Dat. Niet meer, niet minder.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ze is gewoon een werknemer voor een ordinair drugskartel, de revolutionaire heldin
Omdat ze allebei in Zuid Amerika zitten ofzo? wtfquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:37 schreef whosvegas het volgende:
Aan wie doe ze me denken? O ja, aan Joran vd Sloot
Omdat ze allebei gestoord zijnquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:49 schreef Pek het volgende:
[..]
Omdat ze allebei in Zuid Amerika zitten ofzo? wtf
Noem eens 1 wereldleider zonder bloed aan de handen, Obama? Laat me niet lachen, Uribe,samen met de VS de veroorzaker van al het geweld van de laatste jaren (om in het zelfde land te blijven??) , Putin?? Merkel?? Het gaat erom dat je iemand die strijd voor idealen niet moet veroordelen terwijl je zou kunnen weten dat al het negatieve nieuws over haar afkomstig is uit de propagandamachine van haar vijanden.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:32 schreef Viajero het volgende:
[..]
Vermeld dan voor de volledigheid ook even dat Mandela ook niet brandschoon was met o.a. de kadaverdiscipline van Umkontho we Sizwe. Maar je hebt gelijk, Sadat/Begin, Rabin/Arafat, er zijn wel meer mensen met heel vuile handen die hem gewonnen hebben inderdaad. Maar ik schat zo dat die dan naar Timoshenko/Santos gaat, niet naar een ondergeschikte als Tanja.
Strijd voor een drugskartel.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
Noem eens 1 wereldleider zonder bloed aan de handen, Obama? Laat me niet lachen, Uribe,samen met de VS de veroorzaker van al het geweld van de laatste jaren (om in het zelfde land te blijven??) , Putin?? Merkel?? Het gaat erom dat je iemand die strijd voor idealen niet moet veroordelen terwijl je zou kunnen weten dat al het negatieve nieuws over haar afkomstig is uit de propagandamachine van haar vijanden.
Je weigert te luisteren he? Het is 2012, de jaren 60 zijn alweer een tijdje voorbij. De FARC heeft geen idealen, het is een enorme maffia die drugs handelt, mensen ontvoert, kindsoldaten en kindsexslavinnen heeft en de plattelandsbevolking terroriseert met o.a. massaslachtingen en bomaanslagen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
Noem eens 1 wereldleider zonder bloed aan de handen, Obama? Laat me niet lachen, Uribe,samen met de VS de veroorzaker van al het geweld van de laatste jaren (om in het zelfde land te blijven??) , Putin?? Merkel?? Het gaat erom dat je iemand die strijd voor idealen niet moet veroordelen terwijl je zou kunnen weten dat al het negatieve nieuws over haar afkomstig is uit de propagandamachine van haar vijanden.
Die idealen van de FARC werden begin jaren ´80 al in de uitverkoop gezet man. Het is gewoon een ordinair drugskartel. Het enige ideaal dat ze nastreven is macht en geld.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
Noem eens 1 wereldleider zonder bloed aan de handen, Obama? Laat me niet lachen, Uribe,samen met de VS de veroorzaker van al het geweld van de laatste jaren (om in het zelfde land te blijven??) , Putin?? Merkel?? Het gaat erom dat je iemand die strijd voor idealen niet moet veroordelen terwijl je zou kunnen weten dat al het negatieve nieuws over haar afkomstig is uit de propagandamachine van haar vijanden.
Klopt, we zouden van haar een voorbeeld moeten maken en haar langzaam aan een paal vastgebonden en dan verbranden op de dam.quote:Op maandag 15 oktober 2012 18:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
een andere discussie, maar het feit dat Nederland uberhaupt eigen onderdanen uitlevert aan andere landen is pas echt verwerpelijk. De meeste landen doen dit ook niet!. En dan helemaal aan de VS, waar helemaal al geen eerlijk rechtssysteem bestaat. Eigen onderdanen mag je NOOIT en te nimmer uit te leveren, maar moet je beschermen.
Een soort Jeanne d' Arc?quote:Op maandag 15 oktober 2012 22:46 schreef Harlon het volgende:
[..]
Klopt, we zouden van haar een voorbeeld moeten maken en haar langzaam aan een paal vastgebonden en dan verbranden op de dam.
Mwah dank zij haar zitten we nu opgescheept met Frankrijk dus nee. Ik dacht meer zoiets van eerst volledig laten uitwonen door heel amsterdam zuid-oost en daarna langzaam in stukjes op 't vuur gooien?quote:
Dus d'r eerst maar even laten uitwonen door iedereen die wil en daarna op 't vliegtuig naar de VS?quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:37 schreef whosvegas het volgende:
Hopen dat dat gestoorde mens wordt opgepakt en uitgeleverd wordt naar de VS
Aan wie doe ze me denken? O ja, aan Joran vd Sloot
Lekker is ze wel
De porno versie is beter.quote:Op maandag 15 oktober 2012 22:59 schreef Brum_brum het volgende:
Ik heb vandaag sneeuwwitje gekeken en ik vond het jammer toen de koningin dood ging. Ze was mooier dan die bitch van twilight.
Goede post.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:04 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Iedere mens heeft een duistere kant, bij mensen die hun nek durven uit te steken wordt die vaak uitvergroot door tegenstanders. Ik heb in al mijn posts ook aangegeven dat er ook op Tanja wel wat op aan te merken is en misschien zelfs op Che. Er is NIEMAND op deze wereld waar niets op aan te merken valt. Feit is wel dat zij haar hoofd boven het grijze muizen maaiveld uitsteekt en zich daardoor kwetsbaar opstelt. Jammer dat door sommige hier alleen haar donkere kantje belicht en enorm uitvergroot wordt.
Nee. Hij had zich wel laten naturaliseren tot Indo, en vanuit die positie had hij een visum nodig die hem een aantal keer ontzegd is.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:12 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Bij Poncke Princen bijvoorbeeld toch wel?
Je zal eerst staatsburger van een ander land moeten zijn wil een begin van die discussie uberhaubt gevoerd kunnen worden. Tanja is enkel Nederlands staatsburger. Moeilijk (en verboden) iemand landloos te maken.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:47 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
De Nederlanders die toendertijd vochten in de Spaanse Burgeroorlog zijn gewoon hun Nederlands nationaliteit kwijtgeraakt als ik me het goed herinner. Er valt een zaak voor te maken dat dit een zelfde soort geval is.
In principe is het FARC gewoon een terroristisch drugscartel dat uitgeroeid moet worden. Waarom sommige mensen hier op fok haar aanbidden is mij een raadsel.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:38 schreef whosvegas het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)ht-bloed-handen.html
quote:''Ze heeft echt bloed aan haar handen", zegt De Graaf over de Denekampse, die zich tien jaar geleden aansloot bij de FARC. ''Ze heeft in haar dagboeken zelf toegegeven dat ze betrokken was bij een aanslag waarbij een kind om het leven kwam. Ulrike Meinhoff wordt soms als de gevaarlijkste gezien, maar heeft nooit op iemand geschoten. Dat ligt met Nijmeijer wel anders."
http://www.volkskrant.nl/(...)aanse-regering.dhtmlquote:Komst Tanja Nijmeijer ergert Colombiaanse regering
De Nederlandse guerrillastrijdster Tanja Nijmeijer gaat deelnemen aan de vredesbesprekingen tussen de FARC en de Colombiaanse regering. Dat heeft de hoogste baas van de FARC, Timochenko, maandag gezegd in een interview met de Colombiaanse radiozender La FM. De Colombiaanse regering heeft geërgerd gereageerd op dit besluit. .
De 34-jarige Nijmeijer werkt volgens Colombiaanse media direct samen met Ivan Marquez, de nummer twee van de FARC en leider van het onderhandelingsteam. Haar deelname zou vooral een pr-functie hebben. Dat een jonge Europese vrouw zich hard maakt voor de eisen van de rebellen, zou een positieve invloed hebben op het imago van de FARC. Nijmeijer spreekt goed Engels en zal tijdens de onderhandelingen fungeren als officiële tolk van de FARC. Ook zou ze geschikt zijn als perswoordvoerster.
Gistermiddag bevond de FARC-delegatie zich nog in Cuba. De guerrillero's wachten daar op een bevestiging van Interpol dat ze niet worden opgepakt als ze voet op Europese bodem zetten. De deelname van Tanja, tegen wie een internationaal arrestatiebevel loopt, heeft dit proces vertraagd, aldus de berichtgeving in Colombia.
Vertraging
Ook de regeringsdelegatie heeft vertraging opgelopen. De onderhandelaars konden zondag niet uit Bogotá vertrekken vanwege slechte weersomstandigheden. Naar verwachting arriveren ze vanochtend in Oslo. De delegatie is geïrriteerd over het feit dat de FARC op het laatste moment Nijmeijer heeft toegevoegd aan het team van onderhandelaars. Ook zou de regering het vervelend vinden dat een buitenlandse guerrillastrijdster onderhandelt over de in hun ogen strikt Colombiaanse kwestie.
De vredesonderhandelingen moeten een einde maken aan bijna vijftig jaar gewapend conflict in Colombia. Na de eerste gesprekken in Oslo verplaatst de delegatie zich naar Havana.
Dat zijn dezelfde nitwitten die met een Che-shirt rondlopen..quote:Op maandag 15 oktober 2012 17:24 schreef El_Matador het volgende:
Ach ja Tanja. Een doorgedraaide geflipte meid die er niet onaardig uitziet (al wil je niet weten wat voor SOA's zich in haar genesteld hebben), die zelfs te links en extreem was voor de Internationale SocialistenDan moet je flink van het padje af zijn...
Een terroriste die opzettelijk kinderen omlegt. De zolderkamerautistjes die hen hier steunen zouden dat ook graag bij hun eigen zusje/neefje/dochtertje willen zien?
quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:52 schreef HeatWave het volgende:
Altijd leuk, die mensen die haar verheerlijken, net als die Che-figuren.
Massamoord is prima, als het maar vanuit links standpunt komt.
Ja, dat zeg ikquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 09:22 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Dat zijn dezelfde nitwitten die met een Che-shirt rondlopen..
Sommige mensen vinden moorden uit links-extremistische ideologie blijkbaar geoorloofd..
Oeps, niet gelezenquote:
bron: http://www.nu.nl/buitenla(...)ds-niet-in-cuba.htmlquote:.'Tanja Nijmeijer nog steeds niet in Cuba'
BOGOTA - Het Nederlandse lid van de Revolutionaire Strijdkrachten van Colombia (FARC), de 34-jarige Tanja Nijmeijer, is nog in Colombia.
Dit melden Colombiaanse media dinsdag. Ze is het enige lid van de onderhandelingsdelegatie van de FARC die niet zoals was voorzien in Havana (Cuba) is neergestreken om van daaruit naar Oslo te reizen.
Daar wordt naar verluidt woensdag officieel begonnen met de onderhandelingen tussen de FARC en de Colombiaanse regering van president Juan Manuel Santos over vrede.
Nijmeijer was op het laatste moment aan de delegatie toegevoegd. Volgens FARC-leider Rodrigo Londoño Echeverry gaat ze mee naar Oslo.
De Colombiaanse regering heeft echter gemeld dat in de komende week wordt besloten welke rol Nijmeijer in de onderhandelingen speelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |