abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 23 december 2012 @ 00:18:49 #1
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120655254



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Winter 2013


2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



TV / Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

TTK / Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

C&H / Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

TRV / Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

CUL / Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

TV / [Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

TV / Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

TV / Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

TV / [Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
TV / [Anime&Manga] Naruto #19
TV / [ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Helemaal super.
pi_120655274
Kut tt had een betere in gedachten
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 00:19:29 #3
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_120655290
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Kut tt had een betere in gedachten
Matig inderdaad :{ .
  zondag 23 december 2012 @ 00:19:57 #4
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120655311
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Kut tt had een betere in gedachten
O.
Groetjes oom Donald
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 00:20:13 #5
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120655325
TT! :') Deze faalt nog harder dan mijn K! K? K! tt :')
Anyhow, wat ga je volgend seizoen kijken Kyubey? Eigenlijk is het een moe-seizoen met shitloads aan fanservice dus ik denk dat je alles halverwege gaat droppen. :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120655345
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 00:20 schreef Mauskoekwaus het volgende:
TT! :') Deze faalt nog harder dan mijn K! K? K! tt :')
Anyhow, wat ga je volgend seizoen kijken Kyubey? Eigenlijk is het een moe-seizoen met shitloads aan fanservice dus ik denk dat je alles halverwege gaat droppen. :P
Eerste die ze zal droppen is Tamako market _O-
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120655375
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:20 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Eerste die ze zal droppen is Tamako market _O-
Hoe kun je nu DAK zijn en niet houden van Tamako Market? :'(

Kom op DAK broeders en zusters!
  zondag 23 december 2012 @ 00:22:53 #8
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120655461
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:20 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Eerste die ze zal droppen is Tamako market _O-
Ik hoop het niet, verwacht er veel van :{
Boku wa Tomodachi is hopelijk dezelfde kwaliteit als seizoen 1, tsja, en verder... Is Oreimo dit seizoen?
Kokoro Connect arc 4 komt ook nog eind dit jaar, hopelijk sluit deze de serie wel goed af.
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 00:23:45 #9
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120655506
DAK? Zeker iets gemist in de periode dat ik toetsweek had :')
Tamako Market ga ik niet eens aan beginnen, ik ga de hele kerstvakantie lekker gamen en met oudjaarsdag gaan we een feestje bouwen met bier, oliebollen en carbid schieten. :o

Boku wa Tomodachi ga Sukunai kijk ik wel naar uit, S1 is wel leuq.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120655528
Kokoro connect :') |:( :r :') :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 00:24:36 #11
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120655564
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:24 schreef De_Dakgoot het volgende:
Kokoro connect :') |:( :r :') :')
Helemaal super.
pi_120655579
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 00:23 schreef Mauskoekwaus het volgende:
DAK? Zeker iets gemist in de periode dat ik toetsweek had :')
Tamako Market ga ik niet eens aan beginnen, ik ga de hele kerstvakantie lekker gamen en met oudjaarsdag gaan we een feestje bouwen met bier, oliebollen en carbid schieten. :o

Boku wa Tomodachi ga Sukunai kijk ik wel naar uit, S1 is wel leuq.
DAK:
Deutsche Afrika Korps Dakgoot Arashimashou Klipnap moe club
  zondag 23 december 2012 @ 00:26:14 #13
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120655644
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:24 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

DAK:
Deutsche Afrika Korps Dakgoot Arashimashou Klipnap moe club
Godnondeju :')

Trouwens, zijn er nog meer mensen die Zetsuen no Tempest kijken? MAL geeft niet aan hoeveel eps het krijgt, en 13 lijkt me echt te weinig..
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120655649
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120655727
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 00:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Zetsuen no Tempest
Ik heb 't vooralsnog niet gezien.

Nu ga ik naar bed. Misschien krijg ik weer een droom met een K-98 erin :o
  zondag 23 december 2012 @ 00:28:39 #16
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120655775
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik heb 't vooralsnog niet gezien.

Nu ga ik naar bed. Misschien krijg ik weer een droom met een K-98 erin :o
Naar bed? Volgens mij ga jij eerst even alle episodes kijken van Zetsuen no Tempest, dan ga ik ondertussen even Shitsekai Yaoi/Yuri kijken :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 23 december 2012 @ 00:29:32 #17
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120655833
quote:
_O-
Helemaal super.
pi_120655916
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 00:28 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Naar bed? Volgens mij ga jij eerst even alle episodes kijken van Zetsuen no Tempest, dan ga ik ondertussen even Shitsekai Yaoi/Yuri kijken :')
Nein. Ben moe. Sorry ;(
pi_120655937
Deze laat ik maar hier achter nu de slaapzak induiken gr gr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120655995
MAMI WAT DOE Je
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 00:34:37 #21
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120656127
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze laat ik maar hier achter nu de slaapzak induiken gr gr
[ afbeelding ]
Leuke thread was dat he? :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120656215
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 00:34 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Leuke thread was dat he? :D
Kirino threads, zijn ook wel leuk
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 00:38:46 #23
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120656341
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 00:36 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Kirino is leuk jwz.
Ja klopt :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  zondag 23 december 2012 @ 00:55:43 #24
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120657139
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 00:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
MAMI WAT DOE Je
:?
Helemaal super.
pi_120657420
quote:
13s.gif Op zondag 23 december 2012 00:11 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ze verdient het, het *** stuk vreten. Dat ze samen met Silica (SOA), Sugu (SOA), Himiko (Btooom), Wanko, (Sankarea) Nagisa (Clannad), Chiyuri (Accel), Lucy (Elfen Lied), Hachikuji (-monogatari) en Dekomori (death) op de brandstapel gezet moge worden.

Oh wacht, heb ik inmiddels ieders waifu beledigd?
Maar Silica's aflevering was de beste aflevering. Lucy, Himiko en Sugo mogen van mijn part dood (Himiko het liefst zo wreed mogelijk). Hoe je Hachikuji kunt haten gaat me te boven.

En Chiyuru is eigenlijk best wel grappig als je een paar hentai gezien hebt (en als ze niet bezig is een ongelofelijke matennaaier te zijn). Ik weet zeker dat zij, en de beste delen van Accel World een aantal in hentai veelgebruikte clichés bespotten.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120657839
hoe kan je lucy nou haten.. O+
vrouw met pit :+

overigens vond ik henrietta en Triela ook altijd wel aardige karakters.. (GsG)

[ Bericht 22% gewijzigd door mschol op 23-12-2012 01:19:32 ]
pi_120661810
Etta vond ik juist irritant maar Triela is een van mijn favoriete personages ooit.

[ Bericht 47% gewijzigd door Repelsteeltju op 23-12-2012 05:20:17 ]
“An interesting thing is a good thing.”
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 05:16:22 #28
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120661815
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 00:31 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze laat ik maar hier achter nu de slaapzak induiken gr gr
[ afbeelding ]
Irritant kutkind.
Geen respect voor d'r broer, Hij doet godverdomme ALLES voor d'r. Zelfs klappen opvangen van pa. Ehct ik had haar ZO HARD door de stront laten zakken!!! kutwijf godveromme tering k.
:')
  zondag 23 december 2012 @ 10:58:26 #29
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120663496
quote:
18s.gif Op zondag 23 december 2012 01:02 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Maar Silica's aflevering was de beste aflevering. Lucy, Himiko en Sugo mogen van mijn part dood (Himiko het liefst zo wreed mogelijk). Hoe je Hachikuji kunt haten gaat me te boven.

En Chiyuru is eigenlijk best wel grappig als je een paar hentai gezien hebt (en als ze niet bezig is een ongelofelijke matennaaier te zijn). Ik weet zeker dat zij, en de beste delen van Accel World een aantal in hentai veelgebruikte clichés bespotten.
Bespotten? Echt? Ik dacht dat het juist clichés gebruikte :o daar heb ik kennelijk overheen gekeken.
Helemaal super.
pi_120663636
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 12:02:57 #31
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120664808
quote:
Helemaal super.
pi_120664940
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 05:13 schreef Repelsteeltju het volgende:
Etta vond ik juist irritant maar Triela is een van mijn favoriete personages ooit.
ik geef gelijk toe dat het een jaar of 5 minimaal is sinds ik de serie gezien heb, wellicht veranderd mijn mening nog als ik em opnieuw kijk
pi_120665877
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 12:02 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 12:44:01 #34
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120665884
I'd pop her cherry
:')
pi_120665988
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 12:44 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
I'd pop her cherry
tsk tsk tsk.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 12:50:32 #36
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120666111
Ik ben over de helft an Another
Soms mag er wel wat vaart in.. sommige scenes zijn niet per se nodig. Das mijn enige klacht
Voor de rest is het _O_
Denkd at ik em vanavond wel afkrijg
:')
  zondag 23 december 2012 @ 13:06:11 #37
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120666611
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 12:50 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik ben over de helft an Another
Soms mag er wel wat vaart in.. sommige scenes zijn niet per se nodig. Das mijn enige klacht
Voor de rest is het _O_
Denkd at ik em vanavond wel afkrijg
Succes met episode 11.
Wie denk je dat de dader is?
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 13:20:33 #38
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120667121
Binbougami ga! is echt een geweldige serie. Wat mij betreft, de beste serie van het jaar.
  zondag 23 december 2012 @ 13:21:18 #39
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120667154
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:20 schreef Easymodo het volgende:
Binbougami ga! is echt een geweldige serie. Wat mij betreft, de beste serie van het jaar.
C
H
U
U
N
I
B
Y
O
U
Helemaal super.
pi_120667165
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:20 schreef Easymodo het volgende:
Binbougami ga! is echt een geweldige serie. Wat mij betreft, de beste serie van het jaar.
Yuru Yuri S2
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 13:25:13 #41
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120667291
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 13:21 schreef Kyubey het volgende:

[..]

C
H
U
U
N
I
B
Y
O
U
Misschien een beetje kort. Characters als Nibutani en Kumin hadden na 5 episodes eigenlijk geen betekenis meer. Ze waren er eigenlijk gewoon.

quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Yuru Yuri S2
Lesbians.
  zondag 23 december 2012 @ 13:44:38 #42
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120667950
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:25 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Misschien een beetje kort. Characters als Nibutani en Kumin hadden na 5 episodes eigenlijk geen betekenis meer. Ze waren er eigenlijk gewoon.

[..]

Lesbians.

Dark NERV master zal je aan zijn zwaard rijgen.
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 13:44:59 #43
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120667965
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:44 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Dark NERV master zal je aan zijn zwaard rijgen.
Hallo Robin!
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 13:45:22 #44
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120667984
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 13:06 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Succes met episode 11.
Wie denk je dat de dader is?
De dader als in
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
  zondag 23 december 2012 @ 13:46:39 #45
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120668053
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

De dader als in
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja.
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 13:46:57 #46
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120668075
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
  zondag 23 december 2012 @ 13:52:26 #47
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120668304

quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:46 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zeg niets :P
(ik had het fout :'( )
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 13:54:18 #48
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120668384
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:52 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]

[..]

Ik zeg niets :P
(ik had het fout :'( )
Ik weet het niet, het kan iedereen zijn :P Behalve de mensen die al dood zijn.
:')
  zondag 23 december 2012 @ 13:55:27 #49
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120668435
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:54 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Ik weet het niet, het kan iedereen zijn :P Behalve de mensen die al dood zijn.
Wie zegt dat? :o
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 13:58:07 #50
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120668537
quote:
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 12:02 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:03:27 #51
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120668724
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:55 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wie zegt dat? :o
:')
  zondag 23 december 2012 @ 14:15:24 #52
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120669173
quote:
0s.gif Op [quote]1s.gif [b]Op zondag 23 december 2012 13:06 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Succes met episode 11.
Wie denk je dat de dader is?
Was dat niet Kyuubey? :3
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 13:46 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niemand weet, niemand weet, hoe de Another heet.

Ik hoor wel hoe je de laatste twee afleveringen vond ;)

Straks de 10e post van de 12 Days of Anime(es)! Deze laatste drie dagen zijn mijn absolute favoriete momenten!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 23 december 2012 @ 14:32:32 #53
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120669889
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 13:58 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

[..]

[ afbeelding ]
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:34:51 #54
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120669972
Oh ik dacht dat je een soort 30 day challenge deed :P

:')
  zondag 23 december 2012 @ 14:36:33 #55
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670024
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Oh ik dacht dat je een soort 30 day challenge deed :P

[ afbeelding ]
Dan heb je toch geen leven :')
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:40:24 #56
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670168
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:36 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Dan heb je toch geen leven :')
Durf je het niet aan ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
:')
pi_120670183
quote:
99s.gif Op zondag 23 december 2012 13:58 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

[..]

[ afbeelding ]
Muv Luv _O_
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120670192
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:40 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Durf je het niet aan ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
LE LENNY FACE XDDD
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 14:41:53 #59
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120670224
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Oh ik dacht dat je een soort 30 day challenge deed :P

[ afbeelding ]
Dude, wat? Dan moet je écht verder niets te doen hebben!

Nee, dat van mij is iets minder tijdrovend. Hoewel ik die *** wel leuk vind. Puur en alleen omdat het nogal wat tijd scheelt. Plus dan moet je wel een heul slechte serie hebben.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_120670324
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:40 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Durf je het niet aan ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

LE LENNY FACE XDDD
Jongens, niet hier alstublieft ;(
  zondag 23 december 2012 @ 14:44:24 #61
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120670343
Ik ben nu overigens wel geneigd om een lijstje te maken voor áls ik ooit zoiets zou doen.

En ik moet nog steeds een lijst maken voor dingen die ik wil kijken tijdens mijn marathon in de eerste week van het nieuwe jaar. Nog suggesties iemand?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 23 december 2012 @ 14:44:43 #62
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670357
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Muv Luv _O_
[ afbeelding ]
hohoho
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 14:44:57 #63
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670364
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:44 schreef .Cake. het volgende:
Ik ben nu overigens wel geneigd om een lijstje te maken voor áls ik ooit zoiets zou doen.

En ik moet nog steeds een lijst maken voor dingen die ik wil kijken tijdens mijn marathon in de eerste week van het nieuwe jaar. Nog suggesties iemand?
Sword Art Online
Chuunibyou
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:45:25 #64
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670385
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:41 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dude, wat? Dan moet je écht verder niets te doen hebben!

Nee, dat van mij is iets minder tijdrovend. Hoewel ik die *** wel leuk vind. Puur en alleen omdat het nogal wat tijd scheelt. Plus dan moet je wel een heul slechte serie hebben.
Dan moet je wel boku no pico uitzitten :D
:')
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:45:58 #65
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670407
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:44 schreef .Cake. het volgende:
Ik ben nu overigens wel geneigd om een lijstje te maken voor áls ik ooit zoiets zou doen.

En ik moet nog steeds een lijst maken voor dingen die ik wil kijken tijdens mijn marathon in de eerste week van het nieuwe jaar. Nog suggesties iemand?
Heb je een MAL?
:')
  zondag 23 december 2012 @ 14:46:03 #66
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670410
Helemaal super.
pi_120670476
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:44 schreef .Cake. het volgende:
Ik ben nu overigens wel geneigd om een lijstje te maken voor áls ik ooit zoiets zou doen.

En ik moet nog steeds een lijst maken voor dingen die ik wil kijken tijdens mijn marathon in de eerste week van het nieuwe jaar. Nog suggesties iemand?
Akira?
Ghost in the Shell de 1995 versie?
Darker than black?
K-On The movie?
Serial expirements lain?
Baccano?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:50:46 #68
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670567
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Akira?
Ghost in the Shell de 1995 versie?
Darker than black?
K-On The movie?
Serial expirements lain?
Baccano?

Die schijnt echt heeeeeeeel saai te zijn
:')
pi_120670646
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:50 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Die schijnt echt heeeeeeeel saai te zijn
Tis ook heel anders dan je dagelijkse pak hem beet shounen anime.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 14:53:09 #70
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670649
Is Ano Natsu de Matteru goed?
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 14:54:06 #71
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120670682
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:44 schreef .Cake. het volgende:
Ik ben nu overigens wel geneigd om een lijstje te maken voor áls ik ooit zoiets zou doen.

En ik moet nog steeds een lijst maken voor dingen die ik wil kijken tijdens mijn marathon in de eerste week van het nieuwe jaar. Nog suggesties iemand?
Gintama. Beetje dezelfde humor als Binbougami, maar dan nog veel leuker. Het begin is wel wat minder, maar het zijn dan ook ruim 250 afleveirngen.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:54:17 #72
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670686
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:53 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Tis ook heel anders dan je dagelijkse pak hem beet shounen anime.
hij is denk ik 2deep5me
:')
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:54:49 #73
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670706
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:54 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Gintama. Beetje dezelfde humor als Binbougami, maar dan nog veel leuker. Het begin is wel wat minder, maar het zijn dan ook ruim 250 afleveirngen.
Staat enorm hoog op de MAL toplijst, de 2e serie staat zelfs op nummer 1.
Maar zoals bij veel series staat het hoge aantal episodes me tegen
:')
  zondag 23 december 2012 @ 14:55:15 #74
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_120670722
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Akira?
Ghost in the Shell de 1995 versie?
Darker than black?
K-On The movie?
Serial expirements lain?
Baccano?
Klinkt goed, mag ik mee kijken met die marathon?
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 14:56:36 #75
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670774
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:55 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Klinkt goed, mag ik mee kijken met die marathon?
Marathonmeet :P
:')
  zondag 23 december 2012 @ 14:58:51 #76
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_120670844
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Marathonmeet :P
Jaaaa :) .
  zondag 23 december 2012 @ 14:59:08 #77
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120670849
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Akira?
Ghost in the Shell de 1995 versie?
Darker than black?
K-On The movie?
Serial expirements lain?
Baccano?
K-On The movie staat nogal incorrect in dat lijstje :').
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 15:01:00 #78
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120670901
Upcoming, Hunter X Hunter: pantom rouge (film) in Januari _O_
:')
  zondag 23 december 2012 @ 15:01:55 #79
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120670933
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Marathonmeet :P
Oh, dat hebben we een keer gedaan met een groepje. De eerste aflevering van alle anime van het seizoen. Bijna de helft werd gewoon halverwege overgeslagen, omdat het bagger was.
  zondag 23 december 2012 @ 15:02:13 #80
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120670951
quote:
0s.gif Op [quote]0s.gif [b]Op zondag 23 december 2012 14:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Heb je een MAL?
Jep. Staat in de OP, maar zal m ook wel ff geven. Hiero.

quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Akira?
Ghost in the Shell de 1995 versie?
Darker than black?
K-On The movie?
Serial expirements lain?
Baccano?
Akira en GitS heb ik alles al van gezien. K-ON! film staat al op de lijst :)
Baccano kan ik wel downloaden, tenks! Lain ga ik denk ik niet doen, moet ik voor in de stemming zijn.
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:53 schreef Kyubey het volgende:
Is Ano Natsu de Matteru goed?
JA! Erg leuk!
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:54 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Gintama. Beetje dezelfde humor als Binbougami, maar dan nog veel leuker. Het begin is wel wat minder, maar het zijn dan ook ruim 250 afleveirngen.
Binbougami ga! is geweldig! Niet de beste serie van 2012 maar ik heb me zeker wel de ballen uit mijn broek gelachen bij tijden :D
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 23 december 2012 @ 15:02:17 #81
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120670955
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:01 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Oh, dat hebben we een keer gedaan met een groepje. De eerste aflevering van alle anime van het seizoen. Bijna de helft werd gewoon halverwege overgeslagen, omdat het bagger was.
Welk seizoen was dat?
Helemaal super.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 15:03:12 #82
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120671005
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:01 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Oh, dat hebben we een keer gedaan met een groepje. De eerste aflevering van alle anime van het seizoen. Bijna de helft werd gewoon halverwege overgeslagen, omdat het bagger was.
hehe das wel een leuk idee :)
:')
pi_120671095
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 14:55 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Klinkt goed, mag ik mee kijken met die marathon?
Wat van animes kijk jij dan :P?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 15:07:32 #84
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120671147
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:02 schreef .Cake. het volgende:

Binbougami ga! is geweldig! Niet de beste serie van 2012 maar ik heb me zeker wel de ballen uit mijn broek gelachen bij tijden :D
Vind hem wel de beste serie van het jaar :). Welke vond jij de beste dan?

quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:02 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Welk seizoen was dat?
Dit seizoen:
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 11:30 schreef Easymodo het volgende:
First impressions anime dit seizoen:
- Aikatsu!: Dropped, wtf happened here?
- Chou Soku Henkei Gyrozetter: Dropped, voor kinderen
- Kami-sama Hajimemashita: dropped, saai.
- Teekyuu: Dropped, meh.
- Monsuno: Dropped, Kinderserie
- Litchi De Hikari Club: dropped, what the hell?
- Magi: Dropped, generic shonen in het midden oosten.
- Wooser no Sono Higurashi: dropped, for kids
- Chiisana Oji-san: 0/10 What the hell?!
- Girls und Panzer: 5/10, saai
- Shinsekai Yori: 6/10, saai
- Busou Shinki: 6/10, moe mini robots, beetje strike witches
- Code: Breaker: 6/10, nothing special.
- Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!:6/10, Imouto harem serie.
- Ixion Saga: Dimension Transfer: 7/10, leuke parodie op SAO.
- Robotics;Notes: 7/10, kan beter worden.
- Suki-tte Ii na yo. 7/10, leuke shoujo
- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster: 7/10, waren wel leuke momenten, voor de rest nogal generiek.
- Sakurasou no Pet na Kanojo: 7.5/10, Gekke anime, was wel vermakelijk
- Btooom!: 8/10, beetje mix tussen SAO en Battle Royale
- JoJo no Kimyou na Bouken (2012): 8/10, alleen voor de liefhebbers
- Little Busters!: 8/10, had wel wat humor, heeft verder potentie.
- Psycho-pass: 9/10: Goed plot.

Ga ik volgen:
- Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: 8/10, meisje is leuk
- Tonari no Kaibutsu-kun: 8/10, nog leukere shoujo
- K: 9/10: Stijvol en interessant plot.

Anderen hadden ongeveer dezelfde mening, alleen vonden ze Jojo shit en Shinsekai Yori geweldig.
Uiteindelijk heb ik K gedropped.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 15:08:24 #85
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120671177
Jij kijkt sowieso van elke nieuwe serie de eerste episode :P?
:')
  zondag 23 december 2012 @ 15:09:48 #86
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120671217
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:07 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Vind hem wel de beste serie van het jaar :). Welke vond jij de beste dan?

[..]

Dit seizoen:

[..]

Uiteindelijk heb ik K gedropped.
Shinsekai Yori is niet saai. Je moet er wel van houden.
Wel veel yuri inmiddels.
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 15:09:54 #87
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120671225
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Jij kijkt sowieso van elke nieuwe serie de eerste episode :P?
Nee, was dit seizoen voor het eerst. Dit werd gewoon door iemand bij zijn thuis georganiseerd. Doet hij trouwens elk seizoen, maar dit seizoen wou ik wel meekijken.
  zondag 23 december 2012 @ 15:10:55 #88
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120671261
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:09 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Shinsekai Yori is niet saai. Je moet er wel van houden.
Wel veel yuri inmiddels.
Ik heb alleen de eerste episode gezien, maar ik vond het nogal traag gaan.
pi_120671399
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:01 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Upcoming, Hunter X Hunter: pantom rouge (film) in Januari _O_
*O*
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 15:17:25 #90
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120671489
quote:
14s.gif Op zondag 23 december 2012 15:15 schreef Qunix het volgende:

[..]

*O*
Nieuw verhaal, over de 4e spider oehhh :o
:')
pi_120671518
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:17 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Nieuw verhaal, over de 4e spider oehhh :o
Ik moet hem nog zien, maar de film wordt tof!
  zondag 23 december 2012 @ 15:18:34 #92
217808 gniffie
Ven der Vurt is baas!
pi_120671543
Space Brothers was weer sexy :9~
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"
  zondag 23 december 2012 @ 15:19:18 #93
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120671570
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:09 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Shinsekai Yori is niet saai. Je moet er wel van houden.
Wel veel yuri inmiddels.
Naja, eigenlijk net als Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster een verborgen parel.
  † In Memoriam † zondag 23 december 2012 @ 15:21:42 #94
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120671650
quote:
14s.gif Op zondag 23 december 2012 15:18 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ik moet hem nog zien, maar de film wordt tof!
Ik ga hem kijken met fellow hxh volgers :P
Zal begin februari wel gesubbed en downloadbaar zijn
:')
pi_120672596
quote:
17s.gif Op zondag 23 december 2012 15:18 schreef gniffie het volgende:
Space Brothers was weer sexy :9~
Mutta
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 23 december 2012 @ 16:51:51 #96
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_120675430
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 15:05 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Wat van animes kijk jij dan :P?
Van alles wel. Zolang het niet met robots is of scifi of soul society.
  zondag 23 december 2012 @ 17:29:14 #97
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120677387
Waarom heb ik Ano Natsu de Matteru ongeveer een jaar uitgesteld om te kijken? Het is hardstikke leuk!
Helemaal super.
  zondag 23 december 2012 @ 17:40:59 #98
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120677900
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 17:29 schreef Kyubey het volgende:
Waarom heb ik Ano Natsu de Matteru ongeveer een jaar uitgesteld om te kijken? Het is hardstikke leuk!
I know right?!

Als antwoord wat ik de beste van dit jaar vond: Fate/Zero
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 23 december 2012 @ 18:13:03 #99
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120679288
quote:
1s.gif Op zondag 23 december 2012 17:40 schreef .Cake. het volgende:

[..]

I know right?!

Als antwoord wat ik de beste van dit jaar vond: Fate/Zero
Ik vond Psycho Pass het beste van het jaar. Helaas nog niet geeindigt dus kan nog tegen vallen maar het plot van PP is erg goed. Enige was me tegenviel is de "censuur". Laatste eps die moord op die meid had wel wat grafischer gemogen ;)

F/0 was goed maar viel ook een beetje tegen qua plot.

[ Bericht 12% gewijzigd door wdn op 23-12-2012 18:18:35 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zondag 23 december 2012 @ 18:35:31 #100
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120680313
quote:
0s.gif Op zondag 23 december 2012 18:13 schreef wdn het volgende:

[..]

Ik vond Psycho Pass het beste van het jaar. Helaas nog niet geeindigt dus kan nog tegen vallen maar het plot van PP is erg goed. Enige was me tegenviel is de "censuur". Laatste eps die moord op die meid had wel wat grafischer gemogen ;)

F/0 was goed maar viel ook een beetje tegen qua plot.
Ach behalve bij hentai kun je daar niet meer omheen :{
Amerikanisering van anime :r
Helemaal super.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')