precies, nou gauw spelenquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:01 schreef gogosweden het volgende:
[..]
ja, 1 euromaar rente etc etc, ik word altijd paranoid van dit soort dingen
daar heb ik ook een bon gekregen idd
ik wacht toch eerst maar even tot het geld er af isquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:02 schreef mschol het volgende:
[..]
precies, nou gauw spelen![]()
geen TT?
heb pas sinds 2 weken ofzo de mogelijkheid om via internet te betalen, dus het is nog een beetje eng enzo.quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:04 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
...
je kan ook overdrijven he, gewoon spelen. Zeker geen regelmatige steamgebruiker?
quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:09 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Moet je even paypal aanmaken en aan je rekening koppelen, dan dm ik je wel het correcte e-mailadres om de boel naar over te maken
why?quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:11 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mijn steam account is geblockeerd
kut programma
Geen ideequote:
raarquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:12 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Geen idee
laatste keer dat ik erop zat was wel een half jaar geleden
klopt, hopelijk wordt company of heroes 2 ook een versie zonder steam want steam is kut net zoals originquote:
Wat is je steam inlognaamquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
klopt, hopelijk wordt company of heroes 2 ook een versie zonder steam want steam is kut net zoals origin
Prepare to diequote:Op vrijdag 28 september 2012 19:11 schreef s0ul1991 het volgende:
Torchlight IInet act I klaar. Wat een heerlijke game
Beter dan deel een?quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:11 schreef s0ul1991 het volgende:
Torchlight IInet act I klaar. Wat een heerlijke game
co-op + veel meer te doen + toffe classes + semi-open wereld = winquote:
Dit ja. Veel verslavender ook. Je bent zo een paar uur kwijtquote:Op vrijdag 28 september 2012 22:42 schreef Morthill het volgende:
[..]
co-op + veel meer te doen + toffe classes + semi-open wereld = win
De bossfights zijn ook lekker afwisselend en uitdagend. De echte bosses dan. Zojuist was ik 2 of 3 levels hoger dan een van de bosses in Act II (zat zelf op 37) en was echt bijna 10 minuten bezig om dat ding neer te halen.quote:Op vrijdag 28 september 2012 23:01 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Awesome dus! Deel 1 heb ik niet heel erg vaak gespeeld namelijk, maar Diablo was wel tof.
Medieval Total War 2 en Shogun 2 en expansion ook maar gekochtquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:21 schreef Eagle_99 het volgende:
Heb het ook maar eens gedownload en lid geworden. Meteen Rome Total War gekocht
Bedankt voor deze post, hierdoor ging ik kijken (aangezien ik deze week voor een ander een Limited Edition versie heb gekocht) hoeveel ik nu kwijt zou zijn. Nu maar Shogun 2 + Rise & Fall of the Samurai gekocht en nog 2 DLC voor een paar euro meerquote:Op zondag 30 september 2012 21:36 schreef Eagle_99 het volgende:
[..]
Medieval Total War 2 en Shogun 2 en expansion ook maar gekochtIk kon het beter niet downloaden
Gekregen, bedankt!quote:Op zaterdag 29 september 2012 13:35 schreef DutchErrorist het volgende:
Nog leuke mensen hier die een steamkey van SpaceChem willen hebben/ruilen?
De beta is al weken afgelopen, en de game komt pas morgen uit?quote:Op maandag 1 oktober 2012 01:12 schreef BurnaBoy het volgende:
Nog mensen hier die war of the roses spelen ?
Ik speel het nog vrij vaak. Meestal wel 1 of 2 potjes per avond en dan heb ik over het algemeen wel plezier.
Oke het spel heeft wel een paar problemen en soms vraag ik me ook wel af waarom het spel nu zo is gereleased maar de lol die ik ermee heb overschaduwt die fouten wel denk ik.
Scheelt ook wel dat ik er nu een beetje beter in begin te worden en vaak ook wel ergens bovenin de ranking sta. Speel wel altijd 16 speler servers omdat je daar minder vaak gevechten hebt waar je zwaar in de minderheid bent. 64 speler is wel leuk maar het is een boogschietfest samen met groepen waarin je steeds alleen komt te staan en dan is het snel gebeurd als het 1v5 is.
Het spel lijkt me trouwens rete vetquote:Op zondag 30 september 2012 22:41 schreef Morthill het volgende:
die pre-order van Company of Heroes 2 is me trouwens een portie lame
De oude was altijd wel tof.quote:Op maandag 1 oktober 2012 12:20 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het spel lijkt me trouwens rete vet
Hou sowieso van dat genre. Ik vind de spelen Men of War, Faces of War enzo ook erg leuk. Al is dit net weer een tikkeltje andersquote:
Ik moet zeggen dat ik dat spel verwaarloosd heb... ben er tig keer aan begonnen en dan ligt het zo weer een maand op de plank. Laatste keer is denk ik dag of tien geleden dat ik een mapje speelde, maar na een paar uur stop ik en dan vergeet ik verder te spelenquote:Op maandag 1 oktober 2012 12:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Civ 5 is tof
3 nukes op Washington gg
Het backstabben is echt leukquote:Op maandag 1 oktober 2012 12:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik dat spel verwaarloosd heb... ben er tig keer aan begonnen en dan ligt het zo weer een maand op de plank. Laatste keer is denk ik dag of tien geleden dat ik een mapje speelde, maar na een paar uur stop ik en dan vergeet ik verder te spelen
CIV 4 en vooral Beyond the Sword heb ik teveel gespeeld misschien
Heb hem al gespeeld en hij is vetquote:Op maandag 1 oktober 2012 12:20 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het spel lijkt me trouwens rete vet
jij bent de ideale klant: verkeerd product leveren en geen gezeik hebben van de klantquote:Op maandag 1 oktober 2012 13:12 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Beetje matig dat er zoooveeel "steamkeys" verkocht worden die achteraf niet gekoppeld kunnen worden, ook bij de grotere shops.
Ik ben het schijtzat om aan drie platforms en losse downloads vast te zitten omdat steamkeys achteraf geen steamkeys blijken te zijn. Geld terugvragen is geen optie, omdat de spellen toch zo goedkoop zijn dat ik het wel wil.
Tsja, ik koop het spel en als ik dat kan spelen ben ik tevreden. Dat een "steamkey" dan geen steamkey blijkt te zijn is jammer, maar ik ga er geen drama van maken. Ik kan mijn spel spelen, het stukje gemak dat ik dan mis is erg jammer maar geen halszaak.quote:Op maandag 1 oktober 2012 15:22 schreef mschol het volgende:
[..]
jij bent de ideale klant: verkeerd product leveren en geen gezeik hebben van de klant
Als je vroeg genoeg gepreordert had mag je nu al spelenquote:Op maandag 1 oktober 2012 12:17 schreef Chef_M het volgende:
[..]
De beta is al weken afgelopen, en de game komt pas morgen uit?
Ik heb een pre-order geplaatst zodra het kon, heb de beta toendertijd ook al kunnen spelen, maar de afgelopen 2 weken was die gesloten volgens mij. Ik moet het iig opnieuw downloaden, maar ik wacht wel tot de release morgen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:31 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Als je vroeg genoeg gepreordert had mag je nu al spelen
Gewoon Shogun 2 opstarten en dan kan je de campaign van Fall of the Samurai selecteren en spelen als alles goed is. Het komt niet als een apart spel in je lijst te staan.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:31 schreef Eagle_99 het volgende:
Ik had een vraagje, ik heb dus Shogun 2 + Fall of the Samurai gekocht, Maar tijdens het downloaden(bijna klaar mee) heb ik maar 1 grote bestand(+2 kleine bestanden van 60 mb en 1 gb). Ik kan nergens de bestand van Fall of the Samurai zien. Ik denk dat het samengevoegd kan zijn maar ik heb gelezen dat Shogun 2 ong. 20 gb groot is, het bestand dat ik download is bijna 18 gb, dus ik vraag me af of het expansion(dat ook apart gespeeld kan worden) er wel inbegrepen is.
Of rechtermuisknop in je Library op Shogun2 en kiezen voor 'view DLC' ofzo, zal die daar ook tussen staan.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:46 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Gewoon Shogun 2 opstarten en dan kan je de campaign van Fall of the Samurai selecteren en spelen als alles goed is. Het komt niet als een apart spel in je lijst te staan.
Jah, heb het net gezien, ik ga maar edittenquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:46 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Gewoon Shogun 2 opstarten en dan kan je de campaign van Fall of the Samurai selecteren en spelen als alles goed is. Het komt niet als een apart spel in je lijst te staan.
Rechtermuisklik en dan eigenschappen en dan het kopje DLC staat alles ook tussen wat je hebt inderdaadquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:47 schreef Chef_M het volgende:
[..]
Of rechtermuisknop in je Library op Shogun2 en kiezen voor 'view DLC' ofzo, zal die daar ook tussen staan.
Mee eens, dacht dat vanavond nog toen ik t zag. En 80 euro voor digital deluxe editie?quote:Op zondag 30 september 2012 22:41 schreef Morthill het volgende:
die pre-order van Company of Heroes 2 is me trouwens een portie lame
Er komt nog een limited ultra deluxe season pass edition voor 120 euroquote:Op donderdag 4 oktober 2012 01:08 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Mee eens, dacht dat vanavond nog toen ik t zag. En 80 euro voor digital deluxe editie?
quote:Op donderdag 4 oktober 2012 01:13 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Er komt nog een limited ultra deluxe season pass edition voor 120 euro
ik heb 2012 voor kerst gekregen van mijn maat vorig jaar ergens. Opzich wel een grappig spel.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 08:59 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Kun je wel schamperend doen, maar Kiwi en ik stonden klaar om Farming Simulator 2011 of 2012 te kopen als hij in de steam sale langs zou komen. Zijn prima spellen, vraag maar aan Nerd3.
dat is nou zo'n spel dat opzich wel goed bedacht is.. en ik ook meestal wel probeer, maar het dan toch maar voor gezien hou vanwege allerlei onlogische acties of vervelende bugsquote:Op donderdag 4 oktober 2012 08:59 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Kun je wel schamperend doen, maar Kiwi en ik stonden klaar om Farming Simulator 2011 of 2012 te kopen als hij in de steam sale langs zou komen. Zijn prima spellen, vraag maar aan Nerd3.
http://www.ls2009-mod.com(...)or-2009-multiplayer/quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Farming Simulator moet een online multiplayer hebben. 2vs2 en dan moet je elkaar oogst mollen, koeien loslaten etc.![]()
Omdat jij het zegt heb ik alles gekocht dan. En 1 cent kunnen besparen door alles los te selecteren in plaats van de pack te kopenquote:
Sowieso, heel veel mee vermaakt. Weet niet wat ik nu van CoH2 moet vinden aangezien die achterlijke pre-order bonus en ingame currency dat je kan kopen.quote:
De game is vetquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 14:30 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Sowieso, heel veel mee vermaakt. Weet niet wat ik nu van CoH2 moet vinden aangezien die achterlijke pre-order bonus en ingame currency dat je kan kopen.
centen uitsparenquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 13:59 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Omdat jij het zegt heb ik alles gekocht dan. En 1 cent kunnen besparen door alles los te selecteren in plaats van de pack te kopen![]()
Als een Farming Simulator langs zou komen in de aanbieding zou ik het waarschijnlijk ook wel kopen, alleen dan niet voor mezelf.
Hij lijkt mij ook wel vet maar gewoon die extra cash-ins en de achterliggende gedachte lijkt mij gewoon niet fijnquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 15:05 schreef Morthill het volgende:
[..]
De game is vetheb hem al gespeeld en het is allemaal echt weer geweldig
c&cquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 17:03 schreef Morthill het volgende:
Het is geen command & conquer nee, je moet plannen en nadenken. Game is gewoon briljant
ja poepquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 17:18 schreef Morthill het volgende:
zelfde concept, CoH is een totaal ander soort RTS
tsja, als je kindergames als starcraft gewend bent is het vast nietsquote:
kindergamesquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 17:41 schreef Morthill het volgende:
[..]
tsja, als je kindergames als starcraft gewend bent is het vast niets
Wat is dit nou weer voor een debiele reactiequote:Op zaterdag 6 oktober 2012 17:41 schreef Morthill het volgende:
[..]
tsja, als je kindergames als starcraft gewend bent is het vast niets
Wat? Het is toch zo? Heb de game weer gespeeld in Keulen dit jaar, geen zak aan.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:23 schreef Salamando het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor een debiele reactie.
Oke, bedankt voor je mening.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:44 schreef Morthill het volgende:
[..]
Wat? Het is toch zo? Heb de game weer gespeeld in Keulen dit jaar, geen zak aan.
Het was me een waar genoegenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |