ja, dus? Sana kwam soms ook iemand voorbijquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:14 schreef Tyron het volgende:
[..]Nog 1 keer dan.
Zijn goede dingen maar dan zonder sarcasme lezen:
[..]
Zijn foute dingen;
[..]
Ik ga niet in op het feit dat je Eriksen noemt, lees mijn bovenstaande posts en ga daar op in ipv te roepen dt Eriksen het team op sleeptouw moet nemen tegen fucking Madrid.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:16 schreef J2T het volgende:
Over de wedstrijd zelf, Sana kan er helaas weinig aan doen dat hij het niveau (nog) niet aan kan, maar Eriksen en Siem moeten nou eens een keer verdomme opstaan in dit soort wedstrijden. Siem de Jong is onze aanvoerder for Christs sake. Ik word echt niet goed van. Niemand, maar dan ook niemand die opstaat in dit soort wedstrijden. Serieus, ik mis Vertonghen.
Einde discussie.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:16 schreef Tyron het volgende:
[..]
Goaltje scoren tegen Twente, assistje tegen Madrid en aanvallend goed spelen. Niets mis mee. Ook Essien had geen grip op hem.
Niet het verschil, maar laat eens wat zien. Laat eens zien waarom je bij Ajax speelt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:18 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik ga niet in op het feit dat je Eriksen noemt, lees mijn bovenstaande posts en ga daar op in ipv te roepen dt Eriksen het team op sleeptouw moet nemen tegen fucking Madrid.
Jij ziet een 20 jarige het verschil maken tegen een team waar Ronaldo en Kaka spelen?
Vertonghen had dat ook niet gekund.
Sana was heel knullig aan de bal en verloor vaker een duel. Ook had hij misschien een enkele keer een voorzet in huis. Jij zeikt altijd op Eriksen, hou jij eens op met dat joch joh.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, dus? Sana kwam soms ook iemand voorbij.
Er is in 90 min ook nog wel iets goed gegaan bij heel Ajax, maar meestal niet. En Eriksen sprong er niet in positieve en ook niet in nagatieve zin uit.
Hou nou gewoon eens op met dat joch.
Bijvoorbeeld de wedstrijd beslissen tegen Twente? Of een assist geven tegen Madrid en dan volop in de strijd? Ow wachtquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:19 schreef J2T het volgende:
[..]
Niet het verschil, maar laat eens wat zien. Laat eens zien waarom je bij Ajax speelt.
Yeah een / verkeerd gezet. Klasse man.quote:
Van Sana wordt er niet al 2 jaar geroepen dat hij te goed is voor Ajax, voor 30+ miljoen weggaat en het toppunt, op Sana wordt niet gegeild alsof het Doutzen Kroes is door jou.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:19 schreef Tyron het volgende:
[..]
Sana was heel knullig aan de bal en verloor vaker een duel. Ook had hij misschien een enkele keer een voorzet in huis. Jij zeikt altijd op Eriksen, hou jij eens op met dat joch joh.
Agree to disagree dan maar ;-)quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:20 schreef Tyron het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld de wedstrijd beslissen tegen Twente? Of een assist geven tegen Madrid en dan volop in de strijd? Ow wacht
Ik begin niet steeds over hem? Ik hoor hier vaak mensen zeggen dat hij slecht is en zich moet bewijzen, dan ga ik er op in met argumenten en krijg ik geen argumenten terug.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Van Sana wordt er niet al 2 jaar geroepen dat hij te goed is voor Ajax, voor 30+ miljoen weggaat en het toppunt, op Sana wordt niet gegeild alsof het Doutzen Kroes is door jou.
Dus ja, JIJ begint steeds over hem, alsof hij gisteren goed was, en dat was hij niet. Nogmaals ook niet slechter dan de rest.
Ziel.twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 03-10-2012 om 22:56:04Blijft gek dat voor spek en bonen meedoen in de Champions League toch ruim 10 miljoen oplevert. reageer retweet
Daarom zeg ik, laat PSV maar stoer doen met hun "WIJ HALEN DE PUNTEN VOOR NEDERLAND BINNEN" dan halen wij de miljoenen wel binnen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:24 schreef tammepiet het volgende:
Ziel.twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 03-10-2012 om 22:56:04Blijft gek dat voor spek en bonen meedoen in de Champions League toch ruim 10 miljoen oplevert. reageer retweet
nee, want ik ben Ajacied, ik verwacht gewoon iets extra's van iemand in een Ajaxshirt, en word niet warm of koud van 4 leuke passjes per wedstrijd. DAT IS HET MINIMUMNIVEAU!!!quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:23 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik begin niet steeds over hem? Ik hoor hier vaak mensen zeggen dat hij slecht is en zich moet bewijzen, dan ga ik er op in met argumenten en krijg ik geen argumenten terug.
Eriksen heeft vorig seizoen gewoon een puik seizoen gedraaid en tegen Twente en ook tegen Madrid goed gespeelt. Ik wil graag quotes van mensen die roepen dat Eriksen al 2 jaar TE GOED is voor Ajax.
Nogmaals hij was wel goed, ga eens beter naar zijn positieve dingen kijken ipv 2x balverlies.
Hier was ik het wel redelijk mee eens.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:25 schreef J2T het volgende:
Maar Tyron, als jij Ajax een cijfer mocht geven op basis van de wedstrijd van gisteren, wat voor cijfer zou jij dan Ajax geven? Toch geen voldoende toch? Ajax kan veel beter dan gisteren man. En dat zeg ik niet omdat het 1-4 is geworden. Vorig jaar toen het 0-3 werd was ik wel tevreden over het spel van Ajax.
Al vond ik Eriksen niet alleen de beste middenvelder, maar ook de beste veldspeler.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 22:48 schreef ValHallen het volgende:
Mijn analyse:
70 minuten lang weggespeeld, 20 minuten leuk gevoetbald.
Vermeer: Onze MotM, keepte een puike partij, had geen schuld aan de tegengoals
Van Rhijn: Deed het aardig, speelde de 2e helft een stuk beter dan de 1e. Heeft potentie genoeg
Alderweireld/Moisander: Vond ze beide niet best. Slordig in balbezit, onzeker bij balverlies.
Blind: Speelde een aardige pot, beste wedstrijd die ik van hem heb gezien
Poulsen: Drama, komt absoluut tekort. Leverde alle belangrijke ballen in, schrijnend op dit niveau
De Jong: Volkomen onzichtbaar. Laat wederom zien geen topper te zijn en ook nooit te worden. Subtop Eredivisie.
Eriksen: Beste middenvelder vandaag, al zegt dat niet veel. Veel ging fout, maar durfde wel te voetballen.
Sana: Heel erg slecht, mag nooit meer rechtsbuiten staan. Komt toch echt te kort voorlopig.
Babel: Onzichtbaar, veel beweging maar kreeg weinig ballen. Goede acties waren een beetje 50/50. Wel een geweldige voorzet op Siem.
Boerrigter: Komt bergen kwaliteit tekort voor Ajax. Niveau middenmoot Eredivisie. Tenenkrommend slecht.
Sporkslede: Speelde vrij goed, had veel lef en liet aardig voetbal zien. Mag wmb in de basis starten
Hoesen: Heeft duidelijk potentie. Spits met tor-instinct.
Lukoki: Liet in 10 minuten meer zien dan Sana in 60. Hoort gewoon rechtsbuiten te staan.
Lukoki en Sporkslede voortaan vast in de basis aub, Poulsen er sowieso uit en dan mogen Boerrigter en Sana het uitvechten op linksbuiten. Ik zie nog liever dat Fischer de kans krijgt eigenlijk.
Hij was tegen Utrecht in de beker ook wel aardig.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:27 schreef Da_Sandman het volgende:
Eriksen speelde trouwens tot die goal tegen FC Twente geen goede wedstrijd trouwens. Maar goed, hopen dat 'ie tegen FC Utrecht laat zien dat hij het predikaat talent aan het ontgroeien is.
En dat was dus juist weer een pot waarin heel utrecht kut was en Ajax gewoon ok. Ook daar ontsteeg hij het gemiddelde niet echt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:27 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hij was tegen Utrecht in de beker ook wel aardig.
Hij scoorde, dat is wat men wil toch? Hij besliste de wedstrijd tegen Twente, dat is toch ook wat men wil?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat was dus juist weer een pot waarin heel utrecht kut was en Ajax gewoon ok. Ook daar ontsteeg hij het gemiddelde niet echt.
Van mij dus niet. Ze moeten vanaf de eerste minuut spelen zoals na de 2-1. Als je als laffe kutploeg begint en als er niets meer te verliezen is pas gaat voetballen ben je geen Ajax, dan ben je ADO.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:28 schreef Tyron het volgende:
Ajax als team krijgt van mij 70 minuten een 4,5/5 en 20 min een 7/8.
Nee. Als je zoveel talent hebt zoals Eriksen verwacht ik iets meer dan een anonieme wedstrijd en een doelpunt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:29 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hij scoorde, dat is wat men wil toch? Hij besliste de wedstrijd tegen Twente, dat is toch ook wat men wil?
Eriksen anoniem noemenquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:30 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee. Als je zoveel talent hebt zoals Eriksen verwacht ik iets meer dan een anonieme wedstrijd en een doelpunt.
Deze opmerking viel mij ook al op en kan het met je eens zijn.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:29 schreef Da_Sandman het volgende:
En om Hoesen nou tor-instinct toe te schrijven na het missen van die mega kans gister... Valt die jongen gezien de omstandigheden wellicht niet te verwijten, maar een spits met tor-instinct schiet die bal er in.
Dat heeft weinig te maken met anonimiteit natuurlijk.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:31 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eriksen anoniem noemen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hij maakt elke wedstrijd de meeste meters en is altijd in beweging.
De meeste aanvallen beginnen bij hem en dat noem jij anonimiteit?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat heeft weinig te maken met anonimiteit natuurlijk.
De meeste aanvallen stranden ook bij hem. Als je zoveel potentie hebt, moet je daar meer mee doen. Simpel.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:32 schreef Tyron het volgende:
[..]
De meeste aanvallen beginnen bij hem en dat noem jij anonimiteit?
Tevens is een Eriksen op 60% beter dan de rest van de middenvelders die we rond hebben lopen.
De meeste aanvallen stranden bij hemquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
De meeste aanvallen stranden ook bij hem. Als je zoveel potentie hebt, moet je daar meer mee doen. Simpel.
Waarom mag je eigenlijk geen kritiek op hem hebben?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:34 schreef Tyron het volgende:
Tevens wel grappig om te zien dat degene met kritiek op Eriksen zeggen; "JA JULLIE ZIEN HEM TOCH ALS WERELDTALENT DIE TE GOED IS VOOR AJAX AL 2 JAAR?" om hem vervolgens zelf zo te gaan bekritiseren.Dan doe je het dus zelf ook.
Dat mag, maar ga dan niet zeggen van "hij is geen wereldtalent blablabla" om hem vervolgens wel als wereldtalent te bekritiseren.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:35 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Waarom mag je eigenlijk geen kritiek op hem hebben?
Zucht. Het gaat niet alleen om gister. En ook gister draait hij een flink aantal aanvallen de nek om, ja. Als je vindt dat anderen niet op een paar momenten moeten terugvallen, moet je dat zelf al helemaal niet doen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:35 schreef Tyron het volgende:
[..]
De meeste aanvallen stranden bij hemHeb je gister wel gekeken? Paar prima steekpassen op Boerrigter waarvan 1 lobje perfect op maat, wat doet Boerrigter? Hij valt door een handje van Pepe.
Omdat men daar over blijft doorjammeren. overal, hier, VI, SV, kranten, verslaggevers etc etc.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:36 schreef Tyron het volgende:
[..]
Dat mag, maar ga dan niet zeggen van "hij is geen wereldtalent blablabla" om hem vervolgens wel als wereldtalent te bekritiseren.
Grappig dat je alles wat je zelf post als argument ziet, maar wat anderen zeggen niet. Vervelende eigenschap.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:36 schreef Tyron het volgende:
En kom natuurlijk met argumenten, die ik amper zie.
Hij draaide flink een paar aanvallen de nek om? Nee. Hij had idd een paar keer balverlies maar niet bij het 16 meter gebied of dar dichtbij.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:36 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zucht. Het gaat niet alleen om gister. En ook gister draait hij een flink aantal aanvallen de nek om, ja. Als je vindt dat anderen niet op een paar momenten moeten terugvallen, moet je dat zelf al helemaal niet doen.
Een aanval de nek omdraaien is niet altijd balverlies.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:37 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hij draaide flink een paar aanvallen de nek om? Nee. Hij had idd een paar keer balverlies maar niet bij het 16 meter gebied of dar dichtbij.
Ik noem voorbeelden met Boerrigter etc terwijl jij zegt "hij draait aanvallen de nek om" om vervolgens geen aanval te noemen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:37 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Grappig dat je alles wat je zelf post als argument ziet, maar wat anderen zeggen niet. Vervelende eigenschap.
Werd nog pijnlijk laten zien hoor, hij krijgt de bal, ziet Blind op links volkomen over het hoofd en passt de bal kansloos door het midden in de voeten van een Madrileen..quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:36 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zucht. Het gaat niet alleen om gister. En ook gister draait hij een flink aantal aanvallen de nek om, ja. Als je vindt dat anderen niet op een paar momenten moeten terugvallen, moet je dat zelf al helemaal niet doen.
Een steekpass die niet aankomt bedoel je dan? Zag ik ook 1x in de begin van de wedstrijd verder waren de meeste passen wel oke.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een aanval de nek omdraaien is niet altijd balverlies.
Oh Jan van Halst gezien zeker? Hij liet niet de 10 openingen zien die hij wel goed gaf op Blind en van Rhijn. Maar het zegt genoeg dat jij die ook niet gezien hebt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Werd nog pijnlijk laten zien hoor, hij krijgt de bal, ziet Blind op rechts volkomen over het hoofd en passt de bal kansloos door het midden in de voeten van een Madrileen..
Dat heeft niets met de kwaliteit van Madrid te maken.
Man, jij bent echt net waterreusquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:39 schreef Tyron het volgende:
[..]
Oh Jan van Halst gezien zeker? Hij liet niet de 10 openingen zien die hij wel goed gaf op Blind en van Rhijn. Maar het zegt genoeg dat jij die ook niet gezien hebt.
De passen zijn wel okay, ja. Maar vaak ook veilig, vaak ook de verkeerde keuze. Dat moet hij afleren en dat kan hij ook verbeteren. Komt er alleen nog niet uit.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:38 schreef Tyron het volgende:
[..]
Een steekpass die niet aankomt bedoel je dan? Zag ik ook 1x in de begin van de wedstrijd verder waren de meeste passen wel oke.
Ja maar het is wel duidelijk dat Jan van Halst meestal 1 kant van het verhaal laat zien.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Man, jij bent echt net waterreus![]()
ja, laat die 10 GOEIE ballen van van bommel dan zien!!!!!
Heel ajax scheet gewoon in zn broek voor Real. Maar te arrogant om dat toe te geven.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
De passen zijn wel okay, ja. Maar vaak ook veilig, vaak ook de verkeerde keuze. Dat moet hij afleren en dat kan hij ook verbeteren. Komt er alleen nog niet uit.
Om maar ff te quoten, want ik heb gelijk.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:46 schreef Syntix het volgende:
Naast Eriksen moet gewoon Serero staan. De enige in de selectie die op hetzelfde hoge tempo handelt als Eriksen. Los van de mooie omschakelingen van Real, slaat het totaal nergens op dat de wissels die Real inbrengt bij elkaar meer kosten dan de begroting van Ajax...
Heb het niet alleen over gister.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:45 schreef Equites het volgende:
[..]
Heel ajax scheet gewoon in zn broek voor Real. Maar te arrogant om dat toe te geven.
gelukkig heb ik zelf ook ogen, en geen eriksen-fapbril.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:44 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ja maar het is wel duidelijk dat Jan van Halst meestal 1 kant van het verhaal laat zien.
quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
De passen zijn wel okay, ja. Maar vaak ook veilig, vaak ook de verkeerde keuze. Dat moet hij afleren en dat kan hij ook verbeteren. Komt er alleen nog niet uit.
Da's leuk, maar dat gaat nogal moeilijk.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:45 schreef Syntix het volgende:
[..]
Om maar ff te quoten, want ik heb gelijk.
Ik heb ook geen Eriksen-fapbril, oke een beetje geef ik toe. Maar ik heb ook al opgenoemd wat hij slecht deed, maar hij was na Vermeer gewoon onze beste man.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
gelukkig heb ik zelf ook ogen, en geen eriksen-fapbril.
Hou er gewoon over op, het was een beschamende vertoning van heel Ajax.
Financial Fair Play zou al een stuk schelen en vooral een 6+5 regeling... Aanhaken gaat gewoon niet zoals het nu gaat. Elke keer als je net die twee spelers hebt (Vertonghen, Suarez, Steek etc.) die aanhaken bij de europese (sub)top dan gaan ze weg...quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:46 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Da's leuk, maar dat gaat nogal moeilijk.
Jezus je begrijpt er echt geen zak van hequote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:45 schreef Tyron het volgende:
[..]
Jij hebt naar Siem gekeken volgens mij, Eriksen was aanvallend constant bezig, de Jong en Poulsen gaven constant laffe balletjes omdat ze niet in gevaar wouden komen.
Het ging me meer om de tot de winterstop uitgeschakelde Serero...quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:47 schreef Syntix het volgende:
[..]
Financial Fair Play zou al een stuk schelen en vooral een 6+5 regeling... Aanhaken gaat gewoon niet zoals het nu gaat. Elke keer als je net die twee spelers hebt (Vertonghen, Suarez, Steek etc.) die aanhaken bij de europese (sub)top dan gaan ze weg...
Jij zegt dat hij op veilig speelde, dat kan alleen als je zoals de Jong de bal naar iemand passt die 1 meter van je vandaan is of naar de verdediging. Eriksen had een paar prima openingen, steekpassen, assist, draaide vaak goed weg, verloor Essien makkelijk. Wanneer ga jij dat nou eens zien? En donder op met die bril, is zo fucking cliche. Jij snapt er geen tering van.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:47 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Jezus je begrijpt er echt geen zak van he. Aanvallend bezig zijn wil niet zeggen dat je het altijd goed doet. Maar zet die bril nou eens af, dan zie je iets meer.
Nee, sadly genoeg was dat Blind.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:46 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik heb ook geen Eriksen-fapbril, oke een beetje geef ik toe. Maar ik heb ook al opgenoemd wat hij slecht deed, maar hij was na Vermeer gewoon onze beste man.
Je hoeft hier niet te komen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:49 schreef Wessiej het volgende:
Die Tyron begint ook maar een irritant mannetje te worden hier, verpest zo heel dit topic. Jammer.
Aha ok, dan hebben we gewoon een probleem in de selectie met maar twee spelers (Eriksen en Serero) die de handelingssnelheid hebben van de Europese top en dat is de scouting/jeugdopleiding wel kwalijk te nemen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:47 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het ging me meer om de tot de winterstop uitgeschakelde Serero...
Was bij de 2de goal lucht aan het dekken een faalde ook bij de 3de goal, was verder wel oke.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, sadly genoeg was dat Blind.
Ga je nou nog eens begrijpen na het drie keer te hebben gezegd dat ik het niet alleen over gister heb of hoe zit 't? En schelden helpt niet. Echt niet.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:49 schreef Tyron het volgende:
[..]
Jij zegt dat hij op veilig speelde, dat kan alleen als je zoals de Jong de bal naar iemand passt die 1 meter van je vandaan is of naar de verdediging. Eriksen had een paar prima openingen, steekpassen, assist, draaide vaak goed weg, verloor Essien makkelijk. Wanneer ga jij dat nou eens zien? En donder op met die bril zo fucking cliche. Jij snapt er geen tering van.
Als het Eriksen was geweest had je nu gezegd hij ook 10 keer goed stond te dekken.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:50 schreef Tyron het volgende:
[..]
Was bij de 2de goal lucht aan het dekken een faalde ook bij de 3de goal, was verder wel oke.
Utrecht goal gescoord, tegen Twente constant in de weer en 1 goal.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:50 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ga je nou nog eens begrijpen na het drie keer te hebben gezegd dat ik het niet alleen over gister heb of hoe zit 't? En schelden helpt niet. Echt niet.
Zijn je zo geroemde argumenten op? Want hier hebben we het net al over gehad. En statistieken zeggen niets. Kijk naar Babel.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Utrecht goal gescoord, tegen Twente constant in de weer en 1 goal.
Of wil je nog verder terug? 17 Assists en 8/9 goals zeggen je wat misschien? Betere statistieken dan Gotze en Xavi hadden op die leeftijd.
Nee, maar als hij een slechte pass had gegeven aan Ronaldo die hem dan scoorde was mijn mening veranderd. Na ADO - Ajax was ik ook niet tevreden over Eriksen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als het Eriksen was geweest had je nu gezegd hij ook 10 keer goed stond te dekken.
Wel de krant gebeld toen?!quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:52 schreef Tyron het volgende:
[..]
Nee, maar als hij een slechte pass had gegeven aan Ronaldo die hem dan scoorde was mijn mening veranderd. Na ADO - Ajax was ik ook niet tevreden over Eriksen.
Ik heb al genoeg argumenten genoemd.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:52 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zijn je zo geroemde argumenten op? Want hier hebben we het net al over gehad. En statistieken zeggen niets. Kijk naar Babel.
Ja, maar ik dacht dat we het al gehad hadden over de waarde van een doelpunt/assist per wedstrijd en dat hij meer moet laten zien. Dat je vervolgens dezelfde argumenten weer gaat gebruiken, is dan vreemd.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:53 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik heb al genoeg argumenten genoemd.17 Assists en 9 goals zijn niet alleen statistieken maar staan voor een prima seizoen. Hij begon dit seizoen slecht, maar wordt telkens beter en doet het de laatste drie wedstrijden goed.
Wat vond je van de openingen op de backs zodat ze aanvallend naar voren konden? Of de drie steekpassen op Boerrigter waar Derk niets mee deed? Of de assist? Keren dat hij goed weg draaide van Essien? Je zag niet dat wanneer hij de bal kreeg het spel versneld werd?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:55 schreef indiaantje89 het volgende:
Ja Tyron,
ik vind dat je ook een beetje te optimistisch bent over Eriksen. De eerste heeft hij echt ondermaats gepresteerd. Veel balverlies geleden door onnodige acties (balletje buitenkant voet, hakje, etc.)
Op dat niveau, tegen Real Madrid kan dat gewoon niet. Je moet gewoon een bal bij iemand in de voeten plaatsen die het zeflde shirt aan heeft. Maar door af en toe te ingewikkeld te denken liet Eriksen, zeker in de eerste helft, het gister helemaal afweten.
Dat hij paar balletjes opzij legt is leuk en aardig. En dat hij een bal aan blind mee geeft is ook leuk. Maar dit wordt gewoon van je verwacht op dat niveau. Dat je 10 van de 10 pasen correct kan geven. Eriksen zat gister op een beduiden lager niveau.
En ik weet het dat hij nog maar 20 is, en dat hij niet het team kan dragen. Maar ik verwacht wel van zo'n jonge dat hij een balletje bij iemand in zijn voeten kan spelen. Je mag naar mijn mening wel een keer kritisch zijn tegenover zo'n speler. Hoeveel talent hij ook heeft, af en toe heeft een speler een schop onder zijn kont nodig. Dit is het moment dat Eriksen een schop onder zijn kont verdiend.
Je moet hem niet altijd over zijn bol aaien, hij speelt niet voor niets in het eerste van Ajax. De jongen heeft ook af en toe zijn prikkelingen nodig. Anders blijft hij op dit niveau hangen, wat dus niet goed genoeg is voor de absolute top.
Dat dacht ik in eerste instantie ook omdat 'ie recht op 'm af komt. Maar in de herhaling is heel duidelijk dat hij die amper gezien heeft.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:57 schreef Equites het volgende:
De beste man was toch Vermeer. Door hem is het niet 0-8 geworden. Die omhaal van Benzema had ie dan wel weer moeten hebben.
Hoeveel meer moet hij laten zien dan?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:55 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja, maar ik dacht dat we het al gehad hadden over de waarde van een doelpunt/assist per wedstrijd en dat hij meer moet laten zien. Dat je vervolgens dezelfde argumenten weer gaat gebruiken, is dan vreemd.
Ik moet bijna huilenquote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:59 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hoeveel meer moet hij laten zien dan?Hij gaf 2 assist in de belangrijkste wedstrijd van de afgelopen jaren tegen Twente. Hij scoort laatst weer tegen Twente, gister assist tegen Madrid. En dan noem ik nog niet eens alles op wat in grote wedstrijden is gebeurd.
Maar jij verwacht dat hij Ajax - Real Madrid beslist met 3 goals ofzo? Oke
Hij gaf volgens mij in de kampioenswedstrijd tegen Twente twee assist op de Jong?quote:
Werd dan ook dolgedraaid door Eriksen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:00 schreef Equites het volgende:
Essien was de enige in Real die echt liep te kutten. Snap uberhaupt niet wat hij in het 1e doet. Die werd een paar keer flink gezien.
Dat is inmiddels ruim anderhalf jaar geleden. Je mag toch verwachten dat hij daar niet meer op hoeft te teren. En dit is een argument.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:01 schreef Tyron het volgende:
[..]
Hij gaf volgens mij in de kampioenswedstrijd tegen Twente twee assist op de Jong?
Goed argument wel weer van je.
Klopt. Maar jij zegt dat hij zich vaker moet laten zien in grote wedstrijden, dan lijkt mij het logisch dat je dat zegt omdat hij dat in het verleden nog niet heeft gedaan? Maar dat heeft hij dus wel.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:02 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is inmiddels ruim anderhalf jaar geleden. Je mag toch verwachten dat hij daar niet meer op hoeft te teren. En dit is een argument.
Ja dolgedraaidquote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:01 schreef Tyron het volgende:
[..]
Werd dan ook dolgedraaid door Eriksen.
Ik zeg helemaal niet dat hij zich meer moet laten zien in grote wedstrijden, hij moet zich altijd vaker laten zien. Maar lezen blijft moeilijk, blijkbaar. En nu kap ik hiermee, want dit is onbegonnen werk.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:04 schreef Tyron het volgende:
[..]
Klopt. Maar jij zegt dat hij zich vaker moet laten zien in grote wedstrijden, dan lijkt mij het logisch dat je dat zegt omdat hij dat in het verleden nog niet heeft gedaan? Maar dat heeft hij dus wel.
Met 17 assists en 9 goals in 1 seizoen heeft hij zich toch vaak laten zien?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:07 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal niet dat hij zich meer moet laten zien in grote wedstrijden, hij moet zich altijd vaker laten zien. Maar lezen blijft moeilijk, blijkbaar. En nu kap ik hiermee, want dit is onbegonnen werk.
De beste man op het veld hoeft niet perse beter te zijn (misschien iets ouder, 20 jaar is jong vind je niet), maar de rest van het team wel.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:13 schreef indiaantje89 het volgende:
Maar Tyron, waar hoop je met Ajax te eindigen in de komende 5 jaar. Ik neem aan dat Ajax toch nog weer een keer iets wil gaan betekenen in Europa. Al is het maar in de Europa Leauge, dan moet de beste man van het veld toch echt stukken beter zijn dan dat Eriksen op dit moment is.
Zoals Da_Sandman aangaf zie ik nog geen enkele groei de afgelopen jaren in het spel van Eriksen. En daar maak ik me zorgen om, want hij heeft het zeker in zich. Ook heeft hij geen enkele concurrenten wat hem scherp kan houden. Want ook als er in een wedstrijd strijd geleverd moet worden is Eriksen nergens te bekennen.
Als Ajax nog echt iets wil bereiken met deze jongen moet je hem toch echt meer prikkelen.
ZIjn eerste helft was van het niveau Roda JC/FC Groningen, en niet van Ajax Amsterdam. De tweede helft kwam hij dichter in de buurt zoals het hoort. En dat je een paar keer wegdraait bij Essien.... tsja die kerel is nog langzamer omgedraaid dan een vrachtwagen. Dus daar eigenlijk nog te weinig gebruik van gemaakt.
Ook in verdedigend opzicht voegt hij niets toe aan het team. Speelt Khedira tegenover Eriksen dan had hij nog minder laten zien. Het wordt tijd dat Eriksen volwassen wordt, dat word van je verwacht ook op je 20ste in het eerste van Ajax!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |