ik bind er geen tijdslimiet aan. ik post wat in me opkomt...en soms denk ik heel even over na en backspace ik het toch maar...quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:17 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
In plaats van 4x per uur zo'n opmerking 2x per uur
Is ook erg lekker inderdaad. Maar ik heb alleen blikjes, vond ik net teveel.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:17 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
oh, dat uprazz had ik vorige week kant-en-klaar uit zo'n blikje...geef mij toch maar Shandy...
Je wilt niet weten hoeveel ik niet typquote:Op zaterdag 22 december 2012 01:18 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik bind er geen tijdslimiet aan. ik post wat in me opkomt...en soms denk ik heel even over na en backspace ik het toch maar...
Dat ook. Maar liever praten dan muziek draaien die ik niet mag.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:18 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Nee, meer over de muziek en vooral over gitaren.
Hé Minthyquote:
ik stotter zelf dus ik stel me nu voor dat jij mij volpompt...en dat wil ik helemaal niet!quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:18 schreef Moody het volgende:
Als een niet onaantrekkelijke vrouw stottert sluit ik altijd mijn ogen en beeld ik me in dat ik haar mond volpomp. Dan geef je het stotteren een plekje. Wie doet dat nog meer
Stot-t-t-ter jij-j?quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:18 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik stotter zelf dus ik stel me nu voor dat jij mij volpompt...en dat wil ik helemaal niet!
alleen als ik praatquote:
kijk maar in mn fobo ofzoquote:
Vakantiequote:Op zaterdag 22 december 2012 01:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
truste voor iedereen die gaat slapen, als jullie het niet erg vinden, ga ik nog ff door.
Vakantie
Daten?quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:20 schreef minthy het volgende:
Waar de neuk is wolfrolf eigenlijk? Die heb ik vandaag nog niet gesproken, pijnlijk
Misschien wel voor een trein gesprongen. Je weet 't niet.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:20 schreef minthy het volgende:
Waar de neuk is wolfrolf eigenlijk? Die heb ik vandaag nog niet gesproken, pijnlijk
Dago jij loopt echt als een malle te typen volgens mij.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:20 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Misschien wel voor een trein gesprongen. Je weet 't niet.
Er staat nu ook dat ik 10x heb gekeken.quote:Op zaterdag 22 december 2012 01:20 schreef Moody het volgende:
[..]
Nee, want dan zie jij dat ik heb gekeken en dat is gay
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |