Nee, ik kan t internet niet op met mn laptop.quote:
quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:00 schreef Evie het volgende:
niks kritieks atm.,,, maar denk wel dat dr leven niet lang meer gaat duren..
Ah, kutzooiquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:01 schreef Fera het volgende:
[..]
Nee, ik kan t internet niet op met mn laptop.
Ik had even om de sleutel moeten vragen.quote:
quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:00 schreef Evie het volgende:
[..]
niks kritieks atm.,,, maar denk wel dat dr leven niet lang meer gaat duren..
Ben een beetje sprakeloosquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:00 schreef Evie het volgende:
[..]
niks kritieks atm.,,, maar denk wel dat dr leven niet lang meer gaat duren..
In een trein richting schiphol om vervolgens te horen dat ik er uit moest omdat brand in een schipholtunnel. En dan moest ik over Utrecht en zou ik langer onderweg zijn, dan bij jullie aanwezig zijn. Kon wel janken gisteren. Maar goed. Jullie hebben het erg leuk/gezellig gehad, zo gelezen te hebben.quote:
Magnetronkoffie flipt em de pan uitquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:03 schreef magnetronkoffie het volgende:
Welles nietes welles nietes AAAAAHHH vrouwen
Weet ik niet, ik lag op m'n goeie oorquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:04 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Heloef ging weg van een gasthuis/slaapplek van Kaneelstokje zonder even doei te zeggen?Maar klinkt leuk
Alleen ben je niet iets te braaf geweest met je omschrijving? Geen uitwisseling van lichaamssappen e.d.?
Ai aiquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Weet ik niet, ik lag op m'n goeie oor
Ik had je direct al gezegd dat je over Haarlem moest gaan, maarja, bijdehand.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:04 schreef Flippiee het volgende:
[..]
In een trein richting schiphol om vervolgens te horen dat ik er uit moest omdat brand in een schipholtunnel. En dan moest ik over Utrecht en zou ik langer onderweg zijn, dan bij jullie aanwezig zijn. Kon wel janken gisteren. Maar goed. Jullie hebben het erg leuk/gezellig gehad, zo gelezen te hebben.
Ja, heel jammer dat je er niet was. Had ik even mazzel dat ik via Haarlem ben gegaan toen!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:04 schreef Flippiee het volgende:
[..]
In een trein richting schiphol om vervolgens te horen dat ik er uit moest omdat brand in een schipholtunnel. En dan moest ik over Utrecht en zou ik langer onderweg zijn, dan bij jullie aanwezig zijn. Kon wel janken gisteren. Maar goed. Jullie hebben het erg leuk/gezellig gehad, zo gelezen te hebben.
Achteraf gezien het beste jaquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:06 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Ik had je direct al gezegd dat je over Haarlem moest gaan, maarja, bijdehand.
Ik heb nog bijna niemand gemeet hier. Op watertornado, twi, myr en kaneel na dan.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:06 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja, heel jammer dat je er niet was. Had ik even mazzel dat ik via Haarlem ben gegaan toen!
Naja, misschien volgende meet Flips, ik heb je nog steeds niet gemeet (behalve dan die 2 secondes bij de filmmeet).
Ja?quote:
O was je niet bij de laatste Roycomeet?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:08 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Achteraf gezien het beste jaIk was alleen de optie naar A'dam CS - Haarlem vergeten.
[..]
Ik heb nog bijna niemand gemeet hier. Op watertornado, twi, myr en kaneel na dan.Al best veel meets gemist ondertussen, haha.
Toen zat ik in 40 graden zon strand en zee.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
O was je niet bij de laatste Roycomeet?
Z3quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:09 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Toen zat ik in 40 graden zon strand en zee.
Wat voor details? Hoeveel regendruppels er die nacht gevallen zijn?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:10 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Kan jij mij een samenvatting geven waarbij er wel veel details zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |