Soms zijn die odds echt raar. Tipsarevic is al weken niet echt in vorm en gaf op vorige week, Berdych had al een negatieve h2h met Simon en Tsonga heeft al tijden niks meer gepresteerd.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:07 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik had Janowicz @ 2.7, dus dat is 37%. Tsonga was maar nipt fav, Berdych wel huge fav met odds rond 1.3 (77%)
			
			
			
			Gelukkig welquote:Op vrijdag 2 november 2012 21:11 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Soms zijn die odds echt raar.
			
			
			
			Maar als nog dan winst toch door Jano? Ik had uiteindelijk Tsonga niet meegespeeld.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:11 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Gelukkig wel![]()
Al ging ik bij Tsonga de boot in
			
			
			
			Kloptquote:Op vrijdag 2 november 2012 21:27 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Maar als nog dan winst toch door Jano? Ik had uiteindelijk Tsonga niet meegespeeld.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Deze halve finalesquote:Op vrijdag 2 november 2012 22:44 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Simon-Janowicz
Llodra-Ferrer
Enorme mogelijkheid voor ze allemaal.
			
			
			
			
			
			
			
			Laat Ferrer of Janowicz maar winnenquote:Op vrijdag 2 november 2012 22:44 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Simon-Janowicz
Llodra-Ferrer
Enorme mogelijkheid voor ze allemaal.
			
			
			
			eens. Geen stokbrood.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:24 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Laat Ferrer of Janowicz maar winnen
			
			
			
			Klopt, hij hoopt nu een sponsor binnen te halen zodat hij volgend jaar wel een ticket naar Australië kan kopen voor de AOquote:Op vrijdag 2 november 2012 18:21 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Hij wordt volgens mij niet gesponsord door Nike want dat shirt waar hij in speetl is niet van de laatste lijn.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 3 november 2012 10:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Geen Ferrer, rest vind ik prima.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |