Commercieel op de binckhorst? Tweede hands semi criminele auto shit dus?quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:28 schreef Gulmez het volgende:
En mijn oom heeft een groot commercieel bedrijf in de binckhorst in den haag, dus hij betaald toch net zo goed mee aan iedereen zijn uitkeringen van beslasting, dus doe niet alsof het jou geld is, ik werk ook gewoon, jullie vuren alle problemen op mij af. en daar moet ik om lachen, ik neem dit ook gewoon niet meer serieus, wat jullie nu allemaal zeggen.
Swa, wie opende al jankzakkend dit topic?quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:28 schreef Gulmez het volgende:
En mijn oom heeft een groot commercieel bedrijf in de binckhorst in den haag, dus hij betaald toch net zo goed mee aan iedereen zijn uitkeringen van beslasting, dus doe niet alsof het jou geld is, ik werk ook gewoon, jullie vuren alle problemen op mij af. en daar moet ik om lachen, ik neem dit ook gewoon niet meer serieus, wat jullie nu allemaal zeggen.
jankend hahah denk je echt dat ik ooit zou huilen om zoietsquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Swa, wie opende al jankzakkend dit topic?
ja man maar hij heeft wel doorgezet in zijn leven en van niks iets gemaakt en hij woont nu in het bezuidenhout, dus daar kan je niet denigrerend over doen, als je van niks, een groot bedrijf opzet,quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:36 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Commercieel op de binckhorst? Tweede hands semi criminele auto shit dus?
Hij wel, jij nietquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:42 schreef Gulmez het volgende:
[..]
ja man maar hij heeft wel doorgezet in zijn leven en van niks iets gemaakt en hij woont nu in het bezuidenhout, dus daar kan je niet denigrerend over doen, als je van niks, een groot bedrijf opzet,
Klopt, wie zegt dat ik geen opleiding ga doen over een tijdje, ik ga heus niet tot mijn dood daar werken.quote:
Ja ik ken die auto'garages' rond de zonweg en zo wel jaquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:42 schreef Gulmez het volgende:
[..]
ja man maar hij heeft wel doorgezet in zijn leven en van niks iets gemaakt en hij woont nu in het bezuidenhout, dus daar kan je niet denigrerend over doen, als je van niks, een groot bedrijf opzet,
Nee, over een paar jaar zit jij gewoon in de bak wegens geweldplegingquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:43 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Klopt, wie zegt dat ik geen opleiding ga doen over een tijdje, ik ga heus niet tot mijn dood daar werken.
Jij bent gewoon een totaal mislukt integratiegeval.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:06 schreef Gulmez het volgende:
[..]
haha ja mss in jou wereld droom verder maatje
Dit dus hé. Als ontslag de enige consequentie is heb je mazzel.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:35 schreef Gezond2012 het volgende:
Je hebt niet eens de wil om je te beheersen en jouw reacties zijn de schuld van anderen. Zo werkt het niet, jij bent zelf verantwoordelijk voor wat jij doet. Jij bent degene die het doet.
Dat iemand je voor de zoveelste keer een sneer verkoopt op de werkvloer, dat is geen goede reden om hem het licht uit de ogen te slaan.
Dat iemand je uitdaagt is geen vrijbrief om geweld te gebruiken. Dit moet je je eens in je hoofd prenten want je gedrag slaat nergens op, je bent ronduit gevaarlijk.
Je hebt echt heel erg veel mazzel gehad met die gast. Ik was aangifte gaan doen. Geweld in dit geval is compleet gestoord.
Je hoeft niet zoals anderen te worden, maar je zou kunnen proberen om jezelf niet langer als slachtoffer te zien en om meer regie over je eigen leven te nemen. Dat betekent dus ook: volwassen worden, jezelf beheersen en vooral: voorkomen dat je een 'lopend probleem' wordt. Je bent meer dan alleen je probleem, je kunt waarschijnlijk ook meer. Jezelf steeds achter problematiek verschuilen gaat niks oplossen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:59 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Wat wil je dat ik ga doen dan? ik heb zelf ook genoeg klappen in me leven gehad, en gaan jullie dan ook tegen die persoon dit allemaal zeggen, en voor de rest ga ik niet meer erop in, want ik weet heus wel jullie meningen, daar staan al paginas vol van in dit topic, het is opgelost het probleem, en ik heb ook pillen tegen agressiviteit, dus klaar deze discussie. denk je echt dat ik dan opeens net zoals iedereen van dit forum word ofzo, ik heb een problematiek, en wat die man ook zegt jobcoach je bent ermee geboren, en je gaat ermee dood, enige wat je kan doen, is communceren veel zodat het niet gebeurd en anders hem bellen
Ah ok, dus de rest van de wereld moet rekening houden met ZIJN problemen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 00:54 schreef amenth het volgende:
je weet zelf zoals deze oldschool al zei
niet van plan om voor die zakke te werke
als je wel doet ook goed maar stress er niet om als je ontslagen wordt je weetzelf dat het niet jowuw schuld is, HIJ held geen rekening met jou agressiviteitprobleem terwijl die er 100% van op de hoogte is.
Doe normaal man!quote:
nu kan je wel opeens normaal typen he.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:31 schreef Gulmez het volgende:
Ik werk 16 uur per week bij McDonald's, met wajong uitkering + jobcoach, krijg in totaal 75% van het minimumloon per maand, dus dat is opzich niet verkeerd voor 2 dagen werken in de week.
Nou is het zo dat je met een wajong uitkering niet meer dan het afgesproken bedrag mag werken, stel McDonald's geeft 300 euro per maand, dan vult de wajong dat bedrag aan tot 75% van het minimumloon,
Nu moet ik soms overwerken dus ik dacht al die tijd dat is extra doekoe, dus ik heb maanden lang elke dag wat overgewerkt, en ik kreeg wel steeds brief van wajong dat wat ze storten op mijn rekening een voorschot is maar ik dacht geen probleem.
Nou krijg ik opeens elke maand een aanslag van de Wajong en zeggen ze ''U heeft in aug. 2011 te veel wajong ontvangen aangezien het bedrijf meer heeft betaald, dus dat betekend dat we volgende maand dit bedrag inhouden op uw netto inkomen van de wajong'' (ofzoiets)
Dat is elke maand een bedrag of 50 kan oplopen tot 100 euro, maar ik heb gewoon geld nodig en ik had hier niet op gerekend snapje, dus dat is echt klote.
Nou moest ik vandaag weer overwerken, maar ik had al brief laten zien dat ik nu elke maand brief krijg dat ik te veel heb gewerkt, en ik nu elke maand zo'n brief krijg, omdat de administratie van wajong tyfeslang achterloopt.
Maar ze zeiden vandaag dit dat moet af, ik zeg dan blijf ik steeds te veel verdienen..
Toen kreeg ik een opmerking en toen maakte ik een opmerking en toen werd ik zo agressief dat ik hem geslagen heb en hij op de grond viel, toen kwamen anderen managers eraan en zeiden dat ze mijn job coach gaan bellen en dat ik tot die tijd thuis moet blijven, en dan samen met hem voor een afspraak moet komen om samen te praten. en ik tot die tijd thuis moet blijven.
Maar wat denken jullie, ik heb een vast contract, zouden ze me alsnog ontslaan, want ik heb al eerder een 23 jarige gozer geslagen in 2010 maar daar kreeg ik alleen een officiele waarschuwing voor, en ik werk daar met wajong omdat ik gedrachtsproblematiek en woedeaanvallen heb, dus dit was eigenlijk mijn vraag waar jullie vanuit gaan..
+1quote:Op maandag 1 oktober 2012 17:46 schreef YebCar het volgende:
Gulmez topics serieus nemen.
TrollTurk van fok
Ik kan altijd normaal typen behalve alleen als ik op me blackberry post of als ik boos ben minder.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 01:50 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
nu kan je wel opeens normaal typen he.
Dit dus. Gulmez-topicsquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:40 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Je komt met zoveel van zulke topics aan en in zulke snelheid van aanmaak, dat het haast wel trolltopics moeten zijn.
Niemand is zo achterlijk, zelfs in Nederland niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |