Oh, dat zou ik leuk vinden! Heb altijd een soort van zwak voor haar.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 09:34 schreef Vicky het volgende:
Tess alleen kan wel.. Even.met echtgenoot overleggen
Leuk! Ben benieuwd naar je kids kanjers oudste en jongste.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 10:13 schreef Brighteyes het volgende:
Oeh, ons weekendje weg staat een beetje op losse schroeven en het alternatief is geloof ik op zondag wat met elkaar gaan doen, dus als dat zo is komen wij misschien alsnog wel!
Me soontjuhs!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 10:15 schreef Moonah het volgende:
[..]
Leuk! Ben benieuwd naar je kids kanjers oudste en jongste.
quote:
Witte gai wel wa die kosten vrouwke?quote:
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:05 schreef Elmo76 het volgende:
Zoals het er nu naar uit ziet kan de ovb wel weg!
En we zullen wrs wel weer een vlaai meenemen!
Ow, die wil ik wel eens proeven!quote:
Ja, die zijn best wel duur! Maar jij woont wel vlakbij de Grootquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:46 schreef Moonah het volgende:
[..]
Witte gai wel wa die kosten vrouwke?
Leuk Fannetje! Ik heb ooit, heel lang gelezen, toen je nog bij de Jumbo werkte, en ik heeeeeel erg Fokverslaafd was, nog van je gedroomd.
Nee, ik heb je nooit gezien daar. Ik wist alleen dat je er werkte.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:54 schreef Fannetje het volgende:
En dat vertel je nu pas zeg, haha. Had ff hoi gezegd ofzo
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:52 schreef As1981 het volgende:
Drinken
- Limonade
- Sapjes
- Pakjes drinken voor de kinderen
- Siroop
Lekkers voor de kinderen
- Spekjes
- Rozijntjes
- Koekjes
Lekker voor de volwassen
- Vlaai
- Bossche bollen
- Zeeuwse bollussen
- Cake pops - evt As1981
Lunch
- Broodjes
- Beleg
- Boter
-Soep!!!
Overig
- Wegwerp borden
- Wegwerp bestek
- Plastic bekers
Inprinciepe zorg ik voor het vermaak voor de kinderen - As1981
- Kleed voor de vloer
- Ballen + ballentent
- Teken / knutselspullen
- Bellenblaas
- Circustent
En ik kan twee Ikea kinderstoelen meenemen, maar dan wil ik dat graag van te voren weten. Dus laat dat via hier of PB even weten.
Vers gedraaide?!quote:
Ja hoor dat weet ik wel!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:46 schreef Moonah het volgende:
[..]
Witte gai wel wa die kosten vrouwke?
Leuk Fannetje! Ik heb ooit, heel lang gelezen, toen je nog bij de Jumbo werkte, en ik heeeeeel erg Fokverslaafd was, nog van je gedroomd.
Kersen kruimel miss?!quote:
Oh ja!!! Maar wel van bakker bliek hè! Mot je dr misschien ff voor naar middelburg, maar hey, dan heb je wel de allerlekkerste!quote:
Ja, doei. De Jumbo in Goes heeft ook een bakker Bliek.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:17 schreef danic het volgende:
[..]
Oh ja!!! Maar wel van bakker bliek hè! Mot je dr misschien ff voor naar middelburg, maar hey, dan heb je wel de allerlekkerste!
Ik twijfel hier een beetje. Mede door de slaaptijden van eva, beetje zelfde verhaal als van juud. Maar ook door de stress van afgelopen weken. Misschien dat ik dan liever voor rust kies. Aan de andere kant...vorig jaar was het hartstikke gezellig en lijkt het me ook leuk om te zien hoe alle kindjes in dat jaar verandert zijn.
Ik denk dat het een last-minute beslissing wordt.
Ik wil uiteraard best iets maken/ kopen. Als ik besluit niet te komen, kan ik het vast wel met as meegeven.
Sorry, hij staat er inquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:27 schreef Poppejans het volgende:
Heuj mn homemadecaramelkoek
staat helemaal niet op de lijst
![]()
Die wil ik wel proeven!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:27 schreef Poppejans het volgende:
Heuj mn homemadecaramelkoek
staat helemaal niet op de lijst
![]()
Wat goed, je hebt het onthoudenquote:
quote:
Jaaaaa komen!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 11:02 schreef pessie het volgende:
Heej, deze meet dus! Ik zal het even op tafel gooien. Alleen, mijn ouders zijn dat weekend in Nederland (misschien gaan ze wel toevallig net die dag naar mn broer in Utrecht, zou makkelijk zijn). Ook heb ik dan 2 verjaardagen, maar dat is pas 's avonds. Kortom, ik denk er even over na en bespreek hier even wat handig is. Kunnen we een nieuwe juli-2010 kindjes foto maken. Weet iemand hoe het ov is van CS naar julianapark?
Oh echt? Weet ik dat! Nou, opgelost dus, bolussen van bakker bliek! Mjam!!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:27 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ja, doei. De Jumbo in Goes heeft ook een bakker Bliek.
Oh hotver, en nu lees ik dit pas. Zit je me net lekker te maken!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 09:08 schreef -Spring het volgende:
O shit, we hebben dan al afgesproken om eind van de middag bij vrienden te gaan eten. Wordt wel erg druk dan die dag. Ik laat even op het laatste moment aankomen of ik daar zin in heb.
Als je ze graag eet, hier kun je een pakket halen om ze zelf te maken en die zijn wel lekker.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 11:25 schreef danic het volgende:
[..]
Oh echt? Weet ik dat! Nou, opgelost dus, bolussen van bakker bliek! Mjam!!
Leuk! Wil je nog een paard hebben?quote:Op zaterdag 3 november 2012 09:18 schreef -Spring het volgende:
Ik denk dat ik toch wel kom. En Nils wil ook mee.![]()
Komt B, Sly?
Ja hoor, als N ook komtquote:Op zaterdag 3 november 2012 09:18 schreef -Spring het volgende:
Ik denk dat ik toch wel kom. En Nils wil ook mee.![]()
Komt B, Sly?
Wat een leuk idee bar! Dat ga ik onthouden. Voor nu haal ik ze gewoon als ik bij mijn ouders in middelburg ben.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:52 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Als je ze graag eet, hier kun je een pakket halen om ze zelf te maken en die zijn wel lekker.
Dan geef je maar een gil.
Tuurlijk kom je wel!quote:Op zaterdag 3 november 2012 09:50 schreef innepin het volgende:
[..]
Leuk! Wil je nog een paard hebben?Dan kom ik ook. anders twijfel ik nog even.
Weet ik nog niet. Niet alleen om eh pleinvrees (quote:
quote:Op zaterdag 3 november 2012 09:50 schreef innepin het volgende:
[..]
Leuk! Wil je nog een paard hebben?Dan kom ik ook. anders twijfel ik nog even.
Op afbetaling mag ook hoor, ben ik 'm nog steeds kwijtquote:Op zaterdag 3 november 2012 10:13 schreef -Spring het volgende:
[..]O ja! Ik wil m wel, maar moet even op de kleintjes letten atm. Ben een beetje te enthousiast geweest de laatste tijd.
Trutto.quote:Op zaterdag 3 november 2012 10:15 schreef innepin het volgende:
[..]
Op afbetaling mag ook hoor, ben ik 'm nog steeds kwijt
Leuk!quote:
Nou ken ik Sofie natuurlijk niet, maar ik vond 't vorig jaar juist ideaal, zo'n meet. Ik kon zowat niet meer lopen, maar Willow rende in 't rond en speelde met andere kindjes, en was daarna total loss. Hoefde ik niks voor te doen juistquote:Op zondag 4 november 2012 12:35 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik denk dat ik sjaak afhaak ben. Ik denk niet dat ik het zie zitten om naar utrecht te komen, alleen met Sofie. Ik kan niet echt meer achter dr aan rennen, en haar kennende moet dat wel gebeuren.
Daar ben ik 't niet mee eens. Ik vind dat iedereen een deel moet betalen en dat te allen tijde voorkomen moet worden dat jij opdraait voor een groot/groter deel van de kosten.quote:Op zondag 4 november 2012 12:33 schreef As1981 het volgende:
Als ik over heb kan ik het op die manier naar iedereen terug storten. en heel eerlijk verwacht ik toch dat het me meer geld gaat kosten dan ik van te voren had gedacht. Heb me er bij neergelegd.
Leuk!quote:
Oh, ik wil best je knoop doorhakken hoor!quote:Op zondag 4 november 2012 17:06 schreef Brighteyes het volgende:
Hier weet ik het helaas nog steeds niet.
Het weekendje weg wankelt, maar of we als alternatief op zaterdag of op zondag iets gaan doen is ook nog niet duidelijk.
jamaarquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |