Mss mag je bij bleiblei in de leer?quote:Op donderdag 10 april 2014 13:04 schreef stinkie het volgende:
[..]
Vader is lasser, das toch meer lange halen snel thuis
en toch ga ik zelf de aanbouw doen![]()
Dat inderdaad. En verderquote:Op vrijdag 11 april 2014 22:48 schreef Molo het volgende:
Ik zou zeker voor hoogglans gaan, gaat veel minder snel alg/mos op groeien en is makkelijker schoon te maken.
Geldt ook voor mij. Jullie zijn al een aantal jaren bezig, hé?quote:Op vrijdag 18 april 2014 21:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wow![]()
Was dit topic al weer een tijdje uit het oog verloren, maar jullie werken nog stug door. Hulde!
Erg benieuwd naar het eindresultaat!
Jep, sinds we er zijn komen wonenquote:Op zondag 20 april 2014 17:47 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Geldt ook voor mij. Jullie zijn al een aantal jaren bezig, hé?
Ik ga die ouwe draadjes van jullie droomhuis nog maar eens doorspitten.
Allereerst gefeliciteerd met het toekomstige bewonertje.quote:Op zondag 20 april 2014 18:10 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Jep, sinds we er zijn komen wonen. Nu een jaar of vijf terug.
Maar nog lang niet klaar hoor! We hebben nog plannen zat.
Wacht even jullie wouden toch ooit helemaal geen kinderen ?quote:Op zondag 20 april 2014 18:10 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Jep, sinds we er zijn komen wonen. Nu een jaar of vijf terug.
Maar nog lang niet klaar hoor! We hebben nog plannen zat.
nee vonk, dat was jij zelf toch?quote:Op maandag 21 april 2014 13:22 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Wacht even jullie wouden toch ooit helemaal geen kinderen ?![]()
Of haal ik nu twee topics door elkaar ?
Jullie toch ook ooit ?quote:
Dat vinden ze hier al vanaf dag 1 dat we hier in wonen; wanneer komt de baby ?quote:We waren er alleen vijf jaar geleden nog niet mee bezig, al vond de rest van de wereld toen al dat dat kleine kamertje toch wel heel snel een nieuwe bewoner nodig hadMaar inmiddels zijn we er helemaal klaar voor
de bakker bakt ze weer fraai op zaterdag ochtend...quote:Op maandag 21 april 2014 13:33 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Jullie toch ook ooit ?
[..]
Dat vinden ze hier al vanaf dag 1 dat we hier in wonen; wanneer komt de baby ?
Werd laatst al bij de bakker op zaterdagochtend in het dorp gefeliciteerd met de geboorte van onze zoon !![]()
Die bij de buren twee huizen verderop geboren is..
En volgens mij ben ik daar niet bij geweest toen oid.![]()
Wat doen die danquote:Op maandag 14 juli 2014 10:50 schreef Stormqueen het volgende:
We zitten eigenlijk te denken aan een balkenvloer van eikenhout
(je bent een houtmannetje of je bent 't niet)
Overigens hebben we met dit project een soort daklozenopvang voor oorwurmen gecreëerdZodra de zon onder is verschansen zich honderden van die units op het plafond. Ik had er eerst een beetje een afkeer van, maar toen ben ik me gaan inlezen en het blijken verrekte nuttige beesten, dus dan geef ik ze graag onderdak
quote:Op maandag 14 juli 2014 11:03 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Wat doen die dan?
En wauw, supermooi al geworden zeg. Ben benieuwd hoe de binnenkant wordt!
Kortom: ze vreten je ongedierte op, en als er geen ongedierte meer is vreten ze elkaar op.quote:Oorwormen kunnen worden ingezet in de tuinbouw als luizenverdelger, zie ook onder ecologie. De jonge nimfen van de gewone oorworm eten voor een belangrijk deel insecteneitjes, zoals die van de perenbladvlo (Psylla pyri), een bladluis.[7] Als er te weinig voedsel is, kunnen oorwormen kannibalistisch worden waarbij de grotere dieren de kleine exemplaren opeten.
Komt er ook een foto update als je aan de kamer gaat beginnen?quote:Op maandag 14 juli 2014 19:07 schreef Stormqueen het volgende:
kei bedankt allen!
Ik ben ook zo trots op mijn mannenZoveel doorzettingsvermogen en ze doèn het maar gewoon even!
Vooral mijn man natuurlijk, maar we hebben ook regelmatig hulp van broers
Het voelt voor mij toch een beetje matig om vanaf een stoel toe te moeten kijken, maar goed, ik moet eerst m'n eigen bouwproject maar eens afmaken
De babykamer? Die is al zo goed als af johquote:Op maandag 14 juli 2014 19:09 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Komt er ook een foto update als je aan de kamer gaat beginnen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |