SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Plaatjes zeggen meer:
De woonkamer:
voor:
na:
Keuken:
voor:
na:
Tuin:
voor:
na:
Zolder
Voor
Tijdens:
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
4 juli 2011 kreeg ik de sleutel.. 1 oktober trokken we in en toen was de benedenverdieping en 1e verdieping leefbaar/af dus in totaal zijn we straks 16 maanden bezig geweest, en hebben we elke cm in het huis gehad en zijn we van 110m2 naar 150m2 gegaanquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:08 schreef mark_dabomb het volgende:
Tof, ik had het begin hier van nooit gezien! Mooi project(je). Hoe lang zijn jullie al bezig?
yesquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:21 schreef mark_dabomb het volgende:
Tof! Die extra ruimte heb je alleen gecreëerd door die 2 dakkapellen te plaatsen?
Pic or it didnt happen! :-)quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:33 schreef RanTheMan het volgende:
update: de stucadoor is klaaren het ziet er lekker strak uit!!! mijn eega zal blij zijn
Je woont praktisch om de hoek, dus je mag altijd komen kijken hoor (mits ik een x op je bank mag zittenquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:42 schreef zuluman het volgende:
[..]
Pic or it didnt happen! :-)
ben onderhand wel nieuwsgierig.
Dank, ben ook tevreden over het resultaat tot nu toe.. Als het helemaal af is maak ik nogmaals een impressie, komend weekend dus, dan is alles mooi geschilderd, zitten de deuren er voor etc etcquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 00:08 schreef zuluman het volgende:
Nice! Je hebt er een mooie functionele en goed geïsoleerde ruimte bij. daar ga je veel plezier van beleven.en helemaal omdat je het ditmaal zelfs hebt gedaan. En schouder klop van Zuluman.
ik heb al ergens anders een logeer kamerquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 15:22 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Prima vertrek daar op zolder, geen probleem voor logés.
dank uquote:
als * 1 is dan valt het best meequote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:53 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
dank u
Ik wilde gisteren avond nog perse de trap verven.. * uur begonnen half 2 klaar.. Tering wat had ik me daar even op verkeken.. Maar hij zit weer strak in de lak
8 uur 's avondquote:
Ik kom op 5,5 uur.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:59 schreef RanTheMan het volgende:
8 uur 's avondVind in 3,5 uur een open trap lakken nog best snel eigenlijk
Na een nachtje slapen
kan je nagaan hoe moe ik er nog van ben.. idd 5,5 uurquote:
dat is het ook zeker, ik doe het je niet na. Vind verven sowieso een Kl...werkquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:59 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
8 uur 's avondVind in 3,5 uur een open trap lakken nog best snel eigenlijk
Na een nachtje slapen
was een open trap dus dan krijg je tijdsaftrekquote:
dat is anders veel meer werk dan een dichte trap....quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:07 schreef crv het volgende:
[..]
was een open trap dus dan krijg je tijdsaftrek
je hebt ook snel drogende grondverfquote:Op maandag 22 oktober 2012 07:02 schreef mark_dabomb het volgende:
Ik heb ook geprobeerd om om 21:00 's avonds onze open trap in de grondverf te zetten. Prima gegaan, Totdat de timmerman om 09:00 uur de volgende ochtend al begon. Weer van voor af aan beginnen
had ie zijn schoenen niet geveegd ?quote:Op maandag 22 oktober 2012 07:02 schreef mark_dabomb het volgende:
Ik heb ook geprobeerd om om 21:00 's avonds onze open trap in de grondverf te zetten. Prima gegaan, Totdat de timmerman om 09:00 uur de volgende ochtend al begon. Weer van voor af aan beginnen
tsja. de muren zijn droog.. de vloer is nat.. aan 1 kant met name..quote:Op donderdag 14 februari 2013 18:37 schreef blomke het volgende:
Wat is de oorzaak van het vocht? Uit de grond? Uit vochtige buitenlucht? Eerst de oorzaak vaststellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |