hoi, ook zwanger??quote:Op maandag 5 november 2012 16:01 schreef Wumb het volgende:
He prut. Ik wilde net mijn post bewerken, kon het niet meer.
Ik heb het topic trouwens geopend vanaf mobiel, dus als er iets niet klopt... Sorry.
cathmar krijgt toch twee meiden? Die moet toch ook in nov bevallen? Die staat er alleen niet tussen.quote:Op maandag 5 november 2012 16:07 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben benieuwd of coco de combo knaller gaat verpesten met een meisje..
Dan telt het niet... :pquote:Op maandag 5 november 2012 16:09 schreef becky27 het volgende:
[..]
cathmar krijgt toch twee meiden? Die moet toch ook in nov bevallen? Die staat er alleen niet tussen.
Ze begon zo goed met al die updates, maar nou stelt ze wel een beetje teleur hoor...quote:Op maandag 5 november 2012 16:10 schreef Kyara het volgende:
Oh sorry, had niet in de gaten dat ik het vorige topic dichtgooide.
Hoe zou het met Coco zijn inderdaad!
Dat denk ik wel anders had ze wel geupdate. Op een gegeven moment heb je andere dingen aan je hoofd dan updatenquote:Op maandag 5 november 2012 16:13 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ze begon zo goed met al die updates, maar nou stelt ze wel een beetje teleur hoor...
Misschien is ze al bezig![]()
Prioriteiten zijn voor watjesquote:Op maandag 5 november 2012 16:14 schreef Kyara het volgende:
[..]
Dat denk ik wel anders had ze wel geupdate. Op een gegeven moment heb je andere dingen aan je hoofd dan updaten
Dan mag jij heul niet meer in dit topic komenquote:Op maandag 5 november 2012 16:16 schreef Kyara het volgende:
[..]
* Kyara slaat deze post op voor als Spirit gaat bevallen
Ik woon hier bijna. Ik ben de vorige keer ook maar een maand of 5 weg geweest hoorquote:Op maandag 5 november 2012 16:18 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Dan mag jij heul niet meer in dit topic komen
Damn jij, jij vruchtbare vrouwquote:Op maandag 5 november 2012 16:20 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik woon hier bijna. Ik ben de vorige keer ook maar een maand of 5 weg geweest hoor
Wat is een MMM?quote:Op maandag 5 november 2012 16:22 schreef Kyara het volgende:
[..]
van M. ben ik zwanger geworden in de onderzoeksfase van de MMM
quote:Op maandag 5 november 2012 16:13 schreef Spirit82 het volgende:
Ze begon zo goed met al die updates, maar nou stelt ze wel een beetje teleur hoor...
Ik ookquote:Op maandag 5 november 2012 16:07 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben benieuwd of coco de combo knaller gaat verpesten met een meisje..
Ik zie ook helemaal voor me dat je naar de wc gaat straks omdat je denkt dat je moet poepen en dat je zo dat kind eruit gooitquote:Op maandag 5 november 2012 16:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Oh hai!
[..]
Niks nieuws hier, telefoon was leeg en ik lag in bedDaarna stond/zat ik onder de douche (geniale opstelling gemaakt, zal m zo eens posten).
Weeën worden qua intensiteit iedere keer heftiger, maar ik snap er niet veel van, want ze hebben af en toe pauze. Dan heb ik een kwartier ofzo geen wee. En vervolgens slaan ze weer toe
Ondanks die pauzes heb ik wel het idee dat het échte weeën zijn. Ze duren lang genoeg, doen meer dan genoeg pijn, er zit echt zo'n 'golfbeweging' in, dus tja.. Oefenweeën lijkt me niet.
Water is nog niet gebroken. Heb geen helderrood bloedverlies (dan moest ik namelijk terugbellen). Pijn is niet ondraaglijk (dan moet ik nl ook terug); ook al wordt 'ie steeds heftiger, ik kan ze op de een of andere manier ook steeds beter opvangen.
Alleen die druk op mijn kont. Zó irritant! De weeën zelf drukken vol op mijn anus, en ook als ik tussen de weeën door opsta, dan voel ik druk. Maar goed.
Heb zoveel mogelijk geslapen, en nu zit ik even aan een kommetje cocopops. Proberen iets van eten binnen te krijgen
[..]
Ik ook![]()
Ik maak zinnetjes met puffen (in mijn hoofd): "de-ze-wee-gaat-zo-weer-over", maar ook "klei-ne-saar-of-klei-ne-tom?".
![]()
Waarom ging je 5 maanden na de geboorte van je zoon alweer die molen in dan als ik mag vragen?quote:Op maandag 5 november 2012 16:24 schreef Kyara het volgende:
Medische Malle Molen
oftewel, fertiliteitsonderzoek in het ziekenhuis
Nou niet dus. Maar omdat het bij Midas zo lang heeft geduurd dachten we dat het zo'n vaart niet zou lopen dus geen voorbehoedsmiddelen en een beetje de vruchtbare dagen vermijden.quote:Op maandag 5 november 2012 16:27 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Waarom ging je 5 maanden na de geboorte van je zoon alweer die molen in dan als ik mag vragen?
Ik vind het wel uberstoer dat je dan ook gewoon meteen 2 kinderen doet. Zo van: "wat nou niet zwanger kunnen worden?!"
Gewone leggings/maillots drukten al snel teveel op mijn blaas, dus droeg al redelijk vroeg zwangerschaps versies daarvanquote:Op maandag 5 november 2012 16:33 schreef Omentielvo het volgende:
Ik draag ook nog mijn eigen ondergoed. Die zitten net onder mijn buik, dus heb ik geen last van.
Ik heb een zwangerschapslegging, maar die is te groot en ik voel me net een clown als ik die aantrek.
Ik duim dat dit Coco haar topic wordt
Hier zouden ze dus bevallingshandleidingen voor moeten hebben met zo'n index achterin zodat je even snel op kunt zoeken hoe iets moet....quote:Op maandag 5 november 2012 17:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Gewone leggings/maillots drukten al snel teveel op mijn blaas, dus droeg al redelijk vroeg zwangerschaps versies daarvan
Van de dames met beval-ervaring hier: kunnen weeën inderdaad af en toe een soort pauze nemen? Terwijl het wel échte weeën zijn? Ik kan me namelijk niet voorstellen dat dit onder voorwerk valt, daarvoor duren ze te lang en alles. Maar ik snap alleen niet waarom ze eens in de zoveel tijd zomaar een korte pauze lijken te nemen
Jeps. Elke keer als ik weer in bed ging liggen in de ziekenhuiskamer waar bij het andere bed veel mensen zaten, stopten de weeen en als ik dan de gang op ging omdat ik rust wilde, dan begon het weerquote:Op maandag 5 november 2012 17:52 schreef pessie het volgende:
Gebeurt er iets als de weeën pauze nemen? Bv je vriend loopt binnen? Er zijn vrouwen die stoppen met bevallen als er iemand bij komt.
Vannacht in het zhuis, rond 2.30u ofzo. Toen zat ik op 1cm ontsluiting.quote:Op maandag 5 november 2012 18:09 schreef Suikertante het volgende:
Coco doe es weeën. Saar-of-tom, saar-of-tom, saar-of-tom![]()
Druk op de anus klinkt wel dubieus, ik ben heel benieuwd of het straks ineens veel sneller gaat dan verwacht! Wanneer heeft voor het laatst iemand gecheckt?
Nee, niet echt. Maar heb er ook niet op gelet. Het is in ieder geval niet zo dat ze afnemen onder de douche of als ik rust neem (dat schijnt typerend te zijn voor voorweeën). Het lijkt willekeurig. Zal er eens op letten.quote:Op maandag 5 november 2012 17:52 schreef pessie het volgende:
Gebeurt er iets als de weeën pauze nemen? Bv je vriend loopt binnen? Er zijn vrouwen die stoppen met bevallen als er iemand bij komt.
Dus ook échte weeën kunnen wel soms stoppen? Want ik begin langzaam een beetje 'bang' te worden dat dit alleen voorwerk is. Terwijl de weeën inmiddels zo heftig zijn dat ik me dat eigenlijk niet voor kan stellen.quote:Op maandag 5 november 2012 18:09 schreef Troel het volgende:
Jeps. Elke keer als ik weer in bed ging liggen in de ziekenhuiskamer waar bij het andere bed veel mensen zaten, stopten de weeen en als ik dan de gang op ging omdat ik rust wilde, dan begon het weer
Bedenk jezelf wat je zou doen in de verschillende situaties: Stel je hebt wel een verhoogd risico, zou je dan de punctie riskeren? En als de punctie uitwijst dat je kindje down heeft, zou je de zwangerschap dan afbreken? Zo nee, heeft het traject dan uberhaupt wel zin?quote:Op maandag 5 november 2012 17:56 schreef Hooiwagen het volgende:
Hoop dat het snel écht écht doorzet voor je Coco!Houd vol!
Morgen moet ik bloedprikken, sowieso, maar dus ook voor de combitest, maar we zijn de afgelopen dagen zo aan het twijfelen geslagen. Echoscopiste liet beetje doorschemeren van...tja.. je bent nog jong (32), risico is zo klein...
Ander punt is.. door mn medische indicatie heb ik een flink verhoogd risico op een miskraam bij een evt. punctie. Maar ja.. we krijgen waarschijnlijk maar 1 kind omdat mijn lijf n.a.w. maar 1 zwangerschap aan kan. Dus waar leg je de grens? Wanneer ga je dat risico toch nemen? Of verknal ik de rest van mn zwangerschap als het risico verhoogd is, maar niet zó hoog..
We vinden het echt zo moeilijk. Iemand nog een tip/advies?
Maffe is dat ik gewoon lekker thuis ben. Maar misschien toch onbewust angstig ofzo?quote:Op maandag 5 november 2012 18:23 schreef Aventura het volgende:
We zijn net als andere zoogdieren, als we ons bedreigd voelen (lees, als er teveel - al dan niet vreemde mensen bij je zijn) stopt de bevalling. Achteraf gezien denk ik dat dat heeft meegespeeld bij mijn trage bevalling, waarbij de weeenopwekkers tot achtmaal de normale dosis werden opgeschroefd maar er toch weinig gebeurde. Op bepaalde momenten stonden er wel 7 mensen in mijn kamer, vreselijk.
SUCCES!!!quote:Op maandag 5 november 2012 18:27 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Maffe is dat ik gewoon lekker thuis ben. Maar misschien toch onbewust angstig ofzo?
Naja, we zullen wel zien wat er gaat gebeurenIk ga weer onder de douche zitten
Medisch idd. Niet heel spannend voor de baby verder. Vannacht al in 't zhuis geweest, en ik mag bellen/terugkomen als ik me ongerust maak. En sowieso bellen bij helderrood bloedverlies/breken van water/als de weeën ondraaglijk worden. Maar dat is allemaal nog niet het geval.quote:Op maandag 5 november 2012 18:30 schreef Aventura het volgende:
Sterkte ermee! Is het niet een idee om je vk te bellen, of ben je medisch?
Thxquote:Op maandag 5 november 2012 18:35 schreef Twinkle20 het volgende:
Coco. ik zie dat ik op het juiste moment mee kom lurken. Zet hem op vrouw! Klinkt heel bekend en als het echt zo pijnlijk is kan ik me haast niet voorstellen dat het voorwerk is.
Succes wijffie! Bijna is je beebje er :-D
quote:Op maandag 5 november 2012 18:53 schreef Cocotrimonium het volgende:
Logi, maar namen die ook van die gekke pauzes dan? En ik hou t goed in de gaten, no worries.
*dit bericht werd u live vanuit de douche gebracht*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |