echt? oh ik hoopte daar juist erg opquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:51 schreef MeNicole2 het volgende:
Ik hoop dat onze dame of 2 weken te vroeg of 2 weken te laat komt en niet weer 1 op de uitgetelde datum. Dan word het mijn eigen verjaardag en eigenlijk vind ik dat niet leuk
Ja dat heb ik dus ook heel sterk.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:17 schreef L-E het volgende:
Hooiwagen, dat jinxen, daar ben ik ook bang voor. Durf nog niets te kopen of te regelen, stel nou dat het nog mis gaat.. Zo suf.
Hier belde ik op, maar je kan vaak ook online aanmelden. Doe dat zsm alsjeblieft, wachtlijsten kunnen lang zijnquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:29 schreef Hooiwagen het volgende:
Hoe gaat dat met een kdv eigenlijk? Bel je op? Ga je langs? Ik voel me echt zo'n n00b
Klopt, vijf jaar geleden meldde ik me aan toen ik 5 weken zwanger was. En dan kon ik maar hopen of ik kon komen. Maar bij ons op het KDV kun je nu zo komen. Okee, misschien moet je wel een beetje van te voren aanmelden, maar op woensdag en vrijdag is er zo-ie-zo altijd plek.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:38 schreef L-E het volgende:
Vijf jaar geleden meldde ik me met 7 weken aan voor het kdv. Vanaf april had ik opvang nodig. Vanaf augustus was er pas plek.
Nu zijn kdv's rustiger, schijnt.
Thnxquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:41 schreef Pvoesss het volgende:
Vraag maar raak: baby's voor dummies deel 3
Hier kan je inderdaad al dat soort vragen stellen
Hoop voor je dat het helptquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:22 schreef _Ophelia_ het volgende:
* _Ophelia_ heeft een bak pannenkoekenbeslag gemaakt
Welke medicijnen zijn dat?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:58 schreef .Sparkling. het volgende:
Borstvoeding wil ik ook heel graag geven! Vorige zwangerschap al een gesprek gehad met een lk om te kijken of ik het mag in combinatie met mijn medicijnen en ik mag de nacht geen voeding geven. Dus nog even bespreken hoe en wat maar ik ben erg gemotiveerd in ieder geval!
Met een ananashart met trilfunctiequote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Kyara het volgende:
[..]
Hoop voor je dat het helpt
En vannacht ook nog even rampetampen he
veel plezier alvastquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Met een ananashart met trilfunctie
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Met een ananashart met trilfunctie
Veel plezier trouwens!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Kyara het volgende:
Ik mag zo voor mijn 1e les Zwangerfit.
Een middel tegen een angststoornis.quote:
Oef, ik hoop dat er snel schot in komt!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:37 schreef klumsy het volgende:
Skoap is nog in het ziekenhuis, volgens mij is de ballon er nog niet uit.
Weet wel dat ze bijna alleen maar rugweeen heeft sinds vanmiddag
Dat klinkt heftigquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:37 schreef klumsy het volgende:
Skoap is nog in het ziekenhuis, volgens mij is de ballon er nog niet uit.
Weet wel dat ze bijna alleen maar rugweeen heeft sinds vanmiddag
Ik zou meer vertrouwen hebben in de POP-poliquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:34 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Een middel tegen een angststoornis.
Nog even een aanvulling: voor ik zwanger werd hebben we al uitgezocht of het gebruikt mag worden tijdens zwangerschap. Volgens de POP-poli en mijn eigen huisarts die hier recent bijscholing over heeft gevolgd is het veilig te gebruiken tijdens de zwangerschap. Toen ik zwanger was ook nog eens gecheckt bij eigen gyn en ook zij gaf aan dat het veilig was.
Volgens de pop poli is het middel wel veilig te gebruiken bij borstvoeding trouwens, maar de lk in het ziekenhuis zei toen dat ik niet mocht voeden direct na inname. Nou ja, tijd genoeg om het een en ander uit te zoeken.
Daar neig ik zelf ook naar ja. Misschien eens kijken of ik nog een afspraak kan maken nu ik zwanger ben om alles eens goed door te nemen. Ik had niet het idee dat ze er in mijn eigen ziekenhuis veel verstand van hebben en het zou me veel rust geven als ik weet waar ik aan toe ben.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:57 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Ik zou meer vertrouwen hebben in de POP-poli
Hier voor maar 1 nachtje idd wel twee rompers en twee setjes gebruikt. Wikkeldoek hadden ze hier in het ziekenhuis wel.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 20:10 schreef Cathmar het volgende:
Ziekenhuistas vraag: wikkeldoek, handig? Twee rompers en setjes per kind? Denk dat ik een grotere tas nodig ga hebben.
Er zijn ook medicijnenconsults voor borstvoeding te vinden, hoe en wat weet ik niet precies, maar daar is op borstvoeding.com vast achter te komen, of anders via google wel!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 20:17 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Daar neig ik zelf ook naar ja. Misschien eens kijken of ik nog een afspraak kan maken nu ik zwanger ben om alles eens goed door te nemen. Ik had niet het idee dat ze er in mijn eigen ziekenhuis veel verstand van hebben en het zou me veel rust geven als ik weet waar ik aan toe ben.
Dankjewel, daar ga ik naar kijken. Ik zou echt heel verdrietig zijn als het niet lukt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 20:34 schreef Marjolijntje het volgende:
[..]
Er zijn ook medicijnenconsults voor borstvoeding te vinden, hoe en wat weet ik niet precies, maar daar is op borstvoeding.com vast achter te komen, of anders via google wel!
Borstvoeding laten slagen zonder de nachtvoedingen is erg lastig volgens mij. Voor zover ik begrepen heb zijn juist de nachtvoedingen ook heel goed voor je productie
@Cathmar, ik had 2 setjes kleding mee naar het ziekenhuis. Wikkeldoek had ik van het ziekenhuis (stond ook nergens op een ziekenhuistas-lijstje, dus had ik ook niet mee)
Dat is bijna hetzelfde als hier! Ik ben van 14 juni, en mijn man van 12 mei, dus ons kleintje is uitgerekend op zijn vaders verjaardag... maar als hij/zij twee weken eerder wil komen, dan kan het ook nog tegelijk met z'n grote broer (28 april) Straks in ieder geval alle vier verjaardag binnen een week of zes...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:58 schreef .Sparkling. het volgende:`De uitgerekend datum van ons kleintje op 1 juni ligt precies tussen de verjaardag van mijn man (12 mei) en die van mij (13 juni). En onze trouwdag zit er ook nog tussen op 25 mei. Je zou kunnen stellen dat we van de maanden mei en juni houden
Wauw, bijna tijd om te persen! Gaafquote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:02 schreef klumsy het volgende:
Skoap ligt op de verloskamer, inmiddels 9 cm
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:20 schreef Argento het volgende:
*hou nou eens op met inloggen op de laptop![]()
Huur een kamer!quote:
tssss, moet jij nodig zeggen! jij begint meteen te soppen in je Marlies Dekkers als Joene binnenkomt!quote:
Sinds ik zwanger ben is beschuit er nat bij. Soppenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:36 schreef Kyara het volgende:
[..]
tssss, moet jij nodig zeggen! jij begint meteen te soppen in je Marlies Dekkers als Joene binnenkomt!
*ril*quote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:39 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Sinds ik zwanger ben is beschuit er nat bij. Soppen.
*snif*quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:14 schreef klumsy het volgende:
Hij is eren hij is mooi
super trost op m'n vriendinnetje!
Skoap je bent gewoon mama van een prachtige zoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |