Op welke minuut in welk filmpje breek hij dan precies met de Illuminati?quote:Op vrijdag 7 december 2012 13:56 schreef Aloria het volgende:
Als je dit hoort, weet je presies wat er gebeurd... Ik weet niet als het iets met illumi te maken heeft, maar er zitten mensen tussen die niet het goede met je voorhebben.
Blijf luisteren op 3 a 4 minuten wordt het beter.
Hieronder part 1
Kijk deze part 1 ook op 3 minuten , what happends in hollywood, why are celeb's running around naked waving a gun saying they are killing me ?? etc..
Part 2 is hij erg duidelijk..
Gedaan, geen antwoorden.quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:04 schreef Aloria het volgende:
[..]
Het is niet zo raar , als je alle antwoorden wil weten op je vraag, kijk part 1 en 2 helemaal van David Chappelle
Ik ben dol op Metal heb 'n flinke collectie, misschien is het mijn smaak en is mijn collectie geen weerspiegeling van het grote geheel, maar veel teksten gaan over duistere zaken, niet zoals de popliedjes die 99 van de 100x over liefde gaan, Of ben ik nou gek ?quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:10 schreef Copycat het volgende:
Nu wordt hardrock per definitie al aan de duistere zijde van Satan geschaard?
Damn.
Ik denk dat je dan niet altijd even goed, of juist bevooroordeeld luistert of de context niet altijd even goed snapt.quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:14 schreef Resonancer het volgende:
Ik ben dol op Metal heb 'n flinke collectie, misschien is het mijn smaak en is mijn collectie geen weerspiegeling van het grote geheel, maar veel teksten gaan over duistere zaken, niet zoals de popliedjes die over 99 van de 100x liefde gaan, Of ben ik nou gek ?
LOL..quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat je dan niet altijd even goed, of juist bevooroordeeld luistert of de context niet altijd even goed snapt.
Con-text. Sorry hoor, maar als je die lyrics echt een op een serieus neemt ...quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:20 schreef Resonancer het volgende:
LOL..
666.. The number of the beast,
My mother was a witch,
Om maar 2 gouwe ouwe te noemen.
Nee niks duisters aan.. Ik snap het gewoon verkeerd..Gewoon romantische muziek..
Wie zegt dat ik dat doe ?quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Con-text. Sorry hoor, maar als je die lyrics echt een op een serieus neemt ...
Kun je lezen of kun je het niet ?quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:11 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Op welke minuut in welk filmpje breek hij dan precies met de Illuminati?
Jij zegt het ...quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:24 schreef Resonancer het volgende:
Wie zegt dat ik dat doe ?
Ik associeer deze muziek echter niet met de bloemetjes en de bijtjes, maar eerder met skulls and bones. En ook niet met vrede en liefde, maar met geweld en haat. Maar goed, ik zal wel gek zijn.
quote:
Ik vind het erger dat de muziek van zulke bands soms ook op 'kuffelrock-CD's terecht komt, dan dat ze terecht met satanisme gekoppeld wordenquote:Op vrijdag 7 december 2012 14:10 schreef Copycat het volgende:
Nu wordt hardrock per definitie al aan de duistere zijde van Satan geschaard?
Damn.
Zucht, (open deurenquote:Op vrijdag 7 december 2012 14:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij zegt het ...
Maar je snapt werkelijk niet dat deze bands inspelen op datgene wat (in dit geval met name puberjongens) aanspreekt? Om controverse en verkoopcijfers te creeren wordt er overduidelijk mee gespeeld. Net als sex, sells doom ook.
Zaken als doom en dergelijke zijn immers altijd al erg fascinerend geweest voor deze doelgroep. Kijk door het letterlijke heen en zie de marketingmachines volle toeren draaien.
Is dat iha niet zo ? Dat dit toch de meest duistere gangbare muziek is ?quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:10 schreef Copycat het volgende:
Nu wordt hardrock per definitie al aan de duistere zijde van Satan geschaard?
Damn.
En door wat voor mensen worden de platenmaatschappijen gerund?quote:Op vrijdag 7 december 2012 10:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
De industrie. In dit geval de muziekindustrie in de vorm van platenmaatschappijen. Of dacht jij dat satan hier het geld tegenaan knalt?
Wat ik me dan altijd afvraag is waarom ze een liedjes maken met 666..als je weet dat sommige mensen er niet goed op zullen reageren..quote:Op vrijdag 7 december 2012 14:20 schreef Resonancer het volgende:
[..]
LOL..
666.. The number of the beast,
My mother was a witch,
Om maar 2 gouwe ouwe te noemen.
Nee niks duisters aan.. Ik snap het gewoon verkeerd..Gewoon romantische muziek..
Er zijn zeker meer mensen dan wat wij zouden denken in Hollywood die heeft banden met die CIA.quote:Op zaterdag 8 december 2012 00:12 schreef bravilor01 het volgende:
Is er verder nog iemand van jullie die de mogelijkheid open houd dat sommige van die sterren in Hollywood onder invloed zijn MK Ultra Monarch Programming?
.... daarom dus.quote:Op zaterdag 8 december 2012 09:02 schreef Catnip het volgende:
[..]
Wat ik me dan altijd afvraag is waarom ze een liedjes maken met 666..als je weet dat sommige mensen er niet goed op zullen reageren..
door onze grote vriend Xander, vond hem wel toepasselijk voor dit topic.quote:Een bizar toeval, of opnieuw een verontrustend en eng staaltje predictive programming? De naam van de basisschool 'Sandy Hook' die enkele dagen geleden het toneel was van één van de gruwelijkste massamoorden in de Amerikaanse geschiedenis, blijkt namelijk in de laatste Batmanfilm 'The Dark Knight Rises' voor te komen en zelfs te worden aangewezen als het doelwit van een gewelddadige actie. Volgens sommigen is dit nieuw bewijs dat de regering Obama voor niets terugschrikt, zelfs niet voor het laten vermoorden van jonge kinderen, om wetgeving in te voeren die de Amerikanen dwingt al hun wapens in te leveren, zodat ze weerloos zijn voor een komende wereldwijde VN dictatuur.
In de bewuste filmscène plannen de autoriteiten actie tegen een vrachtwagen waarin terroristen een kernbom hebben verborgen die heel 'Gotham City' (New York) dreigt te verwoesten. Omdat er meerdere valse trucks rondrijden willen ze de vrachtwagen waarin de bom zou zitten tijdens een afleidingsmanoeuvre voorzien van een GPS zendertje, zodat er later een aanval op de juiste truck kan worden uitgevoerd.
Op het moment dat commissaris Gordon op een kaart wijst en zijn mannen het bevel geeft te proberen het GPS apparaatje op de rijdende vrachtwagen te plaatsen, waarna kan worden uitgezocht hoe deze kan worden gestopt, wijst hij met zijn vinger op de kaart. Als ingezoomd wordt blijkt dat zijn vinger op de enige leesbare naam blijft rusten: 'Sandy Hook', de naam van de basisschool waar de 20 jarige Adam Lanza afgelopen vrijdag 20 kinderen van 6 en 7 jaar oud doodschoot. Daarnaast schoot hij, nadat hij eerst zijn moeder had omgebracht, 6 volwassenen en tenslotte zichzelf neer.
Aurora
In een andere video laat iemand zien dat ook het woord 'Aurora' in 'The Dark Knight Rises' voorkomt (2). Op 20 juli vond er een grote schietpartij plaats in een bioscoop in het stadje Aurora (Colorado). De 24 jarige James Holmes, die met zijn felgekleurde haar iets weg had van 'The Joker' uit eerdere Batman films, schoot 12 bezoekers dood en verwondde er nog eens 70.
Ook dit drama werd omgeven door vreemde 'toevalligheden'. Zo kreeg het publiek in de bioscoopzaal pal voor de schietpartij een trailer te zien van de film Gangster Squad, waarin gangsters 'door' het scherm heen op de bezoekers schoten. Slechts enkele dagen eerder had rapper Lil Wayne zijn nieuwste videoclip uitgebracht waarin skeletten in een bioscoopzaal waren te zien.
Predictive programming - en de missers
De afgelopen jaren hebben we regelmatig aandacht besteed aan het verschijnsel 'predictive programming' en aan de vraag of het inderdaad waar kan zijn dat de (Vrijmetselaars / 'Illuminati') machtselite achter de schermen films, serie en andere media gebruiken om via verborgen of 'sublimale' boodschappen het publiek te tonen wat hun plannen voor de toekomst zijn. De bekendste, op deze site al vaker aangehaalde aangetoonde voorbeelden zijn de aanslagen op 9/11 die werden voorspeld in onder andere 'The Lone Gunmen' en afleveringen van 'The Simpsons'.
Sinds 'predictive programming' in met name de alternatieve internetmedia veel aandacht kreeg zijn er echter ook behoorlijk wat missers geweest. Zo kwam er in 2011 niets uit van de voorspelde aanslag met een kernbom op het WK vrouwenvoetbal in Berlijn, noch van de verwoesting van het nieuwe Olympisch Stadion in Londen tijdens de openings- of sluitingsceremonie van de Olympische Spelen die in de zomer van dit jaar werden georganiseerd.
'Complot' om vuurwapens af te pakken
In de door het Witte Huis gecontroleerde Amerikaanse media wordt de roep om na het zoveelste moorddrama het in de Grondwet vastgelegde recht op het bezit van vuurwapens in te trekken steeds luider (3). De regering Obama heeft al enige jaren plannen om het vuurwapenbezit aan banden te leggen, maar stuitte tot nu toe op hevig verzet uit de samenleving.
Complotdenkers stellen dan ook dat 'Aurora' en 'Sandy Hook' in werkelijkheid door de Amerikaanse overheid georganiseerde slachtpartijen zijn die bedoeld zijn om het publiek zover te krijgen hun vuurwapens -waarvan er in de VS naar schatting 200 miljoen zijn- op te geven. De gruwelijke moord op jonge schoolkinderen lijkt dit te kunnen bewerkstelligen, aangezien burgers door heel het land nu al vrijwillig hun vuurwapens aan het inleveren zijn (4). Desondanks zijn er sinds het aantreden van president Obama record hoeveelheden vuurwapens in de VS verkocht.
Burgers weerloos tegen VN dictatuur
De achterliggende reden voor dit veronderstelde overheidscomplot zou de in de maak zijn VN wetgeving zijn om het bezit van vuurwapens door burgers te verbieden. Dit laat ook het Amerikaanse volk weerloos als er plotseling een wereldwijde dictatuur wordt ingevoerd die in ieder weerspanning land zal worden afgedwongen met militaire macht, bij voorkeur door troepen uit het buitenland.
De komende jaren zullen mogelijk gaan uitwijzen of het hier opnieuw om een 'echte' 9/11 achtige aanwijzing gaat of dat het wederom een van de inmiddels vele missers betreft. Voor de gewone man -ook in Nederland- is zeer te hopen dat het laatste het geval zal zijn.
Ja, maar blijkbaar liggen mijn complot-oren nog op mijn nachtkastje.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |