Maar dat 'dumpen' is ook wel uitzonderlijk. Er zijn niet veel kinderen die 5 dagen van open tot sluit op het kdv zijn. 2-3 dagen daar zijn lijkt mij echt niet verkeerd.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:01 schreef DJMO het volgende:
[..]
daar benoem je dus precies het verschil. Een peuterspeelzaal is een prima plaats om te wennen aan sociale omgang. Het is dan ook vaak pas vanaf 2 a 2,5 jaar oud dat ze daar terecht kunnen. Jan ging (en gaat er wederom) met veel plezier naar toe, Geert is inmiddel ook ingeschreven. Maar twee ochtendjes spelen tov een volle werkweek dumpen van opstaan tot slapen gaan is dus not done imo.
weet je, soms vervloek ik dat geëmancipeerde gedoe .. een vader zorgt toch óók voor zijn gezin door te zorgen dat er brood op de plank komt of niet soms?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:01 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Waarom dan? Een vader heeft toch ook net zo goed kinderen waar hij voor moet zorgen?
come on! alsof een kind van zes maanden oud beseft wat andere kinderen zijn.. een kind van 2 a 2,5 half heeft de leeftijd om te socializen.. een kind van zes maanden nietquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:02 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Maar dat 'dumpen' is ook wel uitzonderlijk. Er zijn niet veel kinderen die 5 dagen van open tot sluit op het kdv zijn. 2-3 dagen daar zijn lijkt mij echt niet verkeerd.
Maar waarom het niet verdelen tussen de man/vrouw? Ik snap niet waarom alleen mannen 'moeten' werkenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:02 schreef DJMO het volgende:
[..]
weet je, soms vervloek ik dat geëmancipeerde gedoe .. een vader zorgt toch óók voor zijn gezin door te zorgen dat er brood op de plank komt of niet soms?
Rationeel bekeken denk ik idd ook niet dat 2 a 3 dagen/dagdelen verkeerd zou zijn. Sprekend vanuit mijn moederhart laat ik diegene voor gek verklaren die hun kindje van 2 maanden oud naar een kdv doenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:02 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Maar dat 'dumpen' is ook wel uitzonderlijk. Er zijn niet veel kinderen die 5 dagen van open tot sluit op het kdv zijn. 2-3 dagen daar zijn lijkt mij echt niet verkeerd.
en waarom is het dan zo verkeerd als een vrouw wil zorgen? het lijk godvergeten wel een schande als je in deze tijd/maatschappij zélf voor je kinderen wil zorgenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:04 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Maar waarom het niet verdelen tussen de man/vrouw? Ik snap niet waarom alleen mannen 'moeten' werken
Ja het zou mijn keus ook niet zijn, zo jong en kleinquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:04 schreef Ireth het volgende:
[..]
Rationeel bekeken denk ik idd ook niet dat 2 a 3 dagen/dagdelen verkeerd zou zijn. Sprekend vanuit mijn moederhart laat ik diegene voor gek verklaren die hun kindje van 2 maanden oud naar een kdv doen
nee, dat niet, maar ik vind best dat het 50% 50% kan...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:05 schreef DJMO het volgende:
[..]
en waarom is het dan zo verkeerd als een vrouw wil zorgen? het lijk godvergeten wel een schande als je in deze tijd/maatschappij zélf voor je kinderen wil zorgen
Nee, maar ik vind het ook niet erg om bij te dragen aan de maatschappij door te werken en dat te combineren met een gezin. En als je 2 dagen werkt zorg je grotendeels zelf voor je kinderen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:05 schreef DJMO het volgende:
[..]
en waarom is het dan zo verkeerd als een vrouw wil zorgen? het lijk godvergeten wel een schande als je in deze tijd/maatschappij zélf voor je kinderen wil zorgen
soms lenen banen zich nou eenmaal niet om minder te gaan werken. Als je als verpleegster werkt kan je niet halverwege het aanlggen van een infuus zeggen: ja hoi m'n tijd zt erop ik moet m'n kind ophalen". En bovendien moeten die opa en oma er a) wel zijn en b) moeten ze er ook nog eens zin in hebben om voor hun kleinkind te zorgen. echt .. ik snap het principe dat een vrouw MOET werken niet.. behalve als het is omdat anders de tweede hypotheek of die derde gezinsauto niet betaald kan worden..quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:06 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
nee, dat niet, maar ik vind best dat het 50% 50% kan...
maar goed dat is mijn idee..
een mama dag... een papa dag.. een kdv dag.. een opa en oma dag... en de rest werken
Zodra je kinderen naar de peuterspeelzaal gaan heb je nog tijd zat om te werken. Dat vrouwen de opvoeding grotendeels doen en de man voor inkomen zorgt is normaal, mede omdat de mannen vaak een beter betaalde baan heeft.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:07 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Nee, maar ik vind het ook niet erg om bij te dragen aan de maatschappij door te werken en dat te combineren met een gezin. En als je 2 dagen werkt zorg je grotendeels zelf voor je kinderen.
psz is maar 2 dagdelen in de week, dus 'tijd zat' om te werken klopt niet.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:10 schreef cvboer het volgende:
[..]
Zodra je kinderen naar de peuterspeelzaal gaan heb je nog tijd zat om te werken. Dat vrouwen de opvoeding grotendeels doen en de man voor inkomen zorgt is normaal, mede omdat de mannen vaak een beter betaalde baan heeft.
ik heb het over.. mijn ideale beeld...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:09 schreef DJMO het volgende:
[..]
soms lenen banen zich nou eenmaal niet om minder te gaan werken. Als je als verpleegster werkt kan je niet halverwege het aanlggen van een infuus zeggen: ja hoi m'n tijd zt erop ik moet m'n kind ophalen". En bovendien moeten die opa en oma er a) wel zijn en b) moeten ze er ook nog eens zin in hebben om voor hun kleinkind te zorgen. echt .. ik snap het principe dat een vrouw MOET werken niet.. behalve als het is omdat anders de tweede hypotheek of die derde gezinsauto niet betaald kan worden..
-edit- dit gaat om normale gezinssituaties dus .. niet over bijzondere gevallen of gescheiden gezinnen
Zijn toch 2 dagen in de week. De overige 3 kun je thuis mooi dingen doen zoals het huishouden en je kinderen opvoeden. Zodra ze naar de basisschool gaan heb je 4 dagen om te werken, de woensdag kun je thuis dingen doen en woensdagmiddag zijn je kinderen vrij. Je moet er immers geen sleutelkinderen van maken.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:14 schreef Ehhe het volgende:
[..]
psz is maar 2 dagdelen in de week, dus 'tijd zat' om te werken klopt niet.
500 Internal Server Errorquote:
Dagdelen. Meestal 2x 2 uurtjes in de ochtend.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:16 schreef cvboer het volgende:
[..]
Zijn toch 2 dagen in de week. De overige 3 kun je thuis mooi dingen doen zoals het huishouden en je kinderen opvoeden. Zodra ze naar de basisschool gaan heb je 4 dagen om te werken, de woensdag kun je thuis dingen doen en woensdagmiddag zijn je kinderen vrij. Je moet er immers geen sleutelkinderen van maken.
DagDELEN. Een ochtend of een middag. 3 uurtjes geloof ik maar.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:16 schreef cvboer het volgende:
[..]
Zijn toch 2 dagen in de week. De overige 3 kun je thuis mooi dingen doen zoals het huishouden en je kinderen opvoeden. Zodra ze naar de basisschool gaan heb je 4 dagen om te werken, de woensdag kun je thuis dingen doen en woensdagmiddag zijn je kinderen vrij. Je moet er immers geen sleutelkinderen van maken.
van kwart voor negen tot kwart voor twaalf hierquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:17 schreef Ireth het volgende:
[..]
Dagdelen. Meestal 2x 2 uurtjes in de ochtend.
Ah gelukkig.. ik zat manlief al te vervloeken dat ie wat had gedaan.. maar hij heb ook die monkey's melding.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:17 schreef DJMO het volgende:
[..]
500 Internal Server Error
Sorry, something went wrong.
A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.
If you see them, show them this information
Hier ook dood.quote:
Fijn zulke kinderen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:14 schreef DJMO het volgende:
overigens .. for the record : ik krijg overal waar Jan komt te horen dat hij zo goed opgevoed is, dat hij zo goed weet hoe alles hoort etc. dat recalcitrante heeft hij dus echt vrijwel alleen maar thuis (helaas). Maar hij weet prima wat omgangsregels zijn, steekt zelfs zijn duim op als er een auto stopt om ons over te laten steken. Ik bedoel .. welk kind hoor je tegenwoordig nog netjes dank je wel zeggen als ze een plakje worst krijgen bij de slager? ik hoor het nauwelijks meer, Jan komt gewoon niet eerder weg dan dát hij netjes bedankt heeft.
Mag ook, dat ben je als moeder zijnde de hele week thuis.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:17 schreef Ehhe het volgende:
[..]
DagDELEN. Een ochtend of een middag. 3 uurtjes geloof ik maar.
De mijnequote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:14 schreef DJMO het volgende:
overigens .. for the record : ik krijg overal waar Jan komt te horen dat hij zo goed opgevoed is, dat hij zo goed weet hoe alles hoort etc. dat recalcitrante heeft hij dus echt vrijwel alleen maar thuis (helaas). Maar hij weet prima wat omgangsregels zijn, steekt zelfs zijn duim op als er een auto stopt om ons over te laten steken. Ik bedoel .. welk kind hoor je tegenwoordig nog netjes dank je wel zeggen als ze een plakje worst krijgen bij de slager? ik hoor het nauwelijks meer, Jan komt gewoon niet eerder weg dan dát hij netjes bedankt heeft.
alle kinderen die bij mij meelopen ook! zoniet.. vreet ik die worst opquote:
lekker toch meisquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:20 schreef YskaFredriksson het volgende:
Nou ik heb heerlijk gewerkt. Zo
Wat voor werk doe je?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:20 schreef YskaFredriksson het volgende:
Nou ik heb heerlijk gewerkt. Zo
Sommige vrouwen zijn ook gewoon leukere moeders omdat ze werken. Omdat ze niet de hele dag hoeven te moederen. Ik merk dat ik het ook fijn vind om 2 tot 4 uur per dag Ireth te zijn en niet Mama...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:22 schreef DJMO het volgende:
[..]
lekker toch meis![]()
don't get me wrong .. ik vind niks mis met werkende vrouwen, ik vind wel wat mis met vrouwen die liever hun kind op een kdv achterlaten dan zelf te zorgen ..
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:21 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
alle kinderen die bij mij meelopen ook! zoniet.. vreet ik die worst op
Heb je nou vaak beteuterde gezichtjes moeten aanschouwen?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:21 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
alle kinderen die bij mij meelopen ook! zoniet.. vreet ik die worst op
Of als vader zijnde.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:21 schreef cvboer het volgende:
[..]
Mag ook, dat ben je als moeder zijnde de hele week thuis.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:20 schreef YskaFredriksson het volgende:
Nou ik heb heerlijk gewerkt. Zo
Ik werk in een winkel :pquote:
Ligt er maar net aan wie de beste baan van de 2 heeft.quote:
Dit ook idd. In mijn omgeving zijn er genoeg dames die graag willen blijven werken en zo hun gezin/werk goed kunnen combineren.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:22 schreef Ireth het volgende:
[..]
Sommige vrouwen zijn ook gewoon leukere moeders omdat ze werken. Omdat ze niet de hele dag hoeven te moederen. Ik merk dat ik het ook fijn vind om 2 tot 4 uur per dag Ireth te zijn en niet Mama...
Eet smakelijk.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:26 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Ik werk in een winkel :p
Maar heb me eerst door 13pagina's heen gelezen.
En mn rug doet zeeeeeer! Dus k neem een warme douche en een Paracetamolletje.
Ojaaa en en en.... Ik ging net naar de taco mundo voor een taco en en een enchilada. Ik kreeg een taco en een fajita. Met kip. Dat eet ik niet. Maarja ik kwam thuis pas achter de vergissing, dus k bel op.
Nou ze kwamen gratis mijn hele bestelling nog een keer bezorgen. Kreeg ik dus naast de enchilada nog een taco maar ook een burrito. :p jumjum!
die tijd is voor mij 's avonds als de jongens slapenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:22 schreef Ireth het volgende:
[..]
Sommige vrouwen zijn ook gewoon leukere moeders omdat ze werken. Omdat ze niet de hele dag hoeven te moederen. Ik merk dat ik het ook fijn vind om 2 tot 4 uur per dag Ireth te zijn en niet Mama...
Oke, moet ik er wel bij vertellen dat ik pas ben gaan werken toen Susanne in groep 4 zat. En dan nog alleen onder schooltijdquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:28 schreef DJMO het volgende:
[..]
die tijd is voor mij 's avonds als de jongens slapen![]()
ik ben heel eerlijk als ik zeg dat ik nu gewoon m'n hoofd al bomvol heb met de boodschappen, opruimen, kind van en naar psz brengen, koken, een baan erbij en ik zou gillend gek worden. Ik heb dan ook echt wel bewondering voor die andere 'alleenstaande' moeders, maar ik heb met dit beetje al dat m'n hoofd overstroomt.. hoe moet ik daar dan nog een baan bij inpassen?ik weet het eerlijk niet ... enfin, komende woensdag heb ik een intake gesprek met een tweede pychologe die een iq-test gaat afnemen, en op 14 november een afspraak met de psychiater voor verder onderzoek naar adhd. (aagezien er wel heel veel tekenen zijn, maar er geen achtergrond/jeugd anamnese gedaan kon worden omdat oa m'n ouders niet meer leven)
deed mn broer ook met mn neefje vanaf een bepaalde leeftijd dan.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:05 schreef dolfina-chica het volgende:
ik zou als ik kinderen heb, mijn kind minimaal 1 keer per week naar een kdv brengen en op latere leeftijd naar pz, waarom.. omdat ik in het onderwijs heb gemerkt, dat ze er alleen maar profijt van hebben (gehad) plus, je hebt kans dat eenkennigheid tegen gaat.. plus je hebt je handen even vrij
mn broer en zijn ex deden allebei een dagje minder werken.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:26 schreef cvboer het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan wie de beste baan van de 2 heeft.
Wettelijk gezien heb je recht op een pappadag. Het moet natuurlijk wel kunnen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:32 schreef gomi het volgende:
[..]
mn broer en zijn ex deden allebei een dagje minder werken.
niet bij alles hoeft de keus een financiële te zijn.
yeah 1x in de week idd een pappadag.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:33 schreef cvboer het volgende:
[..]
Wettelijk gezien heb je recht op een pappadag. Het moet natuurlijk wel kunnen.
geen dank je wel zeggen... inleveren... dan zeg ik wel dank je welquote:
precies, en dat is waar het om draait. Ik vind mijn kinderen het belangrijkste, en kies dus ook oor hen. Dat ik daar door sommige mensen op afgerekend word: je wil gewoon niet werken, je vind het wel lekker makkelijk zo" is een ander verhaal. Ik geef ze een week met Jan en ze weten wel beterquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:35 schreef gomi het volgende:
[..]
yeah 1x in de week idd een pappadag.
en als je wil kan t imo ook hoor.
mensen maken zelf de keuze in wat ze t belangrijkst vinden
mijn woorden exactlyquote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:46 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
geen dank je wel zeggen... inleveren... dan zeg ik wel dank je wel
en alle kinderen die bij mij meelopen, weten dat ik het doe.. jij geen dank je wel zeggen.. ik eet hem op..
ik waarschuw altijd: wat zeg je dan?
zeggen ze niets... is het inleveren...
zonder blikken of blozen.. ik kijk de vrouw/man aan en ik zeg dank je wel en ik vreet hem op..
alle kinderen hebben het wel 1 keer gedaan... daarna weten ze het!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:24 schreef cvboer het volgende:
[..]
Heb je nou vaak beteuterde gezichtjes moeten aanschouwen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |