
Maar tussen man en vrouw die beiden hetero zijn, het meisje zich lam drinkt en daarna de jongen zoent. Om vervolgens de jongen de schuld te geven? Nee sorry dat is gewoon slap. Dan ben je gewoon een slet in de ontkenningsfase.
Je vergeet 1 detail. Dat TS haar niet wilde misbruiken, maar dat hij het gevoel had dat zijn liefde beantwoord werd. TS is niet verantwoordelijk voor haar drinkgedrag, ook niet voor wat zij zegt, en al helemaal niet dat hij haar zoent. Dus hoort hij gewoon de schuld hier niet voor te krijgen.
Als jij dat niet kan begrijpen, zou ik als ik jou was drank/drugs mijden.
Pssst TS ik was sarcastisch. Ik vind dat jou niks te wijten is en dat dat meisje een aandachtshoer/slet is die haar reputatie niet wilt schendenquote:Op maandag 7 januari 2013 13:47 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Als een van julie een meid leuk vinden, die word vervolgens dronken, die wilt met je zoeken. Zeg je dan ook "Nee bah... je bent dronken "
Ik kon op dat moment even niet meer rationeel denken en het was zo gebeurd... Overmand door de gevoelens die ik voor d`r had
Stefan flikker op, je geeft die jongen onterrecht een schuldgevoel..quote:Op maandag 7 januari 2013 13:52 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het feit dat je je er 2 jaar later nog schuldig over voelt zegt wel dat je dondersgoed weet dat je tever bent gegaan.
Nee je praat bullshit, dit is geen KLBquote:Op maandag 7 januari 2013 13:55 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik moraal ridder niet. Ik chargeer omdat jij dat ook doet.
Kan misschien zo zijn maar dat valt niet te rijmen met:quote:Op maandag 7 januari 2013 13:56 schreef Re het volgende:
of zou het kunnen zijn dat je door je verliefdheid bepaalde signalen gewoon erg subjectief en dus verkeerd interpreteerde... lijkt me in TS zijn geval geheel niet onwaarschijnlijk
Ik ben ook echt 2 jaar lang verder gegaan met m`n leven, genoeg andere leuke dingen mee gemaakt en scharreltjes.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:57 schreef Stefan het volgende:
Dat TS een dronken chick heeft gezoend prima, heb ik ook zovaak gedaan, maar daarna nooit meer op teruggekomen.
TS probeert zn schuldgevoel nu goed te praten wat zinloos is, ze vindt hem een lul, prima, ik was al 2 jaar verder gegaan met mn leven
Hij opent dit topic met een schuldgevoel groter dan Afrika ::Dquote:Op maandag 7 januari 2013 13:57 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Stefan flikker op, je geeft die jongen onterrecht een schuldgevoel..
Het was al heel lang duidelijk dat ze me leuk vond.. zelfs toen ik het nog niet echt in de gaten hadquote:Op maandag 7 januari 2013 13:56 schreef Re het volgende:
of zou het kunnen zijn dat je door je verliefdheid bepaalde signalen gewoon erg subjectief en dus verkeerd interpreteerde... lijkt me in TS zijn geval geheel niet onwaarschijnlijk
Ja, maar achteraf heeft ze spijt en vindt ze hem een lul. Braddie heeft nu gezoend met haar en weet dat het nooit iets heeft kunnen worden en heeft dus niet meer jaren hoeven hopenquote:Op maandag 7 januari 2013 13:57 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Kan misschien zo zijn maar dat valt niet te rijmen met:
Vervolgens zegt ze "Braddie, ik hou van je ik kan je wel zoenen "(Ik vond haar toen super leuk...) dus ik zeg " Ohja?.. doe dan?! "(Op plagende toon) en vervolgens hebben we flink gezoend.
Als het zo is gebeurd dan vind ik er weinig aan wat verkeerd valt te interpreteren eigenlijk..
je bent verliefd, dan interpreteer je nogal eens iets in je eigen voordeelquote:Op maandag 7 januari 2013 13:58 schreef Braddie het volgende:
[..]
Het was al heel lang duidelijk dat ze me leuk vond.. zelfs toen ik het nog niet echt in de gaten had
De reden dat het niks is geworden was door die zoen.. als die niet was gebeurd, wie weet.quote:Op maandag 7 januari 2013 13:59 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, maar achteraf heeft ze spijt en vindt ze hem een lul. Braddie heeft nu gezoend met haar en weet dat het nooit iets heeft kunnen worden en heeft dus niet meer jaren hoeven hopen
Win Win dus
Blijkbaar heb je dat verkeerd gedacht want ze vond je dus niet leuk genoeg, dus wees blij, en je hebt gezoend en je bent meteen verlost van onzekerheidquote:Op maandag 7 januari 2013 13:58 schreef Braddie het volgende:
[..]
Het was al heel lang duidelijk dat ze me leuk vond.. zelfs toen ik het nog niet echt in de gaten had
Alsnog:quote:Op maandag 7 januari 2013 13:55 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Als jij tijdens je dronkenschap ineens andere signalen zou geven dan anders, hoe moet hij dan weten dat het niet (stiekem) wederzijds is? Zelfde situatie als TS hoor. Dat je beide hetero bent, betekent beslist niet dat je het dan ergens stiekem toch wel wilt. Ik ben hetero, maar er zijn meisjes met wie ik liever zou zoenen dan met bepaalde jongens.
Verder, liefde maakt blind.Het meisje had kennelijk tegen nog een andere jongen gezegd dat ze met hem wilde neuken, dus dat heeft weinig te maken met 'beantwoorde liefde' voor TS.
Hij is niet verantwoordelijk voor haar drinkgedrag en wat zij zegt, maar wel voor zijn eigen acties.
Ik vind het sowieso niet netjes om gebruik te maken van iemands dronkenschap, maar van onbekenden is het nog enigszins te verwachten. Van iemand die je vriendschap respecteert niet.
Dit klopt wel ja. Een meid die je echt leuk vindt gaat meestal niet na zoenen flippen en dan boos worden en contact laten verwaterenquote:Op maandag 7 januari 2013 14:01 schreef Stefan het volgende:
[..]
Blijkbaar heb je dat verkeerd gedacht want ze vond je dus niet leuk genoeg, dus wees blij, en je hebt gezoend en je bent meteen verlost van onzekerheid
Naja, ik ben er nu wel helemaal klaar mee.. waarom zou ik me nog druk maken om iets van 2 jaar geleden eigenlijkquote:Op maandag 7 januari 2013 14:00 schreef Copycat het volgende:
Maar goed om te lezen dat het je verder helemaal koud laat.
Och jongen, wat moet het heerlijk zijn dat je nog jong en onervaren bent dat je dit gelooftquote:Op maandag 7 januari 2013 14:01 schreef Braddie het volgende:
[..]
De reden dat het niks is geworden was door die zoen.. r.
Ahh op die manier!, Ja dat is zeker zo!quote:Op maandag 7 januari 2013 14:01 schreef Stefan het volgende:
[..]
Blijkbaar heb je dat verkeerd gedacht want ze vond je dus niet leuk genoeg, dus wees blij, en je hebt gezoend en je bent meteen verlost van onzekerheid
Ja.. dat kan natuurlijk ook, wat dat betreft ben ik érg naief.. onzeker wat meiden betreft enzo..quote:Op maandag 7 januari 2013 14:02 schreef Stefan het volgende:
[..]
Och jongen, wat moet het heerlijk zijn dat je nog jong en onervaren bent dat je dit gelooft
Vrouwen kunnen je alles doen geloven wat je WILT geloven, ws vond ze je aardig maar was ze stiekum verliefd op die oudere jongen die haar niet eens zag staan
Echt? Zou je niet zeggenquote:Op maandag 7 januari 2013 14:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja.. dat kan natuurlijk ook, wat dat betreft ben ik érg naief.. onzeker wat meiden betreft enzo..
quote:Op maandag 7 januari 2013 14:06 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Is toch ook gewoon mooi dat je wat gezoend hebt. Ja de rest erna is niet direct ideaal nee als je haar leuk vindt maar ja.. ze wou je op dat moment wel zoenen dus ja neem je verlies maar ook je winst.
je opent niet voor niks een topicquote:Op maandag 7 januari 2013 14:06 schreef Braddie het volgende:
[..]
Aan de ene kant wel.. aan de andere kant kan het me geen flikker meer schelen.
EDIT: Foutje.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:06 schreef Stefan het volgende:
Verder zou ik me niet druk maken, tijdens vakanties gaan mensen nog wel verder, neuken in dronken buien en dingen doen die ze thuis niet zouden doen
Hoe oud waren jullie destijds?
Wat is nou weer verkeerd aan die reactie dan? Hij kan toch blij zijn dat hij gezoend heeft als hij wat onzeker is. Was een opbouwende postquote:
Yes! Hij heeft kunnen zoenen met een psycho chick die alles wat ze die dag gegeten heeft kort ervoor eruit geworpen heeftquote:Op maandag 7 januari 2013 14:06 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Is toch ook gewoon mooi dat je wat gezoend hebt. Ja de rest erna is niet direct ideaal nee als je haar leuk vindt maar ja.. ze wou je op dat moment wel zoenen dus ja neem je verlies maar ook je winst.
Ja nou ja als je het zó stelt...quote:Op maandag 7 januari 2013 14:07 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Yes! Hij heeft kunnen zoenen met een psycho chick die alles wat ze die dag gegeten heeft kort ervoor eruit geworpen heeft
Dat is echt shit dat ik nooit zou doen.. Als ze gekotst heeft gaat mijn tong niet in de buurt van haar mond komen tot ze een tandenborstel gebruikt heeftquote:Op maandag 7 januari 2013 14:08 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja nou ja als je het zó stelt...
Klopt.. maar daarom, aan de ene kant knaagt het nog aan me, maar aan de andere kant boeit het mij ook niets meer, en laat ik het lekker links liggen. Geen tijd meer aan besteden, en dit proberen te weren..quote:
Je doet net alsof TS een passief slachtoffer was. Zij zei alleen maar 'ik kan je wel zoenen', hij antwoordde 'doe dan', en wie er nou begonnen is met zoenen is niet helemaal duidelijk, maar volgens mij TS?quote:Op maandag 7 januari 2013 14:01 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Alsnog:
1. Zij drinkt zich lam --> haar schuld
2. Zij zegt dat ze hem wilt --> haar schuld
3. Zij zoent hem --> haar schuld
Hoe de fucking neuk kan het dat TS word beschuldigd word van misbruik maken van de situatie?
Dronken is nooit een excuus, als je dronken bent doe je alleen maar dingen die je normaal gesproken ook wel zou doen. Maar niet durft.. Dus dikke vette bullshit dat hij misbruik maakt. Ze moet zich gewoon gedragen.
Als ik mezelf lam zou gieten zou ik echt niet tegen een homo vriend van mij zeggen dat ik met hem sex wil hebben, omdat ik dat normaal ook niet zou willen. Het is anders als hij uit het niets een 'move'maakt omdat ik dronken ben.. Maar dat is nu niet het geval.
Zijn mensen nou echt zo dom?
Ze heeft zich toen ze weer fatsoenlijk bij zinnen was heel rustig aan weer richting de badkamer gewerkt en zichzelf een beetje opgeknapt (haar gedaan/tanden gepoetst/gezicht gewassen)quote:Op maandag 7 januari 2013 14:09 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dat is echt shit dat ik nooit zou doen.. Als ze gekotst heeft gaat mijn tong niet in de buurt van haar mond komen tot ze een tandenborstel gebruikt heeft
Ja en in het begin van het topic had je nog wat meer spijt. Toen kwamen de reacties, ging je meer nadenken, meer perspectieven en begon je er minder mee te zitten. Niet zo lastig om te begrijpenquote:Op maandag 7 januari 2013 14:10 schreef Braddie het volgende:
[..]
Klopt.. maar daarom, aan de ene kant knaagt het nog aan me, maar aan de andere kant boeit het mij ook niets meer, en laat ik het lekker links liggen. Geen tijd meer aan besteden, en dit proberen te weren..
quote:Op maandag 7 januari 2013 14:10 schreef Anyanka het volgende:
En genoeg mensen kunnen getuigen dat je als je dronken bent soms dingen doet die je beslist niet wilt als je nuchter bent!
Nee, ik ben niet begonnen met zoenen, die meid maakte de eerste stap, ik zelf zou dat nooit durven, puur doordat ze begon met zoenen deed ik mee...quote:Op maandag 7 januari 2013 14:10 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Je doet net alsof TS een passief slachtoffer was. Zij zei alleen maar 'ik kan je wel zoenen', hij antwoordde 'doe dan', en wie er nou begonnen is met zoenen is niet helemaal duidelijk, maar volgens mij TS?
En genoeg mensen kunnen getuigen dat je als je dronken bent soms dingen doet die je beslist niet wilt als je nuchter bent! Beoordelingsvermogen gaat echt achteruit hoor.
Klopt inderdaad.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:11 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja en in het begin van het topic had je nog wat meer spijt. Toen kwamen de reacties, ging je meer nadenken, meer perspectieven en begon je er minder mee te zitten. Niet zo lastig om te begrijpen
Ze heeft je gebruikt, ouwe.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:11 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet begonnen met zoenen, die meid maakte de eerste stap, ik zelf zou dat nooit durven, puur doordat ze begon met zoenen deed ik mee...
Dan is het toch haar eigen stomme rotschuld? Op het moment was TS geen slachtoffer.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:10 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Je doet net alsof TS een passief slachtoffer was. Zij zei alleen maar 'ik kan je wel zoenen', hij antwoordde 'doe dan', en wie er nou begonnen is met zoenen is niet helemaal duidelijk, maar volgens mij TS?
En genoeg mensen kunnen getuigen dat je als je dronken bent soms dingen doet die je beslist niet wilt als je nuchter bent! Beoordelingsvermogen gaat echt achteruit hoor.
Ah, in dat geval goed gedaan! Achteraf gezien haar reactie, had je haar gewoon kapot moeten neuken. Kutwijfquote:Op maandag 7 januari 2013 14:11 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ze heeft zich toen ze weer fatsoenlijk bij zinnen was heel rustig aan weer richting de badkamer gewerkt en zichzelf een beetje opgeknapt (haar gedaan/tanden gepoetst/gezicht gewassen)
Verhaal klopt. Het is jammer dat vrienden van mij geen Fokkers zijn die hadden het je namelijk precies zo na kunnen vertellenquote:Op maandag 7 januari 2013 14:15 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dan is het toch haar eigen stomme rotschuld? Op het moment was TS geen slachtoffer.
Achteraf wel.. Het is gewoon een kutwijf (mits TS zijn verhaal klopt).
Ja joh, duw TS maar lekker in een slachtofferrol. Eigen verantwoordelijkheid? Nee, als de ander dronken is, heb jij het recht om daar gebruik van te maken, en als je dat kwalijk wordt genomen, ben je zielug.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:15 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dan is het toch haar eigen stomme rotschuld? Op het moment was TS geen slachtoffer.
Achteraf wel.. Het is gewoon een kutwijf (mits TS zijn verhaal klopt).
Maak je een grapje?quote:Op maandag 7 januari 2013 14:19 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Ja joh, duw TS maar lekker in een slachtofferrol. Eigen verantwoordelijkheid? Nee, als de ander dronken is, heb jij het recht om daar gebruik van te maken, en als je dat kwalijk wordt genomen, ben je zielug.
Met iemand die je niet kent kun je dat niet inschatten, maar een goede vriend(in) bescherm je dan toch tegen zichzelf? Als de vriendschap je tenminste meer waard is dan een keertje zoenen. TS had direct na het zoenen al spijt, toch? Duidelijk signaal dat het geen goed idee was.
Schei toch uit, hij is niet stiekem in haar mond klaargekomen ofzo.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:19 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Ja joh, duw TS maar lekker in een slachtofferrol. Eigen verantwoordelijkheid? Nee, als de ander dronken is, heb jij het recht om daar gebruik van te maken, en als je dat kwalijk wordt genomen, ben je zielug.
Met iemand die je niet kent kun je dat niet inschatten, maar een goede vriend(in) bescherm je dan toch tegen zichzelf? Als de vriendschap je tenminste meer waard is dan een keertje zoenen. TS had direct na het zoenen al spijt, toch? Duidelijk signaal dat het geen goed idee was.
Dude dit topic is er voor jou, net zoals de reacties. Ik basseer mijn mening op wat jij typt.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:19 schreef Braddie het volgende:
[..]
Verhaal klopt. Het is jammer dat vrienden van mij geen Fokkers zijn die hadden het je namelijk precies zo na kunnen vertellen
Mwah niet volledig mee eens. TS is niet zielig, maar dat meisje heeft het wel gewoon aan zichzelf te danken.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:19 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Ja joh, duw TS maar lekker in een slachtofferrol. Eigen verantwoordelijkheid? Nee, als de ander dronken is, heb jij het recht om daar gebruik van te maken, en als je dat kwalijk wordt genomen, ben je zielug.
Met iemand die je niet kent kun je dat niet inschatten, maar een goede vriend(in) bescherm je dan toch tegen zichzelf? Als de vriendschap je tenminste meer waard is dan een keertje zoenen. TS had direct na het zoenen al spijt, toch? Duidelijk signaal dat het geen goed idee was.
Dit. Eindelijk een vrouw met hersens op dit forum.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:28 schreef Moira. het volgende:
[..]
Maak je een grapje?
TS zag in haar destijds een potentiële relatie. Als je vriendin je dan letterlijk uitdaagt (dronken of niet) om je te zoenen, en TS zegt "doe dan" en wordt gezoend. Waar precies is dat TS' schuld?
Hoe lam je ook bent, je hebt altijd nog wel enig besef van wat je aan het doen bent. Als die chick niet met TS wou zoenen had ze het niet moeten uitdagen, niet moeten zeggen, en niet zelf moeten doen.
TS heeft helemaal geen misbruik gemaakt van de situatie, hij heeft haar niet stiekem dronken gevoerd en vervolgens besprongen ofzo, die meid kwam daar zélf mee.
Daar vervolgens zo'n probleem van maken terwijl je het zelf hebt veroorzaakt is écht aandachtstrekkerij en die chick is gewoon echt een psycho bitch.
Bovendien was het slechts zoenen
Geen aanranding en er is ook niet geneukt.
Ik zie het probleem niet
Dankuquote:Op maandag 7 januari 2013 14:33 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dit. Eindelijk een vrouw met hersens op dit forum.
Slecht van slapen doe ik er niet van, het is alleen dat het soms nog rond spookt hier en daar als iemand het aankaart bijvoorbeeldquote:Op maandag 7 januari 2013 14:29 schreef Silenus het volgende:
[..]
Schei toch uit, hij is niet stiekem in haar mond klaargekomen ofzo.Het was maar zoenen.
Mensen kinderen wat een non-probleem dit. Van dat meisje dat ze hier zo'n probleem over maakt en van TS dat hij hier 2 jaar na dato nog steeds slecht van slaapt.
Ahh, naja.. alrightquote:Op maandag 7 januari 2013 14:29 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dude dit topic is er voor jou, net zoals de reacties. Ik basseer mijn mening op wat jij typt.
Of het wel of niet waar is boeit me verder niet, als je liegt in je OP dan ben jij de enige die dan geen antwoorden krijgt waar je iets aan hebt. Ik zal er geen nacht langer van wakker liggen.
Verder lijk je me een goede kerel
Als je gewoon zoiets hebt van "Neeeee" en maakt er verder geen probleem van. Dan is dat prima, en moet je je erzelf gewoon overheen zetten.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:35 schreef Moira. het volgende:
[..]
Danku
Ik heb in een dronken bui ook wel eens met iemand gezoend waarvan ik later zoiets had van "wacht.. neeeee... dat had ik beter niet kunnen doen"
Maar no way dat ik die gast daarvan de schuld heb gegeven. Ik was zelden zo lam geweest, maar ik was er toch echt nog steeds zelf bij.
Daar heb ik dus totáál geen probleem van gemaakt achteraf, daarmee wakker je alleen maar meer shit aan. Doodzwijgen heeft voor mij geholpen - "this never happened"
Dat is dan denk ik eerder omdat je ergens nog iets voor haar voelt/voelde en ze jou gewoon heel manipulerend een schuldgevoel heeft weten aan te praten. Daar zit je dan nog gewoon mee.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:37 schreef Braddie het volgende:
[..]
Slecht van slapen doe ik er niet van, het is alleen dat het soms nog rond spookt hier en daar als iemand het aankaart bijvoorbeeld
Daarom, is toch zielig om dat een jongen die niet zo goed is in alles, en ook nog gevoel voor je hebt. Dan op die manier te behandelen. Erg respectloos.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:35 schreef Moira. het volgende:
[..]
Danku
Ik heb in een dronken bui ook wel eens met iemand gezoend waarvan ik later zoiets had van "wacht.. neeeee... dat had ik beter niet kunnen doen"
Maar no way dat ik die gast daarvan de schuld heb gegeven. Ik was zelden zo lam geweest, maar ik was er toch echt nog steeds zelf bij.
Daar heb ik dus totáál geen probleem van gemaakt achteraf, daarmee wakker je alleen maar meer shit aan. Doodzwijgen heeft voor mij geholpen - "this never happened"
Dit topic heeft mij hier heel erg bij geholpen, voor de gene hier! Hartstikke bedankt serieus!.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:39 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat is dan denk ik eerder omdat je ergens nog iets voor haar voelt/voelde en ze jou gewoon heel manipulerend een schuldgevoel heeft weten aan te praten. Daar zit je dan nog gewoon mee.
Dan hoop ik maar dat dit topic je een beetje heeft geholpen om in te zien dat dat schuldgevoel vollédig onterecht is en dat je die chick liever kwijt dan rijk bent, zodat je die eventuele gevoelens voor haar ook kunt begraven.
Ze lijken soms moeilijk te vinden, maar er zijn genoeg rationele normaal nadenkende vrouwen in Nederland hoorGewoon vergeten, die bitch.
Precies, dat is wat die meid van jou ook had moeten doen.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:38 schreef Braddie het volgende:
[..]
Als je gewoon zoiets hebt van "Neeeee" en maakt er verder geen probleem van. Dan is dat prima, en moet je je erzelf gewoon overheen zetten.
Mooi, houden zo!quote:Op maandag 7 januari 2013 14:38 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ahh, naja.. alrightJij lijkt me ook tof!
Ik ben er aan het eind van mijn puberjaren wel achtergekomen dat je héél veel gezeik en gezeur voorkomt door gewoon je eigen fouten in te zien en toe te geven wanneer je ongelijk hebt.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:41 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Daarom, is toch zielig om dat een jongen die niet zo goed is in alles, en ook nog gevoel voor je hebt. Dan op die manier te behandelen. Erg respectloos.
Foutje maken kan gebeuren, maar iedereen moet verantwoording dragen voor zijn/haar eigen fout.
En dat heb jij zelf dus netjes gedaan
Mooi zoquote:Op maandag 7 januari 2013 14:41 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dit topic heeft mij hier heel erg bij geholpen, voor de gene hier! Hartstikke bedankt serieus!.
Ik denk dat het daar inderdaad door komt, maar het word gelukkig steeds minder!
quote:Op maandag 7 januari 2013 14:43 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Mooi, houden zo!
Dan moet je mijn posts uit KLB wel negeren, anders is mijn reputatie gelijk kapot
Dat is Paul al.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:43 schreef Braddie het volgende:
[..]Ach, ik post soms ook weleens in KLB, en daar word ik gezien als de dorpsgek
Ahh, laat ik het maar doodzwijgen danquote:Op maandag 7 januari 2013 14:41 schreef Moira. het volgende:
[..]
Precies, dat is wat die meid van jou ook had moeten doen.
Ik ga toch ook niet gewillig met iemand liggen neuken terwijl ik een beetje onder invloed ben, en vervolgens rondbazuinen dat ik verkracht ben ofzo omdat ik achteraf een beetje spijt heb dat het gebeurd is?
Als je spijt hebt van iets of je ervoor schaamt kun je het dus beter doodzwijgen door te doen alsof het nooit gebeurd is.
Dat was 2 jaar geleden eigenlijk al het eerste teken dat je haar niet zou moeten willen
Dat moet dan toch ook wel weer zeggen dat die ene meid al niet spoort, toch?quote:Op maandag 7 januari 2013 14:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ahh, laat ik het maar doodzwijgen dan
Vorig jaar nog met iemand gezoend die wat had gedronken (ik had toen ook wel wát op.. voor het eerst in m`n leven een shotje rum haha) En die maakte er geen probleem van, die zei " Weetje, als het gezellig is kunnen we gewoon zoenen alsof ons leven er vanaf hangt of ik nou drank op heb of niet "
Dat is waar. Godverquote:Op maandag 7 januari 2013 14:45 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat moet dan toch ook wel weer zeggen dat die ene meid al niet spoort, toch?
Iedereen maakt fouten. Dít was dus de jouwe. Leer je weer vanquote:Op maandag 7 januari 2013 14:46 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat is waar. GodverIk kies ze ook wel uit zeg
Heb er zeker van geleerdquote:Op maandag 7 januari 2013 14:46 schreef Moira. het volgende:
[..]
Iedereen maakt fouten. Dít was dus de jouwe. Leer je weer van
Goed zo. Weer een topic opgelostquote:Op maandag 7 januari 2013 14:47 schreef Braddie het volgende:
[..]
Heb er zeker van geleerdDat mens verdient m`n aandacht niet.
Waarom haal je nou ineens feminisme erbij?quote:Op maandag 7 januari 2013 14:32 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Mwah niet volledig mee eens. TS is niet zielig, maar dat meisje heeft het wel gewoon aan zichzelf te danken.
Of het slim was, is het tweede. Daarover heb ik het niet gehad.
Ik had hetzelfde gedaan in TS zijn situatie, net zoals waarschijnlijk elke man.
Hetzelfde als een man dronken is, en hij doet uit zichzelf een huwelijksaanbod, en de vrouw zegt ja. En dat de man de volgende dag boos word op de vrouw omdat ze verwacht te gaan trouwen terwijl hij het dronken zei. (Tja als jij met bullshit voorbeelden mag komen, mag ik het ook
)
Zet je feministische bril af en denk gewoon normaal na over de relatie aub
Nja negatief. Een risico lopen is niet altijd slecht. Zeker als de ander het aanbied.quote:Op maandag 7 januari 2013 14:57 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Waarom haal je nou ineens feminisme erbij?
Ik ken zelf trouwens dit soort situaties alleen vanuit TS' kant, maar dan een beetje anders: in een dronken bui gezoend met een homo, en dan achteraf een vaag schuldgevoel omdat ik niet denk dat hij daar normaal gesproken warm voor loopt. Ik heb ook wel eens een dronken homo afgewezen omdat ik weet dat-ie nuchter echt van meisjes walgt.Vind ik eigenlijk een kwestie van zelfrespect: je wilt toch niet dat mensen zo negatief terugdenken aan een ervaring met jou? Dan liever alleen met mensen die zelf echt willen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |