De enig juiste reactie. Het is gewoon het goed recht van een advocaat om dit te proberen. Verder weten we echter nog helemaal niets...quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:07 schreef Ringo het volgende:
[..]
De enige die buiten de werkelijkheid staat, is degene die nu al moreel verontwaardigd is over een vonnis dat nog niet eens is uitgesproken.
Als ik jouw posts lees bekruipt mij dat zelfde gevoelquote:Op woensdag 29 mei 2013 17:38 schreef sonnyspek het volgende:
Soms maak ik mij echt zorgen over mijn generatie, verandert dat nog?![]()
Een de Gouden Dageraad-aanhangertje in spé.quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:52 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Als ik jouw posts lees bekruipt mij dat zelfde gevoel
Waarom? Ik ben niet tegen allochtonen. Wat een kansloze opmerking.quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:56 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een de Gouden Dageraad-aanhangertje in spé.
Ik neem in iedergeval niet alles klakkeloos over.quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:52 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Als ik jouw posts lees bekruipt mij dat zelfde gevoel
Ah. dus eigenlijk hadden ze gewoon een goede reden. Wat zeuren we nou.quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:44 schreef tong80 het volgende:
'De wedstrijd van de B-jeugd tussen Buitenboys uit Almere en Nieuw Sloten uit Amsterdam verliep partijdig. Mensen hadden kritiek op het optreden van grensrechter Richard Nieuwenhuizen. Daar werd over gezeurd', aldus verdachte Yassine D. woensdag tijdens het proces rond de gewelddadige dood van de grensrechter.
Waar jij die voorrang in leest ontgaat me even. Waarheidsvinding is namelijk precies wat men hier doet.quote:Op woensdag 29 mei 2013 16:18 schreef Boldface het volgende:
[..]
Hij zal een heel "succesvolle" loopbaan tegemoet gaan; daar ben ik zeker van. Menig dader zal blij zijn met iemand die daderrechten standaard voorrang geeft op waarheidsvinding.
Ik vraag me eigenlijk af wat je dan later aan je kinderen of kleinkinderen vertelt: papa / opa heeft ervoor gezorgd dat talloze criminelen hun straf ontliepen...
Zo zeker ben je dus niet van je zaak.quote:Op woensdag 29 mei 2013 19:36 schreef Confetti het volgende:
Ik durf er wel een biertje op te zetten dat ze alle 8 vrijgesproken worden omdat nooit duidelijk zal worden wie nou de fatale trap gaf. Lang leve de rechtsstaat.
Die 2 Marokkanen op de scooter kwamen er ook mee weg. Laat staan met 8 verdachten die allemaal aan spontaan geheugenverlies lijden.quote:
Totaal andere en niet vergelijkbare zaak. Maar goed, je vertrouwen in je onbegrip is kennelijk maar een biertje waard. Terecht.quote:Op woensdag 29 mei 2013 19:47 schreef Confetti het volgende:
[..]
Die 2 Marokkanen op de scooter kwamen er ook mee weg. Laat staan met 8 verdachten die allemaal aan spontaan geheugenverlies lijden.
Tragisch maar ik zal ervan genieten. De rechtsstaat moet ontmaskerd worden voor wat het is : een onrechtvaardig systeem.
Kun je aantonen om welk zaak dit ging? ben benieuwd.quote:Op woensdag 29 mei 2013 19:47 schreef Confetti het volgende:
[..]
Die 2 Marokkanen op de scooter kwamen er ook mee weg. Laat staan met 8 verdachten die allemaal aan spontaan geheugenverlies lijden.
Tragisch maar ik zal ervan genieten. De rechtsstaat moet ontmaskerd worden voor wat het is : een onrechtvaardig systeem.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-vrijgesproken.dhtmlquote:Op woensdag 29 mei 2013 20:49 schreef Martin-Ssempa het volgende:
Kun je aantonen om welk zaak dit ging? ben benieuwd.
Die van die overvallers.quote:Op woensdag 29 mei 2013 20:49 schreef Martin-Ssempa het volgende:
[..]
Kun je aantonen om welk zaak dit ging? ben benieuwd.
Ah, de hele groep of personen veroordelen maakt het wel rechtvaardig wil je zeggenquote:Op woensdag 29 mei 2013 19:47 schreef Confetti het volgende:
[..]
Die 2 Marokkanen op de scooter kwamen er ook mee weg. Laat staan met 8 verdachten die allemaal aan spontaan geheugenverlies lijden.
Tragisch maar ik zal ervan genieten. De rechtsstaat moet ontmaskerd worden voor wat het is : een onrechtvaardig systeem.
Nee, dat blijkt gelukkig totaal niet uit je posts.quote:Op woensdag 29 mei 2013 18:05 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Waarom? Ik ben niet tegen allochtonen. Wat een kansloze opmerking.
Rechtvaardiger.quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:07 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ah, de hele groep of personen veroordelen maakt het wel rechtvaardig wil je zeggen
Je kunt je natuurlijk afvragen of als men niet als een groep zo tekeer was gegaan, dit allemaal gebeurd zou zijn zoals het nu gebeurd is ......quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:07 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ah, de hele groep of personen veroordelen maakt het wel rechtvaardig wil je zeggen
Want de daad hoeft niet bewezen te worden, alleen het gevolg?quote:
nadeel is wel dat als je er echt niets mee te maken had je er wel voor opdraait, dat gaat ook ten koste van rechtvaardigheid.quote:
Dat is wel erg zwart wit hè, waar zitten de onschuldigen in dat groepje? Is hier niet gewoon sprake va een groep schuldigen, waarbij het vergrijp van de één alleen wellicht groter is dan dat van de ander.quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:20 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Want de daad hoeft niet bewezen te worden, alleen het gevolg?
De stelling, beter een misdadiger op vrije voeten dan een onschuldige in het gevang, daar ben jij het mee oneens?
Mijn halfbroertje is zelfs allochtoon. Dus ik heb echt geen idee waar je het over hebt.quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, dat blijkt gelukkig totaal niet uit je posts.
In mijn optiek beter!quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:23 schreef Re het volgende:
[..]
Toch denk ik dat het Amerikaanse systeem iig wat beter is, als je schuldig bent ongeacht wie de fatale klap heeft gegeven krijg je dezelfde straf, of strafvermindering als je tegen de andere getuigd
Trek het je niet aan, dat is zo'n beetje zijn standaard repliek bij gebrek aan valide argumentenquote:Op woensdag 29 mei 2013 22:25 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Mijn halfbroertje is zelfs allochtoon. Dus ik heb echt geen idee waar je het over hebt.En als je mijn kritiek op de islam bedoelt, je hebt ook Nederlanders die die ideologie volgen helaas.
Mij lijkt die kans wel erg klein als je al als groep iets misdaan hebt, dat je daar dan als onschuldige voor opdraait. Zie bv de kopschoppers. Degenen die niet geslagen of geschopt hadden worden niet vervolgd.quote:Op woensdag 29 mei 2013 22:23 schreef Re het volgende:
[..]
nadeel is wel dat als je er echt niets mee te maken had je er wel voor opdraait, dat gaat ook ten koste van rechtvaardigheid.
Deze manier van straffen klinkt m.i. rechtvaardiger in de zin dat er (in dit geval) iemand dood is als gevolg van geweld en de groep er dan niet mee weg kan komen door te zwijgen of naar elkaar te wijzen.quote:Toch denk ik dat het Amerikaanse systeem iig wat beter is, als je schuldig bent ongeacht wie de fatale klap heeft gegeven krijg je dezelfde straf, of strafvermindering als je tegen de andere getuigd
Niet te geloven. Er gaan letterlijk Nederlanders dood door het softe beleid van de PvdA. Mensen die de taal niet eens machtig zijn maar wel stoer genoeg om een Nederlander dood te trappen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 16:36 schreef Boldface het volgende:
Een aantal citaten van Ibrahim C, opgetekend door nu.nl:
[..]
Het zou lachwekkend zijn als het niet zo triest was. Hij is in elk geval keurig geïnstrueerd. Gewoon zeggen dat je je niets herinnert. Behalve dan natuurlijk als een ander zegt dat je iets wél hebt gedaan. Dan weet je ineens zeker dat dat niet zo is.
Er zit daar nota bene een verdachte bij die een [b]tolk nodig heeft....[/b]
Ja echt he, gewoon mensen doodtrappen en dan niet eens Nederlands spreken. Volgende keer eerst Nederlands leren en dan pas gaan schoppen, dat dit kan in Nederland. Allemaal de schuld van de PvdAquote:Op donderdag 30 mei 2013 01:13 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Niet te geloven. Er gaan letterlijk Nederlanders dood door het softe beleid van de PvdA. Mensen die de taal niet eens machtig zijn maar wel stoer genoeg om een Nederlander dood te trappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |