Dat krijg je ook van het voer van Paresto, moeten we maar stoppen met eten danquote:Op donderdag 18 oktober 2012 12:29 schreef hoogvlieger het volgende:
Ach van dat Esbit schijn je ook kanker te krijgen, dan kan dat roken er ook nog wel bij.
Eerder dat je je darmen eruit schijt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:24 schreef paintmeester het volgende:
[..]
Dat krijg je ook van het voer van Paresto, moeten we maar stoppen met eten dan
Dat dus.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 21:14 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Hoezo 'schijn' je kanker te krijgen? Dat is al sinds jaar en dag bekend, dacht ik? Net zoals je van radarstraling kanker kunt krijgen, van asbest, van hydrazine, enz. Of wacht dat je van blind worden va nde aanwijsapparatuur van de Apache? En dat zijn alleen nog maar de dingen die we zelf in de lucht gooien.
Het schijnt dat 'kogels' ook dodelijk kunnen zijn. En 'granaten' en iets dat 'IED' heet ook.
En je dan druk maken om de peuk van een ander
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:24 schreef paintmeester het volgende:
[..]
Dat krijg je ook van het voer van Paresto, moeten we maar stoppen met eten dan
Onzin. Het is niet verboden om dezelfde reden dat alcohol niet verboden is: tabak is een volslagen legaal genotsmiddel, waarover belasting en accijnzen betaald worden. De effecten die jij noemt zijn mooi meegenomen, maar zeker niet de reden.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:12 schreef Lotusss het volgende:
Tadaa: daarom is het niet verboden om te roken.
Zou wat zijn als dit de redenen zijn dat het niet verboden is.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:12 schreef Lotusss het volgende:
Nicotine onderdrukt de eetlust en helpt ook tegen stress en verveling. Laat je bij defensie nou net redelijk in stressvolle situaties zitten na een hele tijd niets doen en ook tijdens die stressvolle situaties weinig tijd hebben om uitgebreid te eten.
Tadaa: daarom is het niet verboden om te roken.
In de gebouwen van Defensie zelf mag wegens de Arbo wetgeving trouwens niet gerookt worden.
+1quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:30 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Onzin. Het is niet verboden om dezelfde reden dat alcohol niet verboden is: tabak is een volslagen legaal genotsmiddel, waarover belasting en accijnzen betaald worden. De effecten die jij noemt zijn mooi meegenomen, maar zeker niet de reden.
Dat lijkt me niet meer dan normaal. Vraagstelling van de TS vatte ik meer op als dat je als militair bijv vergeleken wordt met een topsporter : die roken niet omdat het hun prestaties negatief beïnvloedt.quote:[http://i.fokzine.net/p/0s.gif[/img] Op woensdag 24 oktober 2012 20:30 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Onzin. Het is niet verboden om dezelfde reden dat alcohol niet verboden is: tabak is een volslagen legaal genotsmiddel, waarover belasting en accijnzen betaald worden. De effecten die jij noemt zijn mooi meegenomen, maar zeker niet de reden.
Er zijn zat topsporters bekend uit het verleden die rookten als een gek. Johan Cruijff bijvoorbeeld. Misschien niet de beste voetballer aller tijden, maar toch in ieder geval uit de top 5 van de wereld. Als een topsporter in de problemen kon komen door roken, dan kwam dat doordat zijn sponsor of de publieke opinie daar problemen van maakten, en niet omdat het recht daar een probleem van maakte.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 07:22 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet meer dan normaal. Vraagstelling van de TS vatte ik meer op als dat je als militair bijv vergeleken wordt met een topsporter : die roken niet omdat het hun prestaties negatief beïnvloedt.
Gelukkig werd het in de dienstplicht tijd nog "gedoogd" anders was het wel heel vervelend geweest.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:02 schreef RonaldV het volgende:
Softdrugs zijn een goed voorbeeld: illegaal, maar in de praktijk tot zeker niveau gedoogd in het burgerleven, in het millitaire leven nog steeds illegaal, maar in de praktijk ook niet gedoogd. Dat er druk op je wordt uitgeoefend om toch vooral te stoppen, en dat je bij sommige gelegenheden niet mag roken is ook al niet militair, dat gebeurt in het burgerleven ook.
Toen was er tenminste nog de verplichte rookpauze.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:12 schreef Chewie het volgende:
[..]
Gelukkig werd het in de dienstplicht tijd nog "gedoogd" anders was het wel heel vervelend geweest.
Zelfs tussen de sporturen in de opleidingquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:18 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Toen was er tenminste nog de verplichte rookpauze.
Luchtmacht zeker?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Zelfs tussen de sporturen in de opleiding
Zit ook een kazerne bij, in 93 zaten daar een kleine 50 man gelegerd.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:28 schreef Dvons1 het volgende:
Aahh, good old Blerick. Heb ik nog de rij-opleiding gedaan. En Marnewaard / Marnewoei ken ik enkel als OVG-terrein. Wat zat daar eerst?
Dat hoort in [def].quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 12:15 schreef Dvons1 het volgende:
Ok, cool. Welk wapen/dienstvak zat je dan bij?
Jaja, ik weet - t is allemaal off-topic, maar goed.
lichting 93-5, wapen weet ik echt niet meer,kan het nog wel opzoeken, heb mijn baret zelfs nog.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 12:15 schreef Dvons1 het volgende:
Ok, cool. Welk wapen/dienstvak zat je dan bij?
Jaja, ik weet - t is allemaal off-topic, maar goed.
Officieel, of alleen door dienstplichtig kader? Want ik heb bij de Luchtmacht nooit meegemaakt dat beroepspersoneel blowen door wie dan ook (burgers, dpl en beroeps) gedoogde.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:12 schreef Chewie het volgende:
[..]
Gelukkig werd het in de dienstplicht tijd nog "gedoogd" anders was het wel heel vervelend geweest.
Ik ben daar nog geweest in 93, toen we er met een Amerikaans radar squadron oefenden. De keuken was niet verkeerd inderdaad. Of eigenlijk: als hij WEL verkeerd was had ik me dat ongetwijfeld herinnerd.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 12:12 schreef Chewie het volgende:
[..]
Zit ook een kazerne bij, in 93 zaten daar een kleine 50 man gelegerd.
Buiten de oefeningen gebeurde daar ook helemaal niks, meeste personeel woonde in de omgeving en 's nachts sliepen er gemiddeld 4/5 man, de keuken was zelfs beroemd bij de luchtmacht, koken voor 10 man met een budget voor 100 manal werd de kwaliteit wel aanzienlijk minder bij oefeningen.
kazerne heet Willem Lodewijk van Nassau Kazerne.
Bij ons waren de dipli's gewoon de Sjaak en werden linea recta overgedragen aan de Kmar.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 14:18 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Officieel, of alleen door dienstplichtig kader? Want ik heb bij de Luchtmacht nooit meegemaakt dat beroepspersoneel blowen door wie dan ook (burgers, dpl en beroeps) gedoogde.
Ja, bij ons dus ook, vandaar mijn vraag.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 14:23 schreef AchJa het volgende:
[..]
Bij ons waren de dipli's gewoon de Sjaak en werden linea recta overgedragen aan de Kmar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |