Oh, je bent geen fan van Waterman nee?quote:Op zondag 4 november 2012 00:15 schreef Hoppahoppa het volgende:
Één puntje van kritiek in de euforie. Het duurde wel lang voor die 3-0 viel. Eerste minuten na rust lieten ze Heracles te veel voetballen. Als Waterman die bal niet tegen de lat aan grabbelt wordt het 2-1 en zitten we met zijn allen weer een half uur te billenknijpen.
Kneuzenactie van Waterman trouwens weer.
Hutchinson was inderdaad de beste van het veld. Zo heeft hij in zijn 1e seizoen bij PSV ook veel fantastische wedstrijden op het middenveld gespeeld.quote:Op zondag 4 november 2012 00:21 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Complimenten Advocaat voor Hutchinson
Dick Advocaat had na afloop speciale complimenten voor Atiba Hutchinson. De Canadees speelde volgens de PSV coach een uitstekende pot op het middenveld. 'We wisten dat hij fantastisch kan voetballen op het middenveld. Na de blessure van Mark van Bommel kon ik hem alleen niet eerder op het middenveld zetten door de schorsing van Manolev.' Indien Van Bommel donderdag nog niet in actie komt tegen AIK, zal Hutchinson opnieuw op het middenveld staan.
Die dislikesquote:
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?quote:Op zondag 4 november 2012 00:24 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Oh, je bent geen fan van Waterman nee?
Tuurlijk zag dat er niet goed uit, maar verder keepte hij weer degelijk hoor. Is gewoon beter dan Tyton op dit moment.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?
Verder heeft hij geen bal gehad man....quote:Op zondag 4 november 2012 00:26 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Tuurlijk zag dat er niet goed uit, maar verder keepte hij weer degelijk hoor. Is gewoon beter dan Tyton op dit moment.
Spelhervattingenquote:Op zondag 4 november 2012 00:27 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Verder heeft hij geen bal gehad man....
Nee tuurlijk niet. Maar het was geen doelpunt, en toch vond jij dat het puntje om over te zeiken. Zijn nog wel andere dingen gebeurd hoor.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Los daarvan, maar jij vond het dus een solide ingreep?
Ik zeikte vooral over de instelling na rust. Als je weet dat je verdediging (en doelman) niet supersolide zijn, dan is dat vragen om problemen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:28 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Maar het was geen doelpunt, en toch vond jij dat het puntje om over te zeiken. Zijn nog wel andere dingen gebeurd hoor.
Ik heb even geen zin om alle punten weer op te rakelen. Maar deze doelman doet t beter dan zijn voorgangers. Misschien op lijnkeepgebied wat minder, maar voor de rest minstens 3dubbel beter.quote:Op zondag 4 november 2012 00:30 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik zeikte vooral over de instelling na rust. Als je weet dat je verdediging (en doelman) niet supersolide zijn, dan is dat vragen om problemen.
Nogmaals, het ging me niet zozeer om die actie, maar meer om de instelling na rust. Als iemand in dat kwartier een foutje maakt (en dat gebeurde dus bijna) en het wordt 2-1, dan wordt het echt nog billenknijpen met dit PSV.quote:Op zondag 4 november 2012 00:33 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik heb even geen zin om alle punten weer op te rakelen. Maar deze doelman doet t beter dan zijn voorgangers. Misschien op lijnkeepgebied wat minder, maar voor de rest minstens 3dubbel beter.
Nee, ok. Klopt ook. Maar 't valt me altijd op dat je iets negatiefs over Waterman moet zeggen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:37 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nogmaals, het ging me niet zozeer om die actie, maar meer om de instelling na rust. Als iemand in dat kwartier een foutje maakt (en dat gebeurde dus bijna) en het wordt 2-1, dan wordt het echt nog billenknijpen met dit PSV.
Nou ja, we hebben ook dit jaar al gezien dat een "ongelukje" in een klein hoekje zit. Bij dit PSV is het verschil tussen een klinkende overwinning en een schlemielig gelijkspel nu eenmaal verschrikkelijk klein.quote:Op zondag 4 november 2012 00:41 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Nee, ok. Klopt ook. Maar 't valt me altijd op dat je iets negatiefs over Waterman moet zeggen.
Maar goed. Ik vond 't niet echt aan instelling liggen. Het is niet bepaald dat PSV er bij de zakken neer gaan zitten is. Kansen gingen er niet in, geen kansen werden weggegeven. Alles op alles op die 3-0 te maken is natuurlijk ook weer iets te veel van 't goede.
En uiteindelijk is er (gelukkig) ook niks verkeerd gegaan. Iets wat ik vorig jaar wel had zien gebeuren.
Mwahh, ja.. Maar niet echt noemenswaardige aanvallen, imo. Al was het 2-1 geworden, had PSV gewoon wat later afstand genomen.quote:Op zondag 4 november 2012 00:47 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nou ja, we hebben ook dit jaar al gezien dat een "ongelukje" in een klein hoekje zit. Bij dit PSV is het verschil tussen een klinkende overwinning en een schlemielig gelijkspel nu eenmaal verschrikkelijk klein.
En in dat eerste kwartier na rust creerde Psv niets en Heracles (juist door fouten van PSV) wel een paar aanvallen.
quote:Oja en ik blijf zeggen dat Waterman een PSV-onwaardige keeper is, maar weet sinds deze week wel waarom Tyton niet keept en heb daar nu ook alle bgrip voor.
Had ook nog een tweetal zeer beroerde spelhervattingen hoor.quote:
Heeft prima wedstrijden op het middenveld gespeeld. Is niet de man met de steekpass maar knapt heel veel verdedigend werk op.quote:Op zondag 4 november 2012 00:25 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Hutchinson was inderdaad de beste van het veld. Zo heeft hij in zijn 1e seizoen bij PSV ook veel fantastische wedstrijden op het middenveld gespeeld.
Dat is het niet. Geen kwestie van toegeven. Laat maar.quote:Op zondag 4 november 2012 00:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]![]()
Goed dat je toegeeft dat je dat nu ook ziet.
quote:Op donderdag 1 november 2012 18:02 schreef Geo4kant het volgende:
PSV wint met 4-1.
Iedereen verwacht weer wat moeizaams en is negatief en dan knallen ze er even op waardoor we tijdelijk euforisch zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |