Terwijl jij stiekem ook hoopte op Mevrouw Bleeker.quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:40 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ja, daar dacht ik laatst ook al aanZeker toen ik haar in een flits voorbij zag komen, dacht ik: oh, Pip Pellens komt terug in GTST
Zou wel lachen zijnquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:42 schreef Frey het volgende:
[..]
Terwijl jij stiekem ook hoopte op Mevrouw Bleeker.
Leuk dat ze terugkomt, hopelijk blijft ze normaal, maar dat zal wel niet. Misschien is ze na haar ontslag een tijd werkzaam geweest bij degene die Pavese heeft opgeleid en zoekt ze de zwangere Nina op in het trappenhuis van de Rozenboomquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:44 schreef edjuh18 het volgende:
Pip komt toch ook terug, dat is toch al bekend. Pip Pellens zal vanaf als de gestoorde Wiet van Houten vanaf januari Meerdijk wederom onveilig maken, iets dat met haar TBS verleden zeker moet lukken.
http://www.rtl.nl/(/actue(...)ns_terug_in_GTST.xml
Ben benieuwd wat voor verhaallijnen ze krijgt, moet ze niet nog een paar jaar vast zitten?quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:53 schreef PeterKelder het volgende:
Wiet komt ook alleen maar terug zodat Sjors een familielid in de serie heeft
quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:55 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Leuk dat ze terugkomt, hopelijk blijft ze normaal, maar dat zal wel niet. Misschien is ze na haar ontslag een tijd werkzaam geweest bij degene die Pavese heeft opgeleid en zoekt ze de zwangere Nina op in het trappenhuis van de Rozenboom
Hieronder een suggestie:quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:55 schreef leilab het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat voor verhaallijnen ze krijgt, moet ze niet nog een paar jaar vast zitten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niets nieuws onder de zon dus![]()
* De autoriteiten hebben Meikes dood volgens mij bevestigd en zelfs al was dat niet zo, als je in zo een schroef terecht komt dan is de kans dat je het overleefd al klein en al helemaal als je niet direct uit het water wordt gehaald en naar het ziekenhuist wordt gebracht. Meike valt voor mij dus echt af.quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:27 schreef Woelli het volgende:
[..]
* Meike hebben we nooit dood gezien, alleen een beetje bloed.
* Cleo kan misschien nog wel een erfenis gaan zoeken en dan de strijd aangaan met Rikki
* Roxy heeft denk ik nog wel potentie hoor.
Uit een interview met Kennard Bos en Dag Neijzen, ten tijde van de 2500ste aflevering:quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:03 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
* De autoriteiten hebben Meikes dood volgens mij bevestigd en zelfs al was dat niet zo, als je in zo een schroef terecht komt dan is de kans dat je het overleefd al klein en al helemaal als je niet direct uit het water wordt gehaald en naar het ziekenhuist wordt gebracht. Meike valt voor mij dus echt af.
* Cleo zou technisch kunnen, er zijn nog wel een paar mensen met wie ze binding heeft, zoals haar nichtje Rikki en natuurlijk Laura om niet te vergeten Ludovic Isaak Sanders en Janine. Ik zou echter niet weten wat juist het terughalen van Cleo zou kunnen toevoegen, het was volgens mij geen extreem geliefd personage en als je iets wilt uithalen met Rikki, Laura, Ludo of Janine dan heb je daar geen Cleo voor nodig.
* Roxy, ah ja, ik vond haar altijd het gezicht hebben van een opgezwollen kabeljauw. Verhaaltechnisch had het karakter potentie, maar ze wist bij mij geen symphatie te winnen als slecht karakter. Ik ben trouwens wel benieuwd op grond waarvan ze haar als mislukt beschouwden?
PeterKelder?
quote:Zo mislukte Roxy, het roodharige loeder vol wraakgevoelens ten opzichte van Ludo. ,,In het begin waren we heel enthousiast over haar, '', zegt Neijzen. ,,Maar halverwege kwamen we erachter dat we met haar onszelf aan het herhalen waren. Ze was, na Bowien en Maaike, de zoveelste vrouw die Ludo probeerde kapot te maken. Het idee was net te doen of Ludo verliefd was op haar en pas op het allerlaatste moment laten zien dat hij haar belazerde. Maar dat was te verwarrend voor de kijker. Dat verhaal hebben we gewoon niet goed verteld.''
Hmm okee, dan was dus hun verhaallijn mislukt en niet het personage. Verwarrend vond ik het overigens niet, ik snapte dat volledigquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Uit een interview met Kennard Bos en Dag Neijzen, ten tijde van de 2500ste aflevering:
[..]
Ja, dat. Alhoewel dit dé verhaallijn rond het personage was, dus als de verhaallijn mislukt, valt het karakter ook niet meer te redden in veel gevallen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:09 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hmm okee, dan was dus hun verhaallijn mislukt en niet het personage.
De klachten kwamen dan ook vooral van deze drie mensen:quote:Verwarrend vond ik het overigens niet, ik snapte dat volledig
Ja okee, maar het lag dus niet aan Anouk van Nes of aan het karakter Roxy, elke andere vrouw die die rol moest spelen zou mislukken volgens die schrijvers.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ja, dat. Alhoewel dit dé verhaallijn rond het personage was, dus als de verhaallijn mislukt, valt het karakter ook niet meer te redden in veel gevallen.
Ik ben het met je post eens. Maar gezien ik nu middenin seizoen 5 zit waar Simon dus 'dood' is en ik eigenlijk serieus zat te wachten op het moment dat toen Janine bij de dichte grafkist zei 'Ik wil hem zien...' de kist open zou gaan en Simon er niet in lag (maar wat niet gebeurde), waarna Simon in seizoen 7 of 8 terugkeerde rond de bruiloft van Linda. wil ik toch zeggen dat in soap niemand voorgoed exit is. Niemand.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:03 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
* De autoriteiten hebben Meikes dood volgens mij bevestigd en zelfs al was dat niet zo, als je in zo een schroef terecht komt dan is de kans dat je het overleefd al klein en al helemaal als je niet direct uit het water wordt gehaald en naar het ziekenhuist wordt gebracht. Meike valt voor mij dus echt af.
Nee, maar het is ook nooit beweerd dat het aan Anouk van Nes lagquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ja okee, maar het lag dus niet aan Anouk van Nes of aan het karakter Roxy, elke andere vrouw die die rol moest spelen zou mislukken volgens die schrijvers.
Is er de suggestie naar de nabestaanden gewekt dat ze het lichaam hadden gevonden? Ik ben dat effe kwijt namelijk, volgens mij was het lichaam van Simon nooit gevonden en was die kist gewoon leeg.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:19 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik ben het met je post eens. Maar gezien ik nu middenin seizoen 5 zit waar Simon dus 'dood' is en ik eigenlijk serieus zat te wachten op het moment dat toen Janine bij de dichte grafkist zei 'Ik wil hem zien...' de kist open zou gaan en Simon er niet in lag (maar wat niet gebeurde), waarna Simon in seizoen 7 of 8 terugkeerde rond de bruiloft van Linda. wil ik toch zeggen dat in soap niemand voorgoed exit is. Niemand.
Hou eens even lekker op, voordat je die prutsers op ideeën brengtquote:Hell, voor hetzelfde geld krijgen we over twee seizoenen een Dallas-zomercliff; Blijkt alles gedroomd te zijn door Rik en staat Anita bij hem onder de douche.
Zo'n liedje is een welkome afwisseling met die Servies-troepquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:27 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Mijn hemel, nu weet ik weer wat ik miste als een boer met kiespijn aan de huidige serie. Er wordt een compleet liedje gedraaid met close ups van de karakters. WTF man, kan het nog saaier?
Ze beweegt haar hoofd raar, zag ik in het voorstukjequote:Op dinsdag 11 december 2012 11:50 schreef PeterKelder het volgende:
Ik mag toch hopen dat ze er een beetjeuitziet
Janine zegt overduidelijk "Ze hebben hem gevonden" en verder zou Janine een kist ook niet willen openmaken als de kist gewoon leeg was.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Is er de suggestie naar de nabestaanden gewekt dat ze het lichaam hadden gevonden? Ik ben dat effe kwijt namelijk, volgens mij was het lichaam van Simon nooit gevonden en was die kist gewoon leeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aha, dan is dat duidelijkquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:47 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Janine zegt overduidelijk "Ze hebben hem gevonden" en verder zou Janine een kist ook niet willen openmaken als de kist gewoon leeg was.
Als dat al gebeurt mogen ze mij mooi op de credits plaatsen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Hou eens even lekker op, voordat je die prutsers op ideeën brengt
Ze geven er een kleine draai aan en strijken vervolgens zelf met de eerquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:55 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Als dat al gebeurt mogen ze mij mooi op de credits plaatsen.
Dan geef ik ze mooi een flinke draai op die draaischijf van Rozemarijnquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:56 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ze geven er een kleine draai aan en strijken vervolgens zelf met de eer
quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:59 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dan geef ik ze mooi een flinke draai op die draaischijf van Rozemarijn
nee hoor, ik vind janine zo zeikerig irritant bezigquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:12 schreef leilab het volgende:
Ben ik de enige die zich irriteert aan Janine?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:22 schreef Frey het volgende:
Seizoen 7:
Harmsen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:26 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:29 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:30 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:34 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:39 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook seizoen 7:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:42 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook seizoen 7:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Ik moet trouwens ook zeggen dat Claude De BurieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Lekker boeiend dat Wiet terug komt, ze is maar 2 jaar weggeweest.
beetje te opgehyped over dat grote aankondiging dat voormalig GTST'er terug komt."A person needs new experiences. They jar something deep inside, allowing him to grow. Without change something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken."![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:46 schreef Frey het volgende:
Ik moet trouwens ook zeggen dat Claude De BurieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
Tja, RTL Boulevard.quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:47 schreef bobjuh het volgende:
Lekker boeiend dat Wiet terug komt, ze is maar 2 jaar weggeweest.
beetje te opgehyped over dat grote aankondiging dat voormalig GTST'er terug komt.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:49 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 21:34 schreef Frey het volgende:
[..]Hoe is ie er eigenlijk uitgegaan, dat weet ik niet eens meer...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een heer met stijl
Forum Opties Forumhop: Hop naar: