Ik zou geen plasma monitor willen of plasma in mijn telefoon. Daar is LCD meer geschikt voor dan plasma. LCD is minder geschikt voor bewegende beelden. En plasma minder voor statische beelden.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:35 schreef Scaletta het volgende:
[..]
Als het aan jou lag waren er geen lcd's meer. Iedereen aan de plasma en iedereen die anders denkt afmaken. Een dictatuur waarin alle mensen met een mening worden afgemaakt. Ein fuhrer ein reich!
Oh nice, met de gamma op 2.4 in cinema stand zijn de kleuren net zo goed als normaal, alleen heeft cinema stand minder ruis.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 21:53 schreef Dimens het volgende:
[..]
Je moet even in de beeldinstellingen de gamma op 2.4 zetten. Dit is een bug in de Panasonic televisies waardoor je dus minder kleur krijgt dan eigenlijk de bedoeling is. sommige zetten hem ook op 2.6 maar dan wordt het te oververzadigd.
Op 2.4 staat hij goed, en dan wordt de stand cinema ook beter. Maar daar zou je ook de kleurtoon op normaal moeten zetten en niet warm.
Donkere ruimtes is niet eens het enige. De omstandigheden blijven anders dan in een huis, die feitelijk ook niet altijd donker zijn, licht van één kant hebben, etc. etc. Verder weten mensen vaak niet waar ze op moeten letten. Verder zijn toestellen zelden op een goede manier afgesteld. Zeker LCD's televisies die vaak een concrete winkel-stand hebben waar de helderheid op max staat te schijnen. Verder hebben ze zelden geschikte content aanstaan aan de hand waarvan je het beeld goed kan beoordelen.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 18:58 schreef Scaletta het volgende:
Ik blijf erbij dat degene die een tv wil kopen met eigen ogen moet gaan kijken. Er zijn genoeg winkels waar ze ook tv's in donkere ruimtes hebben staan (waar je dus geen last hebt van TL buizen belichting) en je echt goed kan vergelijken wat jij het mooist vindt.
Hij wilde alleen even aangeven dat je fout zit wanneer je zegt "In de volksmond heet een LCD met backlight een LED televisie." Dat klopt immers niet.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:59 schreef Scaletta het volgende:
[..]
De meeste 'LED' televisies zijn edge-LED, LED's aan de randjes. Dat heet in de volksmond gewoon LED. Daar ging het om, jouw verhaal is leuk maar niet boeiend.
Laten we dit topic weer even in een goede baan brengen. Welke tv moet de beste jongen kopen?
En volgens sommigen hier heb ik er geen verstand van en geen ervaringen.quote:Op zondag 24 maart 2013 00:51 schreef KingOfMystery het volgende:
[..]
Oh nice, met de gamma op 2.4 in cinema stand zijn de kleuren net zo goed als normaal, alleen heeft cinema stand minder ruis.
Haha, je weet ook echt alles van een tv die je zelf niet eens hebt.quote:Op zondag 24 maart 2013 04:14 schreef Dimens het volgende:
[..]
En volgens sommigen hier heb ik er geen verstand van en geen ervaringen.
ja zoiets heet kennis en research mongool, of weet jij alleen van dingen af die je recht voor je staan?quote:Op zondag 24 maart 2013 14:48 schreef KingOfMystery het volgende:
[..]
Haha, je weet ook echt alles van een tv die je zelf niet eens hebt.
Nou rustig maarquote:Op zondag 24 maart 2013 14:53 schreef leeell het volgende:
[..]
ja zoiets heet kennis en research mongool, of weet jij alleen van dingen af die je recht voor je staan?
Sowieso gaat de 60-serie van de Panasonic plasma's (wat overigens niet de enige goede plasma's zijn; de E8000-serie van Samsung is ook erg goed) een nieuwe stap nemen waarmee ze daadwerkelijk in de richting dan de KURO's schijnen te gaan.quote:Op zondag 24 maart 2013 15:41 schreef lukaon het volgende:
Dimens en de Plasma revolutie.![]()
[ afbeelding ]
Zonder gekheid: voor de gemiddelde consument is de huidige LED tv gewoon perfect, goed beeld en energiezuinig.
Betere beeldkwaliteit door een hogere resolutie? Waarvan het maar de vraag is in hoeverre het ondersteund wordt? Sowieso is het vooral lastig om content met lagere resolutie goed weer te geven. Feitelijk is het meeste dat uitgezonden wordt sowieso nog SD-kwaliteit. Overigens is de enige UHD die momenteel te koop is, een model van Toshiba waar je 7000 euro voor betaalt.quote:Met 4K UHD heb je de allerbeste beeldkwaliteit die er te krijgen is
OLED is top inderdaad. Maar dat duurt serieus een paar jaar voordat dat ook maar enigszins betaalbaar wordt. De televisies zijn er feitelijk niet eens. En voor zover aangekondigd, zijn het televisies van 25.000 Euro.quote:OLED is iets voor later als de prijzen zakken en niet te vergeten de levensduur van de schermen ook beter is geworden.
Onzin. Ten eerste hebben we het over televisies die 6000-7000 Euro kosten. Niet bepaald een referentiekader voor wat de generale LCD-techniek is. De plasma's die hier besproken worden zijn televisies die gewoon haalbaar zijn voor iedereen.quote:Plasma vooral goed was door zijn beste zwartweergave en LED/LCD weer voor zijn beste witweergave. Nu oa. die Sharp Elite LED een betere zwartweergave en contrast ratio weten te geven is dat voordeel weg. Ja, die Sharp is duurder maar dat is ook niet het belangrijkste criteria als je de beste beeldweergave zoekt die er is.
De verhoudingen in termen van prijs-kwaliteit zijn al een paar jaar als dusdanig. In de range zei ik eerder dat het op een persoonlijke voorkeur aan komt. Maar dan nog blijven toestellen als de V-serie van Panasonic of inderdaad die E8000-serie toestellen die zeer hoge scores krijgen in reviews, terwijl dat maar voor een zeer selecte hoeveelheid LCD's weggelegd is.quote:Ik geef het nog max. een jaar voordat plasma uit de winkels is verdwenen, het wachten is alleen op nog wat lagere prijzen zodat dat voordeel ook weg is gevallen.
De ST50 ja. Niet de GT50 of VT50 waar de blacklevels ook lager liggen.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 21:38 schreef lukaon het volgende:
Quote: The Sharp Elite Pro-60X5FD completely (and literaly) outshines the Panasonic TC-P55ST50 plasma which puts out only 85.45 cd/m2 peak white while offering a 0.03 cd/m2 black level for a comparatively low 2,848:1 contrast ratio. Plasma screens were once the kings of contrast and color, but the Sharp Elite series has successfully taken the crown from the Pioneer Elite Kuro plasma series of years ago.
"op de markt" jaquote:Op maandag 25 maart 2013 11:45 schreef Scaletta het volgende:
Lg en sony hebben al een ultra hd op de markt. Niet liegen dimens
Maar niet voor de prijzen die een normale consument zal betalen (sub 2k euro)quote:
Een beetje moeilijk liegen als ik het nergens heb gezegd.quote:Op maandag 25 maart 2013 11:45 schreef Scaletta het volgende:
Lg en sony hebben al een ultra hd op de markt. Niet liegen dimens
Lees mijn eerdere reacties eens goed. Ik heb het steeds over de Plasma technologie en niet speciaal over model X, Y, of Z. De LED technologie is inmiddels zover ontwikkeld dat dit Plasma ook in beeldkwaliteit in het stof laat bijten. Wil je nu de beste beeldkwaliteit dan ga je nu voor een LED TV zoals de Sharp Elite, en de hele reeks van 4K UHD of OLED die de markt nu gaan overspoelen. En nu 4K UHD (2160p) en straks ook 8K (4320p) met een scherm van 7680 x 4320 (33,2 megapixels). Het verschil gaat ook niet alleen over het aantal pixels maar over een veel betere zwartwaarde, witwaarde en sterk verbeterde contrastwaarde ten opzichte van de huidige Plasma schermen. Hoef je niet de beste beeldkwaliteit dan is Plasma een prima budget oplossing geworden omdat die voor dumpprijzen van de hand worden gedaan, alleen is de verborgen kostenpost nog wel het hoge energieverbruik.quote:Op zondag 24 maart 2013 22:40 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Sowieso gaat de 60-serie van de Panasonic plasma's (wat overigens niet de enige goede plasma's zijn; de E8000-serie van Samsung is ook erg goed) een nieuwe stap nemen waarmee ze daadwerkelijk in de richting dan de KURO's schijnen te gaan.
[..]
Betere beeldkwaliteit door een hogere resolutie? Waarvan het maar de vraag is in hoeverre het ondersteund wordt? Sowieso is het vooral lastig om content met lagere resolutie goed weer te geven. Feitelijk is het meeste dat uitgezonden wordt sowieso nog SD-kwaliteit. Overigens is de enige UHD die momenteel te koop is, een model van Toshiba waar je 7000 euro voor betaalt.
[..]
OLED is top inderdaad. Maar dat duurt serieus een paar jaar voordat dat ook maar enigszins betaalbaar wordt. De televisies zijn er feitelijk niet eens. En voor zover aangekondigd, zijn het televisies van 25.000 Euro.
[..]
Onzin. Ten eerste hebben we het over televisies die 6000-7000 Euro kosten. Niet bepaald een referentiekader voor wat de generale LCD-techniek is. De plasma's die hier besproken worden zijn televisies die gewoon haalbaar zijn voor iedereen.
[..]
De verhoudingen in termen van prijs-kwaliteit zijn al een paar jaar als dusdanig. In de range zei ik eerder dat het op een persoonlijke voorkeur aan komt. Maar dan nog blijven toestellen als de V-serie van Panasonic of inderdaad die E8000-serie toestellen die zeer hoge scores krijgen in reviews, terwijl dat maar voor een zeer selecte hoeveelheid LCD's weggelegd is.
Als plasma er inderdaad uit gaat, komt dat niet door de kwaliteit. Die is immers in orde. Beter ook dan LCD in dezelfde prijsklasse, getuige de reviews van de toonaangevende sites. Stel dat officieel aangekondigd zou worden dat alle fabrikanten zouden stoppen met plasma, dan zou ik series snel nog even een toestel halen als ik een tv nodig had. Dit zag je ook bij Pioneer toen die toestellen stopte.
Of je koop ipv een sharp elite, een plasma en dan kun je van het geld dat je overhoud een tweede huis kopenquote:Op maandag 25 maart 2013 15:23 schreef lukaon het volgende:
[..]
Lees mijn eerdere reacties eens goed. Ik heb het steeds over de Plasma technologie en niet speciaal over model X, Y, of Z. De LED technologie is inmiddels zover ontwikkeld dat dit Plasma ook in beeldkwaliteit in het stof laat bijten. Wil je nu de beste beeldkwaliteit dan ga je nu voor een LED TV zoals de Sharp Elite, en de hele reeks van 4K UHD of OLED die de markt nu gaan overspoelen. En nu 4K UHD (2160p) en straks ook 8K (4320p) met een scherm van 7680 x 4320 (33,2 megapixels). Het verschil gaat ook niet alleen over het aantal pixels maar over een veel betere zwartwaarde, witwaarde en sterk verbeterde contrastwaarde ten opzichte van de huidige Plasma schermen. Hoef je niet de beste beeldkwaliteit dan is Plasma een prima budget oplossing geworden omdat die voor dumpprijzen van de hand worden gedaan, alleen is de verborgen kostenpost nog wel het hoge energieverbruik.
De ontwikkelingen met (O)LED gaan nu hard, heel hard. Die van Plasma staan eigenlijk nagenoeg stil en het hele Plasma gebeuren sterft binnenkort een stille dood. Product technology end of life.
En Dimens, waarom post je hier nu met fake accounts? In een ander topic gaf je ooit toe dat je er op Fok een hele zooi hebt. Nu ook Xaobotnik, naast makkie88, Coban en hoeveel nog meer? Het getuigt niet bepaald van kracht om zo je gelijk proberen te halen en de boel zo te overschreeuwen.
Post onder je eigen naam, of doe dit:
[ afbeelding ]
JIJ hebt het hier over model X en model Y, niet wij. Want JIJ hebt het over een Sharp Elite Pro-60X5FD welk de Panasonic TC-P55ST50 verslaat.quote:Op maandag 25 maart 2013 15:23 schreef lukaon het volgende:
[..]
Lees mijn eerdere reacties eens goed. Ik heb het steeds over de Plasma technologie en niet speciaal over model X, Y, of Z. De LED technologie is inmiddels zover ontwikkeld dat dit Plasma ook in beeldkwaliteit in het stof laat bijten.
Enkel een televisie, maakt niet de gehele technologie beter. Maar je bent te stompzinnig om dat te begrijpen. Net zoals dat je niet het verschil tussen witwaarde en luminantie begrijpt. Logisch, want je begrijpt er überhaupt al niets van.quote:Wil je nu de beste beeldkwaliteit dan ga je nu voor een LED TV te gaan, en binnenkort 4K of OLED. Het verschil gaat ook niet over het aantal pixels maar over een veel betere zwartwaarde, witwaarde en sterk verbeterde contrastwaarde ten opzichte van de huidige Plasma schermen. Hoef je niet de beste beeldkwaliteit dan is Plasma een prima budget oplossing geworden omdat die voor dumpprijzen van de hand worden gedaan, alleen is de verborgen kostenpost nog wel het hoge energieverbruik.
LCD staat alweer ontzettend lang stil. OLED en LCD met LED achtergrond verlichting zijn twee technieken die op niet een vlak op elkaar lijken. Enkel het woord LED erin maakt de technieken niet hetzelfde. Maar dat kon jij ook niet weten, zonder verstand van zaken. Enkel maar roepend wat de "reviews" schrijven en de termen gebruikt die in de markt ook gebruikt worden.quote:De ontwikkelingen met (O)LED gaan nu hard, heel hard. Die van Plasma staan eigenlijk nagenoeg stil en het hele Plasma gebeuren sterft binnenkort een stille dood. Product technology end of life.
Niet een van deze users is een kloon van mij. en zelfs al zou Xaobotnik een kloon van mij zijn, wat tevens niet kan aangezien ik dan een kloon van hem ben, zou ik al hier op FOK! posten nog voordat ik in de puberteit zat.quote:En Dimens, waarom post je hier nu met fake accounts? In een ander topic gaf je ooit toe dat je een hele zooi hebt. Nu ook Xaobotnik, naast makkie88, Coban en hoeveel nog meer? Het getuigt niet bepaald van kracht om zo je gelijk proberen te halen en de boel zo te overschreeuwen.
Stop is met dat zeggen dat mensen debiel, stompzinnig, zwakzinnig of beperkt zijn. Dat mensen niet moe van jou worden zeg, als mensen een andere opinie hebben/oneens zijn duw je jouw mening wel door hun strot!quote:Op maandag 25 maart 2013 16:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
JIJ hebt het hier over model X en model Y, niet wij. Want JIJ hebt het over een Sharp Elite Pro-60X5FD welk de Panasonic TC-P55ST50 verslaat.
Dat doe je tevens HIER
Ja, de Sharp Elite Pro-60X5FD verslaat de Panasonic TC-P55ST50. Maar dat is een plasma en die representeert niet de gehele plasma linie. Want met het verslaan van de Panasonic TC-P55ST50, heeft het nog niet de Panasonic TC-P55GT50 en TC-P55VT50 verslagen. Neem de Panasonic TX-P65VT50 met een gemeten zwartwaarde van 0.005 cd/m2, welk dus lager ligt dan de Sharp Elite Pro-60X5FD. Bij deze dus volgens JOUW conclusie; Elke plasma is beter dan LCD.
Ja, JOUW conclusie. Want volgens JOU is er enkel 1 model nodig wat een andere techniek overschrijdt om de gehele techniek beter te noemen.
[..]
Enkel een televisie, maakt niet de gehele technologie beter. Maar je bent te stompzinnig om dat te begrijpen. Net zoals dat je niet het verschil tussen witwaarde en luminantie begrijpt. Logisch, want je begrijpt er überhaupt al niets van.
Heb je ooit wel eens gedacht aan de slechte scherm uniformiteit welk niet een LCD televisie onder de knie heeft? Niet een. Wat tevens ook onmogelijk is. Dat is een ontzettend grote issue bij LCD, vooral sinds de komst van LCD met LED achtergrond verlichting. Zelfs zo erg, dat mijn ¤400,- LCD-CCFL televisie op de slaapkamer een betere schermuniformiteit heeft dan vrijwel elk willekeurige LCD-LED televisie.
Wacht.. heeft Dimens LCD? Ja, en het is bagger. Puur bagger vergeleken plasma.
[..]
LCD staat alweer ontzettend lang stil. OLED en LCD met LED achtergrond verlichting zijn twee technieken die op niet een vlak op elkaar lijken. Enkel het woord LED erin maakt de technieken niet hetzelfde. Maar dat kon jij ook niet weten, zonder verstand van zaken. Enkel maar roepend wat de "reviews" schrijven en de termen gebruikt die in de markt ook gebruikt worden.
[..]
Niet een van deze users is een kloon van mij. en zelfs al zou Xaobotnik een kloon van mij zijn, wat tevens niet kan aangezien ik dan een kloon van hem ben, zou ik al hier op FOK! posten nog voordat ik in de puberteit zat.
Dan moet je maar geen onzin praten. Dat heeft niets met een mening te maken.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:29 schreef Scaletta het volgende:
[..]
Stop is met dat zeggen dat mensen debiel, stompzinnig, zwakzinnig of beperkt zijn. Dat mensen niet moe van jou worden zeg, als mensen een andere opinie hebben/oneens zijn duw je jouw mening wel door hun strot!
Je bent duidelijk nog niet naar de discussie/debat cursus geweest die ik je heb aangeraden![]()
Dimens heeft gewoon gelijk, want jij bent verschrikkelijk eigenwijs als ik je reacties zo lees.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:29 schreef Scaletta het volgende:
[..]
Stop is met dat zeggen dat mensen debiel, stompzinnig, zwakzinnig of beperkt zijn. Dat mensen niet moe van jou worden zeg, als mensen een andere opinie hebben/oneens zijn duw je jouw mening wel door hun strot!
Je bent duidelijk nog niet naar de discussie/debat cursus geweest die ik je heb aangeraden![]()
Zo, zo, wat laat jij je weer eens kennen Dimens. Ik citeer:quote:Op maandag 25 maart 2013 16:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
JIJ hebt het hier over model X en model Y, niet wij. Want JIJ hebt het over een Sharp Elite Pro-60X5FD welk de Panasonic TC-P55ST50 verslaat.
Dat doe je tevens HIER
Ja, de Sharp Elite Pro-60X5FD verslaat de Panasonic TC-P55ST50. Maar dat is een plasma en die representeert niet de gehele plasma linie. Want met het verslaan van de Panasonic TC-P55ST50, heeft het nog niet de Panasonic TC-P55GT50 en TC-P55VT50 verslagen. Neem de Panasonic TX-P65VT50 met een gemeten zwartwaarde van 0.005 cd/m2, welk dus lager ligt dan de Sharp Elite Pro-60X5FD. Bij deze dus volgens JOUW conclusie; Elke plasma is beter dan LCD.
Ja, JOUW conclusie. Want volgens JOU is er enkel 1 model nodig wat een andere techniek overschrijdt om de gehele techniek beter te noemen.
[..]
Enkel een televisie, maakt niet de gehele technologie beter. Maar je bent te stompzinnig om dat te begrijpen. Net zoals dat je niet het verschil tussen witwaarde en luminantie begrijpt. Logisch, want je begrijpt er überhaupt al niets van.
Heb je ooit wel eens gedacht aan de slechte scherm uniformiteit welk niet een LCD televisie onder de knie heeft? Niet een. Wat tevens ook onmogelijk is. Dat is een ontzettend grote issue bij LCD, vooral sinds de komst van LCD met LED achtergrond verlichting. Zelfs zo erg, dat mijn ¤400,- LCD-CCFL televisie op de slaapkamer een betere schermuniformiteit heeft dan vrijwel elk willekeurige LCD-LED televisie.
Wacht.. heeft Dimens LCD? Ja, en het is bagger. Puur bagger vergeleken plasma.
[..]
LCD staat alweer ontzettend lang stil. OLED en LCD met LED achtergrond verlichting zijn twee technieken die op niet een vlak op elkaar lijken. Enkel het woord LED erin maakt de technieken niet hetzelfde. Maar dat kon jij ook niet weten, zonder verstand van zaken. Enkel maar roepend wat de "reviews" schrijven en de termen gebruikt die in de markt ook gebruikt worden.
[..]
Niet een van deze users is een kloon van mij. en zelfs al zou Xaobotnik een kloon van mij zijn, wat tevens niet kan aangezien ik dan een kloon van hem ben, zou ik al hier op FOK! posten nog voordat ik in de puberteit zat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |