Ik vind het wel leuk om te weten waarom die palestijnen dat doen dan. Die haat komt ergens vandaan. Die joden doen daar genoeg dingen die het daglicht ook niet kunnen verdragen, ik begrijp de Palestijnen volkomen. Niemand helpt ze.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:26 schreef The_Avatar het volgende:
mensen die tegen de vergelding acties van Israël zijn moeten maar eens daar gaan wonen en steeds raketten op de kop krijgen. Dan piepen ze wel anders. Iron Dome ftw
Palestinian militants fired over 300+ missiles and rockets into Israel (as of November 15, 2012 5:45 pm), killing three civilians and an unborn baby.
Onzin, die Palestijnse jongeren groeien op in armoede en met haat omdat hun leiding slechts hun macht ontleent aan oorlog, Hamas en dergelijke zijn niet uit op vrede dat zou hun machtsbasis weghalen en daarom hersenspoelen ze hun bevolking.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:38 schreef Equites het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk om te weten waarom die palestijnen dat doen dan. Die haat komt ergens vandaan. Die joden doen daar genoeg dingen die het daglicht ook niet kunnen verdragen, ik begrijp de Palestijnen volkomen. Niemand helpt ze.
Laten we het dan maar niet hebben over het pan-Arabisme en pan-Islamitische bewegingenquote:Op donderdag 15 november 2012 23:04 schreef Peunage het volgende:
Ja natuurlijk bestaat zionisme nog. Die kolonisten die in illegale gebieden zitten bijvoorbeeld, die willen alle Arabieren weg hebben. Alle gebieden die waar nu Palestijnen wonen willen ze "terug".
En sommigen gaan zo ver terug daf ze het gebied tussen de Eufraat en Nijl als 'greater Israël' zien.
http://pauwenwitteman.var(...)6439496290f5b602eb2fquote:Vertegenwoordigers over dood Hamas-leider.
Bij een Israëlische raketaanval is gisteren een bevelhebber van de Islamitische verzetsbeweging Hamas omgekomen. Volgens ooggetuigen werd de auto waarin de commandant Ahmed al-Jaabari zat, geraakt door een raket. Zeker vier luchtaanvallen werden door Israël uitgevoerd op de Gazastrook. Vanavond in Pauw & Witteman gaan Palestijns-Nederlands politicoloog Radi Suudi en Gidi Markuszower van Likoed Nederland hierover in debat.
Vandaag kwamen duizenden Palestijnen in een rouwstoet in Gaza-stad voor hun omgekomen leider bijeen. De Egyptische president Mohammed Mursi veroordeelde de aanval van Israël en noemde deze 'onacceptabel'.
Operatie
Het Israëlische leger voert momenteel een grote operatie uit tegen militanten in de Gazastrook. De liquidatie van Ahmed al-Jaabari is daarin de eerste stap. De overige luchtaanvallen waren met name gericht op Gaza-Stad. Sinds de Gaza-oorlog van 2008-2009 is dit de grootste escalatie tussen Israël en Hamas.
Oh ja, dát was het!quote:
Ja op deze manier kun je elke actie van de Palestijnen goedpraten.quote:Op donderdag 15 november 2012 23:46 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Alsof ze zich daar wat van aantrekken.
[..]
Inderdaad, er zijn blijkbaar krachten die voordeel hebben aan dit spelletje.
De zorgvuldigheid waarmee de Palestijnen voortdurend op stang gejaagd worden, is verbazingwekkend en duidt m.i. op boze opzet.
Okee, maar heeft dat nog een eigen term nodig, dan? Dat zijn toch 'gewoon' een paar orthodoxe/extremistische Joden die dat doen, die verdienen toch niet al die aandacht?quote:Op donderdag 15 november 2012 23:04 schreef Peunage het volgende:
Ja natuurlijk bestaat zionisme nog. Die kolonisten die in illegale gebieden zitten bijvoorbeeld, die willen alle Arabieren weg hebben. Alle gebieden die waar nu Palestijnen wonen willen ze "terug".
En sommigen gaan zo ver terug daf ze het gebied tussen de Eufraat en Nijl als 'greater Israël' zien.
Er werd in Israël een tijd lang precies deze discussie gevoerd. Men had het over post-zionisme om de huidige situatie aan te duiden. Men is er niet uitgekomen. Los daarvan wordt buiten Israël de term zionist gebruikt voor Joden die Israël steunen, terwijl sommigen in Israël weer vinden dat je geen zionist kan zijn als je buiten Israël blijft wonen.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:05 schreef BorisDeLul het volgende:
[..]
Okee, maar heeft dat nog een eigen term nodig, dan? Dat zijn toch 'gewoon' een paar orthodoxe/extremistische Joden die dat doen, die verdienen toch niet al die aandacht?
Volgens mij is het zionisme geslaagd, of grotendeels afgerond, toen Israël in 1948 werd opgericht. Sinds die tijd is alles wat met zionisme nog valt aan te duiden, die extremistische kolonisten geweest en kom op, die paar lui zijn het niet waard om wereldwijd zulke anti-Israëlgevoelens op te kunnen roepen. Daar moet wat anders achter zitten, zoals 'ordinaire' jodenhaat.
Als je dat zelf niet ziet, wie ben ik dan om het je uit te leggen?quote:Op donderdag 15 november 2012 23:41 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ten eerste:
[..]
Wat zegt hij, na correctie, dan verkeerd?
Ik denk niet dat veel het trauma van "de holocaust" kan overtreffen, maar goed... war is a bitch, he.quote:Ik zou nog willen toevoegen: pakweg de helft van de joodse Israelische bevolking die door de acties van Israel getraumatiseerd worden.
Het is al een tijd geleden begonnen met het bouwen van appartementen in Oost-Jeruzalem.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:03 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Ja op deze manier kun je elke actie van de Palestijnen goedpraten.
Als de Palestijnen wat doen is het uitlokking. Ik snap best dat je de kant van de Palestijnen kiest maar dit slaat nergens op.
Het is weer eens begonnen met een aanval met een antitank op Israelische soldaten.
Ik denk niet dat Gaza daar veel last van heeft.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is al een tijd geleden begonnen met het bouwen van appartementen in Oost-Jeruzalem.
Het is duidelijk dat Israël daarmee het vredesproces ondermijnt.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:38 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Gaza daar veel last van heeft.
Ja dat hebben ze wel.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:38 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Gaza daar veel last van heeft.
Welk vredesproces?quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat Israël daarmee het vredesproces ondermijnt.
Moet ik dat nou uitleggen???? Als Haifa morgen bestookt wordt Iraanse raketten denkt Tel Aviv zeker ook "Hmm, wij hebben er geen last van, laat ze hun gang gaan" ?quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:09 schreef DeParo het volgende:
[..]
Vertel eens!
Wat voor last heeft iemand in Gaza daarvan!
Dat is geen antwoord op mijn vraag, wat voor last heeft iemand in Gaza ervan, als er in Oost-Jeruzalem ergens een huis wordt gebouwd.quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:21 schreef Peunage het volgende:
[..]
Moet ik dat nou uitleggen???? Als Haifa morgen bestookt wordt Iraanse raketten denkt Tel Aviv zeker ook "Hmm, wij hebben er geen last van, laat ze hun gang gaan" ?
Natuurlijk hebben ze er in Gaza last van van dat de bezetting en kolonisatie door gaat, of het nou in Gaza is of de West-Bank.
Antwoord staat hier boven. Dat jij het niet wilt zien is jouw probleem.quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:24 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag, wat voor last heeft iemand in Gaza ervan, als er in Oost-Jeruzalem ergens een huis wordt gebouwd.
quote:The Guardian live blog
Tunisia
The Tunisian foreign minister is to follow in the footsteps of the Egyptian prime minister and visit Gaza. Rafik Ben Abdessalem will go to the enclave tomorrow, the president's office said.
Like Egypt, Tunisia has an Islamist-led government, elected after the ousting of a dictator (in Tunisia's case Zine el Abidine Ben Ali).
Nee dat staat er niet, jij zegt dat het logisch is dat ze er last van hebben, je trekt een rare vergelijking maar je zegt niet waarom ze dat doen.quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:25 schreef Peunage het volgende:
[..]
Antwoord staat hier boven. Dat jij het niet wilt zien is jouw probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |