quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 13:01 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Is er iets wat je ons wil vertellen?
Balen golfer. Snap het dilemma ook hoor.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 13:07 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat waren wij ook al kwijt aan het laminaat en het muren witten.
/potje is leeg
Lief bedacht, maar nee.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 13:24 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Balen golfer. Snap het dilemma ook hoor.
Ik zou op zich best met een clubje mensen een dag willen komen pimpen voor foto's. Wat meubels op de aanhanger en een goede (amateur) fotograaf mee.
Maarja, dan wordt dit haast zo'n FHF-project en straks krijg je al die mongolen ook op je stoep daar.
Muren witten had ik nog zelf gedaanquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 13:07 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat waren wij ook al kwijt aan het laminaat en het muren witten.
/potje is leeg
Ik had het ook graag zelf gedaan, maar ben niet voor niks 100% afgekeurd.quote:
quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 14:43 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind de foto's ook niet zo geweldig (groothoeklens ftw), maar daar moet je vaak als huurders kopers toch ook doorheen kunnen kijken? Alhoewel het zo te zien om een seniorenwoning gaat (erg ouwelijke uitstraling) en pa/ma wil liever niet al te veel tot last zijn voor de kinders dus hoe kant & klaarder het huis om in te trekken, hoe beter.
Ik hoop het golfer! Het moet goddorie gewoon een keer lukken.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 14:32 schreef golfer het volgende:
[..]
Lief bedacht, maar nee.
We laten het nu even in handen van een nieuwe makelaar die we er opgezet hebben. Wellicht dat die ook nog verdere ideeėn heeft.
Natuurlijk!quote:
Leuk.quote:
Pasta vooraf, tóch Borisz.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:26 schreef borisz het volgende:
Restjesdag. Stamppot en spaghetti in twee gangen.
De pasta was toevallig de eerste gang iddquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:34 schreef AnneX het volgende:
[..]
Pasta vooraf, tóch Borisz.
Heb je al achteruit het bochtje gedaan?
zo;n soepje hadden wij vanaafquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 18:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik had vanmiddag een zelfgemaakt tomatensoepje
Nu even verzinnen we we nu gaan eten. Iets met pasta denk ik, want ik heb veel pasta in huis
Klinkt als een culinair verantwoorde combinatiequote:Op dinsdag 16 oktober 2012 19:24 schreef Stereotomy het volgende:
Hier boterham met pindakaas en spinazie a la creme van HAK ivm koelkastbezorging pas morgenochtend en geen kookplaat / oven![]()
Mooiquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 19:25 schreef Stereotomy het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van eettafelstoelen mét leuning? Ik vind het bij het natafelen altijd wel fijn als de stoelen comfortabel zitten, en vind dit soort stoelen dan altijd wel prettig.
dat een stoel goed/lekker zit is toch het belangrijkste? dat deze er dan ook nog mooi uit ziet is meegenomen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 19:25 schreef Stereotomy het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van eettafelstoelen mét leuning? Ik vind het bij het natafelen altijd wel fijn als de stoelen comfortabel zitten, en vind dit soort stoelen dan altijd wel prettig.
Nou, je moet er ook de hele dag tegenaan kijken. Dus zowel comfort als uiterlijk zijn belangrijk wat mij betreft.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:06 schreef z80 het volgende:
[..]
dat een stoel goed/lekker zit is toch het belangrijkste? dat deze er dan ook nog mooi uit ziet is meegenomen.
Dat dus.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:08 schreef TAV74 het volgende:
Nou, je moet er ook de hele dag tegenaan kijken. Dus zowel comfort als uiterlijk zijn belangrijk wat mij betreft.
Leuk kopballetje inderdaad.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
Ja mooi he? Ik zou het ook graag meemaken.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:29 schreef Isabeau het volgende:
Die Star Wars Flashmob is goed zeg! Lijkt me nou echt leuk om zoiets tijdens het winkelen te zien
Echt, ik snap niet dat mensen naar die troep kijken.quote:
Ik ook niet, maar voor elke ongein, vunzigheid en ranzigheid op TV is een publiek. Met name op de commerciėlen. En er blijken er dus genoeg te kijken.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:51 schreef Pietverdriet het volgende:
Echt, ik snap niet dat mensen naar die troep kijken.
Ik wel. Vandaag overigens gewerkt (hele tijd hoesten) maar vnv werd ik weer even beroerd. Die hoest mag van mij wel een keer minder worden. Ik moet vaak een soort kokhalzen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Echt, ik snap niet dat mensen naar die troep kijken.
Ik krijg soms het gevoel dat de kijkers er ook nog eens simpeler van worden..quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:54 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar voor elke ongein, vunzigheid en ranzigheid op TV is een publiek. Met name op de commerciėlen. En er blijken er dus genoeg te kijken.
Onbegrijpelijk inderdaad. Niet alles hoeft hoogstaand te zijn, maar dit soort pulpquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Echt, ik snap niet dat mensen naar die troep kijken.
Hoe staat het met landen-project?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 18:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik had vanmiddag een zelfgemaakt tomatensoepje
Nu even verzinnen we we nu gaan eten. Iets met pasta denk ik, want ik heb veel pasta in huis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |