Wacht is ff... Ben jij die nummer 1 van de most wanted lijst?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 19:27 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Genoeg mensen van een arrestatieteam ontmoet, roken eigenlijk allemaal wel. En geloof me, die zijn, zonder dat ik je ken, in veel beter conditie dan jij. Het gaat niet om het roken, het gaat om wat je er bij doet.
hihi, shh,quote:Op woensdag 17 oktober 2012 20:39 schreef Esses het volgende:
[..]
Wacht is ff... Ben jij die nummer 1 van de most wanted lijst?
En militairen hebben geen voorbeeldfunctie dan?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:38 schreef stevenmac26 het volgende:
Profvoetballers mogen gewoon roken maar liever niet in het openbaar ook wegens een voorbeeldfunctie die ze hebben maar je kan het verder niemand verbieden
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 08:14 schreef Dvons1 het volgende:
[..]
En militairen hebben geen voorbeeldfunctie dan?
Roken is slecht voor je kadaver. Bewezen, punt. En dat je een goede conditie hebt terwijl je rookt, hartstikke mooi. Betekent dat je een nog betere conditie zou hebben als je zou stoppen met die bende. Uitzendingen tegenwoordig zijn echt niet meer naar Center Parcs lui. Je hebt een verantwoordelijkheid richting vele mensen; jezelf, je maten, je thuisfront. En dat houdt dus in dat je er alles aan moet doen om te zorgen dat je je taak volbrengt en weer netjes thuiswaarts gaat. Zorgen voor een goed functionerend lichaam is daar slechts één voorbeeld van. Dus simpel - endex roken.
Maar...verbieden is geen optie, dit moet uit de man zelf komen.
Fout. Gasten die hun leven willen wágen. Behoorlijk nuanceverschil.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:07 schreef HostiMeister het volgende:
Gun die gasten die hun leven willen geven voor ons landje anders ook gewoon een simpel verzetje. Kom nou.
En dat nuanceverschil doet wat precies af van mijn stelling?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:15 schreef Dvons1 het volgende:
[..]
Fout. Gasten die hun leven willen wágen. Behoorlijk nuanceverschil.
jezus wat ben jij een druif zeg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:20 schreef Dvons1 het volgende:
Dat geeft aan dat jouw stelling volledig onderuit is gehaald, én dat je mijn voorgaande post niet hebt gelezen.
Ik ken niemand die zijn leven zou willen geven, wel velen die bereid zijn hun leven te wagen. En ja, daar ben ik er één van. Vwb het roken heb ik reeds mijn mening gegeven.
je mening boeit me niet maar je bent echt zo'n typische zeiker die zich totaal niet in een ander persoon kan plaatsen. en lekker heel de dag klagen veilig achter zn computertje.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:31 schreef Dvons1 het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een duidelijke mening. Dus 'druif''...? Zou niet weten waarom.
Kansloze discussie. Het gaat niet om 'zeiken'. Je leest niet goed wat ik schrijf voor je je berichtje terugtypt. Endex mijn reactie.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:43 schreef _GdR_ het volgende:
vrienden van mij zitten ook in het leger en als ze uitgezonden worden naar afghanistan dan hoor je ze ook niet zeiken. dat is je werk en daar heb je zelf voor getekend. klaar.
Als je zou stoppen met roken zou je die misschien kunnen rennenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:39 schreef GoobyPls het volgende:
Ik rook maar loop alsnog de marathon.
Over tanks beschrikken is nog beter.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:30 schreef Captain_Ghost het volgende:
Een tank die behoorlijk snel kan rijden maar ook zuiniger rijden. nog beter.
Straks kan die op volle tank 1000 km non stop rijden. Van hier naar Berlijn 1 keer over rijden.
Dat zie je geen enkele tank zoiets klaren.
U bent ex-roker? Want, jesus-te-paard, wat klink jij verzuurd.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 08:14 schreef Dvons1 het volgende:
[..]
En militairen hebben geen voorbeeldfunctie dan?
Roken is slecht voor je kadaver. Bewezen, punt. En dat je een goede conditie hebt terwijl je rookt, hartstikke mooi. Betekent dat je een nog betere conditie zou hebben als je zou stoppen met die bende. Uitzendingen tegenwoordig zijn echt niet meer naar Center Parcs lui. Je hebt een verantwoordelijkheid richting vele mensen; jezelf, je maten, je thuisfront. En dat houdt dus in dat je er alles aan moet doen om te zorgen dat je je taak volbrengt en weer netjes thuiswaarts gaat. Zorgen voor een goed functionerend lichaam is daar slechts één voorbeeld van. Dus simpel - endex roken.
Maar...verbieden is geen optie, dit moet uit de man zelf komen.
Tja, dit zijn waardevolle posts.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:31 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
U bent ex-roker? Want, jesus-te-paard, wat klink jij verzuurd.
Eh, koekebakker: Ik weet waar ik over praat, want ik werkte 12 jaar voor Hare Majesteit. En ik rookte ook nog. Sterker nog: ik rookte tot niet zo heel erg lang geleden, net als veel van mijn collegas. En ik heb er maar weinig horen praten over rokers zoals jij doet: het gros hangt de stelling aan leven en laten leven, met of zonder peuk. Tegenwoordig ben ik gestopt, en zo denk ik er nog steeds over. Laat iedereen fijn in zijn waarde. De meeste rokende millitairen vormen (als roker) op geen enkele wijze een groot probleem of gevaar voor hun collegas. Dus doe effe normaal, ja?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:38 schreef Dvons1 het volgende:
Idd zit ik op het ogenblik 'veilig' achter mn pc. Feit blijft dat ik weet waar ik over praat, want zelf negen jaar één van die jongens ben geweest waar we nu over praten.
En idd, wordt ik lichtelijk geirriteerd als er mensen zijn die van mening zijn dat een militair zn leven wil geven. Dat nuanceverschil mag gerust duidelijk gemaakt worden. Dat ik daarin niet opensta voor een andere mening, klopt. De jongens die ik jaren heb gekend en hun leven daadwerkelijk hebben 'gegeven' in Afghanistan zoals Hostimeister aangeeft hadden graag gehad dat ze dit rechtstreeks konden zeggen...
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:31 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
U bent ex-roker? Want, jesus-te-paard, wat klink jij verzuurd.
Hoezo 'schijn' je kanker te krijgen? Dat is al sinds jaar en dag bekend, dacht ik? Net zoals je van radarstraling kanker kunt krijgen, van asbest, van hydrazine, enz. Of wat dacht je van blind worden van de aanwijsapparatuur van de Apache? En dat zijn alleen nog maar de dingen die we zelf in de lucht gooien.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 12:29 schreef hoogvlieger het volgende:
Ach van dat Esbit schijn je ook kanker te krijgen, dan kan dat roken er ook nog wel bij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |