Die zouden tijdelijk blijven, zoals afgesproken, maar toen het moment van oprotten kwam vond links het zielig en mocht opeens de rest van de familie overkomen en aan de uitkering.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:52 schreef Amun90 het volgende:
Links de schuld geven voor dat multiculti gedoe.Tijdens rechtse regeringen kwamen altijd de meeste immigranten binnen.
Mensen uit derdewereldlanden eerst binnenhalen en denken dat ze ooit nog teruggaan als ze hier 100 keer zoveel verdienen. Rechtse idioten hebben echt geen mensenkennis.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Die zouden tijdelijk blijven, zoals afgesproken, maar toen het moment van oprotten kwam vond links het zielig en mocht opeens de rest van de familie overkomen en aan de uitkering.
Idd heel naief om te denken dat je Berbers en Anatoliers kan vertrouwen...quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 17:03 schreef Amun90 het volgende:
[..]
Mensen uit derdewereldlanden eerst binnenhalen en denken dat ze ooit nog teruggaan als ze hier 100 keer zoveel verdienen. Rechtse idioten hebben echt geen mensenkennis.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:42 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dat geld kunnen we mooi gebruiken voor nieuwe wegen in plaats van flutprogramma's waar drugs wordt gebruikt en de sponsoring van culti bandjes.
Zelfde geldt voor musea; als een museum niet loopt gewoon deuren sluiten want dan is het kennelijk niet interessant genoeg, zelfde geldt voor de sponsoring van kunstenaars. Als iemand mooi werk levert verkoopt het toch wel.
Gewoon de geldkraan van die linkse hobby in het algemeen dichtdraaien.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 17:11 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Op de school van mijn zoontje mogen de kinderen sinds 2009 alleen nog maar water drinken. Ze hebben namelijk een Foster Parents kind uit Afrika 'geadopteerd", en willen de kinderen doen beseffen hoe het is om geen luxe te hebben
Uit de Daily Mirror, dan moet het natuurlijk wel waar zijnquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 08:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ja en al het ijs smelt en we verzuipen allemaal!
Aarde warmt al 15 jaar niet meer op
Dit soort lesjes geschiedvervalsing geef je ook aan je dochter?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Die zouden tijdelijk blijven, zoals afgesproken, maar toen het moment van oprotten kwam vond links het zielig en mocht opeens de rest van de familie overkomen en aan de uitkering.
En hoeveel was daar exact van gelogen?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:33 schreef robin007bond het volgende:
Terechte klacht.
Van die linkse docenten die hun leerlingen als een soort van indoctrinatie-experiment zien.
En dan SchoolTV weekjournaal op de basisschool waar je zag hoe zielugg ze het in Afrika wel niet hadden en hoe het oerwoud steeds meer werd gekapt.BOEHOE
Kwestie van omstandigheden.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:22 schreef Frank_Drebin het volgende:
Vrede zit nu eenmaal niet in de mens, evenals beschaving. Dat is een farce en dat kunnen we alleen verbergen als het goed gaat zoals in het Westen.
Maar als ik vandaag al het voedsel en water van de planeet zou halen slaan we elkaar binnen 2 dagen de hersens in voor een stukje brood en een glas water. Mensen die denken dat er geen geweld in de mens zit.
God daar heb je GLer weer.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:35 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En hoeveel was daar exact van gelogen?
Fijne PVV'er van mequote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:38 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
God daar heb je GLer weer.
Het was wel erg gekleurd.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:35 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En hoeveel was daar exact van gelogen?
Blabla weer van je.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het was wel erg gekleurd.
Het leek wel of er een schuldgevoel werd aangepraat voor ons kolonialistische verleden.
Niet bepaald links in elk geval.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:48 schreef robin007bond het volgende:
[..]
NCRV is gewoon erg gekleurd, dat weet je ook wel.
Dat wordt door de NCRV gemaakt.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:52 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Niet echt geloof ik maar wat heeft dat met de NCRV te maken.
Maar schoolV niet en daar had je het over volgens mij.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:53 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat wordt door de NCRV gemaakt.
En de NCRV is vooral bekend van Man Bijt Hond, De Rijdende Rechter en Zo vader zo zoon. Nou poeh he wat links allemaalquote:Moet je voor de grap maar eens kijken. Is een serie voor tieners op Nederland 3. De positieve discriminatie en het linkse moraal spat er van af.
Nu moet ik zeggen dat ik het ook raar vind dat bepaalde mensen het NOS Journaal als links zien, maar bij de NCRV kun je het gewoon echt niet ontkennen hoor.
en samsom als eerstequote:Op vrijdag 26 oktober 2012 08:36 schreef Don_Vanelli het volgende:
Terechte klacht, waar is de tijd dat er met scherp werd geschoten op Greenpeace-lui en ander ongewassen tuig.
Oh die middelbare school serie vol hoofddoeken... Inclusief blonde wijven die zich bekeren want de islam is zo mooiquote:
Dat is de waarheid, maagdelijke, kindloze en seksloze GL-ambtenaar.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dit soort lesjes geschiedvervalsing geef je ook aan je dochter?
Dat laatste...kan me goed voorstellen dat je dat niet mochtquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 15:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Niet gezien. Maar tuurlijk heb ik daarover geklaagd. Zo heb ik aangeboden zelf een uurtje maatschappijleer te geven, maar dat mocht niet
Beter ik dan jij, pedo-aanbidster.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:15 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Dat laatste...kan me goed voorstellen dat je dat niet mochtDenk niet dat jij de juiste persoon daarvoor bent
Ik heb niet alles gevolgd, maar dit.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:38 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Beter ik dan jij, pedo-aanbidster.
Jij hebt je ziel nog, zeur nietquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 08:36 schreef Kyubey het volgende:
Erger vind ik de linkse indoctrinatie op scholen. Geef armen al je geld, geef ook aan de kindertjes in Afrika!
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 21:29 schreef wesleydie het volgende:
[..]
Ik heb niet alles gevolgd, maar dit.
Gevaarlijke enge mensen hier op het forumquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 23:11 schreef MAHL het volgende:
Terechte klacht dit hoor. En natuurlijk ook weer deze dagen dat linkse mensen gaan klagen over Zwarte Piet, want die zou wel eens racistisch kunnen zijn, ook al zijn er geen klachten van negers zelf.
Kotsmisselijk word ik ervanEcht, als ik aan de macht kom gaan deze landverraders als eerst tegen de muur.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 23:38 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Gevaarlijke enge mensen hier op het forum
Hopelijk zijn het slechts internethelden.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 23:38 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Gevaarlijke enge mensen hier op het forum
Ik mag het hopen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 23:39 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Hopelijk zijn het slechts internethelden.
Wat is dat nu weer voor onzin?quote:Terechte klacht dit hoor. En natuurlijk ook weer deze dagen dat linkse mensen gaan klagen over Zwarte Piet, want die zou wel eens racistisch kunnen zijn, ook al zijn er geen klachten van negers zelf.
Kotsmisselijk word ik ervan Echt, als ik aan de macht kom gaan deze landverraders als eerst tegen de muur.
Deze danquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 12:29 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Zelden zo'n slecht artikel gelezen.
[..]
Nou, nou wat een betrouwbare autoriteit.
Gelukkig gaat dat nooit gebeurenquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 23:11 schreef MAHL het volgende:
Terechte klacht dit hoor. En natuurlijk ook weer deze dagen dat linkse mensen gaan klagen over Zwarte Piet, want die zou wel eens racistisch kunnen zijn, ook al zijn er geen klachten van negers zelf.
Kotsmisselijk word ik ervanEcht, als ik aan de macht kom gaan deze landverraders als eerst tegen de muur.
Cherry picking, quote mining, attacks on American freedom, valse autoriteiten, complotten, enz.quote:
Die stemmen dacht ik meer vvd, in ieder geval hiero. De pvv'ers zitten de hele zomer met een blik bier voor hun voordeurquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 00:03 schreef Poolhond39 het volgende:
[..]
Wat is dat nu weer voor onzin?
Als één groep wat mij betreft landverraders zijn (niet geheel dus... ik vind ze vooral erg dom, maar daarom ook wel wat eng in hun stompzinnigheid en hypocrisie) zijn het JUIST de PVV-aanhangers en de rechtspopulisten.
Nederland stond juist ooit bekend om waarderen wat een indivu bijdraagt aan de samenleving, en niet om mensen als deel van een groep te 'bashen'. Ik geef toe, dat dat soms tot politieke correctheid heeft geleid en tot bagatelliseren van problemen, maar dat is iets wat wereldwijd zichtbaar is.
Maar hoe veel rechtspopulisten zich tegenwoordig in Nederland gedragen is het andere uiterste: korpsballen waarvan Pa de woning betaald, mensen met een eigen bedrijf die dit jaar misschien 1 keer in plaats van twee keer op vakantie kunnen die continue vervallen in cynisme, spreken over landverraders, over de linkse kerk die alles fout doet (terwijl ze op een partij stemmen die het SP-programma voert met een xenofobisch sausje). Het is wat mij betreft simpelweg verrot gedrag, verwende mensen die kankeren omdat dat simpelweg kan, zogenaamd conservatieve zeikerds die vanuit welvaart en verveling hypocriet bezig zijn. Dat wat mij betreft veel grote landverraders dan de mensen die zij juist van landverraad beschuldigen....
Over discriminatie en stereotypering gesprokenquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 10:30 schreef IShotTheMaid. het volgende:
[..]
Die stemmen dacht ik meer vvd, in ieder geval hiero. De pvv'ers zitten de hele zomer met een blik bier voor hun voordeur
Daarom, laat de kinderen zelf denken ipv dat er voor ze gedacht wordt.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:15 schreef Alexjaxx het volgende:
Zullen we ze rechts gaan indoctrineren? Rijken worden rijker en armen worden armer. En vooral zo weinig mogelijk delen met je vriendjes.
Ik denk dat zelfs een 5-jarige daar vraagtekens bij zet.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:12 schreef Paper_Tiger het volgende:
Ik word er ook moe van dat kinderen niet geleerd wordt om te denken maar wat te denken.
Niemand zal moeite hebben met delen met vriendjes. gedwongen delen met een paar luie lapzwansen die je niet kent wordt al veel moeilijker te verkopen...quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 12:15 schreef Alexjaxx het volgende:
Zullen we ze rechts gaan indoctrineren? Rijken worden rijker en armen worden armer. En vooral zo weinig mogelijk delen met je vriendjes.
Ik denk dat zelfs een 5-jarige daar vraagtekens bij zet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |