Oh, je bent geen fan van Waterman nee?quote:Op zondag 4 november 2012 00:15 schreef Hoppahoppa het volgende:
Één puntje van kritiek in de euforie. Het duurde wel lang voor die 3-0 viel. Eerste minuten na rust lieten ze Heracles te veel voetballen. Als Waterman die bal niet tegen de lat aan grabbelt wordt het 2-1 en zitten we met zijn allen weer een half uur te billenknijpen.
Kneuzenactie van Waterman trouwens weer.
Hutchinson was inderdaad de beste van het veld. Zo heeft hij in zijn 1e seizoen bij PSV ook veel fantastische wedstrijden op het middenveld gespeeld.quote:Op zondag 4 november 2012 00:21 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Complimenten Advocaat voor Hutchinson
Dick Advocaat had na afloop speciale complimenten voor Atiba Hutchinson. De Canadees speelde volgens de PSV coach een uitstekende pot op het middenveld. 'We wisten dat hij fantastisch kan voetballen op het middenveld. Na de blessure van Mark van Bommel kon ik hem alleen niet eerder op het middenveld zetten door de schorsing van Manolev.' Indien Van Bommel donderdag nog niet in actie komt tegen AIK, zal Hutchinson opnieuw op het middenveld staan.
Die dislikesquote:
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?quote:Op zondag 4 november 2012 00:24 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Oh, je bent geen fan van Waterman nee?
Tuurlijk zag dat er niet goed uit, maar verder keepte hij weer degelijk hoor. Is gewoon beter dan Tyton op dit moment.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?
Verder heeft hij geen bal gehad man....quote:Op zondag 4 november 2012 00:26 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Tuurlijk zag dat er niet goed uit, maar verder keepte hij weer degelijk hoor. Is gewoon beter dan Tyton op dit moment.
Spelhervattingenquote:Op zondag 4 november 2012 00:27 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Verder heeft hij geen bal gehad man....
Nee tuurlijk niet. Maar het was geen doelpunt, en toch vond jij dat het puntje om over te zeiken. Zijn nog wel andere dingen gebeurd hoor.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?
Ik zeikte vooral over de instelling na rust. Als je weet dat je verdediging (en doelman) niet supersolide zijn, dan is dat vragen om problemen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:28 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Maar het was geen doelpunt, en toch vond jij dat het puntje om over te zeiken. Zijn nog wel andere dingen gebeurd hoor.
Ik heb even geen zin om alle punten weer op te rakelen. Maar deze doelman doet t beter dan zijn voorgangers. Misschien op lijnkeepgebied wat minder, maar voor de rest minstens 3dubbel beter.quote:Op zondag 4 november 2012 00:30 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik zeikte vooral over de instelling na rust. Als je weet dat je verdediging (en doelman) niet supersolide zijn, dan is dat vragen om problemen.
Nogmaals, het ging me niet zozeer om die actie, maar meer om de instelling na rust. Als iemand in dat kwartier een foutje maakt (en dat gebeurde dus bijna) en het wordt 2-1, dan wordt het echt nog billenknijpen met dit PSV.quote:Op zondag 4 november 2012 00:33 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik heb even geen zin om alle punten weer op te rakelen. Maar deze doelman doet t beter dan zijn voorgangers. Misschien op lijnkeepgebied wat minder, maar voor de rest minstens 3dubbel beter.
Nee, ok. Klopt ook. Maar 't valt me altijd op dat je iets negatiefs over Waterman moet zeggen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:37 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nogmaals, het ging me niet zozeer om die actie, maar meer om de instelling na rust. Als iemand in dat kwartier een foutje maakt (en dat gebeurde dus bijna) en het wordt 2-1, dan wordt het echt nog billenknijpen met dit PSV.
Nou ja, we hebben ook dit jaar al gezien dat een "ongelukje" in een klein hoekje zit. Bij dit PSV is het verschil tussen een klinkende overwinning en een schlemielig gelijkspel nu eenmaal verschrikkelijk klein.quote:Op zondag 4 november 2012 00:41 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Nee, ok. Klopt ook. Maar 't valt me altijd op dat je iets negatiefs over Waterman moet zeggen.
Maar goed. Ik vond 't niet echt aan instelling liggen. Het is niet bepaald dat PSV er bij de zakken neer gaan zitten is. Kansen gingen er niet in, geen kansen werden weggegeven. Alles op alles op die 3-0 te maken is natuurlijk ook weer iets te veel van 't goede.
En uiteindelijk is er (gelukkig) ook niks verkeerd gegaan. Iets wat ik vorig jaar wel had zien gebeuren.
Mwahh, ja.. Maar niet echt noemenswaardige aanvallen, imo. Al was het 2-1 geworden, had PSV gewoon wat later afstand genomen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:47 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nou ja, we hebben ook dit jaar al gezien dat een "ongelukje" in een klein hoekje zit. Bij dit PSV is het verschil tussen een klinkende overwinning en een schlemielig gelijkspel nu eenmaal verschrikkelijk klein.
En in dat eerste kwartier na rust creerde Psv niets en Heracles (juist door fouten van PSV) wel een paar aanvallen.
quote:Oja en ik blijf zeggen dat Waterman een PSV-onwaardige keeper is, maar weet sinds deze week wel waarom Tyton niet keept en heb daar nu ook alle bgrip voor.
Had ook nog een tweetal zeer beroerde spelhervattingen hoor.quote:
Heeft prima wedstrijden op het middenveld gespeeld. Is niet de man met de steekpass maar knapt heel veel verdedigend werk op.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Hutchinson was inderdaad de beste van het veld. Zo heeft hij in zijn 1e seizoen bij PSV ook veel fantastische wedstrijden op het middenveld gespeeld.
Dat is het niet. Geen kwestie van toegeven. Laat maar.quote:Op zondag 4 november 2012 00:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]![]()
Goed dat je toegeeft dat je dat nu ook ziet.
quote:Op donderdag 1 november 2012 18:02 schreef Geo4kant het volgende:
PSV wint met 4-1.
Iedereen verwacht weer wat moeizaams en is negatief en dan knallen ze er even op waardoor we tijdelijk euforisch zijn
quote:
Het gaat erom wie het zegt. Dit had ik niet verwacht van Geo4kant.quote:
owja iddquote:Op zondag 4 november 2012 12:28 schreef mrstylo het volgende:
[..]
[..]
Het gaat erom wie het zegt. Dit had ik niet verwacht van Geo4kant.
Staat er al?quote:Op zondag 4 november 2012 12:30 schreef mrstylo het volgende:
Kan iemand hier een gif van maken en in OP zetten?
Oh ja. Jij bent sneeeeeeeel.quote:
Los van de het totale gebrek aan behoefte om in te grijpen van minimaal 8 spelers van Heracles, was het een prachtgoal.quote:Op zondag 4 november 2012 12:40 schreef Scarface88 het volgende:
Volgens mij heeft Matavz nog nooit zo hard een bal ingeschoten. Mooie goal.
quote:Op zondag 4 november 2012 12:51 schreef Hoppahoppa het volgende:
Trouwens, opvallend weinig kwallende Ajacieden hier vandaag in het PSV-topic.
Ook wel eens lekker.
Edit: Ik mis ze wel. Misschien moet ik even bij hun gaan kijken....
Terwijl de 3-0 eigenlijk de belangrijkste goal was.quote:Op zondag 4 november 2012 13:12 schreef Buitendam het volgende:
De ontlading bij Wijnaldum na die 4-0 is ook op z'n zachtst gezegd bijzonder te noemen.
Wat een mongool.twitter:RikElfrink twitterde op zondag 04-11-2012 om 16:10:57Randstad speelt tot nu toe marginale rol in eredivisie. #Feyenoord en #Ajax al op negen punten van #PSV en tien punten van #Twente zo. reageer retweet
Haten op de randstad iddquote:Op zondag 4 november 2012 16:24 schreef mrstylo het volgende:
Wat een mongool.twitter:RikElfrink twitterde op zondag 04-11-2012 om 16:10:57Randstad speelt tot nu toe marginale rol in eredivisie. #Feyenoord en #Ajax al op negen punten van #PSV en tien punten van #Twente zo. reageer retweet
quote:Op zondag 4 november 2012 12:50 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Los van de het totale gebrek aan behoefte om in te grijpen van minimaal 8 spelers van Heracles, was het een prachtgoal.
Sterke vergelijking. Een bal binnen de 16 op 5 vierkante meter 4x over mogen spelen zonder dat er een been van de tegenstander beweegt is gewoon ongelooflijk.quote:Op zondag 4 november 2012 16:50 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook altijd als Barcelona weer eens scoort. "pak die messi toch eens aan!!!!"
Misschien moet hij het aantal spelers afkomstig uit de Randstad in de top 5 eens afzetten tegen de spelers die elders vandaan komen.....quote:Op zondag 4 november 2012 16:24 schreef mrstylo het volgende:
Wat een mongool.twitter:RikElfrink twitterde op zondag 04-11-2012 om 16:10:57Randstad speelt tot nu toe marginale rol in eredivisie. #Feyenoord en #Ajax al op negen punten van #PSV en tien punten van #Twente zo. reageer retweet
Het is niet echt boeiende informatie, maar om hem een mongool te noemenquote:Op zondag 4 november 2012 16:24 schreef mrstylo het volgende:
Wat een mongool.twitter:RikElfrink twitterde op zondag 04-11-2012 om 16:10:57Randstad speelt tot nu toe marginale rol in eredivisie. #Feyenoord en #Ajax al op negen punten van #PSV en tien punten van #Twente zo. reageer retweet
Want? Als iedereen voor de man staat, scherp is en hard inspeelt is dat voor een beoogd topclub wel te doen. Er zijn wel meer mannen in PSVshirt geweest die dat voor elkaar kregen.quote:Op zondag 4 november 2012 17:28 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Sterke vergelijking. Een bal binnen de 16 op 5 vierkante meter 4x over mogen spelen zonder dat er een been van de tegenstander beweegt is gewoon ongelooflijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |