Dat klopt je hebt bij Pencak Silat de sportvorm (olah raga) en de echte vorm (bela diri)quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:34 schreef Snakey het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je dan iets over de afgezwakte vorm van Krav Maga gelezen. Net zoals met pentjak silat zijn bepaalde vormen verboden in Nederland.
quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:25 schreef Snakey het volgende:
[..]
Misschien moet je je er eerst eens over inlezen voor je oordeelt.
Ik geloof best dat de Israëlische militairen er veel baat bij hebben maar dat zijn soldaten en geen burgers en die bevinden zich in hele andere situaties en hebben veel en veel meer gevechtstraining dan een burger ooit zal hebben. Maar zelfs een Israelische militair zal in zijn vrije tijd niet iemand proberen te ontwapenen omdat de kans dat het lukt zeer klein is.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:34 schreef Snakey het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je dan iets over de afgezwakte vorm van Krav Maga gelezen. Net zoals met pentjak silat zijn bepaalde vormen verboden in Nederland.
De echte vorm is er op gericht om te doden, zonder wapens. Daarom dus ook verboden.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:38 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Dat klopt je hebt bij Pencak Silat de sportvorm (olah raga) en de echte vorm (bela diri)
Zoals ik al zei, het gaat mij om de sport. Of jij het een sport vindt of niet laat ik in het midden.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:43 schreef Tito_Makani het volgende:
[..]
[..]
Ik geloof best dat de Israëlische militairen er veel baat bij hebben maar dat zijn soldaten en geen burgers en die bevinden zich in hele andere situaties en hebben veel en veel meer gevechtstraining dan een burger ooit zal hebben. Maar zelfs een Israelische militair zal in zijn vrije tijd niet iemand proberen te ontwapenen omdat de kans dat het lukt zeer klein is.
Geen een vorm van zelfverdediging is bestand tegen wapens behalve een doorgeladen vuurwapen
Als zelfs Blagoi ivanov neergestoken kan worden, iemand die 24/7 zijn hele leven al bezig is met vechtsport en Fedor versloeg in Sambo. Dan maakt iemand die een uurtje per week Krav Maga doet al helemaal geen kans. En het gevaarlijkste is, is dat die mensen zelf denken van wel.
Aero fitt in didam heeft krav maga.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 15:50 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Krava Maga lijkt mij echt vet. Sinds ik er een docu op Discovery over heb gezien een paar jaar terug wou ik het ook doen, maar het is te ver reizen als je in den Achterhoek woont.
Als ik jouw fotos heb gezien moetie blij zijn datie nog leeft denk ik :pquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 16:17 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het is gewoon een sport die ik wil beoefenen. Daar hoef je geen minderwaardige opmerkingen over te plaatsen.
Ik ben toevallig vorige week voor het eerst in 20 jaar in de situatie gekomen dat ik iemand van me af moest slaan die me probeerde te zakkenrollen. Dus daar heb ik het echt niet voor nodig.
Die ging direct naar de grond trouwens nadat zijn gezicht kennis had gemaakt met mijn knie.![]()
Meer geluk dan wijsheid trouwens.![]()
Nice, de vorige keer dat ik checkte zat het in Arnhem.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Aero fitt in didam heeft krav maga.
Dat gebeurt ook gewoon bij hardcore gyms hoorquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:16 schreef Tito_Makani het volgende:
Ik ga denk ik als mijn contract bij F4F is afgelopen maar is bij een hardcore gym trainen. Lijkt me heerlijk om nooit te hoeven wachten op een squatrek of bench en niet heel de gym moet doorzoeken naar de juiste weights.
Helemaal waar, en ik hoop dat ik nooit zal worden bedreigt met een mes of nog erger, of word mishandeld door een groepje. Lijkt me echt verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:21 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Mja, mja, Tito heeft wel een beetje gelijk hé. Als iemand een pistool heeft en hij schiet, dan is het over.
[..]
Nice, de vorige keer dat ik checkte zat het in Arnhem.
Me neither. Bij een groepje zou ik gewoon proberen zoveel mogelijk klappen uit te delen. Iemand met een mes kun je trouwens sowieso niet inschatten. Maar ik zorg natuurlijk van te voren dat ik niet in zulke situaties beland.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:24 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Helemaal waar, en ik hoop dat ik nooit zal worden bedreigt met een mes of nog erger, of word mishandeld door een groepje. Lijkt me echt verschrikkelijk.
ik chill heel vaak bij een maat van me een paar kilometer verderop, daartussen ligt een wijk waar nogal veel tuig woont, laatst nog iemand mishandeld door een groep waar ik altijd langs fietsquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Me neither. Bij een groepje zou ik gewoon proberen zoveel mogelijk klappen uit te delen. Iemand met een mes kun je trouwens sowieso niet inschatten. Maar ik zorg natuurlijk van te voren dat ik niet in zulke situaties beland.
Leuk weetje: als je een maclight zonder batterijen in je auto hebt liggen is het een wapen, met batterijen erin nietquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:36 schreef SunTzu het volgende:
Een paar weken geleden kwam nog een auto op ons ingereden toen we met 3 man over straat heen liepen, daarna stapten ze met 5 man uit en begonnen stoer te doen maar toevallig kwamen nog wat vrienden van mij langs dus toen was het snel afgelopen maar soms denk ik er echt aan om gewoon een zwaard in mijn kofferbak te leggen.
Ooit kwam ik van training af samen met 2 maten en we hadden alledrie een sporttas vol met zwaarden, dolken kapmessen etc. Toen we de parkeerplaats opliepen om onze spullen in de wagen te zetten kwam er zo'n hardcore gabberpiet en zijn groep aan die riep: "Ey homo's hebben jullie vuur bij?"quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:38 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Leuk weetje: als je een maclight zonder batterijen in je auto hebt liggen is het een wapen, met batterijen erin niet
Ligt altijd aan de feiten en omstandigheden... In de praktijk dus vaak of jij kunt aantonen wat het nut/doel van hetgene dat je in je auto hebt liggen is.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:38 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Leuk weetje: als je een maclight zonder batterijen in je auto hebt liggen is het een wapen, met batterijen erin niet
Dopsleutel in de auto en een fietsenpomp bij je fiets.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:36 schreef SunTzu het volgende:
Een paar weken geleden kwam nog een auto op ons ingereden toen we met 3 man over straat heen liepen, daarna stapten ze met 5 man uit en begonnen stoer te doen maar toevallig kwamen nog wat vrienden van mij langs dus toen was het snel afgelopen maar soms denk ik er echt aan om gewoon een zwaard in mijn kofferbak te leggen.
Automatisch bericht: Deze post is doorgestuurd naar de politie.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:45 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Ooit kwam ik van training af samen met 2 maten en we hadden alledrie een sporttas vol met zwaarden, dolken kapmessen etc. Toen we de parkeerplaats opliepen om onze spullen in de wagen te zetten kwam er zo'n hardcore gabberpiet en zijn groep aan die riep: "Ey homo's hebben jullie vuur bij?"
Dus 1 van mijn vrienden die zwarte band heeft zei: "Wat homo's?" Dus die gabberpiet wilde hem slaan maar kreeg meteen een paar klappen op zijn gezicht en een trap in zijn zak maar hij was zo van de kaart dat hij bleef staan.
Hij stak zijn hand in zijn jas en riep waar is mijn mes waar is mijn mes.
Dus die vriend van mij draait zich om en zei: "Hier is mijn broodmes"
Trok die gewoon zijn zwaard en die gabberpiet zette het op een sprinten en verdween als roadrunner,
Vervolgens rende mijn andere maat erachter aan want dat is een heethoofd en toen heeft hem toen een paar goede klappen gegeven maar zijn hand was daarna gebroken. Vervolgens wij naar het ziekenhuis toe en toen we net uit het ziekenhuis kwamen werden we aangehouden door de politie.
Zij de wagen doorzoeken en ze vonden onze spullen, die werden allemaal in beslag genomen en wij mochten gewoon doorrijden. We hadden wel gezegd dat we net van training afkwamen en onze pakken waren ook daadwerkelijk nog nat van het zweten. Naderhand moesten we bewijzen dat we Pencak Silat deden en toen kregen we alles gewoon terug, behalve houten zelfgemaakte ninchaku's want daar zat geen beschermingsrubber omheen![]()
Moraal van het verhaal: Volgens mij mag je gewoon die wapens bij hebben zolang je ze maar niet in handbereik hebt en kan bewijzen dat je vechtsport doet
Vervolgens
Het was echt toeval. Hij kwam op mij en mijn vrouw af lopen met een raar kaartje in zijn hand en begon over salsa dansen. (Was in Barcelona). Vervolgens begon hij heel druk te doen om me heen en opeens voelde ik vingers aan mijn kontzak. Dus in een reflex pak ik zijn pols beet, ik trek aan zijn arm omdat ik niet zeker wist of hij iets te pakken had, hij geeft op dat moment toevallig mee terwijl ik me omdraai waardoor hij viel en onderweg m'n knie tegenkwam.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:18 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Als ik jouw fotos heb gezien moetie blij zijn datie nog leeft denk ik :p
Gaf je een knietje met je nieuwe squat prothese? :p
Hahaha een zwaardquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 17:36 schreef SunTzu het volgende:
Een paar weken geleden kwam nog een auto op ons ingereden toen we met 3 man over straat heen liepen, daarna stapten ze met 5 man uit en begonnen stoer te doen maar toevallig kwamen nog wat vrienden van mij langs dus toen was het snel afgelopen maar soms denk ik er echt aan om gewoon een zwaard in mijn kofferbak te leggen.
Krav Maga wil ik ook nog steeds gaan doen. Of gewoon thaiboksen.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 18:15 schreef Weissman het volgende:
Krav Maga wil ik jaren maar is er nooit van gekomen vanwege mn schouder
Het is altijd een beetje de vraag; kom je echt in situaties dat je moet vechten? Ik nooit, en de situaties die ik gehad heb kom ben ik altijd met praten uit gekomen. Na m'n 20ste ofzo heb ik nooit meer gevochten.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 18:31 schreef 16meter het volgende:
[..]
Krav Maga wil ik ook nog steeds gaan doen. Of gewoon thaiboksen.
Weet niet waar je op straat uiteindelijk meer aan hebt, nogal discutabel.
Omdat je bij Krav Maga niett echt full contact aan 't sparren bent leer je ook niet incasseren.
Denk MMA, omdat je ook leert hoe je op de grond moet vechten.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 18:31 schreef 16meter het volgende:
[..]
Krav Maga wil ik ook nog steeds gaan doen. Of gewoon thaiboksen.
Weet niet waar je op straat uiteindelijk meer aan hebt, mocht het nodig zijn.
Omdat je bij Krav Maga niett echt full contact aan 't sparren bent leer je ook niet incasseren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |