quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:20 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Haha een 6je. Hiermee geef je aan dat je onwetend bent
Jezelf een leuke mooie vrouw noemen.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:20 schreef Evie het volgende:
[..]
Kerel.. jij weet mooie leuke vrouwen niet goed te raten
Wat zit je mijn plannen nou te dwarsbomen.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:20 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Haha een 6je. Hiermee geef je aan dat je onwetend bent
quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:20 schreef Evie het volgende:
[..]gelukkig ben ik niet de enige die het zegt haha
Dwarsbomen? Ik leg de vinger op je zere wondje hequote:Op zaterdag 29 september 2012 20:21 schreef Murdera het volgende:
[..]
Wat zit je mijn plannen nou te dwarsbomen.
Een match zou 2 7s zijnquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:21 schreef benzin het volgende:
[..]
En ik ben een 7 volgens jou. Zie je de match?
Zelfkennis heet datquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:20 schreef Murdera het volgende:
[..]
Jezelf een leuke mooie vrouw noemen.
Jij legt je vinger altijd heel ergens anders.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:21 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dwarsbomen? Ik leg de vinger op je zere wondje he
Daar waar jij hem heel vraag wil hebbenquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:22 schreef Murdera het volgende:
[..]
Jij legt je vinger altijd heel ergens anders.
Je hebt dinsdag toch wel naar Casanova Bootcamp op Veronica gekeken? "Vrouwen willen een man die bij ze op de heuvel staat, sterker nog, waar ze een beetje naar kunnen opkijken"quote:
Bromance.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:23 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Daar waar jij hem heel vraag wil hebben![]()
Dinsdag? Toen lag ik in het zwembad spieren te kwekenquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:23 schreef benzin het volgende:
[..]
Je hebt dinsdag toch wel naar Casanova Bootcamp op Veronica gekeken? "Vrouwen willen een man die bij ze op de heuvel staat, sterker nog, waar ze een beetje naar kunnen opkijken"
Ja maar niet een opschepperige opdringerige dude zonder inhoudquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:23 schreef benzin het volgende:
[..]
Je hebt dinsdag toch wel naar Casanova Bootcamp op Veronica gekeken? "Vrouwen willen een man die bij ze op de heuvel staat, sterker nog, waar ze een beetje naar kunnen opkijken"
Sowieso lijkt het me een buttprogrammaquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:25 schreef Evie het volgende:
[..]
Ja maar niet een opschepperige opdringerige dude zonder inhoud
Ik had 2 van die 3 players "die ze het moesten lere" in zn gezicht geslagen en om die andere nog kunnen lachen,, maar voor de rest
Echt? Toen ik die 3 coaches zelf zag praten met meisjes in die kroeg had ik echt zoiets van wauw. Het gaf me het gevoel dat de meisjes waar ze mee praten, maar ook zijzelf veel lol hadden. Dat wil ik ook wel leren.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:25 schreef Evie het volgende:
[..]
Ja maar niet een opschepperige opdringerige dude zonder inhoud
Ik had 2 van die 3 players "die ze het moesten lere" in zn gezicht geslagen en om die andere nog kunnen lachen,, maar voor de rest
2 van die losers zijn een stuk leuker dan die mislukte playersquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:26 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Sowieso lijkt het me een buttprogramma. Casanova bootcamp, de titel alleen al doet mijn wenkbrauwen fronzen van onnozelheid.
Ok die meisjes zijn dom en onwetend.. of moeten er om lachen en denken OMG LOSER ROT OPquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:27 schreef benzin het volgende:
[..]
Echt? Toen ik die 3 coaches zelf zag praten met meisjes in die kroeg had ik echt zoiets van wauw. Het gaf me het gevoel dat de meisjes waar ze mee praten, maar ook zijzelf veel lol hadden. Dat wil ik ook wel leren.
/fixed, dat is het in mijn optiek. Onwetend in de liefdequote:Op zaterdag 29 september 2012 20:27 schreef Evie het volgende:
[..]
2 van die onwetende mannen zijn een stuk leuker dan die mislukte players
Waarom hadden die 3 jongens nog nooit succes gehad en die coaches wel dan?quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:28 schreef Evie het volgende:
[..]
Ok die meisjes zijn dom en onwetend.. of moeten er om lachen en denken OMG LOSER ROT OPEven inside info
Misschien zijn de meeste vrouwen wel zo makkelijkquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:28 schreef Evie het volgende:
[..]
Ok die meisjes zijn dom en onwetend.. of moeten er om lachen en denken OMG LOSER ROT OPEven inside info
Sla het woordje of niet over hequote:Op zaterdag 29 september 2012 20:29 schreef benzin het volgende:
[..]
Waarom hadden die 3 jongens nog nooit succes gehad en die coaches wel dan?
Niet dat ik je inside info niet geloof natuurlijk, maar gewoon om het te snappen.
Nja, ik vraag me vooral gewoon af of een meisje kan verklaren waarom die drie jongens geen succes hebben. Dat zou alle (lieve) mannen in dit topic kunnen helpen om een meisje te vinden om die liefheid te kunnen delen.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:32 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Sla het woordje of niet over he
Heeft met charme te maken of zoiets.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, ik vraag me vooral gewoon af of een meisje kan verklaren waarom die drie jongens geen succes hebben. Dat zou alle (lieve) mannen in dit topic kunnen helpen om een meisje te vinden om die liefheid te kunnen delen.
Ik heb het programma niet gekeken, ik kan alleen aannames makenquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, ik vraag me vooral gewoon af of een meisje kan verklaren waarom die drie jongens geen succes hebben. Dat zou alle (lieve) mannen in dit topic kunnen helpen om een meisje te vinden om die liefheid te kunnen delen.
Pa van een kameraad van me had ook in no-time een andere vrouw. Die gast lag elke avond op de bank, reed beschonken rond en rook vaak naar de alcoholquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heeft met charme te maken of zoiets.
Ik kan gewoon niet geloven dat mijn eigen vader een womanizer is en ik niet
Je vergeet het belangrijkste punt.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:37 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik heb het programma niet gekeken, ik kan alleen aannames maken
1. ze spreken nooit vrouwen aan
2. als ze dat doen dan klinken ze ontzettend zenuwachtig
3. of het gespreksonderwerp gaat over iets wat ze niet interesseert en de persoon blijft maar doorratelen
[..]
Pa van een kameraad van me had ook in no-time een andere vrouw. Die gast lag elke avond op de bank, reed beschonken rond en rook vaak naar de alcohol.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |